aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

29 paź 2008, 17:08

wiolaw, nie byłam :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: Mąż też mnie mobilizuje ale jakoś mi nie po drodze :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

29 paź 2008, 21:18

dobry wieczór
Wioluś dla Ciebie najlepsze życzenia imieninowe
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent:
Oj gin tez za mną chodzi ale jakoś nie mogę z nim zgrac terminu ostatnio a mam jakies brzydkie plamienie po ostatnich pigułkach :ico_placzek:

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 paź 2008, 00:52

witam w klubie wybierających sie do gina i nie mogących tam dojść :ico_olaboga:
idę, idę i dojść nie mogę :ico_olaboga:

dobranoc

Awatar użytkownika
karolina24
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3199
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:22

30 paź 2008, 09:40

czesc dziewczyny
wczoraj padlam jak tylko przyszlam wiec nie mialam sily wejsc i kliknac myszka :(
sluchajce mam problem maly o prosze o pomoc na poniedzialek potrzebuje wymyslic jak chce miec ustawione luksfery w lazience i na schodach i zupelnie nie znam zadnych stron do aranzacji zeby popatrzec jak one wygladaja czy znacie moze gdzies cos zeby mogla popatrzec???

Awatar użytkownika
kwiatunio
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6675
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:31

30 paź 2008, 10:02

kasiekk pisze:witam w klubie wybierających sie do gina i nie mogących tam dojść


oj znam to az za dobrze :ico_olaboga:

karolina24 pisze:czy znacie moze gdzies cos zeby mogla popatrzec???


oj kochana ja nie pomogę bo zupełnie nie wiem gdzie tego szukać :ico_noniewiem:

dzień dobry....
mamy kolejny brzydki,pochmurny dzień :ico_zly:

Awatar użytkownika
wiolaw
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3788
Rejestracja: 10 mar 2007, 21:41

30 paź 2008, 10:02

karolina24, niestety nie mogę ci pomóc, a szukałaś w internecie ?

a tak wogóle to dzień dobry :ico_haha_02:

kurcze tak czytam o tej paskudnej pogodzie i nie ogę uwierzyć , bo u mnie od tygodnie złota polska jesień i ani kropli deszczu tfu ,tfu żebu nie zapeszyć :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

30 paź 2008, 13:01

Witam :-) u nas upalnie cieplo ze hoho,ale wiatr ,tak wieje chocby jakis tajfun,za oknem furgaja reklamowki i galezie :ico_olaboga: :ico_olaboga:
Po 13 ide do gin hmm ciekwe co to za bakcyl!!
Jutro spotykam sie z K@Tk@ i EWKA strasznie sie ciesze,taki nasz babski wieczor :-D :-D :-D
I jeszcze jeden powod do radosc spodnie staja sie luzne takze cosik chudne :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 paź 2008, 14:44

witam :ico_kawa:
u nas ciepluteńko na dworze ale wieje że :ico_olaboga: o mało nas nie porwało jak szliśmy :ico_oczko: zakupy porobione,więc to z głowy

jutro moja mama ma drugi cykl chemii,nie pisałam Wam ale moze pamietacie jak kiedyś(chyba w sierpniu) pisałam że mama ma guza w płucu :ico_noniewiem: wiemy juz od dłuzszego czasu ze to rak złośliwy jest i to ten gorszy (bo są różne) :ico_placzek: mama jest juz po pierwszej chemii,zniosła ją nie tak najgorzej,jutro zaczynamy drugi cykl,boje sie :ico_placzek:

teraz czekam na @ ale po umówie sie na wizytę w końcu :ico_sorki:
Frydza fajnie że sie spotkacie :ico_brawa_01: i wielkie :ico_brawa_01: za strate kilogramów

ja ostatnio schudłam 4 kg bez odchudzania,zmartwienia robią swoje,teraz troche sie uspokoiło to ciut nadrobiłam,no i jestem przed @ to jem za pięciu :-D

aniulek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3286
Rejestracja: 05 gru 2007, 14:16

30 paź 2008, 14:52

Witajcie.
kasiekk, mam nadzieję ze z mamą będzie wszystko dobrze,nie martw się na zapas...wiem ..łatwo mówić jak to kogoś bezpośrednio nie dotyczy ale wierzę że będzie dobrze!!!Dużo sił i zdrówka dla Was a szczególnie dla mamy...

U nas też ładnie i też wieje niemiłosiernie ale zaraz wyjdziemy na spacer.Już zjadłyśmy obiad więc teraz chwilka odpoczynku i ubieramy się.
Zapisałam się na jutro do fryzjera.Pierwszy raz do nich idę więc trzymajcie kciuki żeby wyszło z tego coś sensownego :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Frydza, napisz co i jak po wizycie u gina i życzę miłego spotkania z dziewczynami.
A utraty wagi gratuluję :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Ćwiczysz dalej na tym orbitreku?

Awatar użytkownika
kasiekk
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5516
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:56

30 paź 2008, 15:01

aniulek, dziekuję :ico_sorki:
staram sie wierzyc ,wszystko dobrze to raczej nie będzie,bo to jest taki rodzaj guza którego sie nie wycina (a w przypadku raka wycięcie tylko prowadzić może do wyleczenia) poza tym, ma przerzuty na węzły sródpiersia
to jest taki rak który rozwija sie 10 razy szybciej niz inny jego rodzaj,a rokowania :ico_olaboga: :ico_placzek: nie chce nawet pisać o tym

ale wierzymy,walczymy i nie poddajemy sie
najważniejsze jest to co jest teraz,nie wybiegam za duzo w przyszłość,bo bym zwariowała

trzymam kciuki za fryzjera aniulek

moja pierdoła śpi wiec narazie mam spokój :ico_kawa:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość