Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 gru 2007, 22:44

Joasiu wypatrzyłam własnie w kalendarzu, że dziś iminieny JOANNY....może obchodzisz dziś imieninki??????

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 gru 2007, 23:03

dziewczyny ale się ubawiłam niektórymi postami, prawie płakałam ze śmiechu :ico_brawa_01:

ja mogłabym się do biznesu dopisać jako świetna organizatorka (mam już trochę doświadczenia), ale rękodzieło jest mi zdecydowanie obce, no może poza szyciem firanek czy ubranek dla lalek (choć tego już dawno nie robiłam, ale mam całe pudełko z dawnych czasów)

dziś Tadzik miał pobieraną krewkę i trochę płakał, bo akurat zdążył zasnąć, a ja musiałam go obudzić, na szczęście poszło szybko i sprawnie, bo panie są super fachowe, miał rację mój tata, że nam tam kazał iść, 14zł nie pieniądze, a jak sobie przypomnę Wiki jak cierpiała jak jej konowały pobierały, to aż mi skóra cierpnie, a tutaj ekspresowo

ja dziś zrobiłam Wiki niespodziankę i "odkurzyłam" stary adapter i płyty dla dzieci, na bajki jest jeszcze za mała (ciężko jej tak długo się skupić), ale piosenki np. Majki Jeżowskiej bardzo jej się podobały i nieźle się powygłupiałyśmy, znalazłam jej też jakąś starą grę planszową "cyrk" i próbuję ją nauczyć zasad, a ponieważ pionki przepadły, więc używamy mini bucików jej laleczki

zapomniałam wam napisać, że w drugi dzień Świąt wybieramy się na chrzciny do chrzestnego Tadzika, zrobiłam już zakupy dla malutkiej: kupiłam śliczną sukieneczkę różową w H&M i do tego opaskę na główkę oraz złoty łańcuszek i maleńkiego złotego słonika, myślę że będą zadowoleni, a sukienusia jest tak urocza, że nie mogłam się oprzeć, szkoda że dla Wiki takiej nie było

[ Dodano: 2007-12-12, 22:03 ]
Joasiu jak dziś świętujesz, to :ico_tort: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 gru 2007, 23:14

Basiu dla Tadzia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za odwagę!!!!

ja tak się przymierzam, aby dzieciom sprawdzić morfologię no i zrobić badanie grupy krwi, bo u nas w szpitalu nie robią i nie wiem nawet jaką mają grupę krwi. :ico_noniewiem:

jak tak czytam co napisałaś o tych płytach.....to wiesz przypomniało mi się, że w domu u mojego taty są moje płyty Natalii Kukulskiej: "Puszek okruszek, Bal moich lal, Co powie tata...i inne pamiętacie???? W drugiej klasie szkoły podstawowej nawet wygrałam konkurs śpiewając "puszka okruszka" :-D :-D

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 gru 2007, 23:32

dzięki Violu
tak, mam też taką płytę była świetna, ja w przedszkolu wygrałam konkurs śpiewając "Pszczółkę Maję"
a co do grupy krwi, to ja też nie wiem jaką moją moje dzieci, ale nie robiłam teraz też, bo to jednak sporo więcej trzeba pobrać na takie badanie

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

12 gru 2007, 23:35

barbapuppa pisze:a co do grupy krwi, to ja też nie wiem jaką moją moje dzieci, ale nie robiłam teraz też, bo to jednak sporo więcej trzeba pobrać na takie badanie


no właśnie i ja tak oddalam tą nieprzyjemną wizję kłucia dzieciaczków....
a swoją drogą...to kiedyś zaraz po urodzeniu pobierali krew na grupę...

barbapuppa
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3446
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:37

12 gru 2007, 23:44

ale to musiało być już bardzo dawno, jeszcze za naszych czasów, bo kogo nie zapytam, to nikt nie miał robionych w szpitalu u dzieciaków
no zmykam
dobrej i spokojnej nocki życzę

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

13 gru 2007, 00:00

barbapuppa pisze:ale to musiało być już bardzo dawno, jeszcze za naszych czasów, bo kogo nie zapytam, to nikt nie miał robionych w szpitalu u dzieciaków

tak, tak....

ja też zmykam :ico_spanko: dobrej nocki pa :ico_papa:

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

13 gru 2007, 00:13

Dzieki dziewczyny ale ja mam w maju imieniny :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Siedze i patrze jeszcze na TV ale juz sie wlasnie zbieram do niuniania Dobrej nocki :-D

Awatar użytkownika
Kinga_łódź
4000 - letni staruszek
Posty: 4985
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:50

13 gru 2007, 00:31

Uwielbiałam Majke Jeżowską :ico_brawa_01:

A teraz grupe krwi u dzieci robią w szpitalu tylko jak się rzuci kase...darmozjady :ico_zly:
Zrobie małej jak podrośnie. Bo teraz nie ma co jej strasować.

Basiu my też Elize chrzcimy 2 dnia świąt mieliśmy pierwszego ale chrzestna nie dojedzie i przełożyliśmy na drugi.

No to życzę dobrej nocki :-D

Awatar użytkownika
moniw
Nakręcona katarynka
Nakręcona katarynka
Posty: 176
Rejestracja: 03 maja 2007, 17:13

13 gru 2007, 00:35

WpadLam poczytałam uśmiałam sie i musze przyznac ze moj mąż pochodzi chyba od neandertalczyków a nie jaskiniowcow bo wczoraj jak wrocilam spozniona do domu i zaczelam cie usprawiedliwiac ze bylam sie obciąć to on :ico_szoking: pyta gdzie bo na głowie to mam takie same :ico_zly: a ja nieco tyl obcielam i lekko wycieniowalam i sadzilam ze to sie rzuca w oczy tylko nie wzielam pod uwage ze ścięcie dla mojego ślubnego to tylko na kruciutko i strasznie sie zawiodł bo ja mam zamiar zapuszczac.
klik klik kończe bo moje chłopaki strasznie chrapia a to znak ze ja tez juz powinnam spac bo jeszcze pobudka o 4 i 6.30 a jutro tez jest dzien :-)

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości