Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

08 lis 2009, 10:40

Witajcie
Wszystkim rozpakowanym serdecznie gratuluje dzieciaczki sa przeslodkie,a tym nierozpakowanym zycze szybkiego rozwiazania!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

umnie oki
zaczelo sie od nawalu pokarmu,masakra juz w szpitalu,ale wrocilam do domku to zaczelma stosowac oklady z kapusty i temu kto to wymyslil naleza sie uklony :ico_sorki: naprawde rewelacja pomoglo ulga w 100%
potem w czwartek i piatek mialam zapalenie piersi :ico_placzek: ale pojechalam na sciagniecie szwow i polozna kazala smarowac mascia bepanten wietrzyc cycki i pomoglo poki co jest oki
ale mam strasznie pogryzione sutki bol jak cholera :ico_placzek: mala ma malutki pyszczek a ja sutki wilelki i niepotrafi ich dobrze zasssac niestety
ja sie niepoddaje nawet jka boli jka cholera
mam ranki ale smaruje sobie rumiankiem i jest poprawa
mam nadzieje ze Zuzia nauczy sie dobrze ssac
jest strasznym wampirkiem hehe
je co 3godz a wnocy ma przerwe nawet co 4godz takze jest oki
jakos sie wysypiam
wiadomo obowiazki wdomku ale bardzo pomaga mi mezus kochany no i Wiktorka tez pomaga jestem z niej bardzo dumna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
caly czas przy malutkiej kapie ja ze mna ,wynosi pieluszki,podaje mi rzone rzeczy i caly czas ja caluje ,tuli i mowi jak bardzo ja kocha :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
takze reakcja na siostre poki co rewelacja :ico_oczko:
niemam co narzekac a tak sie balam
staram sie zeby uczestniczyla w tej opiece nad Zuzia zeby nieczula sie odtracona

jutro idzie juz do szkoly bo 2 tyg jej niebylo byla chora teraz miala katar i niechcialam jej poscic zeby znow czegos niezlapala :ico_nienie:

no ja daje rade niepodaje sie z tymi cyckami mam nadzieje ze wytrwam :ico_noniewiem:
maz mnie wspiera i jest oki

a co do porodu to ekspesowo naprawde niespodziewalam sie ze w 4h i 45m urodze hehe
malutka byla raz owinieta pepowina i wychodzila barkiem tak sie okrecila ale jest dobrze da sie przezyc
oczywiscie nacinali mi krocze i mam troszke ropy robie oklady z riwanolu
narazie niewiem ile schudlam ale jeszcze sie niemieszcze w zadne spodnie sprzed ciazy :ico_placzek: :ico_placzek: no i kurtki jeszcze troche zamale
niechce na sile bo mnie cycki boloa wtedy ale napewno niedlugo zgubie pare kg :ico_oczko: :ico_oczko:

Wiki dzis sprubowala nawet mleczka mojego :-D i mowi ze bardzo slodkie i ze sie niedziwi ze Zuzi smakuje hehe :ico_oczko: :ico_brawa_01:

dobra ja uciekam musze zjesc sniadanko i obiadek przygotowac no i troche sie ogarnac

buziaczki i czekam na nowe wiesci o kolejnym listopadowym dzieciatku!!! :-D :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 lis 2009, 13:00

Mikusia fajnie, że wszystko ok. Mati też jak Wiki. Całuje małą, pomaga mi i mówi, że fajnie, że siostra już jest:) na razie nie ma żadnych oznak zazdrości. Rozumie też, że nie mogę podejść jak karmię.

Ja też jestem wyspana. Pamiętam, że przy Matim to był koszmar tak się przestawić, ale teraz już organizm się przyzwyczaił do wstawania w nocy i naprawdę czuje się całkiem normalnie. Ja mała śpi to albo bawię się z Matim, albo coś zawsze w kuchni jest do zrobienia.

Na razie nie mieliśmy żadnych odwiedzin i oby wszyscy odpuścili na kilka dni. Chcę troszkę dojść do sobie. Dziś założyłam sobie wreszcie kolczyki, łańcuszek i pierścionek. Obrączka jeszcze za mała ale znacznie się przesunęła. Może wkróce:)

Dziewczyny gdzie się szuka tych naszych forumowych suwaczków? już zapomniałam i nie mogę znaleźć.

MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

08 lis 2009, 14:36

Właśnie złożyłam kołyske i chciałam się Wam pochwalić bo już czas najwyższy!
Obrazek

Awatar użytkownika
mikusia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1161
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:10

08 lis 2009, 15:03

A tu nowe fotki Zuzi:-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

MonikaSko, sliczna kolyska,przepiekna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

matikasia, to poki co nasze dzieciaczki super sie zajmuja rodzenstwem oby tak dalej :-D

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 lis 2009, 15:44

Mikusia1 Zuzanka przesłodka :ico_brawa_01:

MonikaSko kołyska superowa. Teraz dzidzia na pewno szybko się urodzi bo kto by nie chciał leżeć w takim miejscu:)

Dieta dla karmiącej w szpitalu była rewelacyjna. Jeszcze śniadanka wcinałam ze smakiem bo lubię zupki mleczne z ryżem czy makaronem. Natomiast na kolacje chleb z konserwą i pomidorem, który wyglądał jak sztuczny. Wszystkie zupy przesolone. Albo makaron z mięsem jak to z afery w telewizji z tym 25-letnim. Masakra. Jak dobrze być w domku:)

A nie wiecie czy można normalnie jeść migdały, banany i jakie soki pić? tylko jabłkowy i to nie dużo?
W ogóle położna powiedziała 1 jabłko dziennie. Zjadłam już jedno i troszkę mi jeszcze ich brakuje:)
Podjadam też chlebek chrupki i sucharki. Może się szybciej schudnie:)

Awatar użytkownika
Myszka_
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3255
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:25

08 lis 2009, 16:30

Witajcie mamusie,
Gratuluję dzidziusiów, śliczne są!!!
A nie wiecie czy można normalnie jeść migdały, banany i jakie soki pić? tylko jabłkowy i to nie dużo?
W ogóle położna powiedziała 1 jabłko dziennie. Zjadłam już jedno i troszkę mi jeszcze ich brakuje:)
Podjadam też chlebek chrupki i sucharki. Może się szybciej schudnie:)
można jeśc banany, na początek 1, żeby zobaczyc reakcję dziecka, ale nie słyszałam aby wywoływały jakieś złe lub alergiczne reakcje
z jabłkami uważaj, bo mogą uczulac, więc najlepiej na poczatek po 1 obserwuj, jak do 3 dni małej nic nie będzie możesz zjeśc 2 i znów obserwuj itd...
najlepiej na początek 1 rodzaj jabłek jak będziesz pewna, że nie wywołują, żadnej reakcji możesz wprowadzic inna odmianę
co do migdałów niestety nie pomogę
Co do soków można też porzeczkowy, nawet bardziej wskazany, bo zdrowszy i bogaty w wit.C

no to chyba tyle jeśli chodzi o Twoje pytania :ico_oczko:

misiunia_29
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 663
Rejestracja: 06 sie 2008, 15:21

08 lis 2009, 18:27

matikasia ja od początku piłam duuuuże ilości soków jabłkowych i jadłam jabłka. Banany też można jeść, ale nie za dużo bo zatwardzają kupki.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 lis 2009, 19:27

Myszka i Misiunia dziękuję za odpowiedź. Kupię sobie soczek porzeczkowy bo wiem właśnie że ma witaminki i chciałam włączyć jakiś w dietkę. Najlepiej taki bez cukru. Jabłko zjadłam jedno i będę obserwować. Potem wprowadzę kolejne i banana. Mam nadzieję, że owoce będę mogła jeść. W sumie i tak nie za wiele ich można.

Awatar użytkownika
siunia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5366
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:12

08 lis 2009, 20:23

mikusia1, super ze porod tak szybko poszedl i Zuzia wyszla dobrze pomimo tej przeszkadzajacej pepowiny
A dziewczynki chyba podobne do siebie co??
Co do sutkow to ja ci polecam PureLan - Mendela, strasznie szybko sutki zagaja nawet ponadrywane, ma gesta , kleista , miodowa konsystencje i troche kosztuje ale dziala rewelacyjnie, bo testowalam inne i to byl najlepszy jaki znalazlam
Fajnie ze Wiki tak pomaga i nie zazdrosna, jednak co starsze dziecko to strasze, zawsze latwiej wytlumaczyc, oby nic sie nie odmienilo

MonikaSko, super kolyska :ico_brawa_01:
A w ogole jaka plec i jakie imie dla dziecka wybralicie??

matikasia, to widze ze ci tez organizm dobrze przyjal nocne pobudki :ico_oczko: , bo jednak jeszcze jak wstawalas do Matiego to jakos tak latwiej niz przy 1 dzicku lub jakiejs wielkiej odleglosci wiekowej :ico_oczko:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

08 lis 2009, 20:26

Siunia na razie bardzo dobrze i że w szpitalu tyle bez sny wytrzymała to normalnie szok. Dziś tak po 16 mnie zmorzyło, to chłopaki poszli na spacer, a my się razem przespałyśmy.

Jesteśmy po pierwszej kąpieli. Mati chciał nalać płynu prosto z butelki na buźkę;) małej się podobało mimo, że była głodna:) teraz pociumkała i śpi więc ja lecę się kąpać bo zaraz skazany na śmierć.

Dobrej nocki

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość