justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

14 gru 2007, 11:15

Violu ja tez lubie sukienki kupowac bo to wkońcu dziewczynki ale mojej ostatnio jak założyłam elegancką sukienke marszczoną od dołu to miała ją minute i zaraz na nia zwymiotowała :ico_zly:

[ Dodano: 2007-12-14, 10:20 ]
Zastanawiam sie co Veronice dokupic do tej czerwonej sukienki zeby niemiała takich gołych ramion :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

14 gru 2007, 13:25

hej no maluszek się wietrzy na balkoniku wiec mam chwilke zeby sobie z wami poklikac, u nas nocki coraz lepsze od czasu zmiany ustawienia mebelków, jakos maluszkowi sie lepiej śpi jak moze nam do łóżeczka zagladać :-D

Basiu super ze wyniki dobre, przynajmniej się martwic nie musisz, :-D a zdjęcia rewelacyjne ten twój Tadzik to całą ty :-D
A co do schodków to u nas w przychodni nawet nie ma mowy o pochylni bo przychodnia na drugim piętrze w takim starym budynku wiec o windzie tez mowy nie ma, dobrze ze nas mężuś nas zawsze autkiem zawózi i wnosi tego naszego kiloska na góre :-D

Violu co do lekarzy to trudno na jakiegoś fajnego trafić, u nas jest taka starsza babka u której wizyta trwa dosłownie 5 minut i jak się czegos nie zapytasz to się nie dowiesz, wydaje mi się ze jak deserki już dajesz to pomału możesz zupki wprowadzac, na pewno nie zaszkodza

Justynko myśle ze czasami możesz dac córeczce zupke z mieskiem, może spróbuj najpierw te z słoiczka i zobaczysz czy małej nie zaszkodzi,
A co do eleganckich ciuszków to u mnie tak samo, ledwo ubrałam mu nowe ogrodniczki a po 5 minutach były oplute :-D
Justynko a do tej czerwonej sukieneczki to może by ci się udało dokupic jakąś biała bluzeczke, bo ta sukienusia taka śliczna ze nie ma juz co przesadzac :-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 gru 2007, 14:04

Justynko mi też się wydaje, że do tej sukieneczki pasuje biała bluzeczka z długim rękawkiem...napewno Veronisi będzie w niej slicznie... :)

sandra16
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 212
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:14

14 gru 2007, 14:13

cześć znalazłam chwilke aby zwami poklikać co do wagi mój maluch 8850, wzrost 75cm, więc niczego sobie , naszczęście juz tak na wadze szybko nie przybiera bo co 600gram w cągu 1.5 miesiąca to nie 2 kg

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

14 gru 2007, 14:40

no hej sandra miło ze do nas wpadłas :-D no to ładnie twój synek wazy :ico_szoking: chyba jeden z najwiekszych na forum, ale najstarszy :-D

a mi włąsnei udało się wystawic swoją pierwsza aukcje :-D http://aukcja.interia.pl/show_item.php?item=284387514

co wy na to :-D moze uda mi się sprzedac, bo kupiłam ale maluszkowi sie tam wogóle nei podoba, próbowałam go dwa razy tam dac i ryk straszny wiec zrezygnowałam i doszłam do wniosku ze nie ma co na połce trzymać moze sie uda pozbyc:-D

Awatar użytkownika
Viola
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3773
Rejestracja: 12 maja 2007, 12:08

14 gru 2007, 15:04

a tu zgadnijcie kto jest na zdjęciu???
Obrazek

Obrazek

tak, tak to ja... :-D

jakość zdjęć jest taka sobie, bo zrobiłam zdjęcie ze zdjęcia...


[ Dodano: 2007-12-14, 14:08 ]
Ula wielkie brawa :ico_brawa: :ico_brawa: trzymam kciuki...
powiem Wam, że ja już kilka ciuszków Mileny sprzedałam na allegro :-D
Ostatnio zmieniony 14 gru 2007, 21:46 przez Viola, łącznie zmieniany 1 raz.

joanna1111
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3382
Rejestracja: 11 mar 2007, 21:49

14 gru 2007, 16:32

Hej a my dopiero teraz.U nas duzo sie dzieje bo ze wzgledu na ten remoncik sama sie zajmuje mala :ico_noniewiem:
Violu super zdiecia i nie wazna jakosc.Milenka to cala Ty jak bylas mala :ico_szoking: Podobna jak nie wiem co :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: I bardzo ladnie wygladacie z mezem :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
abegano
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1691
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:39

14 gru 2007, 16:54

W#itka
Ula aukcja pierwsza klasa!!!
Ja uż jedną całą paczkę małych ciuszków po Natali sprzedałam...... W sumie taką chust ę też mam może warto też ją wystawić...... Oczywiście poczekam aż Ula sprzeda swoją :-D

A u nas wciąż się coś dzieje... Natala powoli raczkuje. Jak się ją zostawi na macie to po chwili jest już poza matą. Opiera się na rączkach i kolankach i dawaj do przodu. Jak mi sie uda uchwycić to na zdjęciu to wam wkleję.
Co do lekarzy to moja z przychodni może być... Zresztą chodzę do niej tylko na ważenie i szczepienia. Jak coś sie dzieje to dzwonie po naszego ulubionego pana doktora. Zawsze pomoże nawet telefonicznie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
A z jedzonka to Natala zjada już wszystkie które są dla niej przeznaczone tzn. i hippa i gerbera i bobvitę. Chociaż wciąż daję jej tylko po pól słoiczka. Jak wczoraj zjadła cały deserek z hippa to ją na buzi wysypało :ico_zly: :ico_zly: więc dziś znów tylko pół

Awatar użytkownika
ULA_TOMEK
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2681
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:12

14 gru 2007, 17:38

Violu śliczna para młoda z was, mi to czasmi tak mi szkoda ze juz ślub mam za sobą, chetnie bym wzieła jescze raz :-D bo było cudownie, ale to chyba każda szczesliwa mezatka tak powie ze slub to jedno z najpiekniejszych przeżyć :-D

A co do ciuszków to mi tak jakoś szkoda sprzedawać ciuszków małego, licze na to ze niektóre sie jeszcze niedługo przydadza :-D

Joasiu a co remontujecie :-D tak przed swietami :-D podziwiam :-D
chociaz my to juz z tym remontem pokoju to juz 2 miesiace sie meczymy i końca nie widac, chyba bede sie musiała sama zabrac to moze wtedy robota się ruszy :-D

Abegano no oczywiscie brawa dla Natali :ico_brawa_01: za osiagniecia :-D wize ze nasze dziewczynki szybciej się do roboty zabierają :-D mamusie je tak stroja to pewnie na chłopaków chcą wyskoczyć :-D

justyna30
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1112
Rejestracja: 08 mar 2007, 20:52

14 gru 2007, 18:00

no dziewczyny moja mała gardzi mieskiem z marchewką :ico_noniewiem: coś jej niesmakowało. A ja dziś bede miała małego gościa na noc, bo moji sąsiedzi chcą wyjśc i bedziemy do jutra pilnować 3,5 letniej Patusi :-D także wczuje sie w role mamusi dwójki dzieci :-D
Violu slicznie wyglądacie a no i Milenka podobna do ciebie :ico_oczko:
Ula powodzenia na aukci :ico_brawa_01:
Abegano no to pomału sie zacznie bieganie za Natalką:ico_oczko: brawa dla Natalki :ico_brawa_01:

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości