aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

03 cze 2008, 14:47

myszka to już decyzję podejmie Małgosia co z tym zrobi, ale ja osobiście bym, tego nie odpuściła!!

Dorotko super, ze wszystko pomalutku wraca do normy. Wiadomo, że teraz będzie wam ciężej ale dacie radę, jesteś zaradną kobitką i masz przecież wsparcie!!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

03 cze 2008, 14:47

Wkleję kilka fotek, Agatka śpi a ja muszę wracać do nauki, kiedy to się skończy, przedemną jeszcze 6 egzaminów buuu

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

03 cze 2008, 14:52

Dorotko super foteczki! Na nich widać jakie nasze dzieciaki już samodzielne a tą piaskownice masz p[o prostu super!!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

03 cze 2008, 14:53

Malgosiu!!!!!!!!! GRATULACJE!!!! W KONCU URODZILAS!!!! DUZO SIL CI ZYCZE I POMOCY ZE STRONY RODZINKI BO PO TAKIM PORODZIE NAPEWNO JESTES WYKONCZONA! DUZO POCIECHY Z MALUTKIEJ MARTUSI NIECH CI ROSNIE ZDROWO!!!! :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_dziecko: :ico_buziaczki_big: :ico_dziecko: :ico_buziaczki_big: :ico_dziecko: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:
a swoja droge okropnie potraktowali Malgorzatke :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: bozesty moj toz to do telewizji sprawa zeby im sie wstyd zrobilo, przeciez narazili zycie dziecka i jeszcze to komentowali???????? Bozes ty moj co sie na tym swiecie dzieje, jak tylko dorwe takich skurczybykow to klaki powyrywam co do jednego, no wariaci normalnie, oszaleli!!! :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

03 cze 2008, 14:54

O jacie, ale numer jak dobrze, że to drugie dziecko i wiedziała jak to jest. Normalnie dwa razy czytałam posta bo nie wierzyłam na własne oczyska. Ja to bym natychmiast pisała skargi gdzie się da na te położne!!! Powinny stracić pracę natychmiast a nie o podwyżki walczyć !!! :505: :504: :505: :514: :504: :502: :503: I się mówi, że żyjemy w 21 wieku :) Śmiechu warte! Spawa jak najbardziej do TVN UWAGA!!!!!
Ostatnio zmieniony 03 cze 2008, 14:55 przez ellepati, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

03 cze 2008, 14:54

Dorotko super sliczne foteczki!! Gagusia juz taka duza dziewczynka no i superancka pisakownica,a co to za dziewczynka w poblizu Agatki siedzi??

Awatar użytkownika
Magdzinka
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1205
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:19

03 cze 2008, 14:56

Małgorzatka GRATULUJĘ KOCHANA CÓRECZKI - SŁODKIEJ I MALUTKIEJ MARTUSI :ico_dziecko: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

Iwona
Małgosiatrzymam kciuki by wszystko poszlo szybko i gładko, normalnie podniecam sie jakby ktos z mojej rodziny rodzil,bo tyle tu piszemy

JA TAK SAMO JAK IWONA WCZORAJ SIĘ PODNIECAŁAM NA WIEŚĆ , ŻE TO JUŻ SIĘ ZACZYNA I NIEDLUGO MARTA BĘDZIE NA ŚWIECIE :ico_brawa_01: Normalnie tak jakby Małgorzatka była moją siostrą :ico_haha_01: Napisałam jej na GG ale już chyba nie odczytała

Ale jestem w szoku :ico_szoking: jak przeczytałam o tym porodzie w samotności :ico_szoking: to jest skandal :ico_szoking: co za kretyńskie położne bez powołania :ico_zly: , a gdzie był lekarz??? powinień przecież chociaż jeden pełnić dyżur???!!! jakie to SZCZĘŚCIE, że wszystko dobrze się skończyło :ico_brawa_01: i Małgosia miała tyle siły i trzeźwego umysłu i sobie poradziła - jest wspaniała!!!!!!! Ja to chyba w takiej sytuacji bym umarła ze strachu i rozpaczy - w ogóle sobie czegoś takiego nie mogę wyobrazić :ico_olaboga:

Iwona śliczne rampersiki i sandałki :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 03 cze 2008, 15:08 przez Magdzinka, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

03 cze 2008, 15:04

kurcze, co ta Małgoprzatka musiała p-rzezyc...az zaczynam sie bac!! :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

03 cze 2008, 15:11

anilewe77, no ładnie! Zbraniam Ci miec negatywne mysli (mam nadzieje ze sie nie gniewasz :-) )
Ja tez jestem w szoku :ico_szoking: Mam ochote tam zadzwonic ale Aga - masz racje juz Małgosia zdecyduje co z tym zrobic - musi poczekac do dnia wypisu rzeczywiscie bo jej obrzydza zycie w tym szpitalu. Szok!!!

Awatar użytkownika
Dorota.M.
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 651
Rejestracja: 12 mar 2007, 14:33

03 cze 2008, 15:23

mamcia dziękuje, a ta dziewczynka obok Agatki to właśnie Karolinka, córka mojej siostry, one też w sumie (Agatka i Karolcia) wychowywują sie jak siostry :-) codziennie razem sie bawią i wogóle często ze sobą przebywają.
Aga dziękuje również, tą piaskownicę moja mama zamówiła na allegro, przywieźli prosto do domu :-) No i fajna bo jak się złoży ten stolik to piaskownica jest cała przykryta :-)
A nawiązując do porodu Małgorzatki to jak ja bym była na jej miejscu to chyba bym sobie nie poradziła... :ico_olaboga:

kolejne fotki-ostatnie już

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość