Awatar użytkownika
ania1980
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1715
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:07

02 maja 2007, 11:38

Madziorka, bardzo dobrze, że nie zamartwiasz się na zapas! Podoba mi się takie podejście :ico_haha_01: Podkarpacie pozdrowię i Jarosław też, bo na pewno będę przejeżdżała przez Twoją rodzinną miejscowość, a nawet sobotę wieziemy siostrę Krzysia i jej chłopaka na ślub do Jarosławia (Krzysia siostra jest świadkiem). Popatrzę sobie na parę młodą hihi - chyba nigdy mi się to nie znudzi :ico_oczko:
Pogoda faktycznie się popsuła, zimno jest, ale w prognozie zapowiadali, że w weekend ma być już ciepło :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Mam nadzieję, bo marzy mi się grill :-D .
Co do mojego brata, to mieszka i pracuje w Liverpoolu. W ogóle nasze rodzeństwo porozjeżdżało się po świecie. Krzyś ma 2 siostry i jedna jest w Rzymie a druga w Dublinie. Tylko jego brat w Pl mieszka.
Madziorka, mam nadzieję, że pochwalisz się zdjęciami z safari.

Lucy, niezły piracik z Ciebie :ico_oczko: :ico_oczko: hehe. Zartuję oczywiście i podziwiam.Ja też nie mam prawka, choć bardzo by się przydało. Wczoraj i przedwczoraj jeździłam naszym autem z mężem. Na szczęście K. ma dużo cierpliwości hehe. Mam zamiar zdać egz jesienią. Szkoda tylko, że w Polsce nie można zdawać eksternistycznie, ale trudno, na kurs też pójdę.

Kamilko, gratuluję 34 tygodnia! Jejku, nadziwić się nie mogę, że to już tak blisko.

Asiula, daj znać po wizycie u gina.

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 maja 2007, 12:05

aniu to rzeczywiscie rodzenstwo wam sie porozjezdzalo :ico_haha_01: ale super,ze twoj brat przyjedzie :ico_brawa_01: i tez nam fotki powklejasz :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 maja 2007, 12:17

NO :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Obiadek prawie gotowy, kuchnia posprzątana, mogę trochę poleniuchować przed wyjściem.

A co do pogody to u nas na Podbeskidziu piękne słoneczko ale wiaterek jest chłodny i suma sumaru za ciepło nie ma, ale słońce wprawia w dobry nastrój, także dobrze że przynajmniej nie pada.

Moje rodzeństwo mam właściwie pod ręką, i brat i siostra mieszkają nadal z rodzicami na wsi około 20 km. ode mnie, także pół godzinki drogi. Natomiast jeśli chodzi o rodzeństwo męża to jedna siostra mieszka w tym samym mieście co my a druga z mamą w wiosce obok moich rodziców, także wszystkich mamy pod ręką. Choć za niedługo to się zmieni. Bo siostra męża (ta co na wsi mieszka ale pracuje w naszym mieście) dostała wizę do USA i we wrześniu wyjeżdża.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

02 maja 2007, 12:43

My wrócilismy od optyka 2h :ico_olaboga: postanowiłam zrobic nowe okularki jeszcze przed ciaża bo pozniej nie wiem czy z kasa damy rade a te mam odbiór na 12 maja.
Po porodzie wizyta u fryzjera nowe okularki fryzurka ciuszki i jak ta lala bede :ico_smiechbig:
A mój p poszedł do pracy na popołudniu do 22 wiec cały dzien sama ale wstawiłam juz pranie i troszke ogarne mieszkanko. Na obiadek ugotowałam rosołek wiec luzik a pogoda u nas ładna :ico_brawa_01:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

02 maja 2007, 12:58

asiula fajnie,ze macie blisko rodzinke...ja w stanach nigdy nie bylam.,a bardzo chcialabym zobaczyc jak tam jest...namawiam t zebysmy w zime pojechali do usa lub australii,tzn namawiac to ja go nie musze hihi sam by chetnie pojechal na 2 tyg odpoczac i pozwiedzac,ale nie wiem jak z kasa bedziemy stali,bo poki co to wiadomo,same wydatki :-D madzia moj tez ma popoludnowke,ale dopiero za godzine wychodzi (w uk 13,a u was 14 )hihi jak twoj wroci z pracy,to ja bede jeszcze czekac,mimo,ze tez pracuje do 22 :-D asiula a co siostra meza bedzie robic w usa? mnie zawsze ten kraj ciekawil i nawet chcialam tam, wyjechac,ale chyba ciezko dostac wize pracownicza?? znajomi pojechali ,ale na turystycznej ...a to tylko na 6 mies wiza ... :ico_noniewiem: z reszta t by nie chcial tak na stale tam jechac :-D
madzia ja tez musze okularki zrobic,ale to dopiero jak do polski zawitam...a ty gdzie robilas?ja zawsze do galaxy chodzilam,do vision express...

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 maja 2007, 13:03

szwagierka jedzie tam do przyjaciółki, a co będzie robić to się okaże. W Pl wystawili jej wize na 10 lat (czyli do 2017 roku może wyjeżdżać i wracać) ale dopiero w USA na lotniksu podbijają na jak długo możesz zostać. Także zobaczy na ile jej podbiją. Jak np na 2 tygodnie to tylko sobie pozwiedza, a jak na dłużej to poszuka jakiejś pracy.

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

02 maja 2007, 13:16

Lucy w vision express byłam wczoraj i strasznie drogo musiałabym miec około 800 zł :ico_olaboga: a poszlismy do filemann i tam zapłace 401 zł :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

02 maja 2007, 13:17

czesc babeczki!
Jak tam majówka? My byliśmy na grillu u znajomych, a resztę siedzimy w domu. Humorek taki sobie, to przez ta pogodę :ico_zly:
Zylak mi wyskoczył, a do lekarza mam az za miesiąc iść, nie wiem, to chyba moze poczekać, no nie? Nie pojde z tym narazie do lekarza.
Buziaki dla wszystkich :-D

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

02 maja 2007, 13:18

Alinko witaj my jutro prawdopodobnie jedziemy na grilla :-D
A co do żylaków to nie wiem co ci poradzic :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

02 maja 2007, 13:23

Wiem że żylaki to częsta przypadłość kobiet w ciąży, należy unikać zbyt długiego stania, ucisku wywieranego na nogi np. przez zbyt ciasne skarpety, gorących kąpieli, długiego przebywania na słońcu, opalania się. I staraj się Alinko jak najczęsciej mieć nogi wyżej niż głowę, to poprawia krążenie. A jak ci będą dokuczać albo powiękaszać sie zgłoś to lekarzowi, on coś zaradzi

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość