Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 sie 2007, 13:26

hehe super fotki Justynko
a Nathanke wyglada swietnie :ico_brawa_01: a ta druga foteczka to juz w ogole super, taki maly aniolek z "diabelska" minka" "co tu zbroic" hehe :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
piomeczy sie troszke maluszek ale mu przejdzie w koncu i skoncza sie jego meki i takze Twoje zarazem, bo ktora z nas potrafi bez zalu patrzec na cierpienia naszych malenstw :ico_placzek:

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

01 sie 2007, 13:31

no dokladnie natashko a ja to jestem jeszcze panikara i zaraz mysle o najgorszych opcjach juz sie szpitala balam a przeciez maly silny a to tylko plesniawki :ico_noniewiem: no ale jak on mi krzyczy z bolu to ja mam ochote plakac :ico_placzek:
co ja zrobie jak przyjdzie ospa swinka itp :ico_puknij: :ico_szoking: :ico_noniewiem: :-D

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 sie 2007, 13:40

no niestety bedziemy musialy to przejsc :ico_haha_01: wszystko jeszcze przed nami, a podobno takie male dzieci lepiej takie choroby przechodza, niby...

julie_377
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 959
Rejestracja: 08 mar 2007, 10:12

01 sie 2007, 13:51

tylko mamy gorzej hihihihi tego mi nikt nie powiedzial :ico_oczko:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

01 sie 2007, 16:31

julie_377, ja sie wzruszam na sama mysl goraczki i mala moze spac wtedy ze mna hihihi taka juz nasza rola, zebysmy sie martwily, tak kochamy nasze dzieciaczki ze nie wsposob sie o nie martwic i o kazdy wlosek co spada im z glowy, a co dopiero jak pojda do szkoly i teraz sobie pomysl ze ktos bedzie dokuczal naszym malenstwom, ja przyjde i od razu tylek spiore :ico_zly: :ico_wstydzioch:

Awatar użytkownika
Elwira151
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1835
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:22

01 sie 2007, 18:37

ojej ale tu sie rozchorowal watek
julie mam andzieje ze juz maly lepiej sie czuje biedulek?oj i ty sie nameczysz [przy tym...
lemo super ze taka opinia i wrazenia.woelkie brawo...

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

01 sie 2007, 20:41

Julie :ico_haha_01:
Mamciu ja wychodze z zalozenia ze moje dzieciatko to chlopiec i bedzie sobie musial sam radzic z ewentualnyi napastliwymi zaczepkami w szkole itd,, a gdy juz nie bedzie mogl sobie dac rady to wtedy wkorczy tata, bo mama to wstyd :ico_haha_01:
hehe
no ale Juleczka to śliczna dziewuszka i wy raczej bedziecie musieli sie opedzac od jej adoratorow, albo zazdrosnych kolezanek :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

02 sie 2007, 11:02

Natashka, hihihi juz sobie wyobrazam, pamietam jak szlam do szkoly i zawsze wstyd mi bylo jak ojciec mnie podwozil starym gruchotem hihihhi a jak juz przytulic mialam na dowidzenia to juz calkiem.... a co do adoratorow ....maz nastawi ich napewno na wielkie proby hihihihi, ja sobie niewyobrazam ze za kilkanascie latek ona juz bedzie miala adoratorow, ze sie bedzie moze ze mna klocila, tak jest nam wspaniale teraz, taka milosc.....hihihihi z synkiem to lepiej, oni zawsze sa za mamusiami moj A. wciaz mowi o swojej mamie -Moja Mamusia, i wykreca oczy jak tylko slyszy ze do niej pojedziemy prawdziwy z niego mamisynek, hihihi ale ona przynajmneij jest fajna babka dlatego jestesmy u niej w kazdy piatek i wracamy niedziela-poniedzialek, no i synkowie zwykle zostaja dluzej w domciu...........................
ale ty uwarzaj na Oskarka, on ma takie duze piekne oczy ze napewno i ty nieopedzisz sie od adoratorek...hihihihihi

[ Dodano: 2007-08-02, 11:20 ]
Elwira151, niewem czy to moj komputerek cos awalil ale za kazdym razem gdy chce zlozyc ´komentarz do bloga to sie cos psuje i strona nie dziala, nawet w ksiedze gosci wrrr no ale wtedy zloze komentarz tutaj : pomysl z odkurzaczem super, tylko jak teraz go odzyskac :ico_noniewiem: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: hihihihi a dekalog jeszcze lepszy, jestes stworzona do macierzynstwa! ze mnie to taki wiecej puchatek co czasem niepotrafi sobie poradzic, ale zawsze jakos wychodzi :ico_haha_01:

ogladalam wczoraj filmiki z Julcia jednomiesieczna dopieo teraz widze roznice JAKA ONA MALENKA BYLA :ico_szoking: tak sie jej buzka zmienila ze hejjjjj,

a ja lece teraz bloga troche odswierzyc bo juz tam kurz zalega.....

Awatar użytkownika
Natashka
Miss zgubnych kilogramków
Posty: 9704
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:06

02 sie 2007, 17:02

wszystkiego najlepszego Mamciu dla Juleczki na pol roczku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
LEMONII 24
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 357
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:33

02 sie 2007, 17:42

Sto latek dla Julci jejku ja to myślałam ze ona ma ze 3 miesiaczki haha a to przecież podobny wiek jak mój krasnalek:)
dziewczynki pare dni znowu nie zagladałam bo padałam na pyska ze zmęczenia
kurcze dają mi w kość te 12,13 godzinne dni pracy no ale jakoś się przyzwyczaję tyle tylko ze mój skarbek nie lubi ostatnio spać strasznie się buntuje wogóle jest maruda i płacz jak trzeba się połozyć jejku nawet nie wiem czy już Wam to pisałam taka jestem zakrecona
ale ogólnie jes tak z ezasypiam koło 2 a koło 5 juz pobódka masakra!
za o od wczoraj mamy chodzik i u nas o super sprawa co prawda mało tu miejsca i na zakretach mozna się zaklinować no i progi wszędzie ale i tak super bo nie trzeba go nosić albo prowadzać za rączki i kręgosłup trochę odpoczywa;)
Krasnala babcia pod kosiarke wziła i wyglada teraz jak dresiaż spod bloku haha nawet chyba Wam fotek nie pokarzę tylko poczekam aż mu te włoski odrosną haha oj jak mi szkoda jego włoskow....
dziewczynki czy Wasze maluchy też taki maja apetyt? dzisiaj normalnie zjadł naleśnika z serem białym i dżemem truskawkowym nie da rady nic zjeść jak on nie je bo jest wrzask!

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość