Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

18 maja 2009, 18:21

Sylwia- to co piszesz o żlobku to szok :ico_szoking: i y :ico_spanko:to jeszcze prywatny, ja bym tam nie wracała oczywiście jak bedziesz miala wybór.

Karolinko- wielkie brawa dla Ami i dla Ciebie za samozaparcie, tak się martwilas a Ami szybko wszystko załapała.

Ela- gratuluje pozywtynej pierwszej recenzji i trzymam kciuki za drugą.

Ja psotanowiłam troszkę odpoczac i w tym tygodniu wziełam sobie L4, będę miec czas, żebyw spokoju zrobić sobie badania. Marzy mi się, żeby pierwszy trymestr sie już skończył bo to co jestem zmęczona to szok :ico_szoking: a spie z tosią popołudniu 3h i jakbym nic nie spała.

Kupiłam dzisiaj sobie nowy stanik bo mi piersi strasznie napuchły i mnie moje cisną :ico_olaboga: , a Tosi kupiłam 6 par majtek, teraz mam w sumie 9 więc możmy chyba próbować usunać pieluchę, choć już się boje bo ona taka uparta.

Wczoraj byłam na Aniołach i Demonach iw wydaje mi się, że lepszy film od ksiazki,, bo nie wykorzystali tego watku ktory mi się w ksiazce wydawał najbardziej kiczowaty. Ogolnie film ciekawy, ale nie rewelacja.

Awatar użytkownika
martuunia1
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1151
Rejestracja: 18 mar 2007, 21:14

18 maja 2009, 18:34

jeju ja juz wymiekam z Nel. jakies pol godziny temu zsikala sie na fotel i pila swoje siki, a teraz usiadla i sikala sobie na reke. Nic nie pomaga...ja juz nie wiem czy na nia nie za wczesnie....jak w pierwszych dniach zawsze wolala to teraz nie zdarza sie to :ico_olaboga: :ico_placzek:

[ Dodano: 2009-05-18, 18:44 ]
Aniu super ze wzielas sobie l4 i bedziesz miala czas na odpoczynek i badania. Oby te 5 tyg minelo szybko :-D . A film obejrze na dvd i powiem ze jestem mimo wszytsko ciekawa jak ta czesc bedzie wygladala...

Sylwia sytuacja ze żłobkiem nie miesci sie w glowie. Nie wiem co sie ludziom porobilo, że się drugiego traktuje jak intruza...Nawet na chłopski rozum to pzreciez ona na Tobie moze zarobić...masz na oku inny zlobek??

Yvone super że juz masz recenzje od jednego recenzenta, trzymam kciuki za drugiego... :ico_brawa_01: a w rycerzach to tez sie kochalam :-D

Ula szkoda ze nie wyszlo ze spotkaniem z kasia...moze jak bedzie wracac do kanady :ico_oczko:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

18 maja 2009, 20:35

martuunia1, :ico_smiechbig: juz sobie to wyobrazam, z drugiej strony strasznie wspolczuje bo tez bym wymiekla - a u nas sukces - Lenka popuscila na fotel, ale zatrzymala, posadzilam ja na nocniku i zrobila siusiu, potem spala, i jak o 15 wyszlysmy to wrocilysmy dopiero 40 minut temu wiec juz nie bylo okazji. no ale powoli do przodu :-)
I w ogole mnie rozwalila - pila ze szklaneczki wode, na szklaneczce jest smok. Lenka pyta: Co to?
Ja: to smok
i w tym momencie Lenka całuje smoka, i tak jeszcze 2 razy :-D potem sie kapnelam ze przeciez smok-cmok :-D :-D no rewelacja

79anita
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 909
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:55

19 maja 2009, 00:38

Witajcie:)
Poczytałam...
Moze zaczne od Preudenc. Wszystkiego naj wiem troche za pozno ale szczerze... Odpoczywaj ile mozesz a co do wczasow to jeszcze sie wygrzejesz na jakiejs egzotycznej plazy nic straconego co sie odwlecze to...
Yvon gratuluje oceny i zycze dalszych sukcesow. a co do Amelki ona duzo wybiega do przodu z mowa itd ale to moze tez zlobek... poza tym no coz poradzic ze mezczyzni sie wolniej rozwijaja...
Martunia ale sie usmialam wiem tobie to nie do smiechu pociesze cie z naszych dzieci to rzeczywiscie super para by byla moj jak nasika na podloge to tez sie w tym tapla :ico_oczko:
Karolina super sobie radzicie Gratuluje sukcesow nocnikowych...
Janiolku oby Marun sie nie popsul :ico_oczko: a co so smoka i cmoka to jestem pod wrazeniem wyobrazni...
Wisienko tak to chyba bedzie ze mimo tego ze nasze chlopaki najstarsze to dziewczynki ich wyprzedzaja we wszystkim... super rzeczywiscie szybko wam idzie juz kafle a kiedy sie wprowadzac planujecie?
Sylwia my bylismy chyab w tym samym zoo pare lat temu i jak w tamtym roku odwiedzilismy nasze Wroclawsie to nie bylo co porownywac. Odebralam Kacprowi paszport wiec tez tam pojedziemy pokazac mlodemu zwierzaki z Madagaskaru. A co do przedszkola to jest kpina ale wiecie ze pare lat temu to sie pindy prosily bo bula malo dzieci ale tak jest tak samo z morzem jak nie ma pogody to marudza i sa mili ale jak sezon sie uda to cwaniakuja ... wiecie co jest najgorsze ze przez walute i to ze jedna wiele ludzi zrezygnuje z wczasow zagranicznnych to popodnosili ceny w tym osrodku co bylismy w tamtym roku 20zl wiecej od osoby :ico_szoking: to chyab lekkie przegiecie...
Ja tez kupilam majty i Kacper jak jest w domu to chodzi bez ale wola dopiero jak sika na podwórko zakladam pieluche a wiele czasu jestesmy na zewnatrz to tez to nasze wysadzanie nie takie... ale tez plan ambitny mam ze na jesien to juz bedzie chlopak w majtkach a nie w pieluszce...
Kacper przez to ze Rysiek troche wiecej ostatnio jest w domu to sie rozpuscil strasznie dzisiaj poszedl mi spac ok 23 a to jest dobijajace bo wczesniej tak do 21 spal ale jak mowie ze dziecko musi miec stale godziny snu i plan staly dnia to przynudzam... Teraz Rysiek pojechal a ja sie mecze... bez faceta zle ale jak jest tez zle bo dziecko psuje...
co do wakacji to jedzemy na wesele kuzynki do Ustki 25 czerwca i chcemy tak posiedziec co najmiej tydzien zobaczymy jak wyjdze z praca Ryska a na przelomie lipca i sierpnia chcialam pojechac nad jeziorko gdzies w Zielonogorsie ale zobaczymy czy sie uda...

Yvone
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1338
Rejestracja: 26 mar 2007, 12:19

19 maja 2009, 09:16

Anitko na pewno się uda z wakacjami. A z tą ceną to też jestem w szoku. Dwadzieścia złotych to dużo. ciekawe czym to tłumaczą, bo jak kursem walut, to trochę głupie tłumaczenie.
Pruedence, spokojnie, co się odwlecze, to nie uciecze, jak pisze Anitka. Jeszcze pojedziesz, ale już w komplecie z dziećmi. Mnie się marzą wakacje na spokojnie bez latania za Amelą, ale to tak za jakieś kilka lub kilkanaście lat.
Janiołku z tym cmokiem to dobre.
Wisieńko nie przejmuj się pieluchowaniem. Ja jestem dużo w domu i mimo wszystko żłobek pomaga też dużo.
Karolinko, Amelka jak Amelka, tak jak moja, jak chce, to zrozumie. Amelki już tak mają. Ale się cieszę, że u was sukces.
Martuuniu, ja wiem, że ci wcale nie do śmiechu, ale później będziesz to wspominać ze śmiechem. Swoją droga, to Nelka robi naprawdę niesamowite doświadczenia, może jakiś fizyk albo przyrodnik będzie. Moja Amelka to by nie wpadła na pomysł typu, a co się stanie jak podłoże rękę, a co się stanie jak na fotel czy podłogę. Chociaż jak mocno chce jej się siku, to się łapie za krok i przestępuje z nogi na nogę.
U nas inny problem. Amelia w nocy jak robi siku do pieluchy, to płacze i woła si, ale śpi i nie chcę jej wówczas budzić nocnikiem, a ona płacze. Po chwili śpi normalnie dalej. Zauważyłam, że jak robi, to pampers robi się ciepły i ona wtedy płacze lub krzyczy, a czasem próbuje ściągać i potem już jest w porządku.
Jutro zobaczę recenzję. Najważniejsze, że jest pozytywna, a cała reszta mniej mnie obchodzi, ale zobaczyć trzeba. Teraz uczę się do egzaminu i się boję, jak nigdy jeszcze. Może dlatego, że przewidziano na mnie pół godziny, a to dużo jak na ustny i do tego jeszcze zakres jest olbrzymi. I najważniejsze - jest to ostatni egzamin na studiach i najważniejszy. Byle poszedł sprawnie. Tak więc w przyszły wtorek trzymajcie za mnie kciuki.

Awatar użytkownika
Pruedence
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2325
Rejestracja: 23 cze 2007, 10:57

19 maja 2009, 09:43

Ela- no to ja już zaczynam trzymać kciuki za ten egzamin :-D

Marta- no podziwiam twoje samozaparcie, ja czytam was i podziwiam iz azdroszcze ale samej mi się nie chce :ico_olaboga: co się ze mną porobiło to szok, nic tylko bym spała.

Anita- wiesz u mnie Tosia przez cto, że spi w ciągu dnia to codziennie chodzi spac po 22 wczesniej nei ma szans,zeby zasneła. A taki z niej cwaniak, wczoraj mówie jej, że jestem zmęczona i żeby była grzeczna bo bedzie zasypiac sama, ona oczywiście szaleje, to ją wsadziłam do łóżeczka i zostawiłam, t :ico_olaboga: tak się darła, że :ico_szoking: ale nie płakała tylko się darla i wołała wszystkich tylko nie mnie, tata, babcia, dziadek ale nie mama. To jak weszlam po paru minutach to :ico_szoking: ona przepraszam i kocham i rączki wyciaga, to jej mówie,że jak nie zamknie ladnie oczu i się nie przytuli to znów bedzie zasypiac sama to juz nie pisneła ani sie nie ruszła, byle ją samej nie zostawiać. :ico_olaboga:

Ja dziś byłam na badaniach, mało nie zemdlalam z glodu jak tam czekałam :-D
Zapisałam się a wątek grudniowy i tam prawie wszystkie dziewczyny są w drugiej czy trzeciej ciaży a mało w pierwszej :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

19 maja 2009, 10:45

Nie wiem od czego zacząc, bo troche popisałyście. :ico_brawa_01:

martuunia, pomysłowośc Nel rozbraja mnie i kladzie na łopatki :ico_smiechbig: Śmiesznie to musi wyglądac, chociaż dla Ciebie zabawne to nie jest. Ale twarda jesteś, ja już bym chyba wymiękła. :ico_oczko:

Yvone, Trzymam kciuki mocno i życzę powodzenia. Masz rację, że chłopcy się wolniej rozwijają, ale jak czytam co piszesz o Amelci, to nadziwic sie nie mogę, że nasze Maluchy są w tym samym wieku, a taka różnica. :ico_noniewiem:

anita, nie dawaj sobie wejśc na głowę, Kochana!!! A to, że Ryśki rozpuszczają dzieciaki, to dla mnie żadna nowośc. Widac to imię tak ma. :ico_oczko: Mój Rysiek też rozpuszcza Szymka i potem jest bardzo zdzwiony, że Mały przy nim tak szaleje a przy mnie spokojniejszy jest i grzeczniejszy. :-D A wakacje na pewno będą udane, żeby tylko twój R dostał trochę wolnego.

Janioleku, fajna sprawa ze smokiem-cmokiem. Uwielbiam takie historyjki. :ico_brawa_01:


Pruedence, Kochana moja!!!!! Dobrze, że wzięłaś sobie trochę wolnego. Będziesz miała czas na badania i zajęcie się sobą i Tosią. Zmęczenia współczuję naprawdę. Ja też jak byłam w ciąży z Szymkiem, to cały pierwszy trymestr praktycznie przespałam. :ico_szoking: Nie wiedziałam, że tak można spac 24 na dobę. Ale jakoś dasz radę. Pomożemy i będziemy Cię wspierac telepatycznie :ico_oczko: Poczuj nasze dobre wibracje *********************** :-D

Co do Aniołów to film ok, ale wg mnie książka lepsza. Z resztą, dla mnie chyba zawsze książki są lepsze od filmów. Jakoś juz tak mam :ico_noniewiem:

Planujemy się wprowadzic za ok 2-3 tygodnie. Chociaz moze sie to przeciągnąc :ico_noniewiem: Zobaczymy jak bedzie, ja na razie się nie ekscytuję :ico_haha_02:

Wczoraj miałam poważna rozmowę z teściami a potem z Ryskiem. Moi teściowie stwierdzili, że zamiast na kurs powinnam pójśc na studia dotyczące architektury. Tyle tylko, że studia zaoczne kosztuja 4500 za semestr a na razie na to nas nie stac. :ico_placzek: dlatego wlasnie chcialam isc na kurs. Ale powiedzieli, że postarają się pomóc i żebym zdawała egzamin. Wiec rozmwiałam z Ryskiem czy mozemy sobie na to pozwolic i na razie myslimy jak to wyjdzie finansowo. Gdybysmy sie zdecydowali, to nie moglibysmy sobie pozwolic na drugie dziecko przez najblizsze 4 lata :ico_noniewiem: i plany o wiekszym mieszkaniu pewnie by sie oddaliły.... Ale musimy coś postanowic, bo egzamin juz niedługo i musiałabym się jeszcze do niego przygotowac...

Awatar użytkownika
karolina-ch
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 899
Rejestracja: 09 mar 2007, 19:27

19 maja 2009, 13:00

ale fajnie piszecie,
Martunia usmialam sie :ico_smiechbig: nie martw sie, mzoe daj jej troche czasu, moze jeszcze to nie jest jej czas na nocnik :-D

yvonne odpoczywaj ile wlezie, a Tosia twoja tez kochaniutka :-D

anita ja to troche znam bo moj maz tez od zabawy i wyglupow, ale odkad zaczelismy nocnik to tez pierwszy dzien nie mial nerwow, ale potem jak byly rezultaty to troche sie moj maz zmienil i mi pomaga i wiecej jest powazny z nia, bo tak to tylko wyglupy z amelka a ona potem chce tak ode mnie a ja tez nie mam sily jej podrzucac i nia wywijac :ico_haha_01:

wisienko zazdroszcze swojego mieszkanka, u nas to jeszcze dlugo zanim cos sie ruszy i moze dostaniemy cos w miare bardzoej naszego niz teraz wynajem, chociaz tez tu mozemy robic wszystko, ja na wrzesien plauje urzadzic amelce pokoik i juz sie nie mgoe doczekac :-D



dziewczynki wklejcie troche nowych fotek dzieciaczkow zwlaszcza yvone :ico_brawa_01:

ja kupilam dzis na bazarku taka plecionke z drutow z klocuszkami na nich, nie wie czy wiecie o co mi chodzi u nas to jest w kazdym urzedzie, banku, przychodni w kacikach dla dzieci, wiecie napewno, w kazdym razie amelka ma hopla na tym punkcie i uwielbia to i jest bardzo zadowolona :ico_brawa_01:

a teraz nadchodzi dzien mamy ciekawe co moj maz wymysli, czy wogole wymysli :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2009-05-19, 13:06 ]
aha u mnie amelka nauczyla sie mowic sisi a jak bardzo chce to mama mama i tupie nogami i sisis, ale kabaret, ale wazne ze robi, w pieluche na dworze tez robi ale mowi ze chce sisi a ja jej tlumacze ze moze w pieluszke, smieszne to bardzo, amelka tez ma charakterek i czasem jak sie na cos uprze to szok, nie i nie, ale moze jej to przejdzie, wazne ze moj maz zaczal jej wiecej tlumaczyc i widze ze ona sie go slucha a mnie to jak wiatr zawieje :-D ale i tak ja kocham nad zycie :-D :-D

u nas plany wakacyjne tak jak wam mowilam ze w turcji ale to pierwszy raz odkad sie znamy z mezem, zawsze podroze do polski i wiecej stresu niz odpoczynku, a poki mamy amelke to trzeba to wykorzystac, mielismy ostatnio ciezkie dni finansowo ale zaczyna byc troszke lepiej, oby tak dalej :-D , a jak wrocimy z wakacji, mysle ze od wrzesnia zaczniemy pracowac nad rodzenstwem dla amelki :ico_ciezarowka: jak wszystko bedzie sie ukladac tak jak powinno :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wisienka24
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2589
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:31

19 maja 2009, 15:24

karolina-ch, brawa dla Amelki i dla Was za plany powakacyjne :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: Będziemy dopingowac. :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Janiolek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3084
Rejestracja: 05 sie 2007, 12:58

19 maja 2009, 21:38

a ja cos chora jestem, od południa na zmiane umieram to przez glowe to przez żołądek :ico_placzek:
Tyle dobrze, ze dowiedzialam sie ze moge spokojnie sesje przenosic, mam napisac podanie, ze od 2,06 Lenka bedzie hospitalizowana nie wiem ile mnie przetrzymaja i ze doniose zaswiadczenie po wyjsciu. jak wyjde wczesniej to moge zdawac egzaminy, a jak nie to we wrzesniu wszystko. Ide lezec bo umre zaraz.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość