kamelek1
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 913
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:08

13 kwie 2010, 09:21

ja jej dam mamłej cwaniarce :ico_nienie: :ico_haha_01: bo widze że fajnie u mamusi na rączkach chociaż poleżeć , bo tatus musi turlać jak nosi na roczkach mamusia zwolniona z lulania :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

13 kwie 2010, 09:22

jagódka no to faktycznie nie z głodu - widać spragnione mamusi te dziewczynki nasze lutowo-marcowe :ico_oczko:

no i łuuupsss....koniec spania :ico_zly: musze mykać do Młodego, bo sąsiadów na nogi postawi :-D
wpadne potem :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 kwie 2010, 09:24

ja tez marze o kawie najlepiej latte a że mam gorsze dni to do tego papierosek i gazetka w jakiejs fajnej kawiarni w ogródku aha no i jeszcze do tego szarlotka z lodami i bitą śmietaną BŁAGAM!!!!

a z moim starym to nie wiem kiedy pofiglujemy bo nie ma ochoty ani nastroju no i ciagle ktos w naszym łóżku leży :-D chociaz wczoraj jak maja zajeła moją polowe to przynajmniej sie przytuliłam do męża :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

13 kwie 2010, 10:36

jagódka no to musisz wypisac dzieci z małzenskiego łoza :ico_haha_01: ja tzrymam sie zasady, ze nasez łozko co najwyżej moga dzieci rano po przebudzeniu do przytulanek odwiedzać, ale nigdy ani jagi ani teraz tymka nie brałam do łozka na spanie, bo potem (przypuszczam) cieżko ich wykolegować :ico_oczko: a poza tym chyba nic tak nie zniechęca i uniemożliwia seksiku a akurat tego sobie odmówić nie potrafię :-D

ale mi narobiłas apetytu :ico_sorki: dawaj tego papieroska i szarlotkę :ico_sorki: ja papierosy przed ciażą popalłam tylko - paczka na 2 tygodnie albo i dłuzej mi starczała, zależało od stresiorów w pracy, bo tylko tam paliłam, ale teraz mnie nosi strasznie - na zimne piwo (nie znoszę generalnie) i długiego miętowego vouge'a :ico_sorki: to jagódka kiedy sie w tym ogródku spotykamy? :-D

[ Dodano: 2010-04-13, 10:37 ]
a skad Ty jesteś w ogóle? :-)

Awatar użytkownika
jagodka24
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8382
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:05

13 kwie 2010, 10:40

eve.ok, ja mam do ciebie blisko bo ja z kalisza jestem :-D więc moze kiedys na starym w poznaniu sie spotkamy
albo na zakupach gdzies??

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

13 kwie 2010, 11:41

jagódka jestem jak najbardziej za :ico_brawa_01: dla mnie to tylko godzinka jazdy, więc wystarczy nam ustalić czas i sie na starym spotykamy :ico_brawa_01: na zakupy polecimy jak mi boczki zejdą bo teraz szkoda inwestować :-D chcoiaż zawzse chętnie potowarzyszę :-D to dawaj znac kiedy Ci pasuje :ico_haha_01: a moze ktos jeszcze z naszych okolic jest? to sabacik byśmy urządziły :-D

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 kwie 2010, 11:54

eve.ok, ja się dopisuję na szabat :ico_sorki: Mieszkam 30 km od Poznania więc w 30 min jestem :-D

I na tego papieroska... no póki karmię to przeżyję bez.
Ja podobnie tak jak Ty eve.ok. Paliłam tylko w pracy i paczka starczała mi w zależności od stresów na tydzień, dwa. Chociaż czasami w 3 dni potrafiłam wykurzyć!

jagodka24, Ty na szarlotkę a ja na tiramisu... takie pyszne mają na Starym w Sharku :ico_sorki:

Piszecie że gin przepisał Wam tabsy... a mi nie chciała dać :ico_noniewiem:
Powiedziała że nawet Azalia przenika do mleka i najlepiej żebym stosowała globulki (a fuj!!!).

[ Dodano: 2010-04-13, 11:56 ]
No i widzę, że nocka wszędzie ciężka była...może pełnia albo co?
Ja skorzystam teraz z sytuacji że Jolka śpi i też sobie pozwolę!
Obiad już ugotowany więc lecę na małą drzemkę...do przeczytania "zaś" :-)

Awatar użytkownika
eve.ok
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5871
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:20

13 kwie 2010, 13:09

no to we trójeczke jesteśmy umówione :ico_brawa_01: nareszcie jakieś babeczki z okolicy :-D teraz tylko trza zgrać czas :ico_haha_01:

quanchita to chociaż Ci w dzień pospać dają :ico_olaboga: bo tymek drzemnął się tylko pół gdozinki od keidy wstał i teraz dopiero poległ,a le co mi z tego jak z agodizne po Jagę trzeba wyjeżdżac a chałupka jak po tajfunie :ico_olaboga:

to ja też mykam, zajrzę wieczorem jak będzie czas :-D miłego dzionka :-)

Awatar użytkownika
zborra
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9819
Rejestracja: 19 kwie 2007, 21:41

13 kwie 2010, 13:34

hej!

co tak dziś klikacie??? ni ejesteście zmęczone? :ico_szoking:

reterka obniżoną macicę???
a Twoja tyle herbatki wypija? mój jak wyciumkał 2razy po 20ml to potem ulewał aż miło!
eve.ok, nie...no takich nocek pozazdrościć! chyba wynagradza Ci samotne dni co?
ale wierzę, żę taka jedna potrafi wybić z rytmu...

[ Dodano: 2010-04-13, 13:36 ]
karmelka a ja też byłam na kontroli w przychodni na NFZ i już mi się udało
mam fajną położną i jak była u mnie po porodzie, to zaraz poprosiłam o termin...uffff...spokój już tym na razie....

[ Dodano: 2010-04-13, 13:43 ]
jagodka24, oj kobietko....trzymaj się!
tak, a na butli to taki maluch też nie prześpi za długo mioim zdaniem
one chcą nas poczuć...więc trochę tym podyktowane są pobudki...no cóż...
a! Ty się ciesz, że raz takie przebieranie miałaś! ten mój mały siusiak leje aż miło! na razie odpukać spokój, ale na początku...nonono wymyta, mamusia se rozkłada pampa, próbuje ubrać a syn co? olał się calusi! i w nocy przebiranki...ech...nie raz to przerobiłam...
eve.ok, :ico_tort: dla Tymka!!!
olej chatę...mąż przyjedzie to i tak będzie tylko na Ciebie patrzył , a Ty na niego!!!
baby! nie umawiać mi się za plecami :ico_haha_01: szkoda, że ja do Poznania mam trochę dalej niż Wy...ech........ale może jak się już ociepli....to pomyślimy
Qanchita, miłej drzemki!
mi tabsy proponował, ale ja nie potrzebuję....
widzę, że Wy tu kobitki już szalejecie...a dla mnie to nawet słowo już obco brzmi....

młody kimkę strzela
Haniucha na wycieczce pociagiem....jak miło posłuchać ciszy...

Awatar użytkownika
Qanchita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3185
Rejestracja: 20 sie 2009, 16:47

13 kwie 2010, 15:03

widzę, że Wy tu kobitki już szalejecie...a dla mnie to nawet słowo już obco brzmi....
Ale co Ty! Te globulki lepiej na mnie działają niż jakakolwiek inna antykoncepcja! Jak sobie pomyślę że mam je aplikować i czekać 20 min aż zacznie działać...a niech się dzidzia w międzyczasie obudzi na karmienie to działanie globulki minie i trzeba będzie aplikować nową. A do tego świństwo się pieni i bulgocze to już mi się seksu odechciało :ico_zly:
Jak mam mieć komfort psychiczny i fizyczny to ja chcę tabletki :ico_sorki: Muszę iść do innego gina.
quanchita to chociaż Ci w dzień pospać dają :ico_olaboga:
eve... daje! Ja mam (na razie) jedną pociechę. Przespałam się 40 min ale jak... z małą ułożoną na moich piersiach, bo jak ja się położyłam to ona już była po drzemce. A jak ją położę na piersiach i słyszy bicie serca to za chwilę zasypia.
no to we trójeczke jesteśmy umówione :ico_brawa_01:
Ale poczekamy troszkę aż się pogoda poprawi, co? Bo na razie te nasze dzidzie jeszcze takie małe :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2010-04-13, 15:09 ]
Zborra tak sobie patrzę na mapę i kurka, Ty masz ok 180 km do Poznania :ico_szoking: Widzę że to jeszcze 50 km za Bydgoszczą :ico_zly:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość