Awatar użytkownika
Iza@
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 424
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:22

30 maja 2008, 20:11

Mam problem z Mirelka .

Odkąd Mirelka skończyła 8 miesięcy budziła sie około 15 razy w ciągu nocy dawałam jej smoczka i dalej spala ale takie pobudki sa strasznie meczące . Od kad przestawiłam ja na jedna drzemeke w dzień budziła sie około 7 razy do północy potem juz ładnie spala do rana.


Od 4 dni Mirelka histeryzuje gdy chce ja położyć spac zachowuje sie tak jakby bala sie swojego pokoju płacze odrazu gdy wychodzę tak palcze ze z tych nerwow uderza glowa o lozeczko ma siniaka na czole od wczoraj nie wiem co sie z nia dzieje bo zawsze sama ładnie zasypiała.

Niby mogłabym z nia spać ale nie chce i moze jestem wyrodna matka ale lepiej jest jak mala sama spi w swoim pokoiku a ja mam wtedy czas dla siebie mogę posprzastac czy ugotować a tak to juz wogole nie miala bym czasu na nic .
Chce mi sie plakac tak mi jej szkoda i nie wiem juz co mam robic

Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

30 maja 2008, 21:36

qunick, ale super Ci sie udało wygrać!!! :ico_brawa_01: MAsz racje ze cholipcia trochę poniewczasie dla Ninki, ale jak sprzedasz to kasa bedzie!!
No i fajnie te lekcje, tylko uważaj na siebie!!!
Iza@, wiem co to znaczy jak dziecko budzi sie co kilka chwil w nocy. Nawet Ci troche zazdroszczę że tylko do ółnocy Ci się budzi a potem śpi. Bo mnie w sumie na odwrót... a od 3-4 to juz co godzine potrafi się budzić... Jedna noc była dobra bo nie obudził sie wcale a dziś znów od 4:30 to co chwile po smoczka musiałam wstać albo po prostu sie zbudził i musialam położyć go i pogłaskać. A o 7:30 to już zabrałam bartusia do siebie do łóżka bo widziałam że śpiący ale już szans nie było zeby sam dospał.
Bartuś tez nieraz uderzał główką o szczebelki jak sie przewracał i dlatego ciągle mam w łóżeczu ochraniacz bo wolę uniknąć zbyt wielkich guzów!!
Szczerze powiem Ci że nie mam pojęcia jak Ci pomóc.. moze inna mama bedzie bardziej mądra co z robić... :ico_sorki:
Eva_1977, bardzo mi sie podoba Twoje zdjęcie z avatarku!! A scrapki to po prostu zachwycające, masz ogromny talent, ale piszę to po raz już któryś!!

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

30 maja 2008, 21:53

Iza@, Nina się budzi mimo, że śpi ze mną - kilka razy tak 3-7 różnie. Nieraz tylko się porusza i zasypia znowu a nieraz płacze - może to zęby, może zły sen - sama nie wiem. I też nie bardzo wiem co Ci radzić ...

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

30 maja 2008, 22:00

Hej Kobietki dawno się nie odzywałam....
u nas sporo sie działo, ale jakos nie cche mi sie bnarazie pisac...cały czas Was czytam:)

dzis zrobiłam sobie test, bo @ mi sie spozniała i okazało sie ze jestem :ico_ciezarowka: , jestem troszke taka zaskoczona...nie wiem czy sobie poradze z dwojka maluchów...musze sie wybrac w najblizszym czasie do gina by to potwierdzic...

jutro mam rano egzamin wiec ide spac:)dobranoc Lutóweczki:)

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

30 maja 2008, 22:13

KATELJADKA,IZA@ słuchajcie kobietki a jak wam sie te dzieciaczki tyle budzą co chwile w nocy to moze by tak sprobowac tej metody co SUPER NIANIA STOSUJE i co w naszej ksiązeczce dla niemowląt bylo opisane z podnoszenie z łozeczka i odkladaniem co?
Moze to trwac z kilka dni a raczej nocy i podnosic bedzie sie pewnie z 500 razy ale ponoc skutkuje po paru dniach dzieciak sie poddaje i juz przesypia nocki ;0
Moze tego sprobujecie?
Chcialabym jkos pomoc jak to ja hi hi ale kurcze no nie wiem w tej kwesti a dodam ze mialam takie pobudki z Kacperkiem do 2 roku zycia tak mi sie budil :(
Potem juz tylko przychdoidzl na chwilke zeby isc go przkryc i tak tez ma nadal hahahha tylko ze np. przyjdzie do nas do pokoju co drugi dzien albo nawet raz w tygodniu. Juz jest wieczorem tak padniety po wybrykach w przedszkolu ze w nocy nie ma sily wstawac hahahahaha
No bo co jeszcze moge was zapytac hm no Bartek to ile godzin spi w dzień? Bo moze za duzo juz ma snu w dzien?
Niektorym dzieciom w tym wieku juz godzinka dziennie wystarcza a niektorym 2 godzinki to akurat jest hi hi:)
No i napewno nie ma mowy o spaniu w okolicach 16.00 gdzie tam jak mi melcia np. zasnela ostatnio sie kimnela dosłownie 30 minut bo zasnela siedzac na kanapie to ja maz szturchnal o 16.30 i te pol godzinki starczylo i juz w nocy mi sie 3 razy obudzila. A jak spi w dzien 2 godzinki ale od 12.00-14.00 to o 20.00 jest padnieta i spi ladnie.
Wiem tez ze dzieci na noc musza miec malo wrazeń jak najmniej wrazen spokoj i wyciszanie, przytulanki z mama itp... to spia spokojnie i czują sie bezpiecznie.
IZA@ moze MIrelka sie czegos przestraszyla cos puknelo albo cos i teraz sie boi. Nie mozesz trzymac sie stalowej swej reguly ze jak juz ja tam nauczylas samej zasypiac to musi tam spac i koniec. Hm dzieciaki mają wyskoki i amby fatimy jak j to mówie ;)
Widzisz moj Kacpi ma 5-lat i nadal przyjdzie i chce zeby go przykryc a przychodzi ja wiem po co zeby sprawdzic czy wszyscy są hahahahaha na miejscu w swoich lozkach ;)
Ale co tam to tylko dzieciaczki, kiedys bedziemy wspominac te wybryki nocne i opowiadac dalszym pokoleniom jak to nasze wariowaly w nocy.
Z Amelką akurat to nie moge mowic mam spokoj-zreszta te co w Antonie byly dziewczyny to widzialy ze uspiłam moich łobuzow w 30minut zamknelam domek i posłam 3 domki dalej do AGI)$)^ na dzamprezke hi hi. Tylko maz zagladał tam do nich tak co pol godzinki i sprawdzal czy spia i spali :)
QUNICK gratulacje :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:No i uwazaj tam na siebie na tym koniku pewnie wielki on hi hi ja tam konikow sie troszku boje ;)
No i wiesz ty pamietaj ze masz dla kogo zyc ;)
ELLEPATI Tej Pati co ty tam ciagle w tej chacie robisz ze masz ciągle urwanie głowy???????
Wez tez laska wrzuc na luz bo sie zaraz zajedziesz tez ej;)
Co dzis sprzątałas czy kosiłas trawke?
Jak zdroweczka wasze? Cezary juz przeciez nie chodzi do przedszkola nie?to co wam znow dolega ej?Tyle czasu nie chorowaliscie przeciez nie?My to co innego bo my to zdechlaczki jestesmy od zawsze hi hi.
Trzymaj sie tam kobitko i duzo zdroweczka,fluidow zdrowotnych nie moge ci przeslac bo sama jestem zakatarzona,psikajaca i oczy mam czerwone ale wiesz dlaczego-sezon pylenia traw sie zacxął jak to w liceum oczy sobie potarłam na lekcji zeby mnie do odpowiedzi nikt nie wział hahahahhahahha no to teraz nie musze trzec wystarczy ze sie rano obudze i juz nos mam pełen i oczy czerwone ;(((((
ANILEWE77 no to chyba bede pierwsza ktora ci pogratuluje hi hi hi,wielkie ogromniaste gratulacje :)kochana bardzo fajnie jest miec dwojke szrabkow zobaczysz :)Moi sie razem bawia no i leją tez ale jest slodko patrzec jak sie razem chowająSuper ja sie ciesze ze jestes w ciazy hi hi no to czekamy co powie pan doktorek ktory to tydzien itp.... :),Malgosia juz sie wykluwa to bedziemy kolejnej mamusce kibicowac :) :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_brawa: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

30 maja 2008, 22:20

Hejka, ja tak na sekundkę muszę iść spać, rano na egzaminy :(
dzien cudowny poprostu, fajnie nam sie rozmawialo, chociaz tak krepujaco na poczatku, prawie poł roku nie widzielismy sie
Filka dostał mnóstwo zabwek, a ja piękną biżuterie złotą - wisiorek i kolczyki. Pierscionka brak, chyba sie rozmyslil :ico_haha_01: a to i dobrze :ico_haha_01:

Iza@, kurcze, sama nie wiem jak Wam pomoc, bo Filka juz od dluzszego czasu usypia sam bez problemów i do rana spi ładnie bez pobudek, czasami tylko jak nie może znalezc smoczka to budzi się, ale podam mu i dalej śpi.

anilewe77, :ico_haha_02: gratuluję serdecznie :-) świetna wiadomość. poradzisz sobie napewno,

kurcze, nic nie umiem na te egzaminy, wstydu sie najem :ico_wstydzioch:
trzymajcie kciuki, najgorzej się boje prawa cywilnego , psychologii i socjologii, angielskiego tez sie boje, i prawa fin. publicznych, wszystkiego sie boje :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

30 maja 2008, 22:47

Lulu powodzenia jutro na egzaminie ps ja sie najbardziej boje wstydu)
Anillewe GRATUACJE :ico_ciezarowka:
Iza Lena tez sie tak budzi do godziny 1 z 3 4 razy ale ja mysle ze ją skóra swędzi (bo cos się jej zrobiło na plecach a lekarze nie wiedzą co to jest :ico_szoking: )

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

30 maja 2008, 22:50

ellepati, Niech chrupki idą od was precz, ja też dzisiaj sie napracowałam wielkie sprzątanie.

Eva, Skrapki naprawdę super kiedyś sie pytałam czy mi zrobisz i miałam ci wysłać kilka zdjęć tylko nie wiem jaki rozmiar ma być bo zdjęcia maja ok 1mb. Pozmniejszacie je.

qunick, Super że coś wygrałaś no i praca dorywcza super wiadomość. Masz szczęście że możesz połączyć swoją pasje z pracą.

Iza@, Dominisia zasypia w łóżeczku ale ja muszę siedzieć obok jak zaśnie to wychodzę a ona śpi. Tak 1 , 2 razy sie budzi jak smoczka nie umie znaleźć no i raz na mleczko. Przyzwyczaiłam się już do tych pobudek i jak ona sie nie obudzi na mleczko to ja i tak sama się budzę.

katelajdka, Kasiu dziękuje za komplement ale ja nie jestem dzielna ani nic takiego po prostu muszę sobie jakoś radzić już. Nie mogę się poddać bo co wtedy będzie. przyznaje że czasem jest ciężko o mam strasznego doła ale cóż poradzę tak mi sie życie ułożyło. Jestem pogodna osoba od urodzenia gdyby nie to, to już dawno bym się załamała.

anilewe77, gratulacje następna lutóweczka w dwupaku. Na pewno dasz sobie rade z dwoma szkrabami.

lulu81, Na egzaminach dasz rade. Świetnie że spotkanie sie udało. Tylko szkoda że pierścionka nie było. :ico_oczko:

A co u nas troszkę dobrze troszkę źle. Kredyt przyznany pieniądze na koncie tylko jakie autko kupić pomocy w wyborze. Kłótni no rozmowa z bratem. Ciężko jest jak S. pracuje u niego jakoś przerosła mnie ta sytuacja od jakiś 6 miesięcy nie mogą się dogadać. W końcu nie wytrzymałam i wybuchła chce żeby Sławek sie zwolnił ja jestem tylko kobieta i nie potrafię rozgraniczyć spraw prywatnych od służbowych.
Jutro chce jechać na basen z okazji dnia dziecka tylko jakoś mój mąż nie chce współpracować. :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

30 maja 2008, 22:50

LULUSDasz rade jestem pewna :) a nawet jak nie to swiat sie nie zawali ;)
A twoj luby to jeszcze jest u ciebie tak??
I jak wam w ogole?
No to przencikow sie posypało hi hi niezle super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
KTORAS DZIEWCZYNA OSTATNIO PYTALA O ROZNICE W WIEKU No to mi sie teraz przypomnialo hi hi hi.
Ja jestem mlodsza od mojego meza o 3 latka
Ja jestem z czerwca 1981 a maz z kwietnia 1978 ;)
On juz 30-che ma a ja 27 skoncze niebawem ale roznicy w ogole nie odczuwamy no moze w niektorych sprawach szybciej jakby mowil doroslej hi hi i podchodzil do niektorych spraw bardiej rozumnie niz ja ale juz sie to zatarło z biegiem lat jak jestesmy ze sobą i kochamy sie jak nie wiem kto:))))))))

Awatar użytkownika
lulu81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3150
Rejestracja: 09 mar 2007, 18:03

30 maja 2008, 23:12

karolas pisze:A twoj luby to jeszcze jest u ciebie tak??

u mnie? nie rozumiem jakoś...o kogo chodzi hihi, :ico_haha_01:

nie mogę spać, nerwy jakieś mam, najlepiej wogóle nie spać i usnąć na egzaminach :ico_haha_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość