Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

05 cze 2008, 18:45

hej, hej

Jestem kochane, teraz chodze po domu jak jakaś mumia, ale spoczko jak tylko się ograne- być moze to nastąpi nawet dziś w zalezności od tego jak moje dzieci sie będą zachowywac..poczytam Was, i napisze wsyztsko ..z tego co wiem to Aga i Qunick Was informoawała co przezywałamn ..szczegóły potem, szkoda tylko, że takie przyrości muszą nas spotykac..lece, buziulki!

aga0406
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2444
Rejestracja: 14 wrz 2007, 08:08

05 cze 2008, 19:09

Ja dzisiaj tylko tyle
DZIĘKUJĘ WAM WSZYSTKIM ZA PAMIĘĆ I ŻYCZONKA URODZINOWE :ico_buziaczki_big:

Tak jak pisała Wam Karolas - zmarła moja babcia i faktycznie dowiedziałam się tego tuż po pogrzebie babci mojego Z.
Czuję się potwornie... :ico_placzek: :ico_placzek:
W sobotę o 12.00 jest pogrzeb, jutro wyjeżdżam.


Pa

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

05 cze 2008, 20:02

aga0406, przykro mi z powodu pogrzebu.....a tu kolejny w drodze...kurcze co to sie dzieje z tymi naszymi dziadkami i babciami??
Małgorzatka, ja siedze jak na szpilkach juz od paru dni i tylko czekam na nowinki od Ciebie, jakie szczescie ze juz w domciu jestes!!! Czekam z niecierpliwoscia na anstepnego posta!!!!

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

05 cze 2008, 20:58

Małgosia: super że już jesteś!
Buziaczki dla Was:
:ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big:

Iwona77: ładne zdjęcie w avatarku :ico_brawa_01:

aga: jeszcze raz serdecznie Ci współczuję.. Trzymaj się jakoś w tych trudnych chwilach :ico_pocieszyciel:

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

05 cze 2008, 21:08

aga0406, Straszne rzeczy was spotykają u was. Przyjmij najszczersze kondolencje.

Iwona77: ładne zdjęcie w avatarku :ico_brawa_01:


Zgadzam się w 100% zdjęcie naprawdę śliczne.

Małgorzatka, Super że jesteś w domciu i opisz wszystko jak będziesz miała chwilkę. Dzwoniłam do ciebie ale na pewno jesteś zajęta. Ucałuj maluchy odemnie. No i jak Wojtuś zareagował na siostrzyczkę.

Czytacie swoim maluchą ??? ja dzisiaj próbowałam ale Dominika cały czas wyrywała mi książkę więc nic z tego nie wyszło.

Awatar użytkownika
Kajunia25
4000 - letni staruszek
Posty: 4709
Rejestracja: 09 mar 2007, 12:08

05 cze 2008, 22:13

myszka_f pisze:Czytacie swoim maluchą ??? ja dzisiaj próbowałam ale Dominika cały czas wyrywała mi książkę więc nic z tego nie wyszło.

Jeśli chodzi o książeczki to raczej tylko sobie oglądamy - ja wtedy opisuję co jest na obrazku lub pytam Milkę gdzie jest np. kwiatek itp. A tak to opowiadam co mi do głowy przyjdzie np. historię o lali (jeśli mała się nią akurat zainteresuje). Nucę też kołysanki i wtedy odpływa w błogi sen.. Kołysanki te przekształcam na różne sposoby :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
Iwona77
Już śmiało chodzę po forum!
Już śmiało chodzę po forum!
Posty: 611
Rejestracja: 07 mar 2007, 22:49

05 cze 2008, 22:33

małgosiawitaj z powrotem,fajnie ze juz jestescie w domku, napisz wlasnie jak Wojtus przyjał siostrzyczkę?Ciekawa jestem hehe no bo i on jeszcze maly jest,buziaki dla was

Kajunia25, myszka f, dzieki :ico_wstydzioch:

aga0406, rowniez skladam najszczersze kondolencje, na szczescie czas leczy rany i za jakis czas wam sie wszystko pouklada, zycze wam tego z calego serca

myszka_f,

ja od urodzenia czytam bajeczki, a w zasadzie teraz to juz krotkie wierszyki hehe,bo maly mi przewraca karteczki szybciutko,zawsze oczywiscie dodaje jakies specyficzne odglosy albo pokazuje cos,no bo inaczej chybaby nie dalo rady, polecam tez ksiazeczki z takimi otwieranymi okienkami,ja mam serie Noddy, albo jakies takie wysuwanki-niespodzianki,ksiazeczki u nas sie najbardziej sprawdzily ze wszystkich zabawek.

Awatar użytkownika
MamciaKochana
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2042
Rejestracja: 08 mar 2007, 00:02

05 cze 2008, 23:00

czytanie u nas czytanie ksiazeczki sie absolutnie nie sprawdza, za to nauczylam sie wszystkie wierszyki Abecadla Brzechwy i je wertuje kiedy Julka oglada sobie dowoli obrazki, za to Julka lubi te ksiazeczki z duzymi pojedenczymi obrazkami najlepiej ze zwierzatkami - po prostu je uwielbia i proboje wtedy powtarzac kla-kla ( kwa-kwa ) , ichaa, wow-wow, a na kotka mowi Krota-Krota_krota z takim francuzkim R , heheh zduncza sobie to R bo jej latwiej, ale po co to R dodaje wogole do slowa kotek to juz niewiem :ico_noniewiem: no ale w kazdym razie jesli zwierzatka sa czytelne to potrafi wysiedziec dzielnie przy ksiazeczce, ale z czytania opowiadan nici. :ico_nienie: . Ale jeszcze na jedna rzecz wpadlam co Julce pomaga w wymowie to skladam sylaby i codziennie jade najpierw wszystkie literki po koleji, potem sylaby np ma-ma, ka-ka, gu-gu, pi-pi itd. zeby sie osluchala z dzwiekami. No i codziennie jak idziemy po schodach do domu to sobie liczymy - sprobojcie zobaczycie jak malce szybko zalapia wystarczy liczyc na glos codziennie jak cos sie robi specjalnego i po kilku dniach juz dzieci beda powtarzac :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: nawet nie trzab specjalnego wysilku hihih

dzis Julka uderzyla sie w glowe a do podmuchania dala mi paluszek hihihihih :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

06 cze 2008, 09:14

MamciaKochana pisze:dzis Julka uderzyla sie w glowe a do podmuchania dala mi paluszek hihihihih
hihi!

Książeczki - Nina uwelbia oglądać sama i zapamiętale czyta - nazywa zwierzątka. Mamy taka książeczkę ze zmieniającymi się obrazkami Dobranoc Jacku i Nina nazywa czynności które wykonyje chłopczyk, myje się , sprząta zabawki i mówi im papa! Jak Zuzię odstawiałam od piersi to sprawdziło się czytanie na dobranoc - Hitem był Kubus i Hefalumpy albo 20 razy "Kocham mojego kotka"

Ale się wczoraj strułam - jeszcze dziś sie czuję jakbym miala kaca...Nie tknę już tuńczyka!

Eva_1977
Korona za gadulstwo;-)
Korona za gadulstwo;-)
Posty: 585
Rejestracja: 12 mar 2007, 19:29

06 cze 2008, 09:22

witajcie moje kochane

Malgosiu super, ze juz jestescie w domciu !!!!

Agus.. tak mi przykro... brakuje mi słów... trzymaj się kochana...

jesli chodzi o czytanie... hmmm... czytac próbujemy na zmianę ja z Nacią ale jak na razie to bardziej Dominisia interesuje sama książeczka niż to co mu czytamy ;)
no ale początki muszą jakieś być

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość