Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

04 cze 2008, 09:22

no wiec dziewczynki z wyjątkiem tego ze jestem troche spiaca (potrafie przyłożyc głowe na chwilke i juz dzemac), to w sumie nic sie jeszcze ze mna nie dzieje...a i jeszcze wchodzenie po schodach robi sie meczace!!
dzis o 17 mam wizyte u lekarza zobaczymy co powie:)

qunickmiło mi ze sie mna przejmujesz:)to takie miłe uczucie:)ciesze sie ze mam Was tiktaczki:)z Wami mozna zawsze pogadac:)a o dzidzi jeszcze nikt z wyjatkiem mnie i mezsa nie wie...

KajuniaKobietko zycze Ci z całego serducha, bys dołączyła jak najszybciej do grona ciężarówek:) :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: :ico_ciezarowka: tylko sie nie stresuj!!bo to nie pomaga...

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

04 cze 2008, 11:07

Małgorzatko: Twoja niunia jest cudowna :ico_brawa_01: I jakie ma śliczne bujne czarne włoseczki :ico_brawa_01:
:ico_dziecko: :ico_buziaczki_big: :ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_dziecko:

anilewe77 pisze:KajuniaKobietko zycze Ci z całego serducha, bys dołączyła jak najszybciej do grona ciężarówek:) tylko sie nie stresuj!!bo to nie pomaga...

Dzięki kochana... To fakt że mogę się troszkę stresować.. Ale jestem mimo to dobrej myśli.. Jak nie teraz to za jakiś czas na pewno się uda..

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

04 cze 2008, 11:53

zmarla Agata Mróz :( kurcze ta wiadomosc mnie tak scieła...ona tyle walczyła!! urodziła córeczke...wolała przesunac termin operacji by dzidzi mogła si urodzic!!a dzis jej córcia skonczyła 2 miesiace...a jej mama odeszła :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

04 cze 2008, 11:59

Małgorzatka siliczna jest twoja córa
anilewe77, własnie tez sie dowiedziałam ze zmarła jakie my mamy szczescie ze dzieciaki sa zdrowe i my tez

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

04 cze 2008, 12:23

CZESC DZIEWCZYNY własnie opycham sie truskaweczkami hi hi i sobie przerwe zrobilam bo dzis nigdzie nie poszłam tylko rano wczesnie bo o 9.00 z Amelcia po drobne zakupy i wrocilam i postanowilam ogarnac chate bo juz sie prania nagromadzilo a ja odkładałam na mega kupke hi hi bo zal bylo mi zajmowac sie domem jak taka piekna pogoda a dzis po 11.00 przyszła i tak pielegniarka postawic Melci ostatnie bańki wiec spoko.
AGATA MROZ to okropne dlaczego smierc zabiera tak młodych ludzi dlaczego matke slicznej córeczki ;((((( :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Nie moge nawet myslec co czuje teraz jej rodzinka i ta kruszynka ktora zostala sama bez mamusi jenyyyy to potworne............................... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:
MALGOSIUMartunia jest śliczniutka i bujne włoski jakbym Melcie widziala hi hi ;). Wiesz juz jakie jest moje zdanie na temat tego co cie spotkało ;(((
Ja to normalnie jestem jeszcze w szoku jak mozna tak potraktowac kobiete.
Normalnie wiecie dziewczyny ja jestem spokojna ale juz wiele mi zycie pokazalo i teraz jestem silniejsza i gdyby mnie takie cos spotkalo to autentycznie te polozne to bym za kłaki wytargała chyba z partymi bólami bym sie przyczłapała do ich sypialni cholera jasna i bym norlanie nie wiem ...............wole nie myslec ale po tym co sie Malgosi przytrafiło to mam wielką chec to zgłosic tylko ze to jej decyzja i ona musi ją podjac czy cche czy nie ale juz ja bym z tymi kretynkami porządeczek zrobila kuzwa mac............. :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly:
ANILEWE77 no to kochaniutka czekamy z niecierpliwoscia na wiesci od lekarza co i jak,ktory tydzien ci leci na kiedy pord ach jak miło kolejna ciezaroweczka hi hi hi :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Nic uciekam dalej sprzatac bo Melcia spi ;)

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

04 cze 2008, 12:42

chyba będę pierwsza

Agusiu
Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego,
więc życzę Ci wszystkiego najlepszego,
nadziei w sercu, wiary w siebie,
trafnych zrządzeń losu,
ile gwiazd na niebie,
wielu wrażeń i morza radości,
spełnienia marzeń i bezkresnej miłości,
szczęścia w swe ręce łap każdego dnia
życzy Ci tego... zgadnij, kto... Ja!

Obrazek

[ Dodano: 2008-06-04, 13:09 ]
Agata Mróz
Obrazek
Straszna wiadomość normalnie jak sie dowiedziałam to myślałam że padne =. Tak walczyła o życie swoje i córeczki. Straszne.

DorotkaZdjęcia super a ta piaskownica to po prostu rewelka. Ciesze się że z twoją babcia już ok niech wszystko sie ułoży i niech zdrowieje.

anilewe77, Czekamy na wieści od gin który to tydzień i w ogóle. Ja też byłam straszny śpioch w ciąży.

karolas, Niech Melcia nam zdrowieje jak najszybciej.

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

04 cze 2008, 13:25

myszka_f pisze:
Straszna wiadomość normalnie jak sie dowiedziałam to myślałam że padne =. Tak walczyła o życie swoje i córeczki. Straszne.
od Was się dowiedziałam - okropne...

Aga serdeczne życzenia urodzinowe!!! :ico_tort:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

04 cze 2008, 13:26

MYSZKA dzieki dzieki :)Amelcia ma sie juz praktycznie oki,zakaszle nieraz ale malusko juz ;) bańki znowu ja uratowały hi hi
AGA No to pojde za Myszka i sie dołaczam do zyczonek hi hi, zdrowka,szczescia,pomyslnosci no i spelnienia najskrytszych marzeń-tego pieknego domku z ogrodkiem Ci zycze z całego serca,pociechy z dzieciaczkow :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_urodzinki: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_zdrowko: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

04 cze 2008, 13:34

A ja zaszczepiłam dzis obie dziewczynki - nareszcie!

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

04 cze 2008, 13:48

MAŁGORZATKO
JESTEŚ WIELKA
OGROMNIASTE GRATULACJE
MARTUNIA ŚLICZNA KOBIETKA
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:
Aga
Dołanczam sie do życzeń urodzinowych wszystkiego naj naj najlepszego :ico_tort:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość