basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

01 sie 2010, 09:57

Basiu czyli będziesz miała cesarkę, jeśli nie urodzisz do środy tak?
nie Madziu, mam sie zglosic do lekarza jak w srode nie urodze on przyjmuje w sobote wiec pewnie w sobote powie mi czy jest wieksze rozwarcie jak tak to pewnie wysle mnie do szpitala na ktg i zdecyduje czy czekac jeszcze czy przebic pecherz, tak mi powiedzial.

dzis moje dziecko berdzo grzeczne az sie martwie, i dziewczyny brzuch snow sie chyba obnizyl i uwolnil moj zoladek i teraz jestem ciagle glodna, dzis zjadlam juz 2 kanapki banana kaszke i nadal chce mi sie jesc, a filipek gdzies na dole mnie atakuje bo bardzo bolo jak by za pechez ciagnol :ico_olaboga:

[ Dodano: 2010-08-01, 10:00 ]
ojej Madziu ospa w ciagu lata to musi byc straszne, ale chyba z dwoga tego lepiej ze teraz niz jak malenstwo bedzie w domu :ico_sorki:
a twoja mama zostaje do samego porodu???

milego dnia dziewczyny dzisisja moja siostra przyjedzie wiec bedzie pewnie do wieczora, papa

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

01 sie 2010, 11:24

Hejka!
Ja sie dzis czuje kiepsko :ico_placzek: Łapie mnie znow przeziebienie :ico_sorki: Jeszcze mi tego potrzeba :ico_sorki:
dzis moje dziecko berdzo grzeczne az sie martwie
pewnie dla tego, ze juz mam coraz mniej miejsca :-) Moj tez juz coraz mniej sie rusza :-)

Madziu-a Ty mialaś juz ospe??? Bo jak Twoj synus ma to dobrze, ze w tym wieku. Dzieci szybciej znosza, a dodatkow jest lato i cieplo. Ja mialam ospe dosc pozno wieku 26 lat :ico_szoking: Dla mnie to byla tragedia :ico_placzek:

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

01 sie 2010, 11:40

dobry
ja na nogach razem z mezem , bo jak szedl do pracy to mnie obudzil i juz nie moglam zasnac
mowie wam , mam ostatnio taki apetyt ,ze szok, zjadlabym konia z kopytami , zaczynam sie tego bac , bo mam i tak sporo swojej wagi a jeszcze jak przybiore to sie sama zdziwie
ja wczoraj pakowalam torbe, dla dziecka juz mam wszystko , jutro jedziemy na zakupy dla mnie i koniec, jak pakowalam ubranka dla malego to rozmiar 56 taki maly mi sie wydawal ,ze wiekszosc wzielam 62, a wy jaki rozmiar biezecie?

[ Dodano: 2010-08-01, 11:42 ]
Basiu moj maly tez ostatnio mniej sie rusza, Madziu lepiej zeby synek teraz przeszedl ospe niz pozniej, wlasnie a ty chorowalas?

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 sie 2010, 12:25

Dziewczyny ja miałam ospę w wieku 6 ,7 miu lat :ico_noniewiem:
przechodziłam bardzo ciezko bo miałam bardzo wysoką gorączkę,
mój Antos na szcczeście nie ma gorączki, ale narzeka juz na ból brzuszku, moje biedactwo, i swedzi go.

Zadzwoniłam na emergency , taki telefon w nagłych wypadkach do rzychodni, i teraz czekam na telefon od lekarza...ale oni są w weekendy bardzo zajęci, dużo mają zgoszeń więc niewiem ile jeszcze poczekam...
maż dzwonił własnie po raz kolejny przed chwilką, powiedzieli że oddzwonią najszybciej jak to mozliwe :ico_noniewiem:


Mam nadzieje że Leosiowi nic nie grozi, skoro ja juz chorowałam to leoś jest bezpieczny chyba????

Basiu, my slałam że jednak będzie cesarka a nie przebijanie pęcherza :ico_noniewiem:

Basiu napewno Twój Filipek ma już malusieńko miejsca i mało sie wierci, mój synuś też wczoraj i dzisiaj mniej sie wierci :ico_noniewiem:
Ja mialam ospe dosc pozno wieku 26 lat :ico_szoking: Dla mnie to byla tragedia :ico_placzek:
no własnie im pózniej tym gorzej :ico_noniewiem:

Sylwia, ja biore te najmniejsze rzeczy dla dzidzi, góra do 64 rozmiaru.

Awatar użytkownika
madzens
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2206
Rejestracja: 09 lis 2009, 15:09

01 sie 2010, 12:40

Mam nadzieje że Leosiowi nic nie grozi, skoro ja juz chorowałam to leoś jest bezpieczny chyba????
na 100% nic mu nie grozi :-) Mozesz byc tego pewna :-)

[ Dodano: 2010-08-01, 12:42 ]
A z tymi ubrankami to ja wzielam od 56 do 62, a jak beda juz za male to powiem mezowi zeby przywiozl wieksze :-)

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

01 sie 2010, 12:57

Madziu Leosiowi na pewno nic nie grozi , bardziej obawiaj sie o siebie , bo z czasem liczba przeciwcial w twoim organizmie sie zmiejsza, a na ospe mozesz zachorowac 2 raz jezeli liczba przeciwcial jest malutka lub rowna zeru(tak mi tlumaczyl lekarz jak bylam sie zapytac po wizycie kuzynki i jej corki z poczatkujaca ospa, po prostu nie wiedzialysmy ze jest chora)
wyobrazcie sobie ,ze ja ciagle w lozku? nikogo sie nie spodziewam , leze sobie i leniuchuje , za obiad sie wezme kolo 17 bo Sebo konczy o 19, wiec mam czas, jedynie musze sie wybrac po cos do jedzenia dla kota

basia24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2897
Rejestracja: 21 lis 2007, 11:42

01 sie 2010, 16:01

A z tymi ubrankami to ja wzielam od 56 do 62, a jak beda juz za male to powiem mezowi zeby przywiozl wieksze
ja tak samo

[ Dodano: 2010-08-01, 16:02 ]
Basiu napewno Twój Filipek ma już malusieńko miejsca i mało sie wierci, mój synuś też wczoraj i dzisiaj mniej sie wierci
tak wie to ale czlowiek zawsze sie o cos martwi.

bcian
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1753
Rejestracja: 19 sie 2008, 10:11

01 sie 2010, 18:40

Ludzie dziś znów słonko grzało,wolę deszcze.Dziś męża uświadomiłam że to sierpien i zaraz urodzę,bo to szybko zleci :ico_olaboga:
Mąż zabrał dzieci nad wodę

Magdalena_82
Wodzu
Wodzu
Posty: 11437
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:16

01 sie 2010, 18:55

Hej

Sylwia kurcze to mnie zmartwiłaś. Nie sądziłam że mozna dwa razy zachorować na ospę.
Bylismy u lekarza w szpitalu, poiwedział, że jeżeli chorowałam i jestem tego pewna na sto % to nic mi nie grozi i Leosiowi też.
...ale jezeli mam obawy to powinnam zrobić test krwi, no i jutro własnie chcę iść do połoznej i zrobić ten test i sprawdzić moje przeciwciała :ico_olaboga:
Denerwuję się,

Antos ma się dobrze, tylko biedaczek mój kochany płacze że go boli ciałko i swędzą i pieką te krostki :ico_placzek:
Mamy płyn do smarowania, syrop przeciw alergiczny i nurofen raz z calpolem taki przeciwbólowy i gorączkowy syrop.

Aj, porobiło się. :ico_noniewiem:
...w przedszkolu sie zarazil.
tak wie to ale czlowiek zawsze sie o cos martwi.
własnie, co innego samemu to przezywać a co innego jak się kogos pociesza...ja mam to samo...wczoraj tez panikowałam.

Awatar użytkownika
sylwia78
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 15 sty 2010, 09:58

01 sie 2010, 19:03

Magda ja chorowalam na ospe jak mialam 6 lat , nie robilam testu na przeciwciala, lekarz kazal mi sie obserwowac bo ospa ma termin wyklucia okolo 7 dni , ja nie zlapalam i nie sadze zebys ty tez lapala , bo prawdopodobienstwo jest naprawde malutkie, no chyba ze bardzo sie boisz i chcesz zrobic dla swietego spokoju
Antosiowi sie nie dziwie , doroslemu ciezko a co dopiero dziecko , pozdrow go od e-cioc
mnie cos brzuch pobolewa dzisiaj , chyba za duzo zjadlam :-D , no i moj malch dzisiaj postanowil mnie denerwowac , troche rano dal o sobie znac , troche przed chwila i cisza, ile to dziecko mnie nastresuje :-D
Ostatnio zmieniony 01 sie 2010, 20:18 przez sylwia78, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość