Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 gru 2008, 12:25

hej dziewczyny mam problem, jak wchodze na forum loguje sie, szukam naszego watku to wchodze na noworodki i niemowleta i tam nie ma tego naszego dzieciaczki z listopada na ktorym teraz piszemy, przeszłam przez wszystkie strony i go tam nie ma :ico_olaboga: Jedynie moge tu wejsc prze maila, ktory za kazdym razem mnie informuje jak ktos odpowie w moim temacie, to wtedy wchodze przez linka ktory tam mi sie wyswietlil, a tak to nie ma szans, bo nie ma mojego tematu, nie wiecie co jest grane??? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

30 gru 2008, 15:48

wiola85, cos sie zmienilo znow na tt wiec moze przez to. nie wiem Wiolus jak ci pomoc bo ja wchodze normlnie. tylko ze ostatnio tak malo piszemy :ico_placzek: ze jestesmy zazwyczaj na 2 stronie.
MAM NADZIEJE ZE SIE TYLKO NIE ROZPADNIEMY!!! :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 gru 2008, 17:03

betka, no nie ma szans nie mam watku ani na 2 ani na 3 i zadnej stronie :ico_placzek: a to jest mozliwe ze sie rozpaniemy?? Dlatego ze mało ostatnio piszemy?

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

30 gru 2008, 17:10

wiola85, mam nadzieje ze nie!!! ze to tylko nrazie tak... ze sie uczymy wszystkiego i dlatego tak malo piszemy :ico_sorki: jak ja mialabym mimo zajmowania sie niuniem jeszcze gotowac i sprzatac to nie pisalabym tu nic chyba... dobrze ze jedzonko mi przynosza a i posprzataja... ale Junior potrzebuje duzo opieki... tzn trzeba ciagle wlasciwie byc przy nim jak nie spi. :ico_sorki: ale najwazniejsze ze zdrowy!!!

Dzis bylismy o ortopedy i mielismy usg biderek - w gabinecie nam zrobili. Wszystko ok jak na 5 tydz zycia. Ale musi lezec wiecej na lewym boczku bo w brzuszku chyba lezal na prawym i tak mu lepiej - i miesnie prawej strony lepiej wycwiczone. Ale zanim poszlismy do ortopedy to smai zauwazylismy ze woli na prawej stronie glowke trzymac i walczylismy zeby chcial lezec na lewej :-)

zauwazylismy dwa dni temu ze niunio ma zaczerwienione miejce nalewym ramieniu - mozliwe ze jeszcze po szczepieniu szpitalnym?? :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

30 gru 2008, 20:22

jestem i ja..
mieliśmy dzisiaj szczepienie, kłuli Jasia 2 razy, bo kupiliśmy szczepionke skojarzoną, więc 2 kłucia oszczędziliśmy, jak on krzyczał potwornie, normalnie szok..

Po za tym to mało czasu na wszystko, bo pranie, sprzątanie, gotowanie, koło południa spacer z Jasiem to tak ze 2-3 godzinki nam zejdzie później zawsze coś..

Ja na nasz wątek wchodze z linka z powiadomienia na poczcie, więc nie mam pojęcia czy zniknął..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

30 gru 2008, 21:49

betka, juz wiem co sie stało, bo napisałam w temacie o pomoc tak wiec musiałam niechcacy kliknac i zignorowac temat dlatego go nie widze i jest na liscie ignorowanych tematów, tylko teraz nie wiem jak do tego powrocic, ale czekam az mi odpisza i pomoga to odwrocic :-) ja to jednak musze sie jeszcze duzo nauczyc na tym forum :-)
A na usg bioderek idziemy 9 stycznia, a to czerwone miejsce to po szczepieniu w szpitalu, ja tez to dopiero zauwazyłam po kilku tygodniach i pytałam lekarki co to moze byc, ona powiedzilą, ze to po szczepionce szpitalnej :-)
Po za tym to mało czasu na wszystko, bo pranie, sprzątanie, gotowanie, koło południa spacer z Jasiem to tak ze 2-3 godzinki nam zejdzie później zawsze coś..
tak racja nie ma czasu na zagladanie tu czesto, w ciazy to bylo calkiem cos innego :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

30 gru 2008, 22:01

u nas wieczór i noc zapowiadają się tragicznie.. jasiek tak potwornie się drze, że nie da rady słuchać.. okropnie znosi to szczepienie..

[ Dodano: 2008-12-31, 09:00 ]
Witam z rana ;-)

Całkiem jestem wyspana, bo Bąbel usnął spłakany koło 21 i spał prawie do 2, później zjadł i spał do 5 z minutami obudził się o 8 na śniadanko i teraaz pewnie będzie spał do 11 jak nic.. Ale to dobrze, bo wymęczyło go to szczepienie.. I tak zaoszczędziliśmy mu kłucia, bo kupilismy szczepionke skojażoną 3w1, jednak mimo wszystko się nacierpiał..

Dziaiaj jedziemy kupić sobie telewizorek do sypialni, bo jak siedzimy z Jasiem to nie oglądamy zupełnie nic, a tak to jest nadzieja, że chociaż pół filmu raz w tygodniu nam się uda zobaczyć :-)

Kochane Mamusie, pewnie jeszcze dzisiaj zajrze, bo w końcu cóż robić do 24 tym bardziej, że na bale się nie wybieramy, ale na wszelki wypadek życzymy wam duuużo szczęścia i zdrówka dla Maluszków, samych radośći, aby smutki , wszelkie infekcje, kolki i inne świństwa omijały Dzieciaczki, a Nowy Rok był jeszcze lepszy niż ten końcżący się, bo z naszymi dzieciaczkami!!

[ Dodano: 2008-12-31, 09:02 ]
Aaaaa nzapomniałam się pochwalić nasze Dziecie waży już 4800g i miwrzy 57cm :-)

antynorma
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 15 paź 2008, 16:16

31 gru 2008, 11:37

Czesc dziewczyny,
no rzeczywiscie mniej piszemy, ale to chyba zrozumiałe. Dzieciaczki pochłaniają duzą czasu.
Tak sobie czytałam wasze posty i az mi sie buzia smieje. Troche wam zazdroszcze tych wszystkich emocji, bo u mnie są juz mniejsze. I nie ma to nic wspólnego z ogromną, niewyobrazalną miłoscią do mojej kruszynki. Ale dla mnie to nic nowego, wiec pewnie dlatego inaczej podchodze...

Moi chłopcy tez byli tacy wymagający, wiecznie potrzebowali uwagi i towarzystwa, usypiania i bujania. Mela jest spokojniejsza, usypia sama w łózeczku (choc nie zawsze, bo jak nie moze usnąc to ją biore do łózka albo troche polulam), więcej sie zajmuje sobą, lezy w lezaczku i patrzy na wszystko co robie :-D

Ja juz prawie obrobiona na sylwestrową nockę, jeszcze tylko jedzonko do zrobienia zostało, ale to juz tylko chwilka. Będziemy balowac az miło w piątkę :-D :-D :-D
Ciekawe czy dotrwam do północy?

A na zaczerwienione miejsca po szczepieniu dobrze jest przyłozyc okład z sody (płaska łyzeczka na pół szklanki), to pomaga. I nic dziwnego ze dzieci są marudne troszke, tak to niestety bywa.
Na szczescie Mela zniosła dzielnie szczepienie i własciwie nic sie nie działo strasznego, zapłakała troszkę ale szybciutko dała sie uspokoic. Potem zasnęła w autku i juz. Jej szczepienie gorzej zniósł mój sredni - płakał bardziej niz ona i nie mógł biedaczek zrozumiec co sie dzieje!!!! A musiałam go zabrac ze sobą bo nie miałam go z kim zostawic. Kurcze, nie przyszło mi do głowy ze tak sie tym przejmie, mój mały wrazliwiec kochany...

Zyczę wam kochane dziewczyny cudownego roku, radosci z kazdej nowej rzeczy jakiej nauczą sie wasze maluszki, szczęscia, miłosci, spokoju, cierpliwosci i spełnienia waszych wszystkich marzen.

blumek
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 816
Rejestracja: 09 cze 2008, 18:52

31 gru 2008, 12:03

A ja zapadłam na grypę zołądkową :( extra. Narazie tylko mega biegunka i mdłości. Az strach isc na spacer :(

Ania- Maja tez miala szczepionke skojarzona i byla tylko raz kluta.Nie wiem dlaczego Jas dwa razy. Maja super zniosla szczepienie, potem tez nic nie marudzila, jakby nie byloa szczepiona.

Co do zaczerwiniena na ramionku, Maji tez zaczeło sie paprac okolo 5go tygodnia, ciekla ropa itd ale tak mialo byc i do terz ma strupka. Po tym szpitalnym szczepieniu. I tez polecam oklady z sody.

Ja dzis z grubsza posprztalam, poza tym mam kilka tlumaczen do zrobienia i nie mam czasu pisac, przepraszam :ico_wstydzioch: I niestety nic nie chudnę mimio karmienia. waga stoi na 65 od miesiaca. Grrrrr

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

31 gru 2008, 12:19

Hejka babeczki :-D

Nasz synek jest tak grzeczny ostatnio że nie mogę wyjść z podziwu :ico_szoking: Dzisiaj w nocy wstawałam do niego dwa razy na karmienie po czym szybko się najadał i spał dalej :ico_brawa_01: W sumie spał od 21.30 do 9 z dwiema przerwami na amu. A teraz znów zasnął po cycusiu :-)

Ja tak żadko piszę bo za nim doczytam wszystkie posty na różnych wątkach na których piszę to już muszę się wziąść za jakąś robotę póki Filipek śpi. I czasami tylko poszytam co piszecie i nie zdążę sama nic napisać :ico_oczko: A roboty w domu sporo, ciągle nie jest tak jak bym chciała. . . a lubię mieć czyściutko :ico_oczko:
Aaaaa nzapomniałam się pochwalić nasze Dziecie waży już 4800g i miwrzy 57cm
Brawo :ico_brawa_01: to już spory chłop :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość