Awatar użytkownika
aaneta25
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1158
Rejestracja: 07 mar 2007, 20:21

10 mar 2008, 13:37

czy u was też tak ślicznie słonko świeci?Cieplutko,wiosennie :-D
ja dziś po urzędach od rana biegałam,ale już załatwione.

Teraz spacerek z małym i siłka.Zaczął się nowy tydzień więc zaczynamy ostre spalanie kalorii :-D

Elu super,że już zdrowa jesteś prawie!!
Asiu a jak Twoje zdrówko?
a reszta gdzie?

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

10 mar 2008, 14:43

Helooł :-D

Elu, dobrze, że wróciłaś bo sama widzisz jakie tu pustki ostatnio :ico_noniewiem:

Marittko, cieszę się że z Różyczką wszystko oki :ico_brawa_01: Ubieraj Lilę w spodnie to nie będziesz miała takiego problemu .... :ico_haha_01: mój Maksiu chodzi w spodniach i guzów nie ma :ico_oczko:

Mery, nie narzekaj na siedzenie w domu, tylko ubieraj Kornelka i na spacerek bo pogoda u nas piękna!!! :-D

Chloe, Ty się nie obrażaj tylko wracaj do nas i pisz :ico_oczko: Wiesz jak to jest, jesteśmy zalatane i nie zawsze możemy się odnieść do każdego posta :ico_sorki:

Maziu, jakie oferty na wakacje znaleźliście ? :-D Ach Ci faceci, często zdarza im się zapominać o naszych świętach :ico_placzek: Nie wiem czy zauważyłaś ale 8 marca, mój Maksiu posłał Wam po kwiatu :-D więc ktoś pamiętał jednak :ico_oczko:

Aanetko, powodzenia w spalaniu, oj mnie też by się przydało spalić co nieco :ico_oczko:

Uciekam bo pacjenci czekają :ico_olaboga:

Miłego wiosennego popołudnia :-D
Ostatnio zmieniony 10 mar 2008, 14:43 przez nella, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 mar 2008, 14:43

Cześć Laski
Eluniu dla Ciebie buziak na dobre samopoczucie
Maritko super ze wszystko oki z Rózyczką :ico_brawa_01: , wiedziałam :-D
Anetko czuję że jesteś szcześliwa, taką radość czuję :-D

U nas choroba mija, mąż uleczony, ja prawie, Wiki też, ja zalatana, wciąż mam coś do roboty, nie wiem czy źle orgaznizuje czas, czy nagle przybyło mi roboty, nie wiem :ico_olaboga: ale jakoś usiąść nie mogę. Przez chorę schudłam, bo mało jadłam, teraz biegam to też nie mam czasu usiąść i normalnie szamać coś.
Za to Wiki je za dwoje, wszystko co się da. W końcu je jajo w każdej postaci, co mnie bardzo cieszy :-D

Na D.K też dostałam śliczne róze, szok :ico_szoking: :ico_brawa_01:
U nas wakacje już praktycznie zaplanowane, Międzygórze a potem Mielno...
Życzę wszystkim miłego dzionka

Awatar użytkownika
nella
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 410
Rejestracja: 30 lip 2007, 10:54

10 mar 2008, 14:46

Asia :ico_szoking: całe wieki Cię nie było :-D
Cieszę się, że choróbsko u Was też mija :-) No i mężuś się postarał ... :ico_oczko:
Jakaś telepatia :ico_szoking: w tej samej minucie pisałyśmy :-D

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

10 mar 2008, 14:55

Asiu to fajnie ze pożegnaliście się już z tą chorobą :ico_brawa_01: i brawa dla męża za róże. U nas nie zapomnieli tylko wykręcali się że to komunistyczne święto, ale tam niech se gadają. Byziaczki dla Maksia za kwiatuszki to jest prawdziwy facet :ico_buziaczki_big: A co do wakacju to zaoferowała nam Krete taki hotel GOLDEN SUM FAM na 2 tyg i to by nas wyszło ok 6000tyś fajny ale nie ma placu zabaw, jest brodzik dla dzieci. Do tego jedna wycieczka gratis no i na jeden dzień samochód. Ale ten plac zabaw mnie martwi co ta moja martyna tam bedzie robić.

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 mar 2008, 16:37

Ja po dniu kobiet niezmiernie zadowolona bo od mężusia dostałam pięknego storczyka do kolekcji :ico_brawa_01: od brata i taty piękne różyczki w doniczkach teraz pokwitną w domku a później na działce sobie posadze :-)
Moja mała kobitka :ico_oczko: też dostała tulpanka i słodkości :-)

Maritko dobrze że usg w prządku ciesze się razem z wami :ico_brawa_01:

Mery pytałaś o prace może wieczorkiem zbiore myśli i chęci i napisze o swojej pracy - dziś byłam z tego powodu u lekarza :ico_placzek:

Mam nadzieje że nasze bidulki chorowitki już mają się lepiej - zdrówka dla was :ico_buziaczki_big:

Nic spadam bo jestem u mamy ide pogadać i spić kawke :ico_kawa: :-)

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

10 mar 2008, 18:36

hej gdzie wy u nas troche zaczęło wiać i nie przyjemnie się zrobiło :-) a wy chyba nie na spacerku bo o tej porze to chyba już nie świeci słonko w polsce :-D

Awatar użytkownika
chloee
Mistrz pióra
Mistrz pióra
Posty: 411
Rejestracja: 30 paź 2007, 14:32

10 mar 2008, 22:43

Hej!
Ja się nie obraziłam przecież :ico_szoking: Wpadam, kiedy mogę.
maritta, super że z małą Łucją :ico_oczko: wszystko w porządku. Najważniejsze, żeby nasze dzieci były zdrowe i szczęśliwe. A kiedy Różyczki zdjęcia będą w mojej skrzyneczce?? Dziękuję za twoje słowa...
asia, ja mam podobnie. Nie mam na wiele rzeczy czasu :ico_noniewiem: , a na dodatek ostatnimi czasy jestem taka zniechęcona do wszystkiego :-/ Chyba pierwszy raz w życiu mam wiosenną depresję. Nic mi się nie chce, obiecałam sobie, że zacznę chodzić na rollmasaż. ale jakoś ciężko jest mi się zapisać. Po świętach na pewno już zacznę.
anetko, gratuluję zaangażowania i życzę wytrwałości. Może podzielisz się nimi trochę ze mną??
mery, na DK w szkole dostałam tulipanki (uwielbiam) i kwiatki w doniczce (takie do wysadzenia na działce) a od mężusia różyczki w doniczce :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
nella, opowiesz coś o swoich pacjentach??

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

10 mar 2008, 22:55

A ja do was wracam narazie na stałe, głupia sprawa ale złożyłam wypowiedzenie z pracy :ico_noniewiem: poprostu nie dałam rady i fizycznie i psychicznie g:( . Mam lekkiego doła bo bardzo chciałam pracować no ale wyszło tak jak wyszło. Jedno tylko pocieszające znowu będe ze swoją księżniczką :-) .

Awatar użytkownika
asiapanda
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3077
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:07

10 mar 2008, 23:52

Witam wieczorową porą

Edytko no nie wiem co powiedzieć, jeśli faktycznie praca miałaby być dla ciebie męczarnią to nic po takiej pracy, a z maluchem fajnie w domciu :-D
Chloe ty i depresja no nie wierzę.
Ja otwieram balkon, siadam na tarasie popijam kawkę, ach jak fajowo, ale wiem że od środy ma znów być chłodniej :ico_zly:
Ja jakoś dnia sobie zorganizować nie mogę, nie wiem czemu, nadrabiam zaległości porządkowe jakie zebrały się gdy snułam się i obijałam o ściany chora.
Idę coś luknąc w TV, ciekawe czy mi się uda, wczoraj zasnełam w połowie filmu :ico_wstydzioch:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość