Awatar użytkownika
dana
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1138
Rejestracja: 07 lip 2008, 20:04

18 mar 2009, 16:00

tylko tak sobie mysle, czy nie jest to troszek niebezpieczne, bo jak sobie ułamie kawalek i zostanie jej w buzi to przeciez tego nie pogryzie bo zabkow nie ma
nie no fajnie ale ja bym sie bała jeśli chodzi np.o jabłko czy ten brokuł ,nie daj boże jakiś kawałek sie ułami i sie zachrztusi,jakaś troche dziwna metoda
N o ja tez bym sie bala a czkolwiek cos w tym jest ze bo ja dalam Weronisi chrupka kukurydzianego i jej sie w buzi rozpuszczal ona miala ubaw popachy nowy samk a jak jej sie kawalek wiekrzy co prawda miekki urwal to go porostu wyplula a papke zjadala ktora z chrupka jej sie robila moze to ma na celu ze dziecko samo je to potrafi sie szybciej nauczyc wypluwac cos wiekszego?
a tez sie boje ale dostalam film do przetestowania na DVD jak go zobacze to wam powiem co tam sie dzieje
no to czekamy z niecierpliwoscia
Agusia1982, a wiesz co kochana ja mysle ze jak on jest kruszynka to nie wazne wazne ze nie spadal ci z wagi i ze zdrowy jest a jesli go karmic bedziesz to pokarm ci nie zaniknie tyle ze jak bys chciala zwiekrzyc ilosc pokarmu to tak jak pisalam i :ico_oczko: zamiast cherbatki spróbuj mu dawac cyca do picia ale wiadomo jak ci bedzie wygodniej
miszka, ZDRÓWKA ,ZDRÓWKA i jeszcze razZDRÓWKA :ico_oczko:
Ja przez ta sytuacje z nasza chata jakas zdolowana jestemi nie mam weny do pisania mam nadzieje ze to sie wkoncu wyjasni bo moj wyjazd coraz bliżej
MOCNO TRZYMAMY KCIUKI :ico_oczko:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 mar 2009, 16:27

dziewczyny alke mam widomosci :-D :-D :-D :-D
wiec tak Igol wazy 7400 :ico_brawa_01: i ma 73cm :ico_brawa_01:
i wiecie co zanim polazlam na wazenie tatrze atam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dolna prawa jedynka sie swieci :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
to wyjasnia dzisiajsza kupke jak wode :ico_haha_01:
Adiaciezka sprawa ale ja tez bym sie wolala sama przeprowadzic niz mnie maz by przeprowadzal :ico_olaboga:
moze to ma na celu ze dziecko samo je to potrafi sie szybciej nauczyc wypluwac cos wiekszego?
miedzy innymi ale podobno jak dziecko tak je to sie dziecka nie przekarmi i ma lepsza koordynacje wiec szybciej i ladniej je potem samo luzeczka
no to czekamy z niecierpliwoscia
ja tez :ico_haha_01: mam nadzieje ze niedlugo Iga pozwoli mi je obejzec :ico_oczko:
JAAAAAAAAAAAAAAA sie wogole tego zabka nie spodziewalam :ico_haha_01:
nic polozna kazala mi juz myc jej tega zabka :ico_smiechbig: a to bedzie ubaw wieczorem

Awatar użytkownika
Pati85
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5910
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:05

18 mar 2009, 18:04

Witam

nie mam dzis weny do czytania, leb mi peka i nic mii sie nie chce.
dziewczyny alke mam widomosci :-D :-D :-D :-D
wiec tak Igol wazy 7400 :ico_brawa_01: i ma 73cm :ico_brawa_01:
:ico_szoking: to dluga z niej dziewczynka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
i wiecie co zanim polazlam na wazenie tatrze atam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dolna prawa jedynka sie swieci :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
no to gratulacje za pierwszy zabek :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
adia26
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2398
Rejestracja: 18 mar 2008, 15:46

18 mar 2009, 18:05

brawa dla Igolka za pierwszy zabek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
u nas dalej bezzębne uśmiechy :-D
wazy 7400 i ma 73cm
oj to brawa duża dziewczynka przerosla kacperka :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
miszka
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1409
Rejestracja: 29 mar 2008, 11:21

18 mar 2009, 18:13

:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za pierwszy zabek Igolku :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: No i za sluszny wzrost oczywiscie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 mar 2009, 18:17

dzieki dziewczynki :) Igol od urodzenia dugas taki jak sie rodzila to miala 59cm :ico_olaboga: a teraz to normalnie body na 9 miechow trzeba bedzie kupic :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Agusia1982
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 637
Rejestracja: 06 cze 2008, 17:30

18 mar 2009, 20:21

wiec tak Igol wazy 7400 i ma 73cm
i wiecie co zanim polazlam na wazenie tatrze atam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
dolna prawa jedynka sie swieci
no kochana to wielkie brawa dla Igusi za ząbka i niezłą wagę no i oczywiście długość :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
kurde to tylko mój taki chudzielec :ico_olaboga:

dana kochana tak to prawda że zamiast tej herbatki wolałabym dawać jemu cycusia ale kurcze on nieraz nie chce :ico_noniewiem: :ico_olaboga: dziś z nerwów dałam mu butelke,bo przed spaniem powinien jeść a on w płacz dwa razy za cycka i w ryk i tak w kółko zrobilam mu butele chwycił i wypił 80ml aż zanął,bidulek mój,teraz właśnie zjadł kaszke,za chwilke dam mu piciu i potem kąpiel,myśle że będę mu dawać czasem mleko z butli,ale mam nadzieje ze jeszcze z tym cyckiem pociągnę,że dam radę :ico_sorki: :ico_sorki:

Awatar użytkownika
slonko2008
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1374
Rejestracja: 04 maja 2008, 11:40

18 mar 2009, 21:03

Iga :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za białego kła i za te długie nogi po mamie :-D :-D
Antek już spi dostał przed kapielą kaszke a potem jeszcze mleczko wiec powinien byc najedzony no zobaczymy o której zrobi nam niespodzianke i wstanie :ico_noniewiem:
Ja dzis kupiłam fajne ubranka na allegro jutro mają być i też kupuje już na 74 bo te na 68 są już takie wsam raz :ico_szoking: . Dziewczyny mam pytanie czy któraś wozi juz w spacerówce ???Ja myslałm zeby małego przesadzic jak skonczy 6 miesiecy ale on nie siedzi niby się do tego garnie i w gondoli chwyta się i powoli zaczyna juz zaglądać na nas ale jeszcze sam nie usiedzi .
mykam bo mój chłop chce na neta :ico_zly:

Awatar użytkownika
yoanna
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1178
Rejestracja: 14 kwie 2008, 17:07

18 mar 2009, 21:55

Ojaaaaaaaa gratulujemy zeba, no i wzrost imponujacy :)) ale pamietam te dlugie nogi z jednego z pierwszych zdjec :))) no to moze zacznie sypiac lepiej? Moja sie budzi jak w zegarku - 1.30, 3.30, 5.30, 6.30, 7.00 pobudka i juz nie spi. Niedlugo zaczne sie klasc z nia o 20.00 zeby pospac z 5h non stop, a pozniej bede wstawac i robic cokolwiek zeby sie chociaz troche wysypiac - bo ja sie klade a ona sie budzi :/

Agusia, ja tez tak mialam, ze mala nie chciala piersi bo juz bylo za ciezko jej ssac, denerwowala sie i dawalam jej butle - i to juz praktycznie od konca 2 miesiaca? Moze nawet wczesniej. I tak przez kolejnych prawie 3 miesiace, caly dzien piers, noc piers, a wieczorami butla, czasem rano poszla butla bo glodna, a przeciez po co mam ja glodzic, niczego nie zmienie, probowalam pic wiecej, ale nie odciagalam regularnie bo mi sie nie chcialo :D
Wiec mysle, ze jak maly jest glodny to dawaj mu butelke, ale zawsze przed dawaj cycka az wyje wszystko, dzieki temu nie zaburZysz swojej laktacji, chociaz nie wiem co z momentami kiedy on bedzie jadal coraz wiecej? Bo przeciez rosnie - a cycek powinien sie dostosowywac... ja teraz karmie juz 3 razy dziennie butla albo kaszka ale przez prace i studia- nie mialam jak inaczej. Mam nadzieje, ze nocne karmienie pociagne dopoki nie Zacznie sypiac dobrze, bo nie usmiecha mi sie w nocy robic jedzenia :D no zobaczymy..

Awatar użytkownika
mmarta81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7911
Rejestracja: 20 mar 2008, 09:59

18 mar 2009, 22:25

Agusia 2 oststnie dni Igol mi tez tak porykiwala przy cyc a wczoraj caly dzien to jadla 2 razy i to niezbyt chetnie a dzis znalazlysmy zabka :ico_brawa_01: wiec to pewnie dlatego :ico_sorki:
wiecie co no Igol bedzie wysoka bo ja mam 174 a marcin 190 a jego 2/3 ciala to nogi :ico_haha_01: na osiadlu na marcina wolali bocian :ico_haha_01: moze Iga po nim nogi odziedziczy :ico_brawa_01:
Mala juz spi ja sobie piwko bezalkocholowe pije a marcin z kumplem w pabie :ico_zly: takiemu to dobrze :ico_noniewiem:
milej nocki dziewczynki

Wróć do „Przedszkolaczki”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość