monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 17:26

Jupiiiiii moj mezulek wraca juz do domu :-D ide szykowac mu obiadek ... :-D

tak mi sie dzis przykrzylo bez niego ale juz wraca wiec zmykam musze sie nim teraz nacieszyc :-D

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 17:36

donatka a moj Oli co chwile sie pyta kiedy bedzie dzidzius. Oj chyba za wczesnie go poinformowalam, ale ciezko bylo sie powstrzymac ;)
monika ja w pierwszej ciazy tak sie nudzilam. Maz ciagle pracowal. Teraz znowu ciezko czas znalezc.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 17:37

donatka gratuluje pierwszych ruchow ;)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 17:54

donatka, kochana, gratuluję ruchów. A tak się martwiłaś, że ich nie czujesz :) Cieszę się z tobą :)
Jutro mam usg na 9:30, więc wcześnie raniutko. :) Oby dzień się dobrze zaczął :)

Moniko, z tych propozycji waszych to mi się chyba Marcel najbardziej podoba.

my imiona mamy wybrane już od hohoho! w grę przed ciążą wchodził jeszcze IGOR ale jakoś uciekł z czasem pomysł i jest MIKOŁAJ lub LILIANA. (oczywiście dla dziewczynki ja wybierałam!)

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

06 lut 2013, 22:03

my dziś odwiedziliśmy babcię, potem nas odwiedziła męża siostra z córkami i tak zleciało popołudnie :),

a jutro jak zawiozę Szymka do przedszkola, to jadę do mamy i będziemy robić pączki :-D

tibby trzymam kciuki za jutrzejsze usg, z niecierpliwością będę czekać na wieści z wizyty :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

07 lut 2013, 08:45

Witajcie :ico_kawusia:
tibby Czekam z niecierpliwoscia Na wiesci z USG.
Jejku dziewczyny a ja musZe czekac az do 22go marca. Oj ciezko z ta moja cierpkiwoscia.
Milego dnia dziewczyny

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

07 lut 2013, 09:17

Witam...

ja dzis w kiepskim nastroju jestem od wczoraj... :cry: jeszcze jak maz wrocil z pracy to sie tak cieszylam ze az wybieglam do drzwi go milo przywitac ale potem ta sielanka sie szybko skonczyla :ico_placzek: wieczorem maz dostal tel. od swojej mamy zaplakanej bo tato dostal udaru i lezy w szpitalu :ico_placzek: stan jego jest ciezko bo w ogole nie kontaktuje :ico_placzek: przepraszam ze tak zasmiecilam takimi zlymi wiesciami watek ale jest mi tak ciezko... dzisiaj znowu sama siedze w domu :ico_placzek: wczoraj pol wieczora z mezem przeplakalismy potem cala noc nie spalam a teraz siedze i sie zamartwiam :cry: :cry: :cry: boze czego ten rok sie tak beznadziejnie zaczal ... normalnie powtorka z rozrywki :ico_zly: tamten rok tez na poczatku dal nam niezle popalic (zaczelo sie od 3 pogrzebow w rodzinie meza potem wylew i udar mojej babci , utrata pracy meza dopiero gdzies na wiosne zaczelo sie cos poprawiac. maz znalazl prace ja sie dowiedzialam ze jestem w ciazy i juz bylo lepiej ) a ten rok znowu co sie zlego dzieje :ico_placzek: mam nadzieje ze wszystko sie skonczy dobrze i ze juz nic zlego sie nie wydarzy :cry:
Jutro mam usg na 9:30, więc wcześnie raniutko. :) Oby dzień się dobrze zaczął :)
czekam z niecierpliwoscia na same dobre wiesci ...
Jejku dziewczyny a ja musZe czekac az do 22go marca. Oj ciezko z ta moja cierpkiwoscia
zleci szybko... tylko nie mysl o tym za czesto to dni beda tak uciekac ze nie obejrzysz sie a juz bedziesz jechac na USG :-)

Awatar użytkownika
tibby
Wodzu
Wodzu
Posty: 10053
Rejestracja: 10 sie 2009, 14:13

Re: wiosna-lato 2013

07 lut 2013, 09:22

monika, :ico_pocieszyciel: trzymajcie się. jeszcze trochę i będzie lepiej.

uciekam na usg :) trzymajcie kciuki.

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

07 lut 2013, 09:54

monika Kochana trzymaj sie :ico_pocieszyciel:
tibby uciekaj Na wizyte i koniecznie zdaj relacje.
A mnie lewa piers zaczyna swedziec. Od wczoraj smaruje po kilka razy, zeby nic tam nie wyszlo. Oj chyba zaczynam bac sie Na mysl o rozstepach. Teraz musZe wziasc sie za siebie I smarowac codziennie, a nie co drugi dzien.
Alez ja bym najchetniej w domu dzisiaj zostala.
Tak bym sie za porzadki jakies wziela, bo tak jak wroce do domu to chetna jestem, ale zeby poleNiuchowac.

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

07 lut 2013, 10:27

witam :)

Szymek w przedszkolu ja u mamy, rozczyn zrobiony, czekam aż urośnie :),

Monika trzymajcie się :ico_pocieszyciel:

tibby ściskam mocno kciuki i czekam na wieści :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość