lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 maja 2007, 11:43

aniu sliczna fotka :-D

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

03 maja 2007, 11:47

Dzien dobry dziewczyny....

dzisiaj mam troche poszarpay dzien... w nocy prawie wcale nie spalam ale to juz norma :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: o 9 miala przyjsc dzisiaj do mnie polozna, moj Rafal przyjechal specjalnie z pracy, czekalismy od 9 az do teraz.... Rafal jak wlasnie pojechal z powrotem do pracy to zadzwonila (jakby nie mogla wczesniej :ico_noniewiem: ) zeby ta wizyte przelozyc na jutro... no i co??? znou jutro do szkoly nie pojde bo ma byc o 10:30 a zajecia mam od 8 do 12:15 :ico_olaboga: :ico_olaboga:

nie wiem jak osoba na tak odpowiedzielnym stanowisku moze sie tak spozniac?? moze nawet nie chodzi mi juz o spoznieie ale miala nasz nr telefonu i nawet nie zadzwonila, dopiero przed 12 :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: powiedzcie: czy to ja panikuje... moze i tak ale tych boli juz nie da sie wytrzymac....

dziekuje jeszcze raz za pochwaly :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: tak jestem mloda mamusia, wogole jestesmy mloda rodzinka, moj Rafal w tym miesiacu skonczy 23 lata a ja w sierpniu 20... wszystko bylo jak najbardziej planowane ( :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: ) i juz z niecierpliwoscia czekamy na nasza Mala :-D

Co do imienia to takie Nie-Polsko brzmiace bo mieszkamy w Niemczech, tzn moj maz jest tu juz od 16 lat a ja mieszkam tu od naszego slubu cywilnego :-D :-D :-D
zaraz lece szukac tych fotek brzuszkowych

buziaki

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 maja 2007, 12:03

hanna[b] ja bym byla zla na polozna....ja tez raz mialam taka sytuacje(mieszkam w uk)wzielam specjalnie wolne,a pan z recepcji do mnie dzwoni 30 min przed wizyta,ze polozna chora :ico_zly: i to tez byla wizyta chyba na 11-12...i ze moze przyjac mnie na drugi dzien....w pracy musialam zmyslac,ze chora ,bo co mialam zrobic ??? ehhhh....dobrze,ze tylko raz sie tak zdarzylo :ico_noniewiem:

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

03 maja 2007, 12:12

lucy no wlasnie, moj Rafal specjalnie wzial wolne, jutro moze juz nie dostac bo ile mozna nie byc w pracy... poza tym ostatnio nie byl dwa tyg w pracy bo mielismy wypdaek i byl na chorobowym... a ja sie boje ze chociaz dobrze umiem niemiecki to poleci mi jakims fachowym slownictwem i :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: zostane siedziec jak jakis matol :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 maja 2007, 12:26

rozumiem cie ;( naprawde niepowazna ta polozna....mogla chociaz wczesniej zadzwonic,a tak to caly dzien macie do d....

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

03 maja 2007, 12:29

lucy23 pisze:rozumiem cie ;( naprawde niepowazna ta polozna....mogla chociaz wczesniej zadzwonic,a tak to caly dzien macie do d....


wlasnie i u rafala w pracy to wyglada jakby sie mu robic nie chcialao i sie urywal kiedy chcial a tak wlasnie nie jest :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

03 maja 2007, 14:08

Haniu nie martw sie ale faktycznie połozna sie zachowała bardzo nie ładnie :ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:
My wrócilismy ze spacerku 2.5 h u nas bardzo ciepło bylismy w parku i na lodach ja rzuciłam sie na sorbet z czerwonej porzeczki był ntak smacznie kwasny ze do tej pory czuje smak :-D :-D a teraz moj P wziął sie za obiadek :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

03 maja 2007, 14:11

Cześć dziewczynki

MIałam wczoraj napisać co tam u lekarza aler mój komputer znowu zwariował i nie mogłam go uruchomić. A więc wszystko ok. Szyjka jest taka jak na ostatniej wizycie więc się więcej nie skróciła, dzidziuś rośnie, mam odpoczywać. L4 mam do dziś a od jutra już mam zasiłek rehabilitacyjny. Aha przez ostatnie 3 tygodnie kolejne +2kg

Narazie to tyle bo zaraz goście przyjadą. wklejam jeszcze tylko zdjęcia sprzed momentu


Obrazek

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

03 maja 2007, 14:14

ja bym sie tez mogla na spacerek wybrac ale mam lenia ze szok :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01: nic mi sie nie chce...

a glodna dzisiaj jestem niesamowicie... zjdaldam juz cwiartke arbuza, glioowke salaty i wypilam litr wody :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: etraz jeszcze wciagnelam budyn czekoladowy... ostatnio mialam juz 8 kilo na + a teraz to juz nie chce wiedziec :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

03 maja 2007, 14:16

Hanah witaj wśród czerwcówek.
Zaległości nadrobie jutro papa

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość