lilo

Re: mamy po 30.

30 sie 2013, 11:24

Znowu śmigła do góry.
Nie rozumiem?


Piotruś jest gotowy, Jula średnio. Ma kapcie, resztę co trzeba kupić dowiemy się we wrześniu.
Jak chodził do przedszkola Piotruś to była składka i przybory kupowane były hurtem dla dzieci.


A pogoda jest cały czas, odpukać słońca nie brakuje :ico_brawa_01:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

Re: mamy po 30.

30 sie 2013, 13:47

Znowu śmigła do góry.
Nie rozumiem?
Chyba chodzi o to że podrosła ;-)

Moni, ja też wolę rozkładać na raty choć w żłobku jest cały czas i samej wyprawki nie potrzebuję ale podobnie do Martyny młody podskoczył do góry. Wyprawka przedszkolna będzie po Nowym Roku bo idzie wcześniej.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

30 sie 2013, 15:30

Znowu śmigła do góry.
Nie rozumiem?
Chyba chodzi o to że podrosła ;-)

j.
dokładnie :-D

lilo

Re: mamy po 30.

30 sie 2013, 16:25

Nie spotkałam się wcześniej z takim określeniem :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

30 sie 2013, 20:55

Nie spotkałam się wcześniej z takim określeniem :ico_oczko:
:ico_oczko:

ja na dziś mam dość. Malowałam Martyny pokój, samo malowanie szybko poszło, ale teraz sprzątanie w całym mieszkaniu. I mam zamiar zrobić porządną segregację z młodej zabawkami. :-D ale to jutro jak będzie na dworze

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

Re: mamy po 30.

15 wrz 2013, 08:34

Puk, puk, któraś chętna na :ico_kawa: ?

Gdzie Wy się podziewacie?

Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: mamy po 30.

15 wrz 2013, 08:45

Oooooo kawki chętnie bym się napiła.

U nas jakoś tak ciągle w biegu.
Ale dzisiaj jestem ;)
Rosołek się gotuje, kawka .... Relaks ;)

lilo

Re: mamy po 30.

15 wrz 2013, 09:45

Hej!


To ja stawiam ciasto do kawy


Obrazek


U nas też młyn jak to na początku roku. Jula w nowym przedszkolu więc przeżycia, ale odpukać ładnie się klimatyzuje :ico_sorki:
Piotruś do drugiej klasy, no ogólnie wrzesień obfituje w zajęcia, w pracy też cieżki miesiąc.


Moja szafa nieskończona, nie wiem kiedy się za to zabiorę.
Dla motywacji przerobiłam sobie mniejszy mebel.
Z braku kasy kupiliśmy najtańszą szafkę na buty w jysku, taką

Obrazek


Ale mi zupełnie nie pasowała i troszkę ją podrasowałam i od razu mi się bardziej podoba i lepiej pasuje do naszego domku :ico_brawa_01:

Obrazek

Obrazek


Jeszcze serwetka koronkowa na górę i świecznik i będzie git :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

15 wrz 2013, 12:26

Lilo a ty od zawsze "bawiłaś się " w przerabianiu odnawianiu? czy od nie dawna ta pasja narodziła się w tobie?
A jak jest u was z komunią? twój syn będzie miał teraz w drugiej klasie?

u nas w sumie bez zmian. Martyna chodzi na zajęcia dodatkowe do naszego osiedlowego klubu. Więc popołudniami sie nie nudzi. Chce i chodzi ja nie należę do ludzi którzy na siłę zmuszają dzieci, jej wybór jej sprawa. I w efekcie chodzi na:
W poniedziałek: zajęcia artystyczno-teatralne, a że ta sama pani prowadzi zajęcia wokalno artystyczne to i na to też zostaje. Umówiłam się z panią że jeżeli Martyna jest całkowicie anty umuzykalniona to ma mi o tym powiedzieć, i Marti nie będzie chodzić.
Wtorek: plastyka i rytmika
Środa: angielski

jeszcze we czwartki jest plastyka, ale jest tyle chętnych dzieci że podzieliliśmy się i jedni chodzą we wtorki a inni w czwartki.

I jakby tego było mało dowiedziała się od kolegi z przedszkola że jest Breacdance i ona chce koniecznie chodzić. W sumie juz w zeszłym roku jak widziała występy grupy t powiedziała że chciałaby.... i nie wiemy co zrobić :ico_noniewiem:

ja za to chodzę dwa razy w tygodniu na fitness :-)

lilo

Re: mamy po 30.

15 wrz 2013, 18:05

Moni jakoś wcześniej na to nie wpadłam, w zeszłym roku jak się umówiłam z tatą że parę drobiazgów po babci wezmę, musiałam je odnowić no i się zaczęło.


Dobrze że Martynka ma zajęcie, zobaczy co jej się faktycznie podoba :ico_oczko:


Piotruś chodzi na taekwondo i chce na tańce - właśnie coś w stylu breakdance, złożyłam deklaracje że będzie chodził tylko zobaczymy w jakich to będzie godzinach żeby mu się nie nakładało na inne zajęcia. W zeszłym roku chodził do klubu książki, jak będzie w tym roku zobaczymy bo w szkole zajęcia pozalekcyjne dopiero się organizują.

Piotruś będzie miał komunię w 3 klasie.

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość