Awatar użytkownika
gosha
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1957
Rejestracja: 01 lis 2010, 17:26

Re: mamy po 30.

16 wrz 2013, 10:45

Takie odnawianie, przerabianie jest super, ale niestety kosztowne, prawda?!
A myślałaś kiedyś, żeby się decoupagem pobawić lilo ?!

U nas spokojnie, Majcik chętnie do szkoły chodzi, dzisiaj mamy pokazową lekcję tańca, w czwartki Maja ma logopedę po lekcjach, chciałam ją jeszcze na zaj.plastyczne zapisać takie kółko w szkole, ale dowiem się więcej na zebraniu w środę co i jak :)

lilo

Re: mamy po 30.

16 wrz 2013, 11:08

Wiesz co - bardzo drogie to nie jest - jak widzicie ja wielkich cudów nie robię, farba, szablon, nowe uchwyty, biorąc pod uwagę że zazwyczaj dość długo robię mebel to wydatki też się rozkładają.
Pewnie można bardziej poszaleć, ale nie mam odwagi :ico_oczko: No ale nawet takie drobiazgi sprawiają że mebel robi się bardziej mój :ico_oczko:
A ja to robię właśnie z oszczędności bo na takie meble jakie bym chciała mnie nie stać :ico_oczko:
No i drożej by było jakbym meble kupowała - na razie dostawałam starocie nie potrzebne innym.

Decoupage jakoś nie do końca mnie pociąga i wydaje mi się bardziej skomplikowany już, ale może kiedyś spróbuję :ico_oczko:

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: mamy po 30.

26 lis 2013, 12:57

Co tam dziewczyny...co u was?

lilo

Re: mamy po 30.

26 lis 2013, 20:21

Aga napisz co u ciebie to może innych skusisz na pisanie :ico_oczko:

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

26 lis 2013, 22:48

w sumie nie ma o czym pisać... zwykła codzienność :ico_oczko:

Aga napisz jak tam było w SPA, i skąd pomysł na taki wyjazd

a macie jakieś plany na Sylwestra? Nas znajomi namawiali na wypad w góry, na 6 dni. Ale szkoda nam pieniędzy, bo tak ponad 2 tyś by wyszło, więc taką kwotę to ja wolę na wakacje np na Chorwację wydać.

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: mamy po 30.

28 lis 2013, 13:31

U mnie wszystko dobrze,mam trochę kłopotów ze zdrowiem....ale wierze że wszystko będzie dobrze...no i trochę podziebiona,,..
w ogóle zimno u nas i wieje,ale nie narzekam jest zima to i musi zimno być.... :ico_oczko:Piotruś w szkole ma dużo nauki wiec trochę nam schodzi,do tego przez to że teraz bedzie miał komunie jesteśmy często w kościele.Teraz cz i ndz,ale w pażdżierniku były aż cztery dni bo różaniec był,teraz zaczną sie roraty i to na 6 30 rano.....i ja też bede wstawac siec sobie nie pośpimy....
O sylwestrze jeszcze nie myślałam i szczerze to nie wiem,bo z dzieciakami to raczej tylko domówka będzie...

Co do spa to zrobilismy sobie taki prezent z mężem na rocznice ślubu,znalazłam oferte na gruponie i za 299 zł,mieliśmy pobyt z jednym noclegiem,kolazją powitalną,śniadaniem,i bonem do spa dla każdego z nas po 70 zł.W hotelu do dyspozycji basen sauna i jackuzzi.
Wieczorem na dyskotece byliśmy,,,super była,w ramach tego bonu wybraliśmy kąpiel mleczną ja ,a mój kąpiel bryza morska...i osobno dokupiłam dla siebie zabieg czekoladowy na ciało z pilingiem i kapsułą w której po nałożeniu czekolady leżałam i się relaksowałam......super-ale to juz było płatne....a reszta za te 300 zł wiec się bardzo opłacało....

a co u was??jak przygotowanie świąteczne??

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

28 lis 2013, 22:49

to fajnie Aga że jestescie zadowoleni z wypadu :ico_brawa_01:

co do świąt to ja się jakiś szczególnie nie przygotowuję.

lilo

Re: mamy po 30.

11 gru 2013, 09:45

Hej!


Aga wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek!

Obrazek


Sorki, że nie piszę ale taki młyn mamy straszny.

Jeszcze teściowa pojechała do sanatorium i kombinujemy z opieką nad dziećmi, żeby wszystko jakoś pogodzić.

Ale ogólnie wszystko jest ok, pracy bardzo dużo ale chyba pierwszy raz się pojawiają jakieś realne efekty takiego urwania głowy się nie narzekam i staram się to wykorzystać :ico_sorki:
To jednak duża motywacja i jakoś od razu wszystko mi się wydaje bardziej sensowne.
Ogólnie mam dobry okres ale od razu jak to baba martwię się że zaraz coś "łupnie" i się zepsuje...
Bo jakoś dotąd życie nas nie rozpieszczało.

Oczywiście są małe problemy, choroby dzieci, naszego dziadka, rachunki, awarie itd ale na szczęście to wszystko do opanowania :ico_sorki:


Do świąt jeszcze nie jestem przygotowana i nie mam kiedy o tym pomyśleć no ale już trzeba :ico_sorki:


Pozdrawiam wszystkich!!!

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: mamy po 30.

11 gru 2013, 21:22

ja sie jakoś szczególnie nie przygotowuję do świąt. Sprzątam na bieżąco :ico_oczko: a co do jedzenia to idę na sępa :) hehe do mamy i do teściowej :-D choć i tak będę robić: krem z pieczarek, paszteciki/kapuśniaczki, sałatkę jakieś ciacho

Awatar użytkownika
aga216
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5370
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:39

Re: mamy po 30.

16 gru 2013, 13:46

Dziękuje za życzonka urodzinowe :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
Ja też tak często mam że jak wszystko tak dobrze idzie to boję się,że zaraz się pewnie coś wydarzy niechcianego...wiem że tak nie wolno myśleć,ale niestety często tak jest.....

Szkoda że śniegu niema.tak dzieciaki czekają,a tu pogoda bardziej jesienna.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Ja w zasadzie jakiś większych porzadków nie robię,wszystko na bieżąco,tylko okno w dużym pokoju mi zostało.No i pokoik Paulinki już mam urządzony,nie ma łóżeczka i ma nowe mebelki :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa:

...z potraw to jeszcze nie wiem...pewnie standardowo... :ico_noniewiem:

Wróć do „Kącik dla rodziców”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość