mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

28 sie 2007, 23:49

Agnieszka, ja tez po drzemce do 20:30 i teraz siedze. Ale chyba pojde do mojego do sypialni sie lekko przytulic. O bzyka nku juz naet nie mysle, bo mam wrazenie ze jakby do czegos doszlo to by mnie z bolu chyba rozerwalo :ico_wstydzioch: Tak, tak, moje spojenie lonowe juz jest tak obluzowane i glowka tak mocno naciska ze chodze jak kaczka :ico_olaboga:
Polozna dzis powiedziala ze dzidzia jest juz nisko, przytylam od 3 tygodni kilogram, serduszko pieknie pika, mala salse tanczy systematycznie tylko dla mnie to juz niezly bol, niestety.....

Zuzi dzis powiedzialam ze jak nie bedzie ladnie spala to bedzie koniec bajek w tv, i o dziwo usnela jak aniolek i spi. No, zobaczymy jak to bedzie... Te dzieciaki to niezle cwaniaczki sa :ico_olaboga:

Pije sobie meliske i mam lenia a trzeba isc wziac prysznic i do lozia, moze jakas gazetke poczytam, poki mam na nia czas... bo wiem ze za klika tygodni o gazetce marzyc bedziemy :ico_oczko:

Dobrej nocki i papapa

[ Dodano: 2007-08-28, 23:51 ]
Aha, i wreszcie wyniki krwi mam dobre. W ciagu 3 tygodni hemoglobinka mi skoczyla z 10,0 na 12.20 . Ciesze sie!!

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

29 sie 2007, 00:02

no widzisz MAMOZUZI tak to jest z tymi krolewnami :ico_oczko:
JA też mam lenia a muszę iść na kąpanko, zaraz W. będzie z pracy, ale ne muszę sie martwić ,bo spał ze mną i pojechał tylko zamknąć to będę miala chyba towarzystwo :ico_brawa_01: :ico_oczko:
mi też już ciężko jak siedzę to mam brzuch nie na udach tylko prawie pomiędzy nimi :ico_olaboga: , a rano miałam takie bóle okresowe, że naprawdę myślałam,że dariuszek zrobi tacie prezent, ale nic z tego :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

29 sie 2007, 07:30

ja już wybudzona :-D

Dominisia, ja też mam na lewym udzie takie fioletowe paski pod kolanem i zastanawiałam sie z M co to może być a to chyba rozstępy :ico_szoking: ale co tam, po ciąży sie bedziemy starac zeby zeszły :-D

paulina1978, trzymaj sie kochana, ciekawe czemu od razu do szpitala pakują? przecież mogła skierować Cie na jakieś badanka w związku z tą opuchlizną :ico_noniewiem:

Kocura Bura, agnieszka01.04, ja też mam spuchnięte dłonie i stópki i jak mówiłam lekarzowi to też wogóle sie tym nie przejął, oni teraz to zrzucają wine na upały, ale napewno cos w tym jest bo jak wstane rano to stopy wyglądają lepiej.

mama_zuzi1980, musisz coś wymyślić na to nocne wstawanie Zuzi, bo jak bedzie dzidzia w domu to cieżko będzie wstawać do dwóch dziewczynek, a może po prostu Zuzia już daje pierwsze objawy zazdrości bo boi sie tego jak dzidzia bedzie z wami że już nie bedzie w centrum uwagi :ico_noniewiem:

jade po chlebek do sklepu bo M jeszcze śpi i pewnie wstanie ok. 10.00

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

29 sie 2007, 09:25

ja juz na nogach od kilku godzin
ja też mam strasznie spuchniete dłonie i stopy ale lekarz powiedział że to norma pod koniec ciaży i w te upały i kazał sie nie przejmować.Ale teraz zaczynam myśleć czy naprawde mam sie nie przejmowac
Wczoraj zrobiłam tylko część zapalnowanej roboty bo musiałam sie położyc spać.A potem znowu od 4.50 do 7 leże i nie mogę zasnąć.Sprawdziłam i mam rozstepy.Kurcze kiedy one sie pojawiły?Naprzwym i lewym boku ale na szczęscie na wysokości bielizny także jakby nawet zostały to nie będzie ich widać

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

29 sie 2007, 09:26

ja zasnęlam ok. 3.00 i już też wstałam :-D
EVE chyba faktycznie coś musi być w tym , że jak nie ma poważnych czynników wpływających na opuchliznę to uważają że to normalne, całe szczęście w sumie bo jakbym miała tydzień w szpitalu teraz leżeć bez rozdwojenia to wcale nie byłoby takie super, współczuję PAULINCE, bo tak naprawdę nie zna żadnego powodu tej hospitalizacji, a moim zdaniem też chyba powinni ją skierować przed tym na dodatkowe badania, u mnie jak podejrzewał w piątek tą gestozę(zatrucie), to najpierw kazał zrobić badanie moczu eby sprawdzić czy jest białko, nie ma i to że kazał mniej pić i wogóle nie solić, chyba pomaga bo chociaż dalej puchne to z połowę mniej

a teraz jak Dariuszek nie wyszedł wczoraj to musi poczekać do przyszłego tygodnia, bo mam dużo spraw do załatwienia i julcia idzie do przedszkola od poniedziałku, to chciałabym byc też przy tym... :-D ciekawe czy posłucha :ico_noniewiem: :ico_ciezarowka: :ico_haha_01:

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

29 sie 2007, 09:37

Agnieszka porozmawiaj z nim :-D może da sie namówić

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

29 sie 2007, 10:46

Witam ranne ptaszki, ja dziś znowu pospałam dłużej, bo nocka kiepska, jak zwykle atak skurczów ale do tego już się przyzwyczaiłam :ico_haha_01: tylko czemu to nie chce się dalej rozwinąć i rano wszystko mija :ico_placzek:
Dziś oprócz skurczów dały mi popalić moje nieszczęsne rosnące zęby, tak więc ja zamiast spuchnietych rąk i nóg mam teraz napuchniętą buzię :ico_olaboga: Ząbkuje jak dziecko :-)
Tyle napisałyście o rozstępach że nie pozostaje mi nic innego jak tylko zrobić dokładny przegląd ciałka :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

29 sie 2007, 10:49

Witam dziewczynki z rana.
Dominisia miałaś racje jak ja nie mam czasu to wtedy wy wszystkie jesteście na tt,hehe.
Kocura no gratuluje ukończenia szkoły :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Paulina trzymaj się,musisz jeszcze do nas wrócić przed porodem :-) A to chyba tylko w tej klinice jest tak że trzymają najmniej tydzień bo jak ja leżałam to dziewczyny niektóre wychodziły po trzech dniach :ico_noniewiem: .
Dominisia jak to Ci nic nie pomoże,nie możesz tak myśleć i popadać w kompleksy,musisz wsiąść się w garść i jeżeli masz ochotę coś zmienić to do pracy i na pewno Ci się uda :-D
Mamo Zuzi gratuluje dobrych wyników :ico_brawa_01:
Dziewczyny mi lekarz mówił że jak opuchlizna schodzi po nocy i jak wyniki badań są dobre to jest ok. no ale jak już opuchlizna jest cały czas i jest rozległa.tzn.na całe ciało to wtedy trzeba działać.
Ja zjadłam śniadanko i jadę z Misie po komodę,więc zmykam się ubierać :-D

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

29 sie 2007, 10:51

A co właściwie może się stać przez opuchliznę? Oświećcie mnie, bo nie wiem, czy mam się bardzo przejmować? Gdyby to było coś poważnego to gin by chyba tego nie olała?
Podobno dzidzia przed porodem mniej się rusza. U Was tak jest? U mnie nadal szaleje, tyle, że to trochę boli już...

Awatar użytkownika
Kicia10
Papla
Papla
Posty: 771
Rejestracja: 15 mar 2007, 22:36

29 sie 2007, 10:53

Dziewczynki mamy juz zapisana 200 stronę to może małą imprezka przed porodem,hehe.
Stawiam torcik :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: i moze jeszcze do torcika :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Thomasbulty i 1 gość