Awatar użytkownika
mama Izuni
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 224
Rejestracja: 15 lut 2010, 01:30

02 sty 2011, 01:42

Cześć dziewczyny ja tak nocą bo dopiero teraz skończyłam pracę.
Koroneczko ja też tak mam w czwartek się spytam lekarza czy to normalne, ja dziś nawet zauważyłam, że takie strupki mi się porobiły.
Co do chorobowego to jeszcze się waham, mam już wielką ochotę, ale mam wyrzuty sumienia co do pracodawcy. Ciągle tak przekładam, ale z drugiej strony nic mi się nie dzieję , a do porodu zeszczę 4 miesiące.
Markotka co do laktatora to ja też nie planowałam, ale na 3 dobę jak wróciłam do domu i o 22 dostałam nawał pokarmowy to płakałam, M szukał czegokolwiek by mi ulżyć akurat kupił Campola i chyba wydał 160 zł, dlatego gdybym mogła cofnąć czas kupiłabym wcześniej laktator i taniej na pewno. Tylko nie każda ma tyle pokarmu i czasem nie musi, ze mnie leciało a piersi miałam takie, że jak położna przyszła na 4 dobę po porodzie to aż mi okłady z lodu robiła, takie czerwone. Naszczacie obyło się bez antybiotyku.
Tak wskoczyłam do was, bo właśnie przeczytałam że w Lublinie w sylwestra ludzie o 3 w nocy wezwali policję bo w zaspie leżał pijany 29 latek a obok w sankach niespełna 2 letnia córka. Mężczyzna miał 3 promile. Wiecie co mnie to rusza zaraz jak takie coś czytam, słyszę. Ja tych rodziców to bym powiesiła, nie wiem co oni mają w głowach. Albo ci ojcowie co wieźli dzieci na sankach samochodem na uczęszczanej ulicy. Ja już wolę te nad opiekuńcze matki niż idiotów za rodziców. Takie rzeczy mi się w głowie nie mieszczą, nie ogarniam tych ludzi, aż mnie nosi.
Dobranoc dziewczyny

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 sty 2011, 10:50

mama Izuni, nio niestety nie każdy jest na tyle odpowiedzialny, by się zająć odpowiednio swoim dzieckiem. To jest straszne, że alkohol dla niektórych jest ważniejszy!

Murchinson rzeczywiście lekarz powiedział, że dziecko już duże na 23 tydzień, więc pewnie to siara i nie ma się czym martwić :-)

Ja już po śniadanku, dziś zostałam uraczona nim w łóżeczku :-) :-) To się nazywa życie :ico_brawa_01:
Miłego dnia

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 sty 2011, 12:09

dzień dobry
my sobie znowu do 9 pospaliśmy :ico_brawa_01:
zaraz szynkę do piekarnika wstawię i niech się piecze na obiadek :-)

co do tych niby rodziców to bym wytłukła normalnie i przede wszystkim zabrała im dzieci jak się nie umieją nimi zająć :ico_zly: :ico_zly:

Koroneczka to się twój postarał :ico_brawa_01: ja prawie do łóżka miałam śniadanko :ico_oczko:

mama Izuni co do tych strupków to ja cos podobnego z Hanią w ciąży miałam,że wyglądało to jak strupki a nimi nie było i lekarz mi mówił że to normalne :-)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

02 sty 2011, 12:44

hej !!!!
ale nakilkalyscie........

my w Nowy rok wchodzilismy z choroba........wylądowalismy z Tuska na pogotowiu bo karetka przyjechac nie chciała....normalnie porazka ......no ale jest juz dobrze.gorączka wreszcie poszła w zapomnienie.......niestety bez antybiotyku sie nie obyło.....
no i ja sie zaraziłam .......tak ze własnie pije mleko z czosnkiem.....

ja laktatora nie miałam.......nie był mi potrzebny wiec to zalerzy od przypadku.....teraz tez nie kupuje jak co to maz pozniej sie o to postara.....

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

02 sty 2011, 13:10

my w Nowy rok wchodzilismy z choroba........wylądowalismy z Tuska na pogotowiu bo karetka przyjechac nie chciała....normalnie porazka ......no ale jest juz dobrze.gorączka wreszcie poszła w zapomnienie.......niestety bez antybiotyku sie nie obyło.....
no i ja sie zaraziłam .......tak ze własnie pije mleko z czosnkiem.....
:ico_olaboga: co za karetka,to po co oni tam są?! :ico_zly: szczęście że już czujecie się lepiej :ico_sorki:

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 sty 2011, 13:32

Zoola zdrówka życzę.
Jeśli chodzi o karetki to jak byłam ostatnio z D na pogotowiu to sytuacja była fatalna-zadzwonił telefon a dyspozytorka nie miała karetki żeby wysłać bo 2 karetki w terenie, a na parkingu stały kolejne 2 ale popsute popsute (jak się okazało później). Skończyła rozmowę prosząc by przyjechać do nich.W tym momencie wszedł ratownik z jednej z karetek, która właśnie wróciła-oznajmił, że nie mogą jechać bo nie mają 2 biegu i wstecznego;szczęście że dojechali. Zostali z jedna karetką :ico_olaboga:

margolcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 8756
Rejestracja: 07 kwie 2008, 15:55

02 sty 2011, 14:36

Koroneczka, ta siara to całkiem normalna u mnie tez na początku leciało tak po kolka kropelek również ok 20 tc a później głownie wieczorami bywało tak że czułam ja mi mleko kapie po brzuchu i wielkie plamy na piżamie były :ico_szoking:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

02 sty 2011, 16:30

zoola27, wspolczuje przezyc, wracajcie do zdrowia

Murchinson, wozka sobie nie kupilam bo posparawdzalam wyprzedaze w Polsce na stronkach roznych sklepow i tez opuscili troche te ceny wiec w sumie roznica wyszla tylko 300 zl no a nie bede musiala kombinowac gdyby trzeba bylo korzystac np z gwarancji

Udalo mi sie jeszcze kupic pare rzeczy z wyprzedazy w H&M w sylwestra. W szoku bylam ze spodnie o 80 zl prawie poprzeceniali

A ja wczoraj zaczelam odliczanie wstecz. Ciezko uwierzyc ze to juz ok 120 dni do rozpakowania :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Koroneczka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2246
Rejestracja: 19 paź 2010, 11:10

02 sty 2011, 16:56

margolcia, dzięki za info :-) Kurcze nieciekawie, że tak to wygląda, no ale takie uroki ciąży! Mam nadzieję, że u mnie się skończy na tych kilku kropelkach- zobaczymy!

zoola27, wracaj szybciutko do zdrowia!!

patrycja_g, fajnie, że się okupiłaś :-) ja nie miałam okazji, i jestem bardzo ciekawa jak te ceny teraz będą wyglądać :ico_szoking: aż strach się bać!!
Jeszcze troszkę i wózek trzeba będzie kupić, ahhh na pewno będą przecenione modele z 2010 roku, dobre i to!

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

02 sty 2011, 17:26

Koroneczka postaraj się kupić w styczniu bo od lutego podwyżka i to duża.Będąc w Łodzi podejdź do sklepu outletu tup-tupa tam maja taniej ubrania od 30 do 70% ceny sklepowej.
Patrycja masz rację z gwarancją-nigdy nic nie wiadomo.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Semrush [Bot] i 1 gość