Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 lis 2009, 16:58

Oooo Ewa, gratulacje! :ico_brawa_01: Przegapiłam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Kala ;)
Papla
Papla
Posty: 790
Rejestracja: 16 wrz 2009, 09:10

06 lis 2009, 17:14

Kala ;),
Ale Weronika z normalna glowka ci sie urodzila??
bo ja jak dlugo mialam skurcze a do porodu daleko to moj pierwszy synek urodzil sie z takim duzym guzem na glowie, ktory sie wchlanial do pol roku
siunia Weronika miała normalną główkę, ale szczerze się martwiłam że te skurcze tyle trwały...

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

06 lis 2009, 17:22

kilolek, ale Ci dobrze kolejna już w domku z dzidzią ja to sie chyba niedoczekam oszaleje wszystko mnie wkurza :ico_zly:
Jak twój Kubuś zareagował na braciszka bo zastanawiam się jak to z naszym Kacperkiem będzie?

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

06 lis 2009, 17:23

Ewuś gratulacje :)

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 lis 2009, 18:28

MonikaSko, widzisz , ja 2 porody naturalne i o odchodzeniu czopa tez nie bylo mowy :ico_oczko:

Kala ;), a to dobrze, nie wiem jak to w polsce nazywaja ten guz chyba krwiak czy co, bo przeciez jak dlugo ma sie skurcze to wlasnie strach , bo na prawde potrzeba czasu do calkowitego wchloniecia sie
A skurcze po porodzie masz czy nie???
Bo ja po 1 porodzie mialam kilka dni, po 2 porodzie 2 tyg masakra, co pol godziny lub przy kazdym karmieniu

kilolek, Michas sliczny jest :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Powiedz jak tak karmienie i wlasnie jak reakcja Kubusia??
I wkoncu jaki obwod glowki mial?, bo ci mieszali na usg wtedy tyle :ico_oczko:

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 lis 2009, 21:35

Kubuś jest zachwycony! Cały czas chodzi głaskać Michasia, tuli go i całuje. Czyta mu książeczki. Ogólnie zapałał ogromna miłością. Cały czas mówi,zę Michas jest jego.
I wkoncu jaki obwod glowki mial?, bo ci mieszali na usg wtedy tyle :ico_oczko:
w końcu mial 34 cm (każde usg pokazywalo więcej) i w sumie byłoby super gdyby nie fakt, ze moje dziecko postanowiło podczas porodu poudawac statuę wolności i przeć śmialo na przód z wyciągniętą rączką przycisnięta d główki, a w niej dzierżąc pepowinę! Cudem się sam nie poddusił w ten sposób. Ja wyszedł to był straszliwie siny, od razu o to zapytalam, w pierwszym momenci nikt mi nie odpowiedział ale zaraz powiedzli, ze 1000 pkt więc przestałam sie martwić.

siunia, ja skurcze po porodzie miałam 2 dni. Poprzednio wcale.
I własciwie prawie już nie krwawię, a byłam przekonana, ze po łyżeczkowaniu będzie gorzej niż normalnie z tymi sprawami.

[ Dodano: 2009-11-06, 20:44 ]
A z karmieniem to jeszcze nie najlepiej. Michas sam nie wie czy teraz jeść czy spać, więc w rezultacie co 5 minut zmienia zdanie, a ja ledwo patrzę na oczy z niewyspania.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

06 lis 2009, 21:55

kilolek, to super ze glowka 34 byla, skoro chlopakowi zachcialo sie tez mame raczka przywitac :ico_oczko: , dobrze ze wszystko dobrze sie skonczylo :ico_sorki: , bo wiadomo ze jakies takie porody to sa ryzykowne
No i super ze Kuba ci tak dobrze Michalka przyjal w domku, bo moj Milan to srasznie na Nathana reagowal, jak nie ignorowal to bil i odciagal od cyca.
Fajnie ze skurcze po porodzie tak szybko przeszly do to nic przyjemnego nie dosc ze wiadomo na poczatku dziwnie z karmieniem to jeszcze przeszkadzajace skurcze

A Michas z wami spi czy w lozeczku??

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

06 lis 2009, 22:04

Michaś to w ogóle śpi w swoim pokoiku. Na końcu korytarza. I o ile z Kubusiem bardzo mi to odpowiadało tak z Michasiem zadowolona nie jestem, bo nalatałam się tej nocy strasznie. Dzisiaj rozłozyłam sobie juz kanapę u Michasia i jesli przyjdzie mi tak latac to tam po prostu zostanę.Kuba od razu budził się co 4 godziny, iwęc w zasadzie wstawałam tylko raz w nocy, bo tak karmiłam o 24 tuz przed pójściem spać, potem w nocy o 4 i rano juz na pobudke o 8. Więc spoko było, ze winnym pokoju.

A co do skurczy po porodzie to ja miałam jeszcze bonus poza skurczami pitwornie bolała mnie macica po łyżeczkowaniu. Ale całe szczęscie tez juz przeszlo. Zostal tylko zmasakrowane krocze :ico_noniewiem: Byle do poniedziałku!

Awatar użytkownika
nerowercia
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 89
Rejestracja: 20 paź 2009, 13:43

07 lis 2009, 14:05

Ja również dołączam się do ogromniastych GRATULACJI dla EWCI byłyśmy razem no i zostałam sama i nadal po terminie. Wczoraj dostałam zaproszenie do szpitala na wywołanie porodu-wyobrażacie sobie,że przysłali mi dopiero na 16 listopada-oni zwariowali jak to zobaczyłam to po prostu ogromny dół wszedł a tak chciałam zdążyc z paszportem na święta a jeszcze się okaże,że będziemy musieli zostac tutaj :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: .
A dziś w nocy budził mnie ból brzucha co jakiś czas a z rana wstałam i szybciutko do ubikacji i rozwolnienie-już sama nie wiem czy to oczyszczanie bo już tak tydzień temu miałam. Zastanawia mnie to jak wygląda ten czop-wiem,że jest on zabarwiony krwią,choc nie zawsze ale u mnie jak idę do ubikacji jak się podcieram to na papierze mam dużo śluzu tak jak bym miała dni płodne i jest on przezroczysty-zawsze było suchoa dziś tak dziwnie no i w dodatku cały czas boli mnie brzuch-ale to nie skurcze-tak myślę a w dodatku mała kręci się okropnie aż brzuch lata na wszystkie strony.
Poczekamy co będzie dalej-może zrobię tak jak Ewcia kilka godzinek spaceru-może coś się ruszy :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

07 lis 2009, 14:26

nerowercia, a jaki termin porodu wyznaczyli ci tu z @ a jaki z usg??
Takie same??
Bo u nich te z usg zazwyczaj sie sprawdzaja
I w sumie tak normalnie licza 42 tyg ciazy, nie jak w polsce, chyba ze cos sie dzieje

kilolek, to dobrze mialas z Kuba i jego nocnym spaniem
U mnie milan strasznie wisial na cycu dlugo, gdy tylko wyciagnelam, placz budzil sie a smoka nie chcial, za to Nathan na cycu dlugo nie wisial ale tez czesto sie budzil,
Milan z nami spal praktycznie do 1.5 roku , a Nathan pol roku.
I w miare szybko udalo sie oduczyc spania z nami

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość