Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

27 sty 2009, 10:18

hej hej ja tez po sniadanku.
ale juz nie zdaze wypic :ico_kawa: . szykuje sie na to KTG do szpitala.
wszyscy mnie dzisiaj budzili z ranca. a to mama a to tata. juz sie tak piekla zeby jechac. a ja przeciez caly dzien na to mam :ico_olaboga:
ico akurat dzisiaj mi sie dobrze spalo to musieli mnie obudzic :ico_zly:
takze ja tez uciekam ale dam znac po powrocie. jesli oczywiscie wroce :-D

teraz wstaje rano i od razu sie smaruje. i nie ma przepros. caly brzuchn trrzeba, posladki no i nogi. nie chce juz zadnych kolejnych rozstepow. :ico_puknij: :ico_zly:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

27 sty 2009, 12:33

hej :-D

ja jestem właśnie w trakcie śniadanka :-D
nie mam żadnych planów na dzisiejszy dzień , może tylko pójdę na herbatkę do siostry i o ogórkową zrobię :-D

Ragazz pozałatwiaj tam co trzeba będziesz miała spokój :-)

jedwabna, no widzisz chciałaś pospać a cię budzili tak to jest :-)
daj znać jak tam na KTG było :-)

a swoja drogą czemu musisz tak często na KTG jeździć??
czy tak w Pl jest , ze na końcówce jeździ się często na KTG??
i badają często szyjkę macicy i rozwarcie??

mnie tu nie badają
chyba, ze była taki przypadek , że mam skurcze bolesne i w szpitalu

Awatar użytkownika
niktusia
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Dorastam! Mam 1 ząbek!
Posty: 703
Rejestracja: 17 sie 2008, 16:29

27 sty 2009, 13:01

Witam przelotnie :)
Już po przeprowadzce :) prawie wszystko jest na swoim miejscu, więc w końcu można czuć się jak w domu :) w tygodniu jeszcze łóżeczko złożymy, kilka mebli dokupimy i to będzie wsio :) a już za tydzień prawdopodobnie będziemy mieli internet :)

http://www.edziecko.pl/ciaza_i_porod/1, ... 26330.html
Czy Wasze dzidzie mają czkawkę? Mój dość często :)
"Można się jedynie spodziewać, że po narodzeniu dziecko będzie miewało napady czkawki o tych samych porach co wtedy, gdy było w brzuchu." zapisuje sobie godziny i zobaczymy czy to prawda :)

Pozdrawiam, trzymajcie się cieplutku :*

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

27 sty 2009, 13:04

niktusia, to super, że wszystko idzie tak sprawnie i szybko :-D :ico_brawa_01:
i juz niedługo będziecie mieli internet :-D

a co do czkawki to mój tez miewa bardzo często :-D tylko mi to by się nie chciało zapisywać

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

27 sty 2009, 19:37

hej
my dzis pojechałyśmy do galerii - dzień rozpusty - ola kupiła sobie głowe lalki do stylizacji i sukienke z barbie a ja 2 bluzki, ciążowe ale takie że i później będę mogła nosić, zresztą sądze że ze 2 m-ce to jeszcze w ciązowych będę rzeczach chodzić bo nie spodziewam się w moje 36 wcześniej wskoczyć.

po powrocie obiadek zjadłyśmy i poleniuchowałam, teraz mieszkanko ogarne i zaraz kąpiel - dziś ja wszystko bo M na zebraniu jakimś.

Ola miała w brzuszku często czkawke i po urodzeniu też, mały ma czasami ale nie tak często jak ona.

a co do ktg - u mnie w szpitalu robi sie od terminu do porodu co drugi dzień, a teraz mi ginka kazała zrobić na tydz przed cc pewno żeby upewnić się czy ok wszystko. no i wszystko ok - bo byłam rano na tym ktg. liczyłam na to że okaże sie że są lekkie skórcze i musze mieć dziś cc, ale nie...ciesze sie że wszystko dobrze, ale już bym tak chciała.......

jedwabna, co z Tobą????

Awatar użytkownika
jedwabna
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1467
Rejestracja: 01 lip 2008, 18:00

27 sty 2009, 20:22

hej hej
juz jestem:))
w szpitalu dlugo nam zeszlo. kolejki do KTG. podobno sie urodzilo 3 dzieci dzis z czego 1 slyszalam jak zaczelo plakac. hehe az mi swieczki w oczach stanely
:-)

KTG ok dzidzi sie nie spieszy na ten swiat.dobrze mu w brzuszku i ponoc mam donosic do terminu. kurcze szkoda bo ja tez bym juz chciala.

a KTG u nas tak robia co tydzien od polowy 9 miesiaca, a od terminu co 2 dzien
no i pobrala mi wymaz z pochwy. w piatek mam isc do niej z wynikiem.

i znow sie rozczarowalam :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

27 sty 2009, 20:38

jedwabna, już mało ci zostało , w :ico_ciezarowka: cały życie nie będziesz chodzić, a wiec ciesz się tymi ostatnimi chwilami z brzuszkiem, bo później będzie ci go brakować
dobrze, ze wszystko ok wyszło :-D

Beatris60, no fajnie jest takie ubrania kupować to i później sobie je ponosisz :-D
a widzisz ja nie miałam pojęcia, że tak w Pl robią KTG co 2 dzień od terminu , nieźle
bo tu tylko robią jak się dostanie skurczy

a ja przed chwilą wróciłam z mężem z zakupów, taka tam spożywka i skarpetki i majtki się już pokończyły, a wiec nic ciekawego
a i kupiłam jeszcze takie tam sanki dla chrześniaka na gwiazdkę bo go nie było, a więc kupiłam dopiero teraz jak jest dużo śniegu
teraz idziemy mu je zanieść :-D

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

27 sty 2009, 22:17

skarpetki i majtki się już pokończyły
hahahaha - zjadacie je czy co??? :ico_oczko:
dzidzi sie nie spieszy na ten swiat.dobrze mu w brzuszku i ponoc mam donosic do terminu
no to sie będziemy wspierały wzajemnie w niecierpliwości...nie wiem jak ja nadchodzący tydzień wytrzymam...każdy dzień mi sie teraz ciągnie jak do tej pory tydzień....

mała usypia, mąż meczyk ogląda a ja na tt...

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

28 sty 2009, 01:23

hahahaha - zjadacie je czy co??? :ico_oczko:
mi nie :ico_nienie:
ale dla mężusia skarpetki chyba się palą na nogach :ico_haha_01: :ico_haha_01: :ico_haha_01:
a majki dziurawią , ja nie wiem co on z nimi robi :ico_noniewiem:
nie wiem jak ja nadchodzący tydzień wytrzymam...każdy dzień mi sie teraz ciągnie jak do tej pory tydzień....
no ty to juz znasz dokładnie datę i godzinę kiedy ujrzysz swojego skarba :-D
nam pozostało czekać na miłe zaskoczenie :-D

ok, ja juz zmykam dziś wcześniej spać
dobranoc

Beatris60
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3461
Rejestracja: 07 mar 2007, 21:37

28 sty 2009, 10:01

hej
ja po śniadanku i :ico_kawa: dopijam.
wstawiłam krupniczek, królewna jeszcze śpi więc chwilka dla siebie. już za tydzień!!! :ico_brawa_01:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość