Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 11:15

dokładnie, jutro USG. Mam nadzieję, że pan od usg wstanie dobrą nogą z łóżka, bo ostatnio jakiś małomówny był. Będę naciskać na informacje, oj będę ;-) Nie odpuszczę. Musi zajrzeć bobkowi między nogi.

A na ten komplet czaiłam się hohoho! ale jednak się skusiłam. Cena w sklepie nowego to 79.90zł! Szok, co? a ja kupiłam za 25zł :-D

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 14:15

Tibby, no to trzymamy kciuki!

Ja idę w poniedziałek.

Teraz uciekam z młodym do logopedy.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 14:41

witam :) i dziękuję za wszystko :ico_oczko:

ja wczoraj jakoś padałam po tym zakręconym dniu, głowa mnie rozbolała, wyobraźcie sobie, że wczoraj u nas burza była :ico_olaboga: ,wiało, padało, błyskało, masakra,

Monia
super, ze u Was też wszystko dobrze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: , ja też dostałam pełno badań do zrobienia tj. krew, mocz, glukozę ,ale we krwi, jakiś odczyn Wassermana , toxopmazmoza, Anty-Hiv, Anty-HCV i TSC, ciekawe ile one kosztują :ico_olaboga: , te pierwsze to rozumiem, ale tamte :ico_puknij: , gin powiedział, że nie muszę robić, to moja decyzja, ale on miał obowiązek mi jest zalecić, bo tak muszą,
a i super te kompleciki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

ziolo wszystkiego najlepszego, zdrówka, szczęścia, spełnienia marzeń i wszystkiego naj :ico_urodzinki: :ico_zdrowko: :ico_prezent:

ja rano byłam u mamy, bo mieliśmy trochę dokumentów do zrobienie, niedawno wróciłam, teraz zmykam po Szymka :ico_oczko:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 15:07

donatka, ja też miałam w wykazie badań odczyn Wassermana (VDRL). ale to badali mi przy pierwszych badaniach. potem ma się to niby badanie powtórzyć w III trymestrze.

ja na hiv i tamte twoje pozostałe nie dostałam skierowania.
ale wiem że musze popytać o wymaz na paciorkowca (ale to chyba się robi na koniec ciąży) i jeszcze coś... zapisane mam. w pon wizyta to się popytam co i jak. i muszę poprosić żeby przy następnym skierowaniu na badania zaznaczył mi grupe krwi bo gdzieś zgubiłam zaświadcz. a zaś nie chcę płacić prywatnie :P a do szpitala będą chcieć :P

a w ogóle jak mąż zareagował na wieść o drugim synu? zadowolony? Szymek już wie, że będzie miał brata?
cieszysz się na drugiego synka? wybraliście imię jakieś?

ja jutro na usg jadę z moim M. więc się cieszę strasznie. mam nadzieję, że gość od usg nie będzie robił problemów z tym, że wejdzie ze mną mąż. :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 15:15

donatka a Na nfz nie mozna tych badan zrobic? Jejku dziewczyny ja tutaj za nic nie place, a Wy z tego co widze co wizyte.
tibby Alez Twoj Maluszek rosnie szybciutko. Juz 18tydzien :ico_brawa_01: kompleciki super. Mam nadzieje, ze jutro sie dowiesz co nosisz pod sercem. 3mam mocno kciuki za USG i bardzo uprzejmego I wygadanego lekarza ;)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 15:17

najbardziej mi zależy na wygadanym lekarzu :)

ja na wizytę 15.02 mam przygotować sobie badania morfologia plus og. badanie moczu (niestety prywatnie, ale sam mocz to koszt był ostatnio 8zł :P )

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 15:29

donatka, ja też miałam w wykazie badań odczyn Wassermana (VDRL). ale to badali mi przy pierwszych badaniach. potem ma się to niby badanie powtórzyć w III trymestrze.

nie wiem, mi dał teraz,jeszcze mam hematokryt, hemoglobina, erytrocyty, leukocyty i płytki krwi, ale to chyba wszystko jest w morfologii? :ico_noniewiem:
następnym skierowaniu na badania zaznaczył mi grupe krwi bo gdzieś zgubiłam zaświadcz. a zaś nie chcę płacić prywatnie :P a do szpitala będą chcieć :P
mi zrobili jak byłam w szpitalu, bo tamtą z Szymkiem gdzieś zapodziałam :ico_noniewiem:
a w ogóle jak mąż zareagował na wieść o drugim synu? zadowolony? Szymek już wie, że będzie miał brata?
cieszysz się na drugiego synka? wybraliście imię jakieś?
:
ucieszył się ja też i to bardzo :), Szymkowi jeszcze nie mówiliśmy, ale jak wcześniej wspominaliśmy o rodzeństwie, to on powiedział, ze nie chce, jeśli chodzi o imię to my też myśleliśmy o Mikołaju :ico_haha_01: , ale jeszcze nam się podoba, Bartek i Kubuś :)
donatka a Na nfz nie mozna tych badan zrobic? Jejku dziewczyny ja tutaj za nic nie place, a Wy z tego co widze
fajnie masz, że nie płacisz ,ja na nfz nie mogę zrobić, bo chodzę do gina prywatnie, a mój lekarz rodzinny mi nie da :ico_puknij:

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

06 lut 2013, 15:34

Ja się nie obrażę jeśli wybierzecie Mikołaja :-) Kubuś też mi się podobał, ale M. chce tylko imię na M i koniecznie to ma być Mikołaj, więc się nie upieram. Ja uparłam się na Tobiasza to niech on ma w razie co swojego Mikołaja :-D

mi dał teraz,jeszcze mam hematokryt, hemoglobina, erytrocyty, leukocyty i płytki krwi, ale to chyba wszystko jest w morfologii?
to jest w morfologii, masz rację :)
ja ostatnio miałam hb 13.6 - jak młody pan Bóg ;-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re:

06 lut 2013, 15:38

Ja się nie obrażę jeśli wybierzecie Mikołaja :-)\
to fajnie :-D
ja ostatnio miałam hb 13.6 - jak młody pan Bóg ;-)
ja 5tyg. temu miałam 11,6 , mam nadzieję, mi mi wzrosła, po sokach z buraków, choć od 4 dni zaniedbałam i nie piję :ico_wstydzioch: , muszę kupić i robić, nawet jestem ciekawa, ile mi po nich skoczyła, no ale teraz specjalnie nie będę robić morfologii, poczekam do marca,
ale zacznę brać witaminki, bo mi jakieś dał :-)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 15:41

a zapomniałam o najważniejszym, poczułam ju delikatne kopniaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość