Awatar użytkownika
Alineczq
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3407
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:26

03 maja 2007, 19:26

na tak.. a ja to sobie mogę ciskać i wyciskać.. krew chyba sie szybciej by pokazała niz siara :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 maja 2007, 19:27

Alinko mi w dalszym ciągu nic nie leci. Ale co ma mi lecieć jak tam jeszcze pusto hehe... Myślę, że u mnie dopiero po porodzie mleko się pojawi...

lucy23
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3386
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:16

03 maja 2007, 19:59

u mnie tez nic nie leci...a ostatnio chcialam sobie kupic stanik sportowy i tez mi sie takie duze wydawaly...i mowie,ze chce a ,a ta pani mi mowi,ze b,wiec przymierzylam i jest w sam raz (75b) a dzis przymierzylam stanik do karmienia w sklepie i najmnijszy byl 70 c ,przymierzylam i dobry :ico_szoking: w szoku bylam,bo myslalam ,ze mi nic nie uroslo,bo wczesniej mialam takie malutkie he he....jakos ostatnio musialy urosnac,ale brzuch mam tak wielki ,ze nie widac roznicy :-D no i stare staniki ,troche ciasniejsze sie zrobily,ale powyciagalam druty he he ,bo myslalam,ze to z drutami cos nie tak :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
-indigo-
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1514
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:20

03 maja 2007, 22:23

No właśnie Lucy, bo przy tych brzuchach to nawet jak urosły troche to nie widać. Koleżanki moje mówią, że mi urosły, a ja tam nie widze różnicy. Może minimalną.

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

03 maja 2007, 22:30

Asiula mnie tez podoba sie twoj brzusio i ty wygladasz b.ladnie!!!!! super!!!! nie wiem gdzie te twoje kilogramy... nic nie widac!!!!!!!!!!!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Alinko mnie tez nic nie cieknie.. i prawie mi nie urlosly piersi... poznaje po staniku... bardziej sie wypelnil ale rozm ten sam hihi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: ale raz mialam plame w staniku malenka... wiec jakas marna zapowiedz siary to byla... chyba... hihi

[ Dodano: 2007-05-03, 22:41 ]
a ja jesten podjarana na maxa... mialam swietne zakupki.... dawno juz tak nie bylo...
nakupilam duzo ubranek dla maluszka. hihi same przeceny byly wiec kupowalam co popadlo... glownie spioszki i body hihi bo plci nie znamy hihi kupowalam glownie w przedziale od 3-6 miesiacy... chyba tylko dwa od 0-3.... jakos tak wyszlo ze bylo wiecej na starsze niemowle... hihi
nawet jak sie okazalo w domu,,, bo jak wpadlam w rytm to juz trzezwo nie myslalam... kupilam koszulke polo z dl rekawkiem boba budowniczego - slodka... na 2 lata hihihi
i koszule super na roczek hihi boze ile czasu bedzie musial maluch na to czekac.. i kubusia puchatka na roczek rowniez... i wiele wiele roznosci.... i nawet przescieradelka znalazlam zielone jak chcialam....

tylko jakos tak kupowalam uniwersalne ubranka, ale kilka typowych dla chlopca/. ale jesli bedzie dziewzcynka to mamy komu sprezentowac wiec nic sie nie dzieje... hihi
ale fajnie bylo... ledwo dotarlam .. dobrze, ze adas po mnie przyjechal, bo tak sie obladowalam, ze hej hihihihi
dla siebie tez cos znalazlam...
naprawde swietny dzionek na zakupki... hihihihihihihihi
a jutro do ikei po komode z przewijakiem... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
Juli
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2201
Rejestracja: 19 mar 2007, 09:58

04 maja 2007, 09:37

Witam :)
Dotaralma tutaj pod sam koniec wlasciwie- ciąży naszej znaczy sie :ico_haha_01:
I chcialam sie zapytac cxzy tez tak macie Kochane, e stale macie wrazenie ze to JUŻ? Ja wczoraj mialam straszny napad jakis- skurczy dostalam takicvh, ze wiłam sie po podlodze i nie moglam sieruszyc.. tyle ze skurcze byly w mostku, u goryrzucha, a nie u dołu.. Po 15-20 minutach przeszło..
:ico_szoking: nie mam pojecia co to było, ale nie mam ochoty na powtorke z rozrywki.. I gdy tak sobie lezalam na tej podlodze wykrzywiona, to jedyne o czym myslalam : "o nie, to nie moze byc jeszczeteraz,przeciez nie mam nic do szpitala"
W weekend biore mojego meża i kupuje wszystko.. Bo skupianie sie podczas porodu na tym, ze nie mam spakowanej torby, jakos mnie nie kreci :-D
Pozdrawiam was serdecznie czerwcowe ciężarówki :ico_ciezarowka:
uciekam na kawke :ico_kawa:

[ Dodano: 2007-05-04, 09:41 ]
A co do mleka i wszystkich tych ciążowych dolegliwosci - mi juz solidnie kapie.. Dzis wlasnie jade po wkladki laktacyjne, bo ostatnio siedze sobie, ogladam film z moim K. a tu nagle dwie plamki na bluzce- a jutro mam zjazd w szkole.. i nie mam ochoty na taka wpadke :ico_haha_01:
A rozstepy mam tez niestety- mimo oliwkowania, kremowania drogimi kremami, masowania.. Piersi mam wielkie :ico_zly: i niestety poprążkowane.. I na tyłku kilka nieregularnych...
I sapie jak stara babinka :ico_haha_02: ojjj sapie strasznie :-D

Awatar użytkownika
acia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 503
Rejestracja: 15 mar 2007, 19:06

04 maja 2007, 10:15

cześć kochane,
Hanah, Juli, witajcie na czerwcówkach :ico_brawa_01:
Aniu sliczne to twoje ślibne zdjęcie
Asiulka super ,że wizyta wypadła pomyślnie, śliczna z ciebie ciężarówka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Wogóle to wszystkie zdjęcia są bardzo ładne , Alinko mieszkasz w ładnej okolicy
Mi siara też jeszcze nie leci, czuję tylko jak piersi mi się napinają .To ,że urosły było ładnie widać zanim brzusio nie wystrzelił :-D , ale do karmienia to 80 b może c kupię.
Ja za momencik idę do koleżanki ze szkoły sredniej na imieninki, będzie kawa i ciacho......
A po południu upiekę placek z rabarbarem - tak mnie jakoś ochota naszła.A co tam w końcu dużo mi już nie zostało a póżniej ciężko będzie czas znależć.
Zajrzę do was popołudniu - chyba że klawiatura sklei mi się ma maxa , bo miłosz wczoraj wylał na nią sok pomarańczowy :-D

Buziaki i pozdrawiam was wszystkie :ico_ciezarowka:

[ Dodano: 2007-05-04, 10:17 ]
Oj tylko 29 dni mi zostało :ico_szoking:

Awatar użytkownika
asiula26
Beze mnie to forum nie istnieje!
Beze mnie to forum nie istnieje!
Posty: 1985
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:07

04 maja 2007, 10:30

witam pieknie

Juli witaj wśród nas

Alinka Ania Sliczne zdjęcia. Ja dziękuję za komplementy w stronę mojego brzusia. Szczególne dzięki Kamilko dla Ciebie za twoj komplement.

Hanah pytałaś o wagę. No więc ja jestem wśrón nas chyba rekordzistą bo mam +22Kg i obecnie ważę 76kg, ale co tam nie jest źle.

No i dotarli w końcu wczoraj goście, a ja wybawiłam 7miesięczną Karolinkę i poplotkowałam ze znajomymi któych ponad rok nie widziałam :ico_olaboga:

Dziś mój mężulek ma urodzinki ale jak zwykle zapracowany, może wieczorkiem je uczcimy, a już na pewno w niedziele jak rodzinka na obiad przyjedzie.

A dziś na obiadek planuję zapiekanki: bułeczka pieczarki i serek, uwielbiam. A na kolację sałatkę :gotowany kalafior, jajka na twardo, świeże pomidory i ogórki, zielona cebylka, majonez i przyprawy.

Pamiętam że ktoś pytał o przepiś na moje ciasteczka. Otóż bardzo ale to bardzo przepraszam, ale nie mogę wyjawić rodzinnego sekretu :ico_sorki: jak narazie jestem twarda i nie dałam ani szwagierce ani cioci męża, bo to taki przepis przekazywany z pokolenia na pokolenie z matki na córkę, wybaczcie.

teraz to do sklepu muszę iść, ale mam lekkiego lenia.

A co do rozpychania się dzieciątka w brzuszku, to ja też mam jazde, rock&roll kilka razy dziennie i przed snem obowiązkowo :-D

[ Dodano: 2007-05-04, 10:42 ]
Aha staniki do karmienia mam 2 oba w rozmiarze 80D :ico_szoking: teraz są w sam raz i boję się że potem mogą być za małe

Hanah
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 203
Rejestracja: 02 maja 2007, 15:55

04 maja 2007, 11:17

heloo dziewczyny...

musze wam powiedziec ze w koncu przespalam prawie cala noc :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: obudzilam sie tylko dwa razy oczywiscie na siku i sie napic :-D

co do tego mleka to wczoraj znowu mi wycieklo i zaczelam nosic za namowa mojej mamy wkladki laktacyjne... przycisnelam tylko sutek i pocieklo az do pepka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:

tak wiec dzisiaj byla polozna, na szczescie przyszla o czasie i byla tu cale 20min :ico_zly: nie mozna bylo tak od razu wczoraj??? :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: i wiecie co zrobila: spytala mnie gdzie boli napisala mi nazwisko jakiegos faceta ze mam go znalezc w ksiazce i zadzwonic bo jest super dla babek ciazarnych ktore maja takie bole ale bede musiala na wizyte moze i trzy tyg czekac :ico_szoking: a ja przeciez za 7 tg mam urodzic :ico_puknij: :ico_puknij: i co wy o tym myslicie... w sumie babka byla bardzo fajna, kazala sobie mowic po imieniu, pochwalila mnie ze dobrze sie juz jezykiem posluguje i powiedziala ze mam przyjsc na szkole rodzenia.. a jak pytalismy o to lekarza to powiedzial ze owszem ale 70€ ( :ico_szoking: ) za miesiac a ona mi ze mi to kasa chorych placi i ze mam przyjsc... Boze czy ci lekarze sami nie wiedza co mowia :ico_noniewiem: :ico_noniewiem: :ico_noniewiem:

gajnie bylo bo mnie rano nic nie bolalo a na zlosc jak ona pojechala to mi znowu kregoslup zaczal nawalac :ico_noniewiem: ale z Isabelle wszystko wytrzymamy :-D

przepraszam ze tak sie rizpisalam i wam stronke zawalalam

pozdrawiam was wszystkie goraco

za chwile zazdownie do mamy z najnowszymi wiesciami

potem sie jeszcze odezwe

:-D :-D :-D :-D

papapa

ps. a co do biustonoszy to nosze juz rozmiar 85F :ico_zly: i kupilam sobie taki sam rozmiar dwa staniki do karmienia i sa za male

Awatar użytkownika
Leatka
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 372
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:52

04 maja 2007, 11:40

Kurcze Hanah i możesz taki dostać? Chyba tylko drogi firmowy co? Bo tu za nic nie można takiego kupić chyba że za 200zł.
A to byłby dla mnie idealny rozmiar :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość