Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: wiosna-lato 2013

07 lut 2013, 22:29

Tibby niedość, że wytrzymam to jeszcze czegoś naucze się, a czas z Wami szybko zleci.

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

07 lut 2013, 22:34

Tibby Czyli jednak chłopaczek drugi :ico_brawa_01: gratulacje to Tobiko bedzie miał kompana i dobrze :ico_haha_02:

ziolo kochana spóxnione,ale szczere wszystkiego co najlepsze oby ciąża szybko zleciała i dzidzia urodziła sie zdrowiutka,oraz najmniej bolesnego porodu i zdrówka i wszystkiego czego sobie zapragniesz :ico_buziaczki_big:

A wy tak piszecie o latkach swoich,ja mam 32 lata i jak wiecie to moja pierwsza ciąża a ja sie czuje jakbym miała 20 lat jeszcze :-D Ale prawda jest taka,ze o naszą córeczkę długo sie staralismy,ale ja chciałam od zawsze tylko jedno dziecko i chciałam tą wymarzoną dziewczynkę i sie w końcu udało, ale ja juz więcej dzieci nie chce :ico_sorki: tak sobie postanowiłam i tak chcę by było :ico_sorki:


Aaaa przyszła mi dziś sukienunia dałam za nią 10zł miałam wam pokazać,jest sliczna i z polarku no boskaaa
Obrazek

I co najlepsze na internecie mąż znalazł ogłoszenie,ze babka po swojej córci chce oddać całą pakę ciuszków od 0-xxx itd za 30zł pojechalismy tam o matko ile ciuszków,dołozyła mi jeszcze laktator,sukieneczki,spodeneczki,bluzeczki,spioszki,pajacyki,czapusie,śliniaczki,taki jakiś jakby dla dzidzi spiworek,kurteńke malutką akurat na grudzień i za 30zł z ciuszków mam juz wszystko :ico_haha_02:

Donatka ile wiosenek sobie liczysz jesli moge spytac? :ico_oczko:

Co do pączków to ja póki co jednego zjadłam,ale ide po jeszcze jednego :ico_oczko:

i znowu sie rozpisałam wybaczcie :ico_sorki:

Aaaa Tibby pytalas o łózeczko, jednak nie kupujemy wczoraj do mnie zadzwoniła kolezanka i odda mi swoje drewniane tez ładne,a wózeczek ten co pisałam za 100zł :ico_oczko:

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

07 lut 2013, 22:51

misia bardzo Dziekuje za zyczenia ;) sukieneczka przesliczna. Jejku Alez pieknie mozna stroic dziewczynki.

Moj maz w pracy, a ja poczytam ksiazke I IDE spac.
Dobranoc

Awatar użytkownika
Madleine
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3139
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:21

Re: wiosna-lato 2013

07 lut 2013, 23:27

ale ja juz więcej dzieci nie chce
Jeszcze Ci sie moze 10 razy odmienić jak Ci córunia podrośnie i bedziesz tesknic za takim bobaskiem :-) Nigdy nie mów nigdy :-)

Tibby Gratuluje chłopaczka drugiego!
Ja to bym chciała miec po Marcinku córkę,a potem jeszcze jednego syna :-) Ale czuje,że sami chłopcy będą mi pisani :-)

Awatar użytkownika
ziolo007
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1221
Rejestracja: 19 gru 2008, 22:11

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 07:53

Witajcie :ico_kawusia:
Dzisiaj Na szczescie piatek.
Milego dnia dziewczyny

monikaA88
Umiem skakać na skakance po całym forum
Umiem skakać na skakance po całym forum
Posty: 992
Rejestracja: 17 wrz 2012, 13:48

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 08:39

Witam dziewczyny ...

wczoraj mnie juz tu nie bylo od popoludnia bo po obiedzie zle sie czulam strasznie mnie brzuch bolal ze nie wiedzialam co mam zrobic w pewnym momencie sie wystraszylam. maly jeszcze dowalil swoimi kopniakami i nie wiem czy czasem on mnie po zoladku tak nie skopal ze potem jak poszlam do wc to myslalam ze z niego nie wyjde. juz dawno mnie tak nie przeczyscilo :ico_noniewiem: ja wczoraj zjadlam 3 paczki do poludnia :-) mialam w planach zjesc wiecej ale jak mnie ten brzuch bolal to juz wolalam byc tylko o wodzie. dobrze ze przeszlo bo juz zaczelam sie bac ze jest cos nie tak. tyle stresow mam teraz i zmartwien ze glowa mala. jak tylko maz wrocil z pracy gdzie po 16 chwile odsapna i pojechalismy do szpitala do jego taty ! :ico_noniewiem:

tak pisalyscie wczoraj o wieku to ja tez jestem mloda :-P w kwietniu skoncze 25 lat a o dziecku to ja juz marzylam majac 19 lat zaraz po maturze... ale jak jeszcze nie bylismy z moim mezem po slubie to on zawsze twierdzil ze nie chce zaliczyc wpadki bo potem trzeba na szybkiego brac slub itd. a zawsze tez byl problem z kasa no przede wszystkim z praca z jej brakiem zaraz po szkole. potem z czasem jak zaczelismy pracowac i byc ze soba dlugo juz to tak sie czesciej myslalo o slubie i o zalozeniu rodziny az w koncu przyszedl taki moment na podjecie tej decyzji o malzenstwie. mysmy zawsze chcieli zaraz miec po slubie dziecko ale jak zaczelismy sie starac to tak zeszlo ze staraniami rok i w koncu sie udalo. teraz czekamy na naszego maluszka i juz sie doczekac nie mozemy jak bedziemy go tulic. zawsze marzylam miec tylko dwojke dzieci a jak wyjdzie potem to sie okaze. moj maz tez zawsze mowil ze dwojke miec dzieci to juz rodzina taka w komplecie. a najlepiej jakby sie jeszcze mialo chlopca i dziewczynke.

misia ta sukieneczka jest super sliczna... fajnie ze udalo Wam sie z mezem tez dokonac tak fantastycznie taniego zakupu ubranek i tego wszystkiego od tej pani.

powoli sie przyzwyczajam do tego ze meza nie ma pol dnia w domu bo jest w pracy. najgorszy byl pierwszy dzien jak po dlugim postoju poszedl to ja sie tak nudzilam i miejsca sobie nie moglam w domu znalezc ale teraz to nawet te dni jakos szybko umykaja i idzie sie przyzwyczaic choc nie raz jest ciezko jak sie cos dzieje ze mna a ja juz odrazu panikuje.

dzisiaj pewnie tez po pracy jak maz wroci pojedziemy do szpitala do tescia mojego .

Milego dnia dziewczyny :ico_oczko:

donatka26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5118
Rejestracja: 27 cze 2008, 19:55

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 09:45

witam :)
u nas słonko, Szymka zawiozłam do przedszkola, zaraz zrobię jakieś śniadanko i ogarnę mieszkanie,

Monika pewnie od stresu Cię brzuszek rozbolał :ico_puknij:
mnie wczoraj z kolei żołądek bolał, chyba coś mi zaszkodziło, bo aż mnie cała klatka piersiowa kuła,że nawet się wystraszyłam :ico_olaboga: ,
ja wczoraj zjadła 3 pączki :-) ,

misia
ja w kwietniu skończę 31 lat :-) ,
sukienka śliczna :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

misia81
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6721
Rejestracja: 17 paź 2008, 00:52

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 10:05

hej dziewczynki

U nas troszke dziś biało sie zrobiło,ja juz wstałam bo wczoraj na portalu pewnym znaleźliśmy caaałkiem nowe meble do mieszkanka naszego z Bodzia za grosze! 400zł ! facet chce sprzedać a my mamy z Bodzia pare mebelków to bedziemy mieć do kompletu :ico_brawa_01: a ze nam brakuje w pokoju mebli dla dziecka to ten facet spadł nam z nieba,bo wiadomo meble sa drogie i za te wszystkie na dzień dzisiejszy bysmy musieli zapłacic 1400zł w Bodziu a on sprzedaje za 400 :ico_haha_02: pokaze wam :-)

Obrazek
ja w kwietniu skończę 31 lat
No iii super wiek :ico_oczko:
monikaA88 ze stresu kochanie cie brzuszek bolał brzuszek na pewno no-spa by pomogła :ico_sorki:
Milego dnia dziewczyny
miłego kochana :-)
jenny u Ciebie wszystko ok?

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 10:17

TIBBY gratulacje! Fajnie drugi synek!

MISIA sukienka cudna i widzę, że lozeczko kupione.

WIEK uważam (bez urazy :-) ) że ja już miałam w wieku 27 lat ostatni dzwonek na dziecko ... Trzecie dziecko. Potem rezerwuje czas dla sebie to po pierwsze, po drugie robię się wygodna, dzieci coraz samodzielniejsze. W sam raz. Potem chyba za późno jak dla mnie po 28. życia.

MONIKA stres robi swoje. Myślisz, że to dobry pomysł jechać do szpitala? Możesz to mocno odczuć a to nie będzie dobre.

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

Re: wiosna-lato 2013

08 lut 2013, 10:35

MISIA rewelacja, naprawdę okazja!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość