Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

25 wrz 2009, 21:26

Kasiu, ja sobie daruje zapraszanie dzieci, bo raz u nas w okolicy nie ma za wiele dzieci w wieku Jasia, nawet jakby były to muszą przyjść z rodzicami, więc trza kolejną imprezke robić, a zapraszsze starszych zieci mija sie z celem, bo nasze jeszcze nie do końca kumają, że to ichurodzinki i święto..

Ja tej stronki jeszcze nie widziałam, przejrze juz po weselu bo jakoś nie mam natchnienia dziś.. po za tym u mnie jak nie urok, to sraczka dziś.. ledwo przestał boleć ząb.. tylko lekko ćmi.. to zacząl boleć mnie brzuch, masakra jakaś.. a w ogóle to chyba ide soać, bo cholernie niedospana jestem, niby wstaje rzadzej do Jasia, ale i tak nieprzesypiam całych nocy,, bo jak nie dziecko to pies chce wyjść i np dzś nie śpie już od 4,47 rano.. masakra..

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

25 wrz 2009, 22:21

czesc mamuski :)
ja sie nie odzywam bo nie mam neta. caly weekend bede miala. ale nie skorzystam z niego bo idziemy na wesele - drugie w tym miesiacu :ico_sorki: niby uwielbiam wesela - zawsze sie wybawie, ale przeciez trzeba by spac na kasie zeby chodzic tak czesto...

u nas wyszedl drugi zabek - na gorze. I Junior nauczyl sie nimi zgrzytac :-)
poza tym maruda :ico_olaboga: wieczorami jest najgorzej - choc i dni bywaja ciezkie. Coraz czesciej musze ja go uspyiac - i :ico_olaboga: to usnie na mnie. Albo sie polozy na mnie - albo jak placze to idziemy sobie gdzies usiasc i sie pobawic zeby zmienic nastroj, i wtedy potrafi mi usnac na kolanach przytulony do mnie. w nocy spi pieknie - ale z nami :ico_wstydzioch: oczywiscie jak usnie odladam go do lozeczka ale potrafi sie budzic co 15-30 minut wiec z braku wytrzymalosci i samozaparcia klade go w srodku - i wtedy spi kilka godzin.

Wiola - ale ty masz piekne brwi!!! kochana!!! tez chce takie - ja mam baaaaardzo kiepskie, nie dosc ze rzadkie to jeszcze ... ach szkoda gadac! a w tej fryzurc naprawde swietnie wygladasz!!! :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

27 wrz 2009, 10:55

witam :-D

Blumek powiem szczerze, ze nie bardzo kumam o co chodzi z ta stronka :ico_wstydzioch:

Aniu czasem tak jest ze dopada nas jedno za drugim, a tez tak mam i wtedy jestem zla jak osa :ico_zly:

betka, oj to ja mam zlote dziecko :-D sam zasypia bez problemu, ale niestety za pieknie by było bo budzi sie ciagle w nocy chyba co godzine.
A zreszta Filip jest dzieckiem ktore nie chce spac z rodzicami, jak go wezme do nas do łozka to sie wyrywa płacze i nie chce z nami lezec, az dziwne :ico_noniewiem:
Wiola - ale ty masz piekne brwi!!! kochana!!! tez chce takie - ja mam baaaaardzo kiepskie, nie dosc ze rzadkie to jeszcze ...
:-D :-D dziekuje , a ja ich nie lubie bo sa takie geste i krzaczaste, prawie co drugi dzien musze je wyrywac bo odrazu widac odrosty, no i pewnie byl obrosła jak małpa nie miała bym przerwy miedzy nimi :-D

A fryzurka to zawsze sama sie czesze, mam takie male ciagoty do fryzjerstwa sama nie wiem skad, ale umie sie poczesac i czesto innych tez czesze, czasem mysle ze minełam sie z powołaniem :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

27 wrz 2009, 20:49

wiola85, ale fajne to zdjecie Fifka!! :ico_brawa_01: i jaka fryzurka - widac minelas sie z powolaniem (chyba ze to przypadek ten "irokez") :-)
jak go wezme do nas do łozka to sie wyrywa płacze i nie chce z nami lezec, az dziwne :ico_noniewiem:
a moze musicie sie umyc :ico_oczko: zartuje oczywiscie, mam nadzieje ze odebrane z poczuciem hu,moru. Ale tak naprawde to rzeczywiscie dziwne dlaczego nie chce z wami spac. Moze mu ciasno, albo duszno - woli przestrzen - MA RACJE!!!

My po weselu, bylo super - tylko ja oczywiscie przed 2 juz chcialam wracac do Juniora. Moj M jak zwykle robil "show" :ico_haha_01: on to jest dopiero weselnik. Na przed ostatnim weselu zdjemowal spodnie na srodku sali, wczoraj musial ciut zbastowac bo cala jego firma byla, ale pospiewal do mikrofonu, i duzo by opisywac.... :ico_brawa_01: uwielbiam jak tak sie bawi :ico_brawa_01: ale jak chce zeby juz przstopowal to nie umie... jedzie dalej :ico_nienie:

Jutro z kkolei jedziemy do moich rodzicow bo wrocili z podrozy poslubnej (nie widzielismy ich 3 tygodnie). Idziemy ich przywitac i pogadac. Bo kilka maili to stanowczo za malo zeby opisac gdzie byli i co robili.
Troche przynudzilam - ide spac. padam...

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

27 wrz 2009, 21:13

My też już po weselu..

Wróciliśmy dziś o 3 rano, a o 13 pojechaliśmy już Z Jasiem na poprawiny, posiedzieliśmy do 17 i wróciliśmy..

Mieliśmy nocować u ciotki i wrócić dopiero dziś koło 18, ale tak bardzo oboje się martwiliśmy jak Jasiek sobie radzi bez nas, że o 2 postanowiliśmy wracać przejechaliśmy 60km i wyspaliśmy się w swoim łóżku :-)

ogólnie wesele udane, chociaż brakowało troche organizacji jeśli chodzi o obsługe imprezy, albo podawali już zimne potrawy, albo były bardzo gorące.. ale ogólnie nie byłonajgorzej..

więcej napisze jutro, bo dziś padam na twarz, chłopaki już śpią, a ja zmykam do nich, tzn do Mężusia, bo synek śpi u siebie :-)

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

28 wrz 2009, 12:24

HEj widze ze dziewczynki pobawiły sie na weselach :ico_brawa_01:

betka, chyba masz racje nastepnym razem sie umyjemy :ico_smiechbig:

A tak serio to ja czasem bym chciala rano go wziac do łozka i jeszcze sobie pospac, a on nie chce, no coz moze jak bedzie starszy to bardziej sie tym zainteresuje :ico_noniewiem:

A Twoj to mowisz "lew parkietu" ja niedawno tez rozbierałam mojego bo był konkurs i biedak w samych slipach stał potem.
Ale super ze taki rozrywkowy :-D
Teraz na weselu to nikt nie chciał isc do konkrusu wiec ja z moja siostra sie zgłosiłam i wygrałam go, dostałam flaszke :-)

Awatar użytkownika
betka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 921
Rejestracja: 30 maja 2008, 10:44

28 wrz 2009, 19:52

wygrałam go, dostałam flaszke :-)
ja z kazdego wesela przynosilabym conajmniej dwie. Przewaznie wygrywamy jakis konkurs, a dwa ze moj M zabiera pantoffelek mlodej a potem spiewa:
"panie mlody nie badz felek
wykup mlodej pantofelek,]
pantofelek jest malutki
i kosztuje trzy litry wodki" :-)
zazwyczaj daja 2 flaszki, ale my zawsze wypijamy to na weselu :ico_noniewiem:
Kiedys sie tak nie bawilam na weselach, a teraz... tylko welonu juz nie lapie... :ico_olaboga: :-)

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

28 wrz 2009, 20:06

My też się wybawiliśmy, chociaż na oczepiny to już się nie piszemy, ale za to wytańczymy się.. Następne planowane mamy na 24 kwietnia 2010r. dzień przed naszą 1 rocznicą:-) No chyba, że coś w międzyczasie wyskoczy nieplanowane..

Ale jakby nie patrzeć etap wesel się po mału kończy, zo raz mniej nas zostało.. jeszcze troche i zacznie się nam etap komunii, bo chrzciny to po malutku już lecą :-)

U nas z dnia na dzień same nowości, dziś Jasiek uczył się kontrolowanie upadać, więc cały dzień wstawał i upadał na pupe, dziwne że nie ma siniaków :-)

Jutro mamy wielki dzień Mężuś wraca do pracy po 18 miesiącach :-) Wszystko się wyklarowało całe szczęście, bo etap szukania pracy nie jest ciekawy.. Nawet już dziś był na swoim zapleczu i odkurzył szafke, na jutro kazał sobie spakować kubek, kawe i śmietanke :-)

Ciesze się, bo w końcu wyjdzie do ludzi i przestanie myśleć o głupotach :-) A przy okazji ja dojde z Jasiem do ładu, ustawie go sobie tak, żeby mi pasowało..

[ Dodano: 2009-09-28, 20:07 ]
betka, dopiero zauważyłam :ico_tort: :ico_tort: dla Olisia za skończone 10 m-cy!!

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

29 wrz 2009, 14:03

Witam :-D

wesela sa super, sama lubie na nie chodzic, ale podobnie jak u Ani zaczynaja sie konczyc.

Na chrzciny i komunie to raczej nie bede chodzic, bo do dzieci mojego kuzynostwa juz nie chodzimy, za wielka rodzina i nie dało by rady wszystkich zabrac. A ja mam jedna siostre, ktora jest chrzestna dla Filipka, chrzestnym jest jedyny brat od meza wiec super nam to trafiło.
A do drugiego dziecka zamierzam wziac na odwrot, mojej siostry meza i szwagra zone, tak bedzie najlepiej, ja tak mam z moja siostra na przemian i tych ludzi wtedy jest mniej :-)

Sto lat dla Olika :ico_tort: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: spoznione ale szczere :-D

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

29 wrz 2009, 14:32

wiola85, starzejemy się :-)) Co zrobić.. Moja babcia się śmieje, że jej to już zostały tylko pogrzeby :-) Dobrze, że my mamy jeszcze w zapasie śluby, chrzciny i komunie :-D

P dziś pierwszy dzień w pracy, ciekawe jak mu tam.. jednak to była bardzo długa przerwa 19 m-cy.. ale mam nadzieje, że szybko przywyknie..

Jasiek nas zadziwia z każdym dniem.. dziś zaczął sam chodzić przy meblach, do wczoraj tylko wstawał i upadał na pupcie, a dziś zaczął sobie tuptać, śmiesznie te pierwsze kroczki wyglądają, tak się nonono trzęsie :-)

U nas dziś leje od świtu, chociaż chwilowo pokazało się słonko, tylko co mi po tym, kiedy Jasiek śpi.. przez ten deszcz nie byliśmy jeszcze na dworze, dlatego Mały dostaje fioła w domu, dziczeje ciąga wszystko co się da..

Tak się zastanawiam, czy kupić moim chłopakom jakieś prezenty, bo jutro dzień chłopaka.. właściwie to nie obchodze takich świąt, ale z drugiej strony miło dostać coś niespodziewanie, dużemu kupie czekolade z orzechami, bo lubi, a małemu może jakąś zabawke..

Jutro mamy wizyte u neurologa, ciekawa jestem co nam powie.. o 8.45 mamy być w przychodni, a że mamy 40 km to będe musiała obudzić Jasia, bo znając moje szczęście, to akurat jutro będzie się wysypiał..

[ Dodano: 2009-09-29, 14:39 ]
Zapomniałąm się Wam pochwalić Jasiek nauczył się pić z butelki z dzióbkiem, wczoraj mu kupiłam kubek sportowy i w nim jest taki dzióbek jak w niekapku, tylko mniejszy, jak się podszkoli to będzie mógł pić np Kubusia bo one mają podobne dzióbki, jak dobrze pójdzie to doroku odstawimy butelki, co mi się bardzo podoba, bo przeraża mnie pruchnica butelkowa i widok czarnych ząbków u takich maluszków..

W ogóle to musze sie zapopatrzyć w szczoteczke do ząbków taką nakładke silikonową na palec i zacząć Małemu myć ząbki, żeby się przyzwyczajał, a jak skończy rok, to zabiore go do dentysty na pierwszy przegląd :-)

[ Dodano: 2009-10-01, 09:31 ]
Ello!!

My wczoraj zaliczyliśmy neurologów, P swojego, okazało się, że nic poważnego się nie dzieje, guz nie odrasta, a te ślady które były na zdjęciach, to tylko blizny..

UFFFFFFFFFFFF!! Już mi lżej, bo on tak potwornie panikował, a i ja miałam czarne wizje przez moment.. Ale całe szczęście przegoniliśmy je :-)

A Jasiek dostał skierowanie na rehabilitacje, bo wg neurologa nie ma przykurczu, ani niedowładu, mówił że najprawdopodoniej to taka "maniera", mauczył się tak bo mu było wygodnie.. Ma też zalecone obuwie profilaktyczne ortopedyczne, takie z bardzo sztywną piętą i za kostke, żeby sztywno trzymały stopy, kupiliśmy mu wczoraj 120zł, a i tak trafiliśmy na tanie, bo średnia cena to koło 150-180 zł Normalnie masakra.. ale przecież dziecku nie odmówie, prawda??

My cały czas przyzwyczajamy się do bycia we dwoje z Jasiem w ciągu dnia i jest całkiem fajnie, dobrze znosi to, że taty nie ma, ale jak ślicznie się cieszy jak wraca to głowa mała.. Normalnie skacze z radości :-)

Właśnie zalicza pierwszą drzemke, więc mam 2 godziny spokoju, zaraz wstawie sobie obiadek i musze pomyc podłogi i właściwie jestem po robocie, no i musze rozpalić w piecu, bo zimno jak diabli w mieszkaniu :-) A później zaliczymy spacerek i dzionek nam zleci :-)

Miłego dnia Lasencje!!

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość