mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

23 paź 2008, 16:57

Hej, hej, nie ma dylematu moje kochane odnosnie bycia Moderatorem. Dziekuje Wam za zaufanie :-D ale z przyjemnoscia oddam te fuche EVE :-) Ona ma 1 dziecko hehehe, ja nie wyrabiam :-) Ale jeszcze raz dzieki ze w ogole pomyslalyscie :-)

[ Dodano: 2008-10-23, 17:01 ]
W ogole dzis mam potop buuuu jak mam wstac to az na sama mysl nieprzyjemnie mi sie robi, bo czuje takie fantastyczne PLUSK ;-) Na basenie nie bylam, nie dalam rady, masakra jakas.... a jutro mam ze szkoly oprowadzic klase po jakims historycznym miejscu w Goteborgu hehehe, no fajnie , juz widze mnie jak zabawiam sie w przewodnika :-D

Eve, a jak,bede diagnozowac jak trza hahaha :ico_brawa_01: nic nie umknie mojej uwadze :-D

ale dzis naskrobalyscie a ja nic nie pamietam, ale wybaczycie co? :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

23 paź 2008, 17:04

Witam

Ja nie mogę ile tu stron przybyło. Czytam i czytam i końca nie widać. Po prostu szok :ico_szoking: ja dziś ledwo żywa bo po makabrycznej nocce. mały chyba z 20 razy się budził i nic tylko cycka chciał. Ja po takiej "przepitej" nocy to wyglądam jak trup.
Dziś muszę Go przetrzymać z tym karmieniem, więc następna noc z głowy. Bestyja umie walczyć o swoje i tak szybko pewnie się nie podda.

Kocura Bura pisze:ja to idę dziś troszkę na łatwiznę :ico_oczko: Kurczczek podsmażony, wrzucę na to warzywa mrożone z torebki (z przyprawą orientalną), ryżyk i gotowe :-)


też często serwuję to danie. Pychotka a roboty prawie wcale :-D Ja dziś miałam zrobić coś podobnego do tego co Eska pisała ale przez przypadek rozmroziłam zamiast mięsa mielonego mięso na rolady i rolady musiałam robić. Ale nawet szybko się uwinęłam i Krystianek mi pomagał nie przeszkadzając za bardzo :ico_oczko:

Tak z pogaduszek Waszych wcześniejszych to dorzucę, że ja kąpię Małego codziennie. Ale to tylko w sumie taka zabawa w wodzie, bo myję Mu tylko rączki i pupę. Dwa razy w tygodniu myjemy całego Krystiana. A włosy to czasem tylko raz na tydzień. Myję jak widzę, że trzeba :-D

Jeśli chodzi o jedzenie to robię codziennie dwie wersje obiadów bo My lubimy jeść pikantnie. Nie pracuję i nie mam nic takiego do roboty (oprócz latania i sprzątania za moim Skarbem) to mogę bawić się w gotowanie :-)

eSKa pisze:Ula mój lekarz we wtorek powiedział że na razie mam to wszystko tak zostawić bo chłopcy z tego wyrastają. I jeszcze czas cokolwiek tam naciągać. Dziwi mnie że każdy lekarz ma inną teorię :ico_noniewiem:


Moja lekarka też nic nie mówi a ja prawię w ogóle nie odciągam tak tylko jak mi się przypomni :ico_wstydzioch:

Judar Ja też witam :-D

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 paź 2008, 17:53

ania0709 pisze:A włosy to czasem tylko raz na tydzień. Myję jak widzę, że trzeba
dziewczyny z tym kąpaniem i myciem włosów to naprawde mi pomogłyscie , bo ja już myślałam że jakas brudaska jestem nie myjąc Olkowi codziennie włosków, hi a jak czasem zdarzy się że idzie spać nie okąpany to mam takie wyrzuty sumienia :ico_olaboga: Ale teraz juz luzik wiem że to nic złego :ico_oczko:

ania0709 pisze:ja kąpię Małego codziennie. Ale to tylko w sumie taka zabawa w wodzie, bo myję Mu tylko rączki i pupę. Dwa razy w tygodniu myjemy całego Krystiana. A włosy to czasem tylko raz na tydzień
no własnie ja wczoraj też postanowiłam wrzucić taki system

mama_zuzi1980 pisze: jutro mam ze szkoly oprowadzic klase po jakims historycznym miejscu w Goteborgu hehehe, no fajnie , juz widze mnie jak zabawiam sie w przewodnika
Mamo Zuzi kto jak kto ale ty to pewnie zafundujesz im niezpomniane przeżycia :ico_oczko:

Eve ja też często myśle o Kici, chyba bidulka nie ma dostepu do netu

[ Dodano: 2008-10-23, 17:55 ]
mama_zuzi1980 pisze:ale dzis naskrobalyscie a ja nic nie pamietam, ale wybaczycie co?
wybaczone, ja też po takim czytaniu mam mętlik w głowie :-D :ico_wstydzioch:

Teraz uciekam z moimi facetami do rodziców na oglądanie zdjęć, turecką herbatke i może coś mocniejszego :ico_oczko:

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

23 paź 2008, 18:08

ania0709, witaj i nie uciekaj nam juz na tak dlugo :ico_nienie:

eSKa, zdjecie w podpisie cudne, Olek wyglada jakby wyszedl od jakiegos stylisty, tak mu sie wloski szkla cudnie :-D

zaraz sie zwijamy do znajomych na obzarstwo
moze jakies winko zakupie po drodze
jutro przylatuje moj brat do nas
w sobote robimy parapetowke, moze ktoras chetna? zapraszam :ico_haha_01:

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 paź 2008, 19:37

eve81 pisze:eSKa, zdjecie w podpisie cudne, Olek wyglada jakby wyszedl od jakiegos stylisty, tak mu sie wloski szkla cudnie
eve dzięki i innym dziewczynkom które już wcześniej pisały achy i ochy :ico_oczko: na temat Olka tez dziękuję , wy tu piszecie o ładnej fryzurze a ja to bym mu chętnie fryzjerke na już zamówiła bo wydaje mi sie że takie długasne ma te włosy. Niestety chyba będe sie musiala za to obcinanie sama zabrac bo kuzynka-fryzjerka niedawno urodzila i nie chce jej teraz glowy zawracać :ico_noniewiem:

zmykam pod prysznic

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

23 paź 2008, 19:39

No, właśnie, ja też myślę o Kici.... :ico_noniewiem:

Sama dzis siedzę z Zuzią, bo M. pojechał na próbę. Ukąpałam ją. I zasypia w łóziu. Aaaa i ja się dołączę- kąpiemy Zuzię codziennie, tzn. ona się pluska i wygłupia, a my patrzymy i podziwiamy, jakie mamy wspaniałe dziecko. :-) Ona to uwielbia i to już taki nasz rytuał. Tylko sporadycznie nie jest kąpana. A główka myta 2-3 razy w tyg. Ale to głównie dlatego,że nie lubię jak pachnie perfumami np. mojej siostry...

Zuzanka mnie ciągle zaskakuje. Tak myślę o niej,że całkiem niedawno nie potrafiła się nawet ruszać, a teraz biega po całym domu. I ciągle powtarza po mnie różne czynności, sama czesze włoski, albo dziś bardzo długo próbowała założyć sobie bluzeczkę, bo zdjęłam z suszarki. Oczywiście jej się nie udało, ale fajne jest to,że się wogóle nie wkurza jak jej coś nie wychodzi, tylko próbuje w nieskończoność. Ja bym miała dość :-D

Awatar użytkownika
agnieszka01.04
4000 - letni staruszek
Posty: 4895
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:09

23 paź 2008, 19:54

Eve i Eska milego biesiadownia :ico_brawa_01:

Mamozuzi no to zostajesz psycholożką od Wrześniówek :ico_brawa_01:

Kocurka Daruś też przy samodzielnych próbach czesania i ubierania wygląda po prostu komicznie :ico_haha_01:

a to fotki Julci - Wampirzycy

Obrazek
Obrazek
Obrazek[/img]
Ostatnio zmieniony 23 paź 2008, 20:02 przez agnieszka01.04, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
ania0709
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1131
Rejestracja: 28 sie 2007, 13:19

23 paź 2008, 20:27

agnieszka01.04, ale świetne przebranie. Julcia wygląda super :ico_brawa_01:


Kocura Bura pisze:ona się pluska i wygłupia, a my patrzymy i podziwiamy


U nas jest podobnie. Kiedyś bawił się zabawkami w wannie a teraz jak tylko dotknie wody to cały czas chlapie nóżkami. Wygląda jakby miał jakąś misję bo nic nie widzi nic nie słyszy tylko chlapie i chlapie. A dziś jak mój Piotrek wkładał Go do wody to Mały Go posikał. Ale miałam ubaw. Tym bardziej, że strasznie mnie dziś wkurza :-D .

eSKa
4000 - letni staruszek
Posty: 4196
Rejestracja: 10 mar 2007, 20:17

23 paź 2008, 20:33

majandra pisze:Agnieszka, nie widzę fotek Julci
ja nie widze pierwszej ale dwie pozostałe fantastyczne :ico_brawa_01: Gdyby mi się tak w ciemnościpokazała to zawał murowany :ico_oczko: , naprawdę robi wrażenie . A czym jej dziubek wysmarowałaś że taki bladziutki?

Kocura Bura pisze:fajne jest to,że się wogóle nie wkurza jak jej coś nie wychodzi
to tutaj ma przewagę nad Olkiem , on to troche poprubuje a potem już warczy :-D
Kocura Bura pisze:niedawno nie potrafiła się nawet ruszać, a teraz biega po całym domu.
Masz rację, niby tylko rok a te nasze brzdące wykorzystały go na maksa w nauce, jeju żeby tak dorosym nauka szybko szła :ico_noniewiem:
Olkowi samodzielne chodzenie idzie coraz lepiej, ściany są mu już coraz rzadziej potrzebne :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

23 paź 2008, 20:46

Kobierki co sie z Wami stało tyle postów szok!!!

Ja byłam dzis na szczepieniu i najadłam się wstydu za własne dziecko!! jak zobaczyła Lekarke w białym kitlu położyła się na podłodze i zaczeła przeraźliwie płakać!! Jak ja badała stetoskopem to móiła be be be i ją biła!! Przy samym szczepieniu naszczescie był spokój!! Marcelinka waży równiutkie 10 kg :ico_brawa_01: I wyniki morfologii są super : Więc już mamy wszytkie podejrzenia z głowy :)

Rozmawiałam przed chwilą z M i wiecie co powiedziałam mu o tym jak bardzo go kocham i jak strasznie żałuję że czas jaki spędzamy razem wykorzystujemy na bezsensowne kłótnie!! a jak wyjeżdża to o tym zapominam i tak cholernie tęsknię :) Chciałam coś zmienić wiec odrzuciliśmy Nasze stare zdrobnienia i Od dziś już nie jestem Misiem tylko jego NIUNIĄ a On jest moim KOCURKIEM :) takie nic a jednak coś nowego i jakaś odmiana :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość