Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

05 cze 2007, 10:57

Cześć dziewczyny! Jaki tam dzisiaj nastrój u was? u mnie nie najlepszy. Pokłuciłam się wczoraj z mężem bo całymi dniami pracuje i nie ma dla mnie wogóle czasu!!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

05 cze 2007, 11:03

Olcia witaj w klubie, mój mężulek też pracuje całymi dniami, tez kłociłam się z nim że czasu dla mnie nie ma ale już się poddałam i pogodziłam z tym faktem. Bo prawda jet taka że gdyby nie ciągnął na 2 etaty to z jego jednej pensji i mojej jałmuzny ciężko byłoby nam wyżyć. więc bądź dla swego lubego bardziej wyrozumiała, oszczędzisz sobie w ten sposób wiele nieptrzebnych nerwów. Mąż na pewno robi wszystyko z myślą o tobie i dzidziusiu. Wiem jakie to przykre kiedy się tak samemu siedzi w domu, bo ja od listopada jestem na L4, nie raz miałam mega doły jak tak ciągle byłam sama, ale w końcu przetrłumaczyłam sobie że innego wyjścia nie ma. Może kiedyś to nasze Państwo wyjdzie na prostą i nie trzeba będzie się zacharowywyać żeby rodzinę utrzymać. Mam taką nadzieję
Także kochana głowa do góry, zawsze masz TT i możesz sobie z nami pogadać :-)

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

05 cze 2007, 11:05

Olciiaa nie przejmuj się :ico_pocieszyciel:
faceci to czasami nie umieją pomyśleć że zwłaszcza teraz potrzebujemy od nich większej uwagi i zrozumienia. Ale tak sobie myślę, że jak się maleństwo pojawi to się wszystko zmieni :-D

Mój mężuś też mnie czasem doprowadza do szewskiej pasji ale staram się szybko o tym zapominać żeby się nie denerwować bo tak to bym musiała gołymi rękami go udusić :-D

Awatar użytkownika
Olciiaa
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 262
Rejestracja: 30 maja 2007, 14:18

05 cze 2007, 11:11

Dzięki dziewczyny!
Mój mąż twierdzi że robi to dla mnie - ale moje argumenty że wcale nie wymagam od niego rzeby pracował ponad siły do niego nie docierają. A pozatym chciałabym rzeby nasza dzidzia miała jak naj więcej kontaktu z ojcem - a on twierdzi że będzie przychodził wieczorami kąpał mała i że to wystarczy!!!!FACECI!!!!!

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

05 cze 2007, 11:15

Olcia ja wierzę że jak sie dzidzie urodzą to nasi tatusiowie oszaleją i będą chcieli jak najwięcej czasu z nimi spędzać, więc nie martw się na kąpaniu na pewno się nie skończy. Mój M. mi powiedział zę on pobije rekord siedzenia w domu ja się dzidziuś urodzi bo planuje z 2 miesiące w domu posiedzieć. A ja już się cieszę bo przynajmniej choć troszkę czasu znajdę dla siebie, żeby odpocząć czy zadbać o siebie jak on będzie w domku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

pontoniczek
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 321
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:37

05 cze 2007, 11:18

eehhhh.. mamy to samo. Mójmiał w maju aż 3dni wolnego... ale co zrobic kiedy nie ma wyjscia?? Wolałabym zeby ten czas spędzał z nami, no alesie tak nie da... realia są takie ze z naszych marnych pensyjek to byśmy sie raczej nie utrzymali.. wiec siedzi bidok dzień w dzień w pracy.. :ico_noniewiem:
Ale tak jak dziewczyny mówią żawsze jest TT!! :-)

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

05 cze 2007, 11:44

no własnie zawsze jest TT i tu się możemy wygadać :-D

no a najbardziej mnie właśnie denerwuje ta kasa. już nawet razem z moim misiaczkiem ciągniemy dodatkowe zlecenia jeśli tylko się da żeby coś zarobić extra na dzidzie bo narazie to debety z naszych pensji możemy spłacać. a tu trzeba kupować zaraz wyprawkę a kasy jak na lekarstwo. Normalnie to bym bombe zrzuciła na ten głupi kraj to może ktoś by zrozumiał że przyszłym rodzicom nie wystarczy jakieś marne 1000 zł.

no tyle musiałam sie wykrzyczeć :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

05 cze 2007, 11:48

Paulinko zgadzam się z tobą. Ciężko jest wyżyć nawet z 2 pensji, jestesmy w UE wszystko idzie do góry tylko te nasze zarobki jakieś marne są. Człowiek się musi ucharować żeby koniec z końcem związać.

I też się wygadałam

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

05 cze 2007, 11:54

No tośmy sobie ponarzekały :-D

A ty Asiulka to już pomału się do szpitala będziesz brała. Ale ci dobrze. Już masz coraz bliżej :-D Tylko nie zapomnij nam napisać jak już urodzisz swoje maleństwo i oczywiście wrzucić zdjęcia bo tu n nerwów to palce sobie odgryziemy :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

05 cze 2007, 11:57

jak bede w szpitalu to napewno bede sie kontaktowac z czerwcówkami telefonicznie, takze jak znikne z TT to szukajcie wiesci na czerwcówkach

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość