Awatar użytkownika
Jasnie Pani :)
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2730
Rejestracja: 23 mar 2007, 12:53

05 cze 2007, 18:41

oj, madziorka, zbiera ci sie.... :ico_nienie: tu i na czerwcowkach :ico_nienie: jak tak dalej pojdzie to nie tylko Kamilki sie bedziesz bala :ico_oczko: za kare ci nie powiem jak sie kopiuje z poprzedniej strony, o!

a tu dowod, ze umiem:

fela pisze:lucyczekaj spokojnie w kolejce,teraz jasnie pania sie wszyscy przejmuja jak ona urodzi to bedzie kolej na ciebie.



fela ja chyba w czerwcu nie urodze, przenosze te ciaze jak slonica. Tak strasznie mi s=ciezko juz i w dodatku sama jestem. dzis beczalam prawie godzine, bo skarpetek nie moglam ubrac. wyjscie do sklepu jest wyczynem. poszlam do mamy, ktora mieszka jakies 500 m odemnie to jak wracalam, to takiego skurcza dostalam, ze myslalam, ze umre na ulicy. ale oczywiscie jak do domu doszlam to wszystko sie skonczylo.... juz psychicznie nie wydalam. ja wiem, ze pierwsze ciaze sa zwykle przenoszone, ale ja naprawde mam 124 cm w pasie juz i brzuch mi nawet gotowanie uniemozliwia :ico_placzek: . na czerwcowkach dziewczyny przed terminem sa wzywane do szpitala i robia im cc, a moj gin jakis jeb..... jest, bo powiedzial mi, ze 6 kg dziecko mozna urodzic naturalnie. a Łucja z ostatniego USG ponad ydzien temu miala 4 kg. a mialam go za fachowca :ico_olaboga:

DELFINA
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 373
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:08

05 cze 2007, 18:41

Felicity witaj kochana!!!
Lucy mi zaczely sie skurcze a wody po kropelce odchodzily :ico_haha_01:
Felunia biedny Konradek, oj mnie tez te upadki czekaja :ico_olaboga:

Wozka nie znalazlam i czuje sie :ico_chory: , wymiotuje i znow plecy mnie bola :ico_placzek: sypie sie, albo w ciazy jestem :ico_oczko: , mam nadzieje, ze nie bo nie dala bym rady z druga taka Mayusia :ico_smiechbig: .

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

05 cze 2007, 19:29

delfinka no przydalaby sie jaka nowa ciezarowka...
zrob sobie test a potem suwaczek... :-D
jasnie pani :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
kasi.k
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2041
Rejestracja: 07 mar 2007, 14:59

05 cze 2007, 19:50

hej :-D
mam trochę czasu, bo me dziecię wreszcie zasnęło od 10 rano :ico_szoking: :-D nie wiem na jak długo, ale mam nadzieję, że na tradycyjne 30 minutek bo dzisiaj dzień kąpieli :-D

Na początek pozanudzam was wieściami co u nas :ico_oczko: :-D No więc wbrew usmiechom jakie już zdązyłam powstawiac w tego posta mam nerwa i to OGROMNEGO :ico_zly: bo była u nas HV dzisiaj i tak mnie wk.... że chyba pójde do przychodni i poprosze o zmianę!!! Ten durny babsztyl tradycyjnie zważył Vikusię i wyjeżdża do mnie z tekstem, że niedobrze bo dziecko przez tydzien przytyło tylko 60g a to duzo poniezej normy (powinno 200g :ico_noniewiem: )... ja jej na to, że przeciez mala ostatni tydzien miala biegunkę i w takiej sytuacji to chyba powinnysmy sie cieszyć ze wogóle cokolwiek nabrała na wadze a nie jeszcze spadła z wagi... a ta zasrana HV ze no w zasadzie to mozna na to spojrzec od tej strony, ale to i tak nieprawidłowa waga :ico_zly: a potem jeszcze na każde nasze pytanie (np. czy to normalne ze wczoraj Vikusi ulało się noskiem) ona ze wszystko jest normalne u niemowlaka :ico_zly: a juz na sam koniec to dała najwiekszego czadu, bo pytam się jej dlaczego jeszcze nie ma wyników badań na choroby genetyczne skoro miały być po 3 tygodniach (a to juz 5 tygodni) a ona wywala oczy i mówi, ze juz dawno są wyniki ale ona zapomniała mi powiedziec :ico_zly: no normalnie za calokształt dzisiejszej wizyty to ja bym ją :502: :502: :502:

no i dziecko mi się obudziło...

