mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 mar 2008, 12:04

No ja wiem że dużo ludzi kupuje na allegro, mój brat to nawet sprzedaje jakies tam części samochodowe. Ale szczerze ci powiem że ja jakoś nie umiem kupowac czegos na z katalogu na zamówienie. Ja to musze widzieć, dotknąć przymierzyć, i wtedy wiem że mi to pasuje. tak tak teraz większość żeczy kupuje się na zamówienie choćby nasz nowa wersalka, i może dlatego nie mogłam jej tak długo kupic bo nie byłam pewna czy te kolory co zamówie będą takie jak chce. :ico_olaboga: :ico_olaboga: Wiem może wydawać wam się że jestem jakaś zakrecona ale tak jestem. Tyle razy już próbowałam martynie cos wybrac z allegro jakiś ciuch ale nie umiem :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-12, 11:06 ]
Dobra ie se kawe zrobić mała położyłam spać, a za oknem słońce wychodzi ale cóz z tego jak wieje :-) No niewiem czy myc te okno czy nie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 mar 2008, 12:10

mazia***, - kupuj rzeczy z elastycznych materialów jak nie jesteś pewna to pisz do sprzedawcy i pytaj i proś o dodatkowe zdjęcia - masz prawo bo jesteś klientem.
Ja też czasami sprzedaje na allegro to co już mi zbędne a jeszcze komuś może się przydać. Spróbuj Mazia od tanich rzeczy tak na spróbowanie a przekonasz się że to nie takie straszne. Ja czasami jak coś widze w sklepie a później na allegro i na allegro jest tańsze to ide i mierze i oglądam w sklepie a zamawiam na allegro. ybierz sobie takich sprzedawców którzy w razie źle dobranego rozmiaru są w stanie wymienić ci na inny( oczywiście tak jest z nowymi rzeczami).

mazia***
Zaczynamy gimnazjum!
Zaczynamy gimnazjum!
Posty: 1232
Rejestracja: 04 paź 2007, 17:13

12 mar 2008, 12:18

no rozumiem :-) ja juz małej ciuszki wydałam kuzynce, takie wiesz uniwersalne bo ona ma chłopca ale mnogo sukienek mi zostało. A i już myślałam je wystawić na allegro a tu okazało sie że od męża siostra jest w ciąży, i prawdo podobnie będzie dziewczynka no to teraz czekam co faktycznie urodzi :-) a jak znowu bedzie chłopiec to będe musiała wystawić to na sprzedaż :-)

[ Dodano: 2008-03-12, 11:19 ]
wiecie co zabiore się za te okno bo jak nie dzis to kiedy je umyje wiem do świąt jeszcze czas ale w małych pokojach takie czyste a tam aż szkoda gadać :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

12 mar 2008, 12:28

chciałam coś napisać ale tak mnie zagadały Mazia z Edulitą że nie pamiętam ;)

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 mar 2008, 12:37

Cześć

Ale ruch się zrobił czytam i czytam... :-D

Edulitko- ta praca rzeczywiście nie była łatwa podziwiam, ze tyle wytrzymałaś,a zdrowie jest najważniejsze; :ico_brawa_01: dla Nikol za nocniczek, ja właśnie żałuję,że Kornela przestałam sadzać, bo pół roku temu robił dwa razy dziennie do nocnika potem było kilka dni jak nie chciał siadać i dałam mu spokój, potem była przeprowadzka i tak jakoś nie próbowałąm znowu go posazdić a ostatnio staram się go nauczyć ale on nie jest zbyt chetny a zawsze jak mu się chce to kuca w kaciku i mówi eee więc wie o co chodzi, muszę być cierpliwa i próbować moze załapie

Elu- ja twrada :-D ale mi posłodziłaś :-D mówisz , ze buty w necie kupiłaś ja mam problem dopasować numer w sklepie bo mam połówkę i zawsze buty są albo za duże albo za małe więc w internecie chyba bym mi się nie udało dobrać numeru, a szkoda bo tyle ładnych butków

Mój mąż ostatnio na allegro buszuje, sprzęt do kuchni też w necie kupował, telefon ostatnio sobie strzelił i jakieś tam pierdoły, wczoraj przywieżli dzwonek do drzwi ale beznadziejny tak głosno dzwoni i nie da się przyciszyć, powiedział, ze tacie da a nam nowy kupi, ciekawe czy tym razem będzie ok. a teraz czekam na paczkę bo Kornelowi taka tablicę zamówił do rysowania;

Chcecie myc okna no dzisiaj pogoda fatalna, ja resztę okien wczoraj pomyłam, dachowe były brudne strasznie, teraz to mam co robić w bloku kilka okienek i koniec a w domu jest więcej roboty

[ Dodano: 2008-03-12, 11:42 ]
a na święta zawsze jeżdzimy do rodziców więc nigdy oprócz święconki nic nie robiłam, podziwiam Edulitkę, ze tyle potrafi upichcić :ico_brawa_01:

Elu -jeśli chodzi o ubieranie na spacer to ja Kornelowi zakładam body z długim na to bluzkę, rajtuzy, spodenki i kurtkę ale ocieplaną jeszcze narazie,

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

12 mar 2008, 12:44

co do bucików na allegro - to ponoć maluchy nie powinny nosić używanych butów ponieważ stopa im się dopiero kształtuje i może im się "pokoślawić" od cudzych butów - tak slyszałam, sama teraz przeglądam na allegro butki na wiosnę i się waham... w sobotę pojadę do sklepu, może coś wybierzemy.
But dla dziecka powinien mieć usztywnianą piętę, ale w kostce miękko, i podeszwę taką, żeby się zginała łatwo

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 mar 2008, 12:45

Nell- niestety ranne ptaszki te nasze urwiski, a dzisiaj Kornel całą noc się wiercił i ni mógł usnąć, Daniel też , nie wiem czy to przez pogodę, czyzby mały był taki wrażliwy

[ Dodano: 2008-03-12, 11:47 ]
Elu masz rację też słyszałam, ze dziecko powinno miec nowe buty żeby mogły dopasować się do jego stopy,

Awatar użytkownika
Ela28
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 894
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:35

12 mar 2008, 12:47

Mery - Kornel pozwolił Ci umyć okna? Ja przy Jasiu nie dałabym rady....
A buty pierwszy raz zamówiłam w necie, i tez się zastanawiam co z tego wyjdzie... W sklepie nie było rozmiarów z tych co mi się podobały, bo to kolekcja z tamtego roku więc wykupili...

[ Dodano: 2008-03-12, 11:49 ]
przypomnialam sobie co chciałam napisać - że Anetka śliczne zdjecia przysłała :ico_brawa_01: Joachimek jaki już duży!

Awatar użytkownika
edulita
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 07 gru 2007, 02:10

12 mar 2008, 12:55

Elu, - buty to ja nowe kupiłam wszystkie z metkami poprostu ktoś przegapił te butki a może dziecko miało większą stopke jak zaczeło chodzić bo moja Niki to stópka jak u kopciuszka i mamy problem z bucikami:) Butki tylko nowe dla malucha bo to fakt stopka się krztałtuje i ma swoje krzywizny - zresztą dla siebie też bym używanych po kimś nie kupiła.
Mery31, - jakie tyle aż mnie zawstydzasz :ico_wstydzioch: to to chyba każda potrafi a zresztą jak nie potrafi to zawsze trzeba próbować a nóż się uda :ico_brawa_01:
Kornel będzie rysował, my ostatnio kupiliśmy naszej taki magnetyczny zmazopis i tez z nią rysujemy :-) a ona jak coś nagryzmoli poswojemu to pyta co to i sama odpowiada hau..hau...( czyt. piesek)

[ Dodano: 2008-03-12, 11:56 ]
Juz się szykowałyśmy na spacer a tu już zaczeło padać :ico_zly:

[ Dodano: 2008-03-12, 12:01 ]
Ela28 pisze:przypomnialam sobie co chciałam napisać - że Anetka śliczne zdjecia przysłała


A ja jak zwykle pominięta :ico_nienie: :ico_placzek:
Podam jeszcze raz swój adres
manikol@vp.pl

Awatar użytkownika
Mery31
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1139
Rejestracja: 07 mar 2007, 19:35

12 mar 2008, 13:22

Edulitko- ja też ten zmazopis zamówiłam zobaczymy czy mu się spodoba, a jeśli chodzi o ciasta to nietsety sernika jeszcze nie robiłam , zreszta ostatnio pisałam, ze zwykły piaskowy placek piekłam i mi zakalec wyszedł :-D co prawda z innego przepisu udało się więc mam nadzieję, ze juz dalsze wypieki beda ok. Daj przepis na jakieś ciacho

Elu- w sobote umyłam okna na dole jak Kornel spał, a śpi ostatnio od 11-14, a wczoraj resztę na górze jak lulał, inaczej nie dałabym rady, jedno w sypialni tam gdzie mały też śpi umyłam jak siedział w foteliku i coś tam ,,czytał"

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości