herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

16 wrz 2009, 08:29

Asia dziś na 9.15 jestem zapisana do przychodni.u mnie straszna grypa panuje :ico_chory: pół nocy się męczyłam.ale jak mówią nieleczony katar trwa 7 dni,leczony tydzień...zobaczymy co doktor mi przepisze :ico_ciezarowka:

karmelka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2122
Rejestracja: 05 lip 2009, 11:01

16 wrz 2009, 08:42

herbaciana nie zazdroszczę ci samopoczucia,kobitki w ciąży to choroby powinny omijać,no ale tak nie jest.Trzymaj się cieplutko :-)
stawiam kawkę i ciacho,bo kończymy dziś 18.tydzień :ico_kawa: :ico_tort: :ico_ciezarowka:

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

16 wrz 2009, 09:59

allo

Ja dzisiaj umieram :ico_placzek: kolo zęba mam banie z ropą boli jak cholera do tego dochodzi bol gardła, katar i kręgosłup :ico_placzek: :ico_sorki: kompletnie mnie połamało :ico_sorki:

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

16 wrz 2009, 10:01

Karmelka no to za wasz 18tydz :ico_brawa_01:

doktor nic mi nie przepisał poza wit.C i paracetamolem,mam dużo pić,leżeć pod kołdrą i nigdzie się nie ruszać...mam nadzieje,ze szybko mi przejdzie

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

16 wrz 2009, 10:28

doktor nic mi nie przepisał poza wit.C i paracetamolem,mam dużo pić,leżeć pod kołdrą i nigdzie się nie ruszać...mam nadzieje,ze szybko mi przejdzie
No widzisz ja tez tak dzisiaj zrobie :ico_sorki: :ico_sorki:
dziś 18.tydzień
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

16 wrz 2009, 12:12

hej kochane :ico_haha_01:
w końcu dotarłam - wypuścili mnie w pn ze szpitala dzięki mojemu kochanemu lekarzowi :ico_brawa_01:
opowieść będzie długa - zaczęło sie od tego, że w czwartek na wizycie lekarz stwierdził, że szyjkę mam rozpulchnioną i skróconą, wprawdzie nieznacznie - do 3 cm, ale z Jagą miałam niewydolność i stwierdził, ze prewencyjnie, żeby uniknąć rozwarcia założymy pessar - w pt poszłam na badania posiewu. Co więcej - w usg wyszło, że z łożyskiem cosik jest nie tak - pozostałości po niewchłoniętych krwiakach+jakaś przestrzeń hypoechogenna :ico_noniewiem: Jedyne w tym dobre, to ze najprawdopodobniej to było przyczyną złych wyników biochemii czyli, ze dziecko jest zupełnie zdrowiutkie bo w usg nadal dużo starsze - o ponad tydzień a w zespole edwardsa zaczyna sie juz hipotrofia mała. No i szykuje sie w pn do wyjscia a mnie jakaś lekarka robiąca usg straszy, że mi łożysko sie przodujące zrobiło i w takim wypadku zadnej mowy o pessarze nie ma :ico_olaboga: chcieli mnie trzymac w tym szpitalu, ale mój kochany lekarz za mnie poręczył że bedę leżeć i kazał wypisać :-) a wczoraj wieczorem miałam wizytę w p-niu u prof. i w ogóle stwierdził, ze chodzący ze mnie okaz zdrowia! że Maluszek zdrowy jak rydz a on jest najlepszym specjalistą ds. amniopunkcji w wlkp i jak twierdzi, ze w żadnym wypadku jej nie wykonywać bo dziecko zdrowe to tak jest :ico_brawa_01: poza y - łożysko sie pięknie całe ukształtowało - krwiaki sie wchłonęły - jest piękne i jednolite :ico_brawa_01: ale co najdziwniejsze - wg niego szyjka jest wyjątkowo długa - ma 5 cm!! :ico_szoking: tyle, ze to moze zależeć od ułozenia dziecka - bo jak napiera główką, to może sie skracać :-) w każdym razie wg niego nie ma powodu do zmartwię - wg planu mam mieć usg połówkowe w klinice wp-niu i dla mojego uspokojenia bo go męczyłam z tym wynikiem biochemii skierował mnie do kardiochirurga, który osłucha serduszko Kruszka i wtedy wszystko sie wyjaśni na 100% :ico_brawa_01: Mój lekarz - od razu miałam do niego dzwonić jest megazdowolony z takiego obrotu sprawy bo ten prof. to jakis wybitny specjalista i jak mówi, że super to super :ico_haha_01: teraz mam sie z wynikami pokazać w pn mojemu ginowi i mam nadzieję, że skończy sie cały ten koszmar i w końcu zacznę cieszyć sie stanem błogosławionym :ico_haha_01:
doczytam co u was :-D

[ Dodano: 2009-09-16, 12:14 ]
no i o najważniejszym zapomniałam...

Obrazek

na 100% jest chłopiec :ico_brawa_01: czekamy na Tymka :-D

herbaciana
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 27 sie 2009, 23:29

16 wrz 2009, 13:17

EVE gratulujemy synka :D

Awatar użytkownika
AsiaNL
4000 - letni staruszek
Posty: 4998
Rejestracja: 03 mar 2009, 21:23

16 wrz 2009, 13:49

Allo

eve.ok, a ty kobito wpierdziel dostaniesz :ico_sorki: ja juz myslalam ze zawału dostane :ico_sorki: :ico_sorki:
Super ze wsio wporzadku ja sie wszystkiego dowiem dopiero w nastepny wtorek :ico_sorki: dzidzia tez dzisiaj daje mi łupnia ale to dobrze :ico_sorki:
na 100% jest chłopiec
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: super wszystkie prawie chłopaków mają a ja bede miec napewno jak na złośc dziewyszke :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
geheimnis
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2248
Rejestracja: 25 mar 2008, 12:25

16 wrz 2009, 15:16

Witam dziewczynki :-D
Ewcia no witaj spowrotem :ico_sorki: Ale Ty masz przeboje w tej ciąży,ale najważniejsze że z dzidzią w porządku,no i gratuluję Tymusia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ja byłam 2 dni temu na USG połówkowym i będę mieć córunię :ico_haha_01: Trzymaj się cieplutko kochana :601:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

16 wrz 2009, 15:43

geheimnis no córcie są przekochane :-D moj kuzyn sie śmieje, ze dobrze, ze córeczka mu się pierwsza urodziła bo gdyby Filip był pierworodnym nigdy na drugie dziecko by sie nie zdecydowali :ico_oczko: chociaż ja sie ooogromnie cieszę z perspektywy parki :ico_brawa_01:

a co do tych moich problemów - ja mogłabym już 100-stronicową książkę z moich wyników badań zrobić :ico_noniewiem: jestem w 17 tyg. a miałam z 15 badań usg robionych :ico_noniewiem:

asiula kochana - najważniejsze żeby zdrowe :ico_sorki: :-D

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot], Google [Bot] i 1 gość