Awatar użytkownika
martuchafrost
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1758
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:50

05 cze 2007, 22:04

Fela kochana zle mnie zrozumialas przepraszam :ico_placzek: pisząc " to tylko dziecko" mialam na mysli, ze dzieciaczki sa tak ruchliwe, ze nie mozesz siebie obwiniac za wszystko bo bys musiala miec oczy dookola głowy
ja wiem ze mały dla Ciebie jest calym swiatem i zycie bys za niego oddała

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

05 cze 2007, 23:16

felicity001, witaj znowu :ico_oczko:
Fela doskonale cie rozumiem :ico_noniewiem: ja o lenke tez sie boje, ale teraz, odkąd tu mieszkamy, to jeszcze bardziej, u rodzicow znalam ogrod jak własną kieszen, a tu? ja jej chyba nigdy samej przed blok nie wypuszcze, naprawde :ico_noniewiem: martwie sie juz na zapas o jakies porwania i zboczencow, ja na tym tle mam te lęki :ico_noniewiem:
Madzia nie przejmuj sie tym łóżeczkiem, dobrze robisz, ze bierzesz to uzywane, zawsze będziesz spokojniejsza, ze maluszek juz ma gdzie śnić :ico_oczko:
Gosia, ja tez mam takie łóżeczko, to znaczy inne kolory i szczegoly, ale ten typ :ico_oczko: jestem bardzo zadowolona, ja sie glownie zdecydowalam, bo balam sie troche o szczebelki, sama przylozylam sobie w dziecinstwie nie raz w łepetynke i glowa mi tez utknęła :ico_oczko: poza tym u rodzicow z ogrodu rozne owady przyltują, komarzyska i inne, a tak nakrywałam lenke moskitierą, co byla w komplecie, no i ten otwór na suak, ktorym lenka wychodzi, a ja...przez niego włażę i Lenke usypiam :-D
Marta mam nadzieje, ze juz jutro uda ci sie wkleic zdjęcia, bo ja sobie zaczynam wyobrażać, ze masz większy brzuch niz Lucy, a to chyba niemozliwe :-D
Jaśnie Pani jeszcze troszke wytrzymaj i wcale nie masz czego zazdroscic, ze na cc wzięli inne dziewczyny, z takim powaznym zabiegiem nie ma co sie spieszyć :ico_noniewiem: juz niedlgugo, zobaczysz, chociaz wiem, \ze na pewno ci ciężko :ico_oczko:
Delfinka ja mam jednak nadzieje, ze to nie choróbsko :ico_brawa_01: juz nam sie ciężarówki na wątku kończą :ico_ciezarowka: a ty tak ładnie wyglądałaś z brzuszkiem :ico_oczko:
Kasiulka wiem, ze na takiej internetowej pomocy nie można sie bezwarunkowo opierac, ale moze jakaś mam miala podobne problemy z maluszkiem? bo rzeczywiscie malutko przytyła Vikusia, przez kurde te kupki :ico_noniewiem:
Julie no, ale ty musialas te wszystkie znieczulenia przyjmowac, przeciez wedlug TTowskiej teorii nathan jest kilka miesięcy przenoszony :-D

no a kuba oczywiscie zapomnial komorki z samochodu, ja juz sie zabezpieczylam i mam numer do pracy, martwie sie, bo pracuje w łodzi, a to jednak 50km od nas i zawsze na jakigos wariata na drodze mozna trafic :ico_puknij:

Awatar użytkownika
Emilka_M
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 556
Rejestracja: 08 mar 2007, 13:34

05 cze 2007, 23:44

czesc wam dziewczyny :ico_haha_02:
Przepraszam ze tyle sie nie odzywalam ale czasu nie mam a na dodatek chorobsko mnie dopadlo i wczoraj bylam u fryzjerki ale jestem niezadowolona :ico_placzek: bo mialy byc pasemka miedziane i platynowe na moich naturalnycch ciemnobrozowych a sa ledwo rude :ico_placzek: i strasznie mi sie niepodobaja :ico_placzek:
dzis bylam z Alusia u okulisty i moja corcia bedzie nosic okularki :ico_placzek: tak jak mamusia :ico_placzek: ma bidulka astygmatyzm pewnie po mnie :ico_placzek: nathanek na szczescie zdrowy i usmiechniety, pomijajac wyzynajace sie zabki :ico_noniewiem:
kaasiaa79, co do zmartwien o slubnego to ja juz wpadam w szal jak sie spoznia 15 min bez uprzedzenia mnie bo jezdzi z braciszkiem (a ten jezdzi jak szalony :ico_zly: )martuchafrost, widze ze ty jestes taka niziutka jak ja :ico_haha_01: czekam na nowe fotki, a co do jazdy twojego szwagra bez ubezpiczenia :ico_olaboga: ja nie mam ubezpieczenia i nie jezdze strasznie bym sie bala i nie dziwie sie ze sie zloscisz
kasi.k, miejmy nadzieje ze Vikusi szybko infekcja zniknie, a z ta niedowaga to niech baba nie przesadza bo to normalne przy biegunce ze malo przybywa na wadze, dobrze ze nie stracila a nie baba wymysla :ico_zly: Trzymajcie sie pewnie wszystko bedzie dobrze :-)
DELFINA, miejmy nadzieje ze to nie chorobsko cie bierze tylko rodzenstwo dla Mayusi sie szykuje :-)
Jasnie Pani :), nie zamartwiaj sie ze jeszcze nie rodzisz, teraz to czekaj na meza fela, nie dziwie ci sie ze tak sie boisz o Kondzia przeciez dziedziacvzki to nasze skarby kochane
lucy23, dobry ten twoj mezulek :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ale moj tez byl nielepszy bo kiedy go obudzilam nad ranem ze mi wody odchodza to zapytal czy mam regularne skurcze bo jak nie "to idzieny spac" ale na szczescie za kilkanascie minut zaczely sie regularne :ico_haha_02:
madziorka hihi, superowe foteczki z wycieczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
felicity001, witam spowrotem :ico_haha_02:

Nic dziewczyny ja narazie lece, mam nadzieje ze nie gniewacie sie za to ze tak zadko zagladam :ico_noniewiem:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

05 cze 2007, 23:52

JASNIE PANIto jak nie chcesz madziorce powiedziec jak sie kopiuje z poprzedniej strony,to mi napisz :ico_haha_01: :ico_sorki:
kasikale masz super HV :ico_zly:
delfinka po kropelce ? :ico_szoking:
fela biedny Kondzio :ico_pocieszyciel:
kasiaa ja nie wierze,zeby martamiala wiekszy brzuch :ico_nienie: :-D
nie wiem czy to hormony,czy co,ale T mnie strasznie dzis wkurza :ico_zly: ...on i jego mama,chociaz jej tu nie ma :ico_zly: i jak sobie przypomne,ze ma przyjechac,to cos mi sie robi.....jak ona tu 2 mies bedzie,to ja sie wyprowadzam... :ico_noniewiem: dzisiaj mi sie poprzypominaly jakies dziwne sprawy i jakas zlosc mnie na nia wziela :ico_puknij: ja chyba jestem nienormalna... :ico_puknij:

kaasiaa79
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 972
Rejestracja: 06 mar 2007, 23:22

05 cze 2007, 23:53

Emilka_M, witaj!!! bardzo sie ciesze , ze dzieciaki zdrowe, a Alusia w okularach na pewno będzie super wyglądać :ico_oczko:
ja nie wiem, co to jest, że tyle z nas martwi sie o facetow jak nie odbierają telefonow albo sie spóźniają? moj kuba to pewnie dopiero jakby zgłodniał to zacząłby mnie szukać :-D

[ Dodano: 2007-06-05, 23:56 ]
lucy23, jestes zupełnie normalna :-D nikt nie wytrzymałby z teściową tyle czasu! zapamiętaj sobie te święte słowa...
[size=150]JAK KASZANKA NIE WĘDLINA TAK TEŚCIOWA NIE RODZINA!!![/size] :-D

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

06 cze 2007, 00:00

JAK KASZANKA NIE WĘDLINA TAK TEŚCIOWA NIE RODZINA!!!
:ico_smiechbig: :ico_smiechbig: bardzo fajne powiedzonko :ico_brawa_01:
tesciowym mowimy ,,NIE,, :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wróć do „Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 1 gość