Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

27 sie 2007, 15:03

Dominisia a ja na obiadek wyciagnelam sobie z zamrazary leczo ktore mrozilam zeby bylo dla mezusia jak bede w szpitalu he he :-D ale dzis mialam takiego lenia na gotowanie ze stwierdzilam ze albo zjemy to leczo albo nic :-D

no ja sie pomalutku bede zbierala do szpitala. jak wroce to dam znac jak bylo :-D

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

27 sie 2007, 15:25

Dominisia ja dziś szykuje rosołek i kurczaka podsmazanego na masełku. ziemniaki z koperkiem i duszoną marchewkę. :ico_haha_01:
A co do humorku to dzieki temu że mam teraz jeszcze sporo na głowie to nie myśle o tym co bedzie.Wprawdzie dopada mnie zazwyczaj wieczorem deprecha ale mam Misia co przytuli , nakrzyczy żebym sie kładła spać bo muszę dużo odpoczywać i jakos zasypiam.Dzisiaj wziełam sie za przemeblowywanie w szafach i w naszej sypialni.Wiem że wiekszość z Was ma to juz zrobione ale u mnie nie było wczesniej czasu, a dzieki zajeciom nie mam czasu rozmyslac.W tym tygodniu planuje zajrzec jeszcze do szkoły rodzenia bo ostatnio odpuściłam ją sobie przez te prawko.No i oczywiscie muszę jescze nagotowac obiadków i zamrozić.
To jest dobry sposób na doła, przepracowac go.Polecam.

[ Dodano: 2007-08-27, 15:43 ]
A to bede robić w słoiki:
Gulasz egzotyczny
75 dag wieprzowiny
2 ząbki czosnku
3 cebule
3 kolorowe papryki
1 puszka kukurydzy
2 banany
2 łyzeczki koncentratu pomodorowego
1 łyżka mąki
5 dag boczku wedzonego
natka pietruszki
mięso pokroić w kostkę, podsmażyć na oleju.W garnku nastawić wode, wrzucic podsmażonemieso.cebule pokroić w piórka i równiez podsmażyć.Pod koniec smażenia dodać zmiażdzony czosnek , chwilke smażyć i włożyc do garnka.Banany -najlepiej jakby były przedojrzałe- pokroić w plastry i równiez podnażyc.Przełożyć do garnka.Do tego dodać pokrojoną i plasterki paprykę, dodać sól , pieprz paprykę ostra i słodką.Dodac koncentrat.Dusić na małym ogniu.Gdy mieso będzie juz miekkie a banany się rozpadną dodać pokrojony w kostkę i podsmażony boczek.Gulasz można zagęścić mąka.Podawac posypane koperkiem.Smacznego

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

27 sie 2007, 16:11

Witam Kochane!
Lena gratulacje ogromne dla Ciebie i maleństwa!!!
Justyna gratuluje córci :ico_brawa_01:
Eska to może już niedługo skoro takie bóle,mi wszystko przeszło a też miałam takie jak na miesiączkę :ico_placzek: ja chcę je z powrotem :-D hehe
Dziewczyny ja tez miałam doły swego czasu aż zaczęło mnie to strasznie wkurzać że tak wkólko marudzę i smutno mi bez powodu że teraz staram sie wszystko robić żeby tylko nie złapać znowu doła,to hormony tak działają,głowa do góry,kiedyś to minie i trzeba znaleźć sobie byle jakie zajęcie to będzie ok :-) :-) :-)
Mamo Zuzi mnie też boli krocze ale nie cały czas tylko jak dużo pochodzę,a od soboty tak mnie bolą stopy że nie mogę chodzić :ico_placzek: no i puchną i rączki też :ico_placzek: a skurczy już nie mam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

27 sie 2007, 16:59

Kurcze coś to forum dziś nie chec działać jak należy!!

Wiecie boli mnie jak chodze tam nisko tak jakby pod włoskami taki ucisk i kłócie eh widzę że ten wrzesień to będzie miesiac pełen wrażeń. Oraz czestych wahań nastrojów. Byłam w sklepie i kupiłam siatkę ciasteczek bo miałam na nie ochote ale jak wróciłam to zjadłam jogurt i już mi przeszła ochota na ciastka :ico_zly: Mam trochę zły humorek bo znów zostałam sama wszystkie wazne dla mnie daty spęzdam sama urodziny M byłam sama bo On był w Wiedniu nasz rok też byłam sama dziś też jestem sama :ico_zly: pewnie rodzić też będę sama kurde :ico_zly: :ico_zly: Chyba się opiję :P :-D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

27 sie 2007, 17:03

paulina1978, ja też nie wiem czy nie spanikuje jak nie bede mogla uspokoic z placzu mojego maluszka :ico_noniewiem:

ulamisiula, dzieki za rade z tym uczuleniem, ja smaruje fenistilem i jest juz duzo lepiej, chyba nawet ta pokrzywka schodzi, tylko zastanawiam sie dlaczego mam ja tylko na palcach u nóg? :ico_szoking:

Dominisia, tak trzymac z dobrym humorkiem :ico_brawa_01:

Kicia10, nic sie nie martw, skurcze wrócą na 100% :ico_oczko: a później juz tylko na porodówke :ico_brawa_01:

ja dzisiaj powolutku sobie chodziłam po sklepach ponad 2 godz.:D kupiłam dla maluszka dresik:) a dla siebie kupiłam w rosmanie krem do stóp z tej linii dla kobiet w ciąży, był w promocji za 5zł :ico_brawa_01: (posmarowałam już raz i wydaje sie super, extra schłodził mi stópki :ico_brawa_01:) mam nadzieje ze pomoże bo już nie wiem co mam zrobić z tymi moimi napuchnietymi stopami. KUpiłam sobie też butki, takie sportowe sandałki, bo moje stopy nie wchodzą już w buty które posiadam w domu :ico_placzek: myslałam ze dzisiaj bedzie chłodniej a tu znów upał :ico_zly:

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

27 sie 2007, 17:19

Ulamisiula kurcze ale Ty potrafisz pyszne rzeczy robic! Ja wogole to mam do gotowania dwie lewe rece, musi mi przyjsc ochota na dzialania kuchenne :) Dzis mi nie przyszla i zrobilam pierozki tortellini z pudelka :-D Ale i tak byly pyszne!! A ten gulasz to rzeczywiscie jakis egzotyczny, chyba wyprobuje ten przepis bo jakos mi ochota na banany przyszla!

Eve strasznie Ci wspolczuje tych spuchnietych nozek, ja mialam tylko kilka razy i strasznie mi to przeszkadzalo. A udaje Ci sie juz spac z nozkami w gorze?? Moze masaz jakis by pomogl?? Zagon meza do roboty :-D

Justyna rozumiem Cie... W czasach narzeczenstwa, ja bylam w Polsce a Krzysiek w Norwegii i niesamowicie mnie denerwowalo ze nie ma go wtedy gdy najbardziej go potrzebuje, dlatego zdecydowalam sie tak duzo poswiecic i wyjechac po slubie razem z nim. Nie myslalas moze o wyjezdzie do Wiednia??

Kicia przynajmniej wiesz co to sa skurcze, bo ja nie mam zielonego pojecia i boje sie ze nie rozpoznam ich w pore...

[ Dodano: 2007-08-27, 17:21 ]
no i zapomnialam Eve zapraszam do Norwegii u nas dzis zimno jak nie wiem... Juz nie wiem co gorsze upaly czy taka beznadziejna pogoda...

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

27 sie 2007, 18:07

Dominisia, myślałam i On chce żebyśmy się tam przenieśli ale kurcze ja chciałam jakieś studia zaoczne zrobić albo jakieś studium!! Nie wiem muszę pomyśleć nad tym.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

27 sie 2007, 18:21

no to ja juz po :-D
najpierw wizyte mialam u ginekologa. konkretny gosc ale troche zalatany byl bo biegal caly czas do porodu. zbadal mnie i wszystko ok. mala wazy miedzy 2100 a 2350. gdybym miala normalnie rodzic to 27 wrzesnia mam przyjechac na prowokacje chyba ze do tego czasu bym urodzila natomiast z racji mojej paniki i tego ze sie panicznie boje porodu cesarke mam 21 wrzesnia.
potem mialam wizyte z anestezjologiem. naprawde extra gosc!! wszystko mi opowiedzial co i jak. poza tym podczas porodu na biezaco ja i maz bedziemy informowani o tym co sie dzieje i 21 wrzesnia mam przyjechac na 8.00 rano :-D ze soba mam miec tylko koszule, kapcie i szlafrok. reszte rzeczy oni wszystko daja zarowno dla mamy jak i dla malenstwa. wszystkie ciuszki, kosmetyki, podklady i inne takie dostane w szpitalu.
anestezjolog powiedzial ze mam sie niczym nie martwic bo napewno wszystko bedzie dobrze i ze on tez by wolal zeby mu sie brzuch goil a nie krocze he he :-D

no i to w sumie tyle :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

27 sie 2007, 18:38

Plastelinka - 2.09 - czeka na Anie
gosiaperelka - 7.09 - czeka na Lenke
ewasiek (Ewa - 29 lat, Adamów, woj. mazowieckie) - 8.09 - czeka na Michałka
eSKa (Sylwia - 26 lat, Mikołów, woj. śląskie) - 10.09 - czeka na Aleksandra
Kicia10 (Justyna - 23 lata, Żary woj. lubuskie) - 10.09 - czeka na Kacperka
eve81 (Ewa - 26 lat, Sławków, woj. śląskie) - 11.09 - czeka na Szymonka
agnieszka01.04 (Agnieszka - 24 lata, Słupsk, woj. pomorskie) - 12.09 - czeka na Dariuszka
Ulamisiula - 13.09 (Ula 27 lat, Białystok woj.podlaskie) - czeka na Benia
Dominisia (Dominika - 20 lat, Langhus, Norwegia) - 18.09 - czeka na Jasia
Kocura Bura (Agnieszka - 27 lat, Tarnów woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na Zuzie
Justyna_Bochnia (Justyna - 21 lat, Bochnia, woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na Marcelinkę
paulina1978 (Paulina - 28 lat, Bielsko-Biała, woj. śląskie) - 27.09 - czeka na Maje
zielona1989 - 28.09 - czeka na Kasie
mama_zuzi (Kasia - 27 lat, Goteborg, Szwecja) - 30.09 - czeka na Nelly

[ Dodano: 2007-08-27, 18:46 ]
tak patrze na tą naszą liste i dawno nie było tutaj Plastelinki i gosiperełki :ico_noniewiem:
Paulinko czyli ty jak się nic wcześniej nie zacznie :-D to jako jedyna z nas masz pewny termin - konkretny dzień, konkretna godzina :ico_brawa_01:
A my żyjemy sobie z adrenalinką :-D

[ Dodano: 2007-08-27, 18:49 ]
Wg listy faktycznie jest 7 chłopców i 7 dziewczynek ale na liście nie została uwzględniona Lena, która może tulić już swoją córeczkę. Więc tym samym dziewczynki wzięły górę.

Awatar użytkownika
paulina1978
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 640
Rejestracja: 21 mar 2007, 16:26

27 sie 2007, 18:49

eSKa jeszcze Kocura Bura tez ma juz pewny dzien wyznaczonej cesarki na 20 wrzesnia :-D tak wiec bedziemy obie trzymaly za was wszystkie kciuki :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość