szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

02 wrz 2013, 13:57

Szkieletorku Ty się dajesz wykorzystywać przez domowników!!!
Odpoczęłaś wczoraj troszkę?
No ja też bardzo często to tak odbieram że troszku daje się wykorzystywać. Z jednej strony zawsze byłam ta gorszą złą i teraz mam tak jak bym chciała to poprawić, że powinnam wręcz to naprawić i robić. Mimo że siostra nie robi nawet połowy z tego co ja a siedzi w domu bo nie pracuje, nie uczy się już.
Wczoraj po obiedzie położyłam się na chwilkę,może 30 min ale Lilcia krótko spała więc nie zasnęłam. Popołudniu byliśmy u rodziny męża i tak zleciał dzień
Dziś Pola pierwszy dzień do p-kola, ale nie chce za bardzo
Wiecie co ? No co to za baba tak mówi dziecku. Jakim trzeba być człowiekiem by takie coś wymyślić.
JA wczoraj miałam doła i nie smęciłam na forum celowo - nadal jestem zła na A.
Ojj co się stało ?
chyba mi sie troche brzuch obnizyl bo mala juz nie wypina sie pod zebrami a znacznie nizej...
Mnie sie tez chyba obniżył i to mnie martwi.Mała czuje maksymalnie nisko jak się rusza.A wizytę mam dopiero za 3 tyg bo gin ma urlop.
od 8-14 SAMA!!!
Ojjj zazdroszczę. Tez bym chciała mieć chwilkę świętego spokoju od wszystkich.Niekoniecznie nawet od córci bo z nią dużo mogę robić albo właśnie nie robić .

Oj spanie mnie łamie , położyłabym się ale muszę iśc juz nastawiać ziemniaki na obiad dla rodziców.Mąż ma w tym tygodniu 2 zmiany więc do 21:30 jesteśmy bez niego.

leona
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 9353
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:27

Re: Jesień mamy wita 2013

02 wrz 2013, 14:10

Spinka super ze Pola po przedszkolu zadowolona :ico_sorki:

Marcel tez ok :ico_oczko:

Zaliczylismy po przedszkolu zakupy, obiad zjedzony, zostala kuchnia do ogarniecia ale na razie leze :ico_haha_01:
No i troche prasowania mam
A no i mezu pojechal na dzialke wykopac reszte buraczkow, cos mowil zeby zaprawic w sloiki, to sam bedzie robil :ico_oczko:

Awatar użytkownika
spinka
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2823
Rejestracja: 22 wrz 2007, 06:46

Re: Jesień mamy wita 2013

02 wrz 2013, 15:48

A ja dzisiaj praktycznie nic nie robię :ico_wstydzioch: Obiad kończy się gotować, Pola w p-kolu jadła, więc miałam nie gotować nic, no ale Szwagier na górze prąd podłącza, więc jednak obiad będzie :-)
Co do A. to ani panele nie ułożone, ani meble nie ruszone, więc sajgon tak jak był, tak jest :ico_zly:
Ja już nawet nie komentuję postawy tej osoby tzw. "cioci"-szkoda słów...
Umowa z Play mi przyszła- postanowiłam numer przenieść, bo Orange po 9 latach bardzo mnie wkurzył, a że z :ico_ciezarowka: nie ma żartów więc zrezygnowałam i niech mnie teraz cmokną :-P

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

02 wrz 2013, 21:14

Hej melduje się, że w środę idę do szpitala, jeśli nie urodzę sn to zrobi lekarz cc. Fenoterol odstawiam w środę rano, a szew będzie zdejmowany w szpitalu.

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

02 wrz 2013, 21:40

Hej melduje się, że w środę idę do szpitala, jeśli nie urodzę sn to zrobi lekarz cc. Fenoterol odstawiam w środę rano, a szew będzie zdejmowany w szpitalu.
a ile dają ci czasu na sn?

Awatar użytkownika
jenny1983
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3409
Rejestracja: 27 wrz 2008, 18:58

Re: Jesień mamy wita 2013

02 wrz 2013, 21:45

Kilka godz w sumie planowana cc jest na 20, ale nie wiadomo jak organizm zareaguje po zdjęciu szwu. Zrobią mi badania, ktg no i zobaczymy.

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

02 wrz 2013, 21:58

Orange po 9 latach bardzo mnie wkurzył
Ooo a co zrobili albo czego nie zrobili ? Tez mamy w orange kilka lat i wkurza mnie ze nie dbają o stałych klientów .
Ja już nawet nie komentuję postawy tej osoby tzw. "cioci"-szkoda słów...
Ale to jest jakaś wasza rodzina czy to pracownica przedszkola tak gada głupio ?

Ja popołudniu zrobiłam porządek w komodzie która stoi w przedpokoju. Teraz mam miejsce na ubranka Martynki .Jutro jeśli będzie pogoda to mąż zniesie z strychu pudełko z jej rzeczami i będę prac ,segregować ,prasować układać w szufladach .Wtedy przynajmniej się dowiem czy cokolwiek muszę dokupić.
Lilcia moja złapała katarek , noc poprzednia była ciężka bo źle się jej oddychało.Teraz ja wysmarowałam , za dnia dałam miodku do mleczka i tran .

moni26
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 09 mar 2007, 11:55

Re: Jesień mamy wita 2013

02 wrz 2013, 22:03

Kilka godz w sumie planowana cc jest na 20, ale nie wiadomo jak organizm zareaguje po zdjęciu szwu. Zrobią mi badania, ktg no i zobaczymy.
to czekamy na wieści :-)
nie wiem czy ci mówili, ale jak planują cc to ogól sobie włoski od góry, żeby pielęgniarki nie musiały cię golić

szkieletorek
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3423
Rejestracja: 25 maja 2011, 11:57

Re: Jesień mamy wita 2013

02 wrz 2013, 22:06

Jenny to powodzenia i nie ważne jak ważne by było wszystko dobrze i dzidzia urodziła się zdrowa.

martuss
maniakogadacz
maniakogadacz
Posty: 365
Rejestracja: 22 sie 2010, 01:04

Re: Jesień mamy wita 2013

03 wrz 2013, 00:32

Jenny zycze powodzenia i tzymam mocno kciuki za Was !!

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość