Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

29 sie 2007, 10:17

Obrazek

wielkie dzięki za życzona

u nas noc jak zawsze. Spanko od 23 do 6.30 potem karmienie, sen do 9 karmienie i znów Alunia śpi. Dziś czeka nas sądny dzień, SZCZEPIENIE. Nie lubię jak kłują moje dziecko.

Filmu wczoraj nie obejrzałam :ico_wstydzioch: zasneliśmy :ico_wstydzioch:

kate_k82
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 883
Rejestracja: 11 mar 2007, 07:08

29 sie 2007, 10:18

Obrazek
a tu wierzga nóżkami

[ Dodano: 2007-08-29, 10:19 ]
Obrazek
a teraz z mamusią

[ Dodano: 2007-08-29, 10:25 ]
dobra muszę mykać bo jadę dziś do mojej rodzinnej miejscowości no i trzeba zacząć pakowanko Mateuszka będe wieczorkiem o ile mivdziecko pozwoli :-D

Awatar użytkownika
anza
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1559
Rejestracja: 09 mar 2007, 17:28

29 sie 2007, 10:25

kate_k82, fajny ten Twój Mateusz :-D
qrcze chyba tylko moja taka tłuściutka, wasze dzieci to takie zgrabniachy a moja ma obważanki na wszystkich kończynach :ico_olaboga: a ja nigdy nie chciałam jej utuczyć :ico_noniewiem: :ico_oczko: :ico_szoking:

Ewcik to kwintesencja rodzicielstwa - zasypianie zanim cokolwiek... :ico_oczko: :-D

Awatar użytkownika
Gosia A
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2477
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:01

29 sie 2007, 10:26

kate_k82, - sliczne zdjęciaa !!
massumi - no!!!!!!!!!!!!!!! witaj kobito!!!!!! nareszczie!!!! rówiesniczko!!!! droga!!!!! :-D
Hubcio dziś rekord - nie spał 2,5 godziny i zmuszony zasnął .......... rany... co on bierze ??? mam nadzieje, że nie szykuje mi się małe ADHD :ico_noniewiem:
zasnął 10.20 ciekawe ile pospi ??? :ico_noniewiem: hmm...22 min???? :-)
anza - no mielismy jechć .... taaa ... ale duży coś z urlopem zwleka ... ciągle słyszę ...no później bo tyle roboty ...a ja znowu sie napaliłam i nonono ... coś brzdąkał o grudniu teraz :ico_zly: ale jak znam zycie znowu będzie robota .... :ico_zly:

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

29 sie 2007, 10:29

anza, popatrz na moją Alę. Ma chyba więcej fałdek niż dni

ladybird23
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5261
Rejestracja: 27 kwie 2007, 17:27

29 sie 2007, 10:30

Witajcie...
..kurcze ale umicie sie rozpisac...u mnie samopoczucie jak na razie lepsze niz wczoraj, zobaczymy co dzis z tego dnia bedzie...
Mała obudziła sie 5:30 a potm tylko do 7 pospała wiec o 7:30 juz byłam skazana na wstanie, no bo jak mała dokarze to tak musi być, przynajmniej na razie...potem trzeba bedzie inaczej dziecko " ustawic". Traz znow śpi wiec poki co troche spokoju..

ewcik dla ciebie najlepsze zyczenie, oby zycie przynosiło ci zawsze wszytsko to co najpiekniejsze, najsłodsze i najcudowniejsze, pociechy z meża i Aluni i oby szwgierka dała spokój...moc :ico_buziaczki_big: i :ico_prezent: dla ciebie

kamizela ja tez myslałam o tej szczepionce, ale ona faktycznie droga i czytałam ze jesli dzieci nie maja styuz innymi dziecmi tak jak pisała anza, to szczepienie nie jest konieczne, ale trzeb auwazac, bo np w supermarketach przez klimatyzacje lubia sie te wirusy przemieszczac...

kate k82 twój Mati juz duży chłopak :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-08-29, 10:34 ]
acha jeszcze miałam słówko do zborykochana wątpie ze to zalezy od smoczka i samo mleczko czy herbatke podawaj w 1, ja kupiłam sobie 2 bo myślałam ze małej słabo leci,a tu co.....prawie by sie udusiła, bo leciało tak mocno ze nie nadążała pic, wiec zostawiłam go do bardziej gęstych mieszanek, jak chcesz to sprobuj, ale uwazaj..

[ Dodano: 2007-08-29, 10:46 ]
i było cos o rodzinie..ja tez uwazam, ze nie warto dla pieniedzy poświecac chwil spedzonych z rodziną, ktore juz nigdy nie wróca...ja strasznie ubolewałam jak A. przcował w budowlance, bo praktycznie cały dzien go w domu nie było, czy sobota czy niedziela był w pracy, ale kasa była potrzebna wiec pracował, na szczecie udało sie zmienic prace i teraz jak jest Mili ma czas dla nas, nie wyobrazam sobie bycia cały dzien sama z dzieckiem, tylko kłaśc sie do łózka z mezem, to nie dla mnie :ico_noniewiem: :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

29 sie 2007, 11:06

GosiaA widzę, że z tym ADHD mamy podobne myśli, bo mój też nieśpioch jest. Mył okres kiedy udawało mu się przespać dwie godzinki, a teraz nic z tego. Ale ja mu przedłużam ostatnio przedpołudniową drzemkę, bo jak nie to maruda straszny. A jak mu przedłużam, jak widzę, że się przebudził, to myk lecę z cycem, poleżę obok niego pogłaskam i śpi dalej i czasami tak budzimy się i usypiamy ze trzy razy to wychodzą 2-3 godzinki.

A jeżeli chodzi o samotność to ja mam narazie Kacpra i jak to w domu masę zajęć, ale pamiętam jak było przy pierwszym dziecku, też ciężko znosiłam. Ale pamiętajcie wszystkie samotne, że to przejściowy okres, że nadejdą dni kiedy za tym spokojem w domku zatęsknicie, że nie będziecie wiedziały w co ręce włożyć i z czasem będzie ciężko się wyrobić, przedszkole, praca, dom. A i znajomości więcej się pojawi: rodzice z piaskownicy, z przedszkola.

kate k82 Mateuszek to wspaniały chłopczyk i ma sympatycznych rodziców.

Awatar użytkownika
Ewcik
4000 - letni staruszek
Posty: 4042
Rejestracja: 09 mar 2007, 10:28

29 sie 2007, 11:07

ja też zastanawiałam się nad pneumokokami ale pediatra rozwiała moje wątpliwości. Ryzyko zachorowania jak dziecko nie przebywa w skupiskach dzieci jest znikome, potem zresztą też niewielkie. A koszty szczepionki są duże.
A nie zauważyłyście że ostatnio jest jakiś bum na te całe pneumokoki i rotawirusy? Może mnie się tak wydaje, ale wcześniej jakoś o tym nie było słychać aż tyle....

Awatar użytkownika
massumi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7209
Rejestracja: 09 mar 2007, 14:16

29 sie 2007, 11:12

No to witam ponownie :-D
Nigdy nie nadrobię, tych prawie 3 tygodni :ico_placzek: więc postanowiłam pisać na bierząco:

Gosia A - pięknie i w kościele i teraz... jak już Ci komentowałam: Angelina Jolie :-D :ico_brawa_01: z Ciebie :-D

Ewcik, A Ty w ogrodzie kwitnącej wiśni, niczym gimnazjalistka wyglądasz :-D i jeszcze te kiteczki !!! Rewelacja :ico_brawa_01: Pewnie jak kupujesz winko, to musisz dowód pokazywać... :ico_oczko: ach... piękne to były czasy :-D

anza, nie narzekaj :ico_nienie: Iga cudna z fałdkami!!! Moja Niula coś słabiutko 4900 z wczoraj... :ico_placzek: i znowu załamka... Miły 11,600 ... też mało jak do wzrostu 91cm :ico_noniewiem: taka ich uroda po tatusiu... więc zostaję jedynym rodzinnym wielorybem :ico_haha_01:

kate_k82, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla wierzgającego Matiego :-D i rodzie widać wypoczęci :ico_oczko: :-D

Kamizela jak tam mój zięciu się czuje ??? :-D Nie tęsknił za Urszulką :ico_oczko:

A I JESZCZE RAZ DZIĘKUJEMY ZA PAMIĘĆ I ŻYCZENIA 3-MIĘSIĘCZNICOWE :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
Sikorka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2625
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:17

29 sie 2007, 11:12

Ewcik, dokładnie masz rację, kiedyś nikt nie namawiał do tych szczepionek, mój lekarz zostawił decyzję mnie, ale też uważa, że to zbyteczny wydatek i, że nie jest zbadany wpływ tych szczepionek na organizm w późniejszym okresie życia, bo to nowości. A mnie się wydaje, że to firmy farmaceutyczne napędzają sobie w ten sposób klientów i zbyt. Ale decyzja należy w ostateczności do każdej mamy.

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość