Awatar użytkownika
avisek
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 735
Rejestracja: 18 maja 2007, 10:48

06 paź 2007, 09:09

JASNIE PANI - no co ty :-) nie wiedzialam ze moj post potraktujesz tak serio... oczywiscie ze jest twoj, ja nie bede licytowac.... po prostu juz z rana dodalam aukcje do obserwowanych zaraz po frydzy poscie... ale licytowac nie mam zamiaru :ico_nienie: , choc sliczny komplecik :-D Az taka zołza to ja nie jestem kochana... :588: :ico_prezent:

a co do zebow, moja mala ma takie napuchniete dziasla ze szok, jeszcze 2 tyg i zab

[ Dodano: 2007-10-06, 09:20 ]
karla pochwal sie jeansami, ja tez kupilam sobie spodnie i nowe buty na jesien - botki :-)

kupilyscie juz kombinezony na zime dla dzidków?

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

06 paź 2007, 09:37

czesc mamuśki!
Dominika dlaczego juz nie licytujesz?? No super ten zestaw, kusi urodą no i narazie ceną :-D
Dzisiaj lecimy na Akademię Zdrowego Rozwoju :-D :-D :-D potem napiszę Wam jak mi się podobało :))

Zycxzę miłego dnia.
Ani pewno dzisiaj dłuuuuuuuuuuuuuuuuuuuugo nie zobaczymuy heheh :-D :-D :-D

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

06 paź 2007, 09:52

Kochane wróciłam :)

Ale wybaczcie mi nie jestem w stanmie nadrobić zaległości :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: tyle stron naklikałyście.

Wyjazd się udał było miło wypoczęłam babcia i dziadek nacieszyli się wnuczką a teraz powrót do szarej rzeczywistości. Weszłam na TT tylko na chwilę bo przed wyjazdem zostawiłam mieszkanie w nie najlepszym porządku i muszę to posprzątać. Poza tym mam sterty prania. Emi śpi więc mogę się tym wszystkim teraz zająć.
No i obiecuję od teraz być na bieżąco :-)

Awatar użytkownika
Frydza
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7857
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:12

06 paź 2007, 11:03

CZESC MAMULKI :-D od rana mala marudna wrrrrrrrr :ico_zly: ale widze ze wreszcie zasnela i musze :ico_prasowanko: :ico_odkurzanie: :ico_pranko: :ico_duzepranko: ,JASNIE PANI dawaj dawaj licytuj kaplecik nalezy ci sie z mojej wielkiej wdziecznosci za tamten link z ta ogromna iloscia ciuszkow takze licytuj KOchana,mykam narka Laseczki bede pozniej :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

06 paź 2007, 12:13

Witam wszystkim swietujacym :ico_tort: a my wzielismy sie za pranie dywanu tzn P :ico_haha_01: a ja na TT :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

06 paź 2007, 16:19

OOooo a co tu takie pustki wyjątkowe??

Wpadłam powiedzieć jaka jestem podniecona... :-D Bylismy dzis na tym baseniku na rozeznaniu i od poniedziałku zaczynamy zajęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: . Bedzie trwał 18 tygodni (jeden dzień w tyg po 45 minut). Były dwie opcje. Albo maluszek sam z instruktorem a mama patrzy i wtedy bardziej takie specjalistyczne cwiczonka w wodzie na kręgosłup i wszelkie inne części ciała. Albo z rodzicami w malutkich grupkach i wtedy to więcej jest zabawy. No ja tam wolę też się popluskać z Tomciem. Zresztą myślę, że nas to jeszcze bardziej zbliży do siebie taka zabawa. Także suuuper, w poniedziałki na 12 będziemy chodzić. Już się nie mogę doczekac.

A my poza basenem byliśmy jeszcze w mieście i teraz chłopaki padli i obaj śpią. A mamusia?? Też chętnie by pospała, ale...

Właśnie zdążyłam napisać, że zasnęli, a Tomek w ryk. Idę do niego bo już chyba sie naspał. Całe 15 minut, rekord normalnie.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

06 paź 2007, 17:18

kamilka super!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: u nas tez zazwyczaj sa tak wczesnie te zajecia i na razie czekamy na wiadomosc. bo cchemy popoludniu zeby tatus mogl sie pluskac z leosiem i nas tam dowiezc hihi

a my oduczamy leosia od smoczka od wczoraj. na razie cala noc i dzisiejszy dzien bez
i zasypia sam bez porblemu .. szok...
ale teraz juz marudzi hiih
ale poki co zadowalam sie piastkami i kciukiem
a wy kiedy planujecie zerwac z tym nalogiem??
ja sie boje ze im pozniej tym gorzej...
hmmm

asiulka witaj. super ze wypoczeliscie hihi

ja uciekam juz cos przekasimy i lecimy na zakupki
papappapa

[ Dodano: 2007-10-06, 17:40 ]
wlasnie musialam dac smoka/ plakal baardzo. i cyca cmokal... i znow placz... ech... i co mam robic???
niedobrze zeby zadowalal sie cycem i traktowal jak smoczka
a jak mu dalam smoka to od razu zamknal oczy..

avisek ja juz kupilam kmbinezon bo bardzo mi sie podobal i balam sie ze potem juz nie bedzie.. mam tylko nadzieje ze nie bedzie duzy na zime hihi

a jak wasze dzieciaczki mieszcza sie w gondoli? leos jeszcze miesiac gora dwa i spacerowka. akurat na sama zime. ale co zrobic...

[ Dodano: 2007-10-06, 17:41 ]
ide bo adam zurek przesolil :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
zakatarzony i smaku nie czuje :ico_zly:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

06 paź 2007, 19:09

:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: dla Laury!!!!

Kamilko- super ze juz sie zapisalas na te zajecia! Ale bedziecie mieli zabawe! hihi! A my poczekamy jkeszcze z 2/3 tygodnie, zeby isio lepiej głowke trzymał.. Choc i tak sa super postepy!
Madziorka- codo odzywczajania od smoka to chyba za wczesnie.. Dzieci maja potrzebe ciuckania tak do 4 miesiaca napewno! dopiero jak zaczynaja jesc łyzeczka, inne pokarmy, odruch ssania nie jest taki mocny.. Wiec poki co, moze niech Leos sobie pociupcia... Ale Ty przeciez jestes Mamcia,wiec to Twoja decyzja :):

Ja juz po egzaminie. Koszmarny dzien. Wyjechalismy z domku koło 12- dobrze ze bez Krzysia.. uff.. Egz miał byc na 14.. Wiec pochodzilismy sobie po ryneczku, potem pojechalismy donowo otwartej gigantycznej Galerii Bałtyckiej... :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: bydła było poprostu tyle, ze całe miasto było sparalizowane. A ludzie parkowali na trawnikach,chodnikach, stacjach, przysklepach iludziom pzed domami... :ico_puknij: Pochodzilismy z Krzysiem z godzinke, spotkalismy2 kumpli, posmialismy sie..i do Instytutuipsychologii.. Szukałam profesorka z 20 minut.. I nic.. Wysłali mnie do centrum Gdanska, doInstytutufilozofii.. Pojechalismy - tam tez nic.. No to na moja ucelnie.. Do prodziekana. Ten zaczal szukac, dzwonic, ja załamana.. No ale nic- Dokrotek z filozofiiznalazl sie w szkole na wykkładach, na drugim koncu miasta. Koszmar. Wiec w autko i biegiem! Był na mnie zły, prace napisałam beznaziejna- kopiuj,wklej,kopiuj wklej hehehe :): posadził mnie w aulina przeciwko wszystkichstudentow w oslej ławce io pisałam.. Myslalam ze na zawał kopne..
No ale w koncu mnie przepchnał.. Dostała 3-, ale mam juz sesje za soba, wszystko doprzodu.. i NIGDY WIECEJ FILOZOFII!!!!! :ico_sorki: :ico_sorki:

Jestem strasznie zmeczona. Padam na nos. Zaraz przyjedzie moj tato i bedzie piekł lasagne.. A ja sie ide przespac, bo całystres wlasnie ze mnie wychodzi i jak zaraz sie nie zdrzemne, to padne plackiem na glebe i juz.
A jutro ryby. Ha! na 5. Jakos mnie to nie cieszy.. perspektywa wstawania,robienia kanapek, pakowania sprzetu i zakładanie starych fatałaszkow jakos mnie nie kreci dzis. Bedzie zimno, mokro, wszedzie mgły.. Łohoihohoho!!! lece pedze..
Przemysle to wiec jeszcze..

[ Dodano: 2007-10-06, 19:11 ]
Madziorka - a co do gondoli, to moj na długosc sie miesci.. Ale gorzej jesli chodzio szerokosc.. Grubsza kurtka i juz.. placek. Lezy jak taki scisniety krolik, z łapkami do gory. Wiec ciekawe ile jeszcze pobrykamy z ta gondolka.

Dobra. Uciekam. Pa :*

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 paź 2007, 20:53

Madziorka ja na razie nie odzwyczajam od smoczna.,a dzi nawet kupilam mu 2 nowe aventu,jego ulubione,tylko wieksze od 3-6mies....Alinko Ty masz te same smoczki....wlasnie zapomnialam Ci napisac,ze te male 0-3 moj tak samo ciumka,ale dzis na miescie zapomnialam,wiec kupilam mu te wieksze obslinilam ,oplukalam woda i mu dalam ,bo on tez uzalezniony od smoka :-D ale daje rade z nalogiem,bo on ciumka kilka minut i sie uspokaja ....ja mysle,ze nie bedzie problemu w przyszlosci,bo on nie ma potrzeby ssania smoka non stop,tylko jak zasypia,albo ma zly humor he he a zly humor ma jak glodny lub zmeczony :-D a dzis caly dzien skrzeczal jak papuga hi hi takie smieszne dzwieki wydawal non stop :ico_haha_01: 20 bedziemy go chrzcic ,no i mam problem w co go ubrac :ico_wstydzioch: Madziorka widzialas tutaj cos co mogloby sie nadawac? bo ja kompletnie nie wiem gdzie szukac :ico_noniewiem: ale nie chce zadnych garniturkow ,bardziej cos na co dzien,ale zeby pasowalo ,bo tutaj jakos nie wiedzialam,zeby sie przejmowali chrzcinami ...kolezanka jest z angolem i mowila,ze jej facet nie zna nikogo kto byl chrzczony :ico_szoking: ale on byl akurat he he taki wyjatek :ico_oczko:

[ Dodano: 2007-10-06, 20:55 ]
Juligratuluje zdanej sesji :ico_brawa_01:
Avisek fajne hobby,bedziesz miala super fotki :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2007-10-06, 21:00 ]
kurde nie mam pomyslu co mu kupic...mam prosbe do mam chlopcow,zeby powklejaly fotki z chrztu,tzn w co byly maluszki ubrane,bo nie pamietam :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

06 paź 2007, 22:15

Madziorka ja tam nie jestem wielką przeciwniczką smoczków. Wiem, że teraz tak trąbią, że to takie złe i na zgryz szkodzi. no ale dla mnie to przesada. Moja mama mówi, że u nas cała trójka smoki ciągnęła a zęby mamy prościutkie i zdrowe.
Ale oczywiście tez wciąż się zastanawiem czy to na pewno tak dobrze, że mu smoka wciskam? No ale w takich sytuacjach jak opisałaś to jak nie dać??

Jeśli chodzi o gondolkę to mój w kombinezonie raczej juz się nie zmieści więc tez lada chwila spacerówke wyciągam. Dobrze, że rozkłada się do leżenia. Jeste specjalny wąten na ten temat. Zaraz poszukam linka to Ci wkleję to sobie poczytasz.

Juli gratuluję zdanego egzaminu. Wiem co to za uczucie jak ciśnien ie schodzi. Wtedy tylko sie walnąć i spać. Ale jaka ulga... To na którym Ty roku teraz jesteś??

Lucy ja miałam zwykły welurkowy biały komplecik. Taki normalny.

A ja miałam gości i dopiero poszli. Kolega z synem do nas wpadli bo jeszcze Tomcia nie widzieli. I miło sie gawędziło.

A dziś drugi dzień testów na spania i powiem wam, że jest dobrze... Tomuś dziś pięknie zasypiał i jednak widze pewne prawidłowości.
Ale ostatnio marudny sie zrobił, nie wiem dlaczego? Może faktycznie to te zębole kiełkują, bo ni z tego ni z owego zaczyna marudzić. :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2007-10-06, 22:17 ]
Madziorka prosze link:
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=2040

[ Dodano: 2007-10-06, 22:59 ]
Dla wielbicielek tygrysków i pomarańczowych kolorków. Dla mnie bomba:
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=251534740

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość