Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

11 paź 2011, 13:57

cześć :-D

pogoda straszna :ico_olaboga: od jutra ma już podobno nie padać, ale za to zimno bardzo ma być :ico_sorki: jutro idę z Krzysiem do kontroli, bo nie mija mu to przeziębienie.
zurek juz wcinal wczoraj sos z placka po zbojnicku i frytki
:ico_szoking: żartujesz prawda?

Ania super, że urodzinki Hani udane i taki fajne prezenty :ico_brawa_01: a Milenka pięknie pospała :ico_brawa_01:

Murchinson czekamy na wieści i fotki :-)

na 16 mam klientkę na pazury :ico_oczko:

Martusia30
Biegaczostruś na forum
Biegaczostruś na forum
Posty: 206
Rejestracja: 18 wrz 2010, 17:28

11 paź 2011, 14:01

Nowa markotka dziękuje za miłe słówka w sumie to musze zrobić zdjęcie calej czwóreczki bo mają tylko takie jak Hania się urodziła ,zresztą to cięzka sprawa bo każdy chce ją mieć na kolanach i jest awantura ..

Ania fajnie ,ze urodzinki udane a ile małych gości mieliście ?
Co do suwaczka to już nie kombinuje wystarczy foteczka ,,

Dziewczyny jak ,któraś gotuje domowe zupki to napiszcie z czego robicie podpatrzyłam ostatnio od Ani przepis brokuł i koperek w sumie nigdy tego nie gotowalam ,,bo króliki indyki odpadają jedynie potem filet ...wchodzi w grę ..już trochę pozapominałam a szczerze powiem ,ze pamiętam tylko w roli głównej ziemniaka marchewkę i kalafiora noi fileta ..

Wczoraj narzekałam ,ze moje dziecko nie śpi ..i cud ,,budzę się o 4 a tu cisza ,aż poszłam sprawdzić co w tym łóżeczku się dzieje ...

Dziś to chyba wszędzie leje ale ogólnie jest ciepło a my już palimy w domciu ..

Wybieram się do gina i wybrać nie mogę wygońcie mnie ,,nie zrobiłam jeszcze przeglądu poporodowego ,,co prawda jeździłam chyba z dwa razy do sciągnięcia szwów i juz miałam dosyć ,,a tu już wszytko u mnie wróciło do normy jak mała skończyła 2 miesiace ..noi trzeba by było się przebadać ..

Miłego dzionka dziewczyny ..:-)

Awatar użytkownika
aniawlkp86
Wodzu
Wodzu
Posty: 24940
Rejestracja: 23 mar 2009, 13:59

11 paź 2011, 15:42

jutro idę z Krzysiem do kontroli, bo nie mija mu to przeziębienie.
lepiej to sprawdzić :ico_sorki: i zdrówka dla Krzysia
a ile małych gości mieliście ?
łącznie z Hanią 7 :-)
bo króliki indyki odpadają
dlaczego? :ico_noniewiem:
Dziewczyny jak ,któraś gotuje domowe zupki to napiszcie z czego robicie
warzywka przecież różnie można mieszać :ico_oczko:
nap-marchew,ziemniak,brokuł,koperek,masełko lub oliwa,pietruszka
-ziemniak,marchew,kleik ryżowy
-ziemniak,mleko,koperek masełko -puree
-marchewka,burak,pietrzuszka,ziemniak,masło
-brokuł,kalafior,marchewka,ziemniak,masło
-marchew i kleik
-jabłko,marchewka,ryż

ogólnie co ci przyjdzie do głowy
można dodać ryż też

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 paź 2011, 17:08

Najpierw odpisuję
Aniu :ico_buziaczki_big: dla Hani.
Nowa, Martusia, Emilia :ico_brawa_01: za skończone miesiące dzieciaczków.
Emilia sorki :ico_sorki: przeczytałam, ale zapomniałam odpisać :ico_wstydzioch: u mnie z oczami zaczęło się tak, że robiły się zaczerwienione i puchły, skóra bardzo swędząca, później skóra zaczęła pękać i sączyła się surowica :ico_sorki: teraz zdarza się, że swędzą, lekko puchną powieki i są lekko zaczerwienione.
U nie było podobnie-najpierw lekko czerwone i swędzące i opuchnięte powieki, potem zaczęła skóra pękać/łuszczyć na szczęście mi surowica się nie wylewała. Swędziało niczym przy ospie. Teraz jak tylko widzę, że powieki robią się lekko czerwone to smaruję protopiciem i telfast łykam.
e tam, przynajmniej masz piekne paznokcie :ico_oczko: :ico_brawa_01:
mi tez by sie przydal porzadny manicure
To jedziemy razem :ico_oczko:
Wiola współczuję noszenia.
Markotka szkoda, że nie lecicie ale później pojedziecie. Zdrówka dla Krzysia.
Martusia zaglądaj w miarę możliwości, zdjęcie śliczne. Co do przepisów to na stronie bobovity jest do pobrania książka z przepisami.A co do zdjęcia całej czwórki to zrób 3 zdjęcia-na każdym kto inny będzie miał Hanię na kolanach.
Patrycja pamiętam, że miałaś narkozę ale mi chodziło o wkłucie jak miałaś zapaleni opon ale wtedy to chyba pobierali Ci płyn a nie znieczulenie (pokręciło mi się trochę :ico_wstydzioch: ). Na jakim mleku teraz jest Filip?

Chrzciny udane. Najpierw była sesja w domu, potem w parku i pod koniec młody usnął, i spał prawię do połowy mszy. Odłożyłam go do gondoli więc nie musieliśmy go trzymać cały czas na rękach. Wyjęłam go tuż przed samym chrztem by zdjąć czapkę i wtedy dopiero się obudził.W czasie polewania głowy wodą nie płakał. Jak ksiądz skończył i zaczął oznajmiać, że właśnie 3 dzieci została przyjętych do Kościoła to Mati zaczął w głos się śmiać z radość, aż ksiądz i zakonnica zaczęli się śmiać do mikrofonu. Tuz przed komunią zaczął trochę kwękać, że głodny to poszłam na zakrystię i rozrobiłam mm. Młody zjadł, pośmiał się do księży, a zakonnica stwierdziła że takiego śmieszka jeszcze nie mieli. Przyjęcie też udane, wszystkim się podobało i smakowało. Bardzo ładnie wszytko było naszykowane. Zdjęcia wkleję jak odbiorę od fotografa czyli ok. 11.11 bo tak się umówiliśmy bo wtedy pojedziemy do Chełma, no chyba że dostanę jej mailem więc wtedy będą szybciej. Było słonecznie ale bardzo zimno, Mateusz nie zmarzł ale ja teraz się leczę-boli gardło i łamie w kościach.
Pisałyście, że Wasze maluchy nie chętnie zostają z innymi osobami- u nas nie ma problemu, z każdym chętnie zostaje i nie płacze, każdy może go wziąć na ręce-nawet kelnerka w restauracji go nosiła.
U nas zęby dokuczają nadal ale ich nie widać.

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

11 paź 2011, 19:01

:ico_szoking: żartujesz prawda?
nie, zurem nakarmila go moja babcia o czym ja sie po fakcie dowiedzialam i na nia wkurzylam, sos jadl bez dodatkow a frytki ssie jak flipsy az sie rozmamlaja :ico_oczko:

Murchinson, Filip "pije" pepti 2
Po punkcjach kregoslup bolal mnie ponad pol roku, nie umialam odchylic sie do tylu pod prysznicem, nie umialam polozyc sie w twardej wannie,a jak spalam na brzuchu to poduszka musiala byc na plasko bo jakiekolwiek odchylenie to lzy w oczach stawaly. Moj szwagier jest 9 lat po punkcjach i do dzis odczuwa dyskomfort

Super ze chrzciny udane i Mati taki dzielny :)

Ja dzis bylam u pediatry z Filipem o tak samo, poszedl na rece do obcej kobiety i jeszcze sie usmiechal. Pomyslalam tylko swietnie, porwa mi dzicko a ono z usmiechem jeszcze pojdzie.
I nasze przeziebienie przerodzilo sie w zapalenie gardla i temperatura prawie 38. Musi brac antybiotyk a juz nam dzis rece opadaja przy nim strasznie jest niespokojny i marudny :ico_olaboga:

Ja gotuje zupki najczesciej z marchwi, pietruszki, ziemniaka i piersi z kurczaka. Jak my mamy kalafior to filip tez je nam z talerza osobno wiec juz nie dodaje do zupy. W ogole pozwalamy mu grzebac nam w talerzu. Probuje tak ziemniaki i troszke warzyw a ostatnio skusil sie na lososia

Murchinson, a nie mieliscie wstapic w drodze do Piekar? :ico_oczko:

aniawlkp86, syn mojej kuzynki przestal pic mleko w ogole jak mial 6 miesiecy tez udawalo jej sie dac mu butle tylko jak spal i teraz ma 9 miesiecy a wazy 10 kg i ciagle cos w buzi trzyma :ico_oczko:

[ Dodano: 11-10-2011, 19:19 ]
wysylam Wam jeszcze zdjecia z naszych chrzcin ktore obiecalam a o ktorych zapomnialam


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ostatnio zmieniony 11 paź 2011, 19:33 przez patrycja_g, łącznie zmieniany 1 raz.

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 paź 2011, 19:28

bo jakiekolwiek odchylenie to lzy w oczach stawaly. Moj szwagier jest 9 lat po punkcjach i do dzis odczuwa dyskomfort.
Mam nadzieję, że mi przejdzie szybciej :ico_sorki: U mnie nie jest aż tak źle, boli czasami ale nie aż tak bym musiała łykać tabletki, ze spanie nie mam problemu, z leżeniem w wannie też :ico_oczko:
I nasze przeziebienie przerodzilo sie w zapalenie gardla i temperatura prawie 38. Musi brac antybiotyk a juz nam dzis rece opadaja przy nim strasznie jest niespokojny i marudny :ico_olaboga:
:ico_pocieszyciel: Zdrówka dla Was. I jeszcze zęby pewnie też mu dokuczają stąd dodatkowo marudzi.
Murchinson, a nie mieliscie wstapic w drodze do Piekar? :ico_oczko:
Mieliśmy jechać w góry w to samo miejsce co Nowa, ba nawet zarezerwowaliśmy miejsce ale przez siostrę mojego D nie pojechaliśmy :ico_zly: Szkoda gadać.

A co tu taka cisza?

Awatar użytkownika
markotka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5514
Rejestracja: 17 mar 2009, 15:45

11 paź 2011, 20:00

witam się wieczornie :-D

Patrycja powiem Ci, że jestem w szoku, że dajesz małemu frytki i sos :ico_noniewiem: to chyba jeszcze za wcześnie jednak na takie przysmaki :ico_sorki: dużo zdrówka życzę :ico_sorki: u nas gorączki nie ma, ale kaszel znów mocniejszy i jutro idziemy to sprawdzić. Bardzo ładne zdjęcia :ico_brawa_01:

Murchinson super, że chrzciny udane i Mati taki radosny był :ico_brawa_01: ja teraz z powiekami mam tak, że zaczynają najpierw swędzieć, wtedy szybciutko smaruję i nic więcej się nie dzieje-tak jest w dzień, po nocy mam czasem lekko opuchnięte i zaczerwienione.

Martusia koniecznie do lekarza idź się przebadać, im dłużej będziesz zwlekać, tym bardziej nie będzie Ci się chciało iść :ico_oczko:

patrycja_g
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 878
Rejestracja: 02 wrz 2010, 08:18

11 paź 2011, 20:05

markotka, przeciez nie je tego nie wiadomo ile, posmakuje 2 - 3 razy i tyle

[ Dodano: 11-10-2011, 20:07 ]
a na fotkach kolejno: Filip z prababciami, Filip z nami i Filip z chrzestnymi bratem R i moja siostra

[ Dodano: 11-10-2011, 20:23 ]
R dal na youtube krotki filmik Filipa, jakby ktoras chciala to w wyszukiwarce stiscorpion2 i chyba 3 film

Murchinson
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3534
Rejestracja: 23 wrz 2010, 15:08

11 paź 2011, 21:05

R dal na youtube krotki filmik Filipa, jakby ktoras chciala to w wyszukiwarce stiscorpion2 i chyba 3 film
Hi,hi,hi :-D ale minki strzela Filipek, śmiesznie języczkiem rusza

[ Dodano: 12-10-2011, 08:25 ]
Hej,
ciemno, mokro, wietrznie i zimno za oknem więc pędzę zrobić :ico_kawa: .
Miłego dnia.

emilia7895
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7551
Rejestracja: 14 maja 2007, 09:41

12 paź 2011, 08:34

czesc
ciemno, mokro, wietrznie i zimno za oknem więc pędzę zrobić :ico_kawa: .
to tak jak u nas, musialam malego zawiezc do przedszkola, brrr
ten wiatr najgorszy

Murchinson, fajnie, ze imprezka udana, czekamy na zdjecia

patrycja_g, zdrowka dla Filipka, fajne zdjecia, niezle minki :ico_brawa_01:
Mieliśmy jechać w góry w to samo miejsce co Nowa, ba nawet zarezerwowaliśmy miejsce ale przez siostrę mojego D nie pojechaliśmy :ico_zly: Szkoda gadać.
:ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga:
markotka napisał/a:
Emilia sorki :ico_sorki: przeczytałam, ale zapomniałam odpisać :ico_wstydzioch: u mnie z oczami zaczęło się tak, że robiły się zaczerwienione i puchły, skóra bardzo swędząca, później skóra zaczęła pękać i sączyła się surowica :ico_sorki: teraz zdarza się, że swędzą, lekko puchną powieki i są lekko zaczerwienione.

U nie było podobnie-najpierw lekko czerwone i swędzące i opuchnięte powieki, potem zaczęła skóra pękać/łuszczyć na szczęście mi surowica się nie wylewała. Swędziało niczym przy ospie. Teraz jak tylko widzę, że powieki robią się lekko czerwone to smaruję protopiciem i telfast łykam.
dzieki dziewczyny, myslalam, ze mlody ma moze azs, ale to chyba nie to, masc ktora dostal od alergologa pomogla :ico_sorki:

aniawlkp86, fajnie, ze urodzinki Haniu udane i zadowolona z prezentow

Tosia bardzo wczoraj marudzila, ale widac, ze kolejna jedynka sie prawie przebila - wiec pewnie to jest powod :ico_noniewiem:

co robicie na obiad? ja chyba jakies nalesniczki zrobie :ico_noniewiem:

milego dnia

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość