Awatar użytkownika
katelajdka
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 923
Rejestracja: 08 mar 2007, 15:13

04 cze 2008, 14:36

Aga WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI 28 URODZIN!!!!!
:ico_prezent: :ico_buziaczki_big: :ico_tort: :509:
Dużo zdrówka, miłości i pociechy z chłopców!!!
Już pojechaliście chyba na pogrzeb, takze dodatkowo dołączam kondolencje...
karolas, dobrze że malcia ma sie już lepiej!!! JA też dziś zrobiłam pranie, tylko czeka na mnie jeszcze w pralce do powieszenia, ale tak mi się nie chce ze szok!!! Poprasowałam wcześniej także luzik, a bartuś nawet zdążyła chwile być na spacerku a potem jak mu sie oko przymykało to migiem do domu żeby wykorzystać jego sen na zjedzenie obiadku w spokoju!! :ico_sorki:
Dzis już drugi dzień jak przesypia bartuś w jednym ciągu noc, no z jedną pobudką tylko, ale do 8 rano. :ico_sorki: Dziś raz się przebudził jak grzmiało o 2:30, podałam smoka i dalej spał. A wczoraj tak samo. Myśle że mamcia dobrze pisała ze chyba nie umiał sobie sam przejsc między fazami snu, ale chyba juz sie zaczyna uczyć! I to sam!!! Bez mojej jakiejs specjalnej ingerencji!! Moje Słoneczko takie dzielne!!!!
A spodziewałam sie że może być nie za fajnie bo zawsze jak poszalejemy z Łukaszem w nocy to akurat jak na złość bartuś budzi się co chwilkę i chodzę rano jak zombie!!! A tu taka niespodzianka!!!
Agata Mróz nawet nie mogę nic pisac na ten temat bo nie jestem w stanie... Rzadko zadzają sie aż tak tragiczne historie jak ta.... Boże, miej jej całą rodzinę w opiece... :ico_placzek:
anilewe czekam na wieści od lekarza!!! Ależ ja byłam podekscytowana przed pierwsza wizytą!!!! Pamiętam ten stresik!!! Ale było cudownie!!!

Awatar użytkownika
anilewe77
Specjalista od nawijania
Specjalista od nawijania
Posty: 261
Rejestracja: 19 sie 2007, 15:39

04 cze 2008, 14:53

Agawszystkiego najlepsiejszego:) :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

ide sie kompusiac i juz powoli sie szykowac bo za godzinke po mnie przyjada:)powiem Wamze mam malego pozytywnego stresika:)

nie wiem jak Wy ale ja czasmi naprawdew nie doceniam zdrowia...jak jest to jakos uwaza sie to za normalne...dopiero gdy go brakuje...:(jej tak mi smutno...ale jej juz jest lepiej...tylko zal tych co na Ziemi bez niej zostali.... :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

04 cze 2008, 15:03

AGA wszystkiego najlepszego :ico_tort:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

04 cze 2008, 16:06

Aga100 lat, spełnienia marzeń i aby każdy dzień był zawsze słoneczny :) :ico_tort:
katelajdka Dzięki za linki wózeczka :)
qunickAle Ci zazdroszczę tych szczepień, ja muszę z Boryskiem iść i zawsze coś wypada

Agata Mróz - szok, aż się nie chce dopuścić myśli, że po tym wszytskim co przeszła , nie żyje i nawet nie zdążyła być matką, straszne :542: :542: :542: :542: Zycie jest takie niesprawiedliwe!

A ja mam zanik głosu, struny odmówiły mi posłuszeństwa i gadam głosem Himilsbacha :) I podobnie jak karolas siedzę w domu i sprzątam i jeszcze góra prasowania mi została. Mąż też chory! Mam nadzieję, że dzieci się nie zarażą.

Miłego dnia!

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

04 cze 2008, 17:16

hej kobietki!
AGA I JA SIE DO ZYCZONEK PRZYLACZAM WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!! ZEBY W MIARE JAK LATKA W GORE SKACZA TO POCZUCIE MLODOSCI WIEK W DOL CIAGNELO!!! duzo kwiatkow i kaski i prezentow i zdrowka i pociechy z rodzinki i przyjemnych niespodzianek!! :-D :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

hmmm a ja nawet nie wiem i nie znam tej historii Agaty Mroz kurcze tyle mnie w pl nie mas ze niewiem co sie dzieje...:( ale mi przykro ze pozostaqwila po sobie taka malutka dziewczynke :ico_placzek:

[ Dodano: 2008-06-04, 17:23 ]
madzia22, co jest z Twoim suwaczkiem?? chyba nie dziala, czy jeszcze nie zmienilas po roczku??

[ Dodano: 2008-06-04, 17:24 ]
,ellepati,
skad ten zanik glosu?? czyzby zle chorobsko sie przypaletalo?? ja to anwet lubie jak mam chrype, moj glos sie wydaje wtedy taki seksowny hihihi :-D :ico_brawa_01:

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

04 cze 2008, 19:29

mamcia mój nie jest seksowny raczej brzmi jak stare nienastrojone skrzypce :-D

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

04 cze 2008, 19:59

witajcie

Agus wszystkiego naj naj najlepszego z okazji urodzinek
:ico_tort: :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:
:ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent: :ico_prezent:

ja tez jak uslyszałam o Agacie to nie chcialo mi sie wierzyc... :ico_placzek: :ico_placzek: [*][*][*]

Awatar użytkownika
kelly
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 846
Rejestracja: 16 mar 2007, 14:26

04 cze 2008, 20:56

aga najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe. zdrowka pociechy z dzieci i meza :) i zeby Ci sie wszystkie marzenia spelnily. sto lat sto lat :ico_tort: :ico_tort: :ico_tort:

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

04 cze 2008, 21:05

Mamciu: Agata Mróz była wielokrotną reprezentantką Polski w siatkówce, złotą medalistką Mistrzostw Europy. Na białaczkę zachorowała mając 17 lat.. W tamtym roku z powodu choroby musiała przerwać karierę.. W maju tego roku miała przeszczep szpiku kostnego.. Jednak nie wygrała z chorobą.. Zmarła w wieku 26 lat.. Zostawiła męża oraz 2 - miesięczną córeczkę Lilianę, którą bodajże tylko raz mogła dotknąć.. :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: Do końca wierzyła że wyzdrowieje i nie mogła się doczekać wspólnych chwil z małą.. :ico_placzek:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

04 cze 2008, 21:18

Agata Mróz-Olszewska

Obrazek

Agata Mróz-Olszewska (ur. 7 kwietnia 1982 w Tarnowie, zm. 4 czerwca 2008 we Wrocławiu) – polska siatkarka, reprezentantka Polski, zdobywczyni złotych medali na Mistrzostwach Europy w piłce siatkowej kobiet w 2003 i 2005.

Agata Mróz była zawodniczką BKS Stal Bielsko-Biała, z którym w 2003 i 2004 wywalczyła mistrzostwo Polski, a w 2004 i 2006 Puchar Polski. Była wielokrotną reprezentantką Polski w siatkówce. W 2003 i 2005 zdobyła złoty medal mistrzostw Europy. Od 2006 występowała w zespole Gruppo Murcia 2002, z którym w 2007 zdobyła m.in. mistrzostwo i Puchar Hiszpanii.

W 2007 ze względu na zły stan zdrowia (mielodysplazja szpiku) postanowiła przerwać karierę. 10 czerwca 2007 wyszła za mąż za Jacka Olszewskiego. 12 stycznia 2008 ogłosiła, że spodziewa się dziecka. 4 kwietnia 2008 urodziła córkę Lilianę.

22 maja 2008 przeszła udany zabieg przeszczepienia szpiku kostnego w Klinice Transplantologii Szpiku we Wrocławiu (przyczyną zgonu była późniejsza sepsa).

Prezydent Lech Kaczyński postanowił zmarłą siatkarkę pośmiertnie odznaczyć Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Przepraszam za ten opis Agaty ale jakoś nie mogę się pogodzić z tym że już nie będzie wśród nas takiej wspaniałej kobiety która była jedna z siatkarek którym tyle zawdzięcza nasz spory. Wiem ze to głupie ale popłakałam sie na faktach jak o niej mówili. człowiek nie docenia tego co ma dopóki nie wydarzy się coś tak okropnego.Trzeba doceniać to że możemy przytulić nasze maleństwa.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość