poccoyo
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3962
Rejestracja: 08 mar 2007, 22:07

15 lis 2009, 22:13

#ania#, Rany julek, ale prezentów ?Jaśko dostał...
u nas bedzie tylko 3 pary, a że mieszkam nie w Peelu to z rodzinki nie będzie nikogo...
przyjdą moje dobre koleżanki, z rodzinkami i mojego K kumpel...
a to razem z nami 17osób... a że na nowym mieszkanku nie mamy jeszcze lodówki... nie wiem jak zaplanować menu...
ogólnie mąż palnuje zrobić torta piętrowego,
jakieś sałatki, i nogi kurczaka
no i chyba będe musiała kupić kieliszki, bo my nie zwyczjani
ale goscie óżnie lubią pic, więc dokupie

my to whisky pijemy :) z kolką...
hihihi

urodzinki za 2 tygodnie... a nasz Davidosss... robi 11 kroczków... ma 6 ząbków...
i krzyczy w autobusach do :kogokolwiek: żeby tylko z nim gadać...
uczymy o odgłosów zwierzątek, najbardziej podoba mu sie krówka i myszka
muuuuu i pipipipiiiiii :ico_brawa_01:
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 21 maja 2010, 23:39 przez poccoyo, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

16 lis 2009, 09:02

poccoyo, to rewelacja, Dawid na prawde sporo potrafi.. Jasiek rozdaje buziaki, a raczej cmoki.. umie pokazać gdzie nos, oko i usta, zauważyłam, że teraz z każdym dniem co raz szybciej łapie, no i jk widzi swoje kapcie to próbuje zakładać na nóżki..

a prezentów faktycznie sporo dostał od nas jeszcze takie wielkie puzzle z Puchatkiem no i 130 zł kasiurki, ale i gości sporo było więc nie ma sie co dziwić.. W sumie to ciesze się, że już to za nami, bo samo przyjęcie było przyjemnie, ale przygotowania to masakra..

Musze zmienić zdjęcie w podpisie, bo jakiś maleńki ten nasz Jasio :-D W ogóle to wczoraj oglądaliśmy płyte z naszego ślubu i chrzcin Jasia, wujek kręcił nam swoją kamerą i w końcu zgrał na płyte od kwietnia, chociaż wcześniej mówił, że minimum 5 lat, będziemy czekali :-D super to zrobił, jak rasowy kamerzysta :-D Nie ma tylko tego wstępu ze zdjęciami, ale to P sam może sobie dorobić.. z resztą, czy to takie ważne??..

Miłego dzionka.. My już od 7 na nogach, Jasiek jakoś niespokojnie spał.. za to teraz układa sobie puzzle w najlepsze:-D

Awatar użytkownika
asiula_o
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 517
Rejestracja: 18 kwie 2008, 18:40

16 lis 2009, 18:41

Mój jasiunio potrafi papa, brawo, pokazywac rózne zwierzatka, podnosci rączki do góry, jak sie mu powie: Jak teletubisie podnosza ręce do góry:) Nasladowas rózne zwierzątka no i w ogole jest juz taki słodki:)A teletubisie oglada z zacietych tchem. Potrafi nawet pół godziny wysiedziec,,,,choc ja mu za duzo nie pozwalam, ale teraz jest to dla nas ratunek...gdy musi siedziec i robic inhlacje. #ania#, super fotki z roczku:)i naprawde mnóstwo prezentów dostał....WIola tez piekne zdjęcia:)
Ale te nasze szkraby juz duze...

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

16 lis 2009, 20:42

asiula_o, u nas Jasiek z zapartym tchem ogląda "klub przyjaciół Myszki Miki, leci na disney chanel, od 8.20 do 9 więc mam czas posprzątać, bo on siedzi w miare spokojnie i ogląda, no i jeszcze "Małpy w kosmosie" 1.20 mim Młody ma wyjęte z życiorysu siedzi i patrzy jak w obraz, teletubisie mu jakoś niepodeszły, teraz jeszcze polubił "niedziwiedz w dużym niebieskim domu" i "dom na drzewie", które lecą na mini mini. Ja myśle, ze nasz Jasiek nie ogląda za wiele bajek, bo w większości przypadków to jest 2x dziennie po 15 min, oczywiście TV gra u nas prawie cały czas ale to bardziej po to żeby nie było głucho w domu, a nie żeby go oglądać, są też takie dni, że nie oglądamy TV w ogóle, dopiero jak P wróci z pracy..

My dzisiaj mieliśmy Hardcore z Jasiem tzn ja miałam, poszedł spać o 11 obudził się 25 min później z takim płaczem, że głowa mała, płakał tak dwie godziny, byłam już w takiej desperacji, że przyprowadziłam do mieszkania wózek (swoją drogą podziwiam wszystkie mamy, które tachają wózki na piętra w blokach.. ja po 15 schodach wnoszenia pustej 6 kg spacerówki miałam dość, a co dopiero jakby trzeba było jeszcze dziecko i zakupy nosić.. masakra..) W każdym razie Jasiek się wypłakał i usnął mi w tym wózku mniej więcej po godzinie wożenia, wiec wystawiłam go na korytarz i spał przy otwartym na oścież około 40 min, tak dzisiaj wyglądał nasz spacer, bo po tych przebojach nie miałam już za bardzo i czasu i siły, żeby z nim spacerować..

dziękuje za miłe słowa, zdjęcia wg mnie normalne, Jaś dmuchał świeczke i zgarniał kase z moją mamą, ja biegałam w kuchni..

aaa chciałam Wam powiedzieć, że ja już nie mam profilu na Naszej Klasie, skasowałam go bo mnie zrażnił ten portal, pamiętam jak zakładałam profil to było tak "normalnie" a teraz jakieś sledziki, coś jakby gadulec i prawie fotka.pl. masakra.. ale i tak wszystkie ciekasze zdjęcia będę wrzucać tutaj :-D

Teraz Jasiek już spi, więc mam luz, musze jeszcze posprzątać po obiedzie, bo miałam lenia po południu, poszukać smoczków Jasia na noc ( mamy chyba z 6 szt. bo ja nie mam cierpliwości szukać w nocy jak się przebudzi, gdzie on wypluł smoczek, wiec podaje mu nowego, ale dzisiaj przez te przeboje smoczki rozrzucił po całym mieszkaniu, w ogóle 2 mi się zgubiły i nie moge znaleźć :-D) myśle, żeby go zacząć oduczać smoka na wiosne, będzie miał 1,5 roku, a to ponoć dobry moment na oduczanie smoka i nauke nocnikowania..

Awatar użytkownika
wiola85
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1892
Rejestracja: 19 mar 2008, 15:19

16 lis 2009, 23:00

Aniu torcik robilam razem z tesciowa :-) no a spoko ze ty masz w rodzinie takiego fachowca :-)
Ja do lekarza tez musze isc na szczepienie z Fifim ale jakos nie mam czasu, chyba na piatek sie umowie ale tam ciagle pełno chorych dzieci, chociaz wizyty sa oddzielone na choych i zdrowych ale teraz tyle dzieci choruje ze szook :ico_olaboga:

Co do Naszej klasy to tez mnie wkurza, za duzo bajerow tam nawymyslali :ico_puknij:

Dziewczyny moje dziecko nei oglada w ogole bajek, poprostu na chwile popatrzy i koniec, lubi reklamy i ma swoje ulubione, ktore jak slyszy z innego pokoju to biegnie zeby je zobaczyc, ale to tez na chwile :ico_oczko:

Robi duze postepy, nowe słowka, nauczylam go chowac za soba zabawki, oczywiscie na zasadzie zabwy wrzucania do kubła, ale super idzie :-D robi siusi do nocniczka, pokazuje oczka nos itd, no super,, coraz bardziej nas nasladuje i duzo rozumie :-D

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 lis 2009, 11:53

Nasz Filipek rzadko ogląda bajki, bo mu rzadko puszczamy . . . raz na tydzień a czasami rzadziej. Bardzo lubi bajki, ale wolimy jak spędza czas bardziej twórczo :ico_oczko:

Też już dużo umie: Naśladuje odgłosy zwierząt, bawi się w chowanego, robi pa pa a nawet mówi, robi cześć, bije brawo, przybija piątkę, też podnosi rączki do góry jak go rozbieram mówię rączki do góry i podnosi ale teletubisiów nie ogląda :ico_oczko: , kopie piłkę, układa jeden klocek na drugi, jak coś wyjmie z pudełka to wrzuca spowrotem, mówi bam jak coś rzuci, jak coś spadnie lub jak się przewróci :ico_oczko: Lubi oglądać książeczki a ja mu opowiadam co jest na obraskach. Próbuje mówić i powtarzać różne słowa i dźwięki. . . i "gra na ustach" jeśli wiecie o co mi chodzi :-D

My urodzin nie obchodzimy dlatego jestem nie w temacie :ico_oczko: Ale zdjęcia suuuper, chłopcy normalnie śliczni tzn przystojni :ico_haha_02:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

18 lis 2009, 16:29

Motylek22, -bo wszystkie nasze dzieci to śliczności :-D aż dech zapiera jak się na nie patrzy :-D

moi chłopcy śpią właśnie, tatuś tak usypiał, że obaj śpią..a ja ściągnełam sobie film "zmierzch" pierwszą część trylogii i będę oglądać, na drugą część chciałabym pójść z P do kina,będą grać od soboty Księżyc w nowiu, oczywiście chciałam przeczytać książki, ale dopchanie się do nich w naszej bibliotece graniczy z cudem, a jeszcze większy cud to przeczytanie jej razem z jasiem :-D

musze się pochwalić, kupiliśmy dziś Jasiowi pierwsze dorosłe piżamki, wcześniej spał w pajacach, ale było widać, że już mu przeszkadzają, trafiłam na prommocje w Biedronce i za dwie zapłaciliśmy nie całe 30 zł..

lec bo mam obiad na kuchni..

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

18 lis 2009, 17:23

#ania# bardzo polecam książki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: czytałam i cała saga jest bardzo wciągająca :-) Książki są cztery: Zmierzch, Księżyc w nowiu, Zaćmienie, Przed świtem. Film oczywiście o wiele słabszy no ale chyba zawsze tak jest :ico_oczko: Na Księżyc w nowiu wybieram się z moimi przyjaciółkami, dwie z nich też czytały całą sagę :ico_haha_01: A w ogóle najpierw obejrzałam film a potem wzięłąm się za książki i tak mnie wciągnęły, że przeczytałam wszystkie cztery w jakiś miesiąc :ico_szoking:

My właśnie wróciliśmy z Filipkiem z placyku, wybawił się i padł. . .śpi w wózku. Apropo wózka to ja wciągam wózek razem z Filipkiem i zakupami na trzecie piętro :ico_oczko: ale powiem że już się przyzwyczaiłam. . . hmm. . . chyba mięśnie mi się wyrobiły :ico_haha_01:

Awatar użytkownika
#ania#
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1613
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:41

18 lis 2009, 17:44

Motylek22, pełna podziwu jestem.. ja wyciągam Jasia przed drzwiami, wózek pakuje aalbo do garażu albo do letniej kuchni i tam sobie czeka cierpliwie na kolejny spacer.. tak się zastanawiam.. jak wciągasz wózke, a Filipek śpi, to się nie obudzi??czy wnosisz go jakoś tak, że nie obija się o schody??

Co do książki, to słyszałam, że świetne, tak sobie myśle, ze pewno je przeczytam, bo ja ma tak dziwnie, że w większości przypadków najpierw film, a później porównuje go z książką, tak zrobiłam z większością książek, które mają ekranizacje, zaczeło się od lektur w liceum, oglądaliśmy nad niemnem Orzeszkowej, a po tym czytałam książki, w kinie byłam na ogniem i mieczem i tak mnie zachwyciła miłość skrzetuskiego i jego oddanie, ze czytałam z zapartym tchem, to samo było z trędowatą, kolumbowie rocznik 20 i całą masą innych książek..

Byliśmy dzisiaj z P u dentysty w mieście do którego dojeżdzałam przez 4 lata do liceum, pokazałam synkowi gdzie mamusia chodziła do szkoły, w ogóle weszliśmy do środka i normalie dech mi w piersi zaprło ze wzruszenia, całe 4 lata szkoły staneły mi przed ocztyma.. i chyba z czystym sumieniem moge powiedzieć, że to były najlepsze lata mojego życia, zupełnie beztroskie, bezproblemowe..

Awatar użytkownika
Motylek22
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2838
Rejestracja: 29 kwie 2007, 16:27

19 lis 2009, 10:07

#ania# wciągam go po schodach tyłem razem z wózkiem. Mam już taką wprawę, że Filipek nie odczuwa tego i jeśli śpi to się nie budzi, a czasami nawet właśnie wtedy zasypia :ico_oczko: Robię to delikatnie i z wyczuciem. . . no cóż prawie rok praktyki :ico_haha_01:

Jeśli chodzi o moje najlepsze lata . . . to zaczęły się jak zaszłam w ciążę :-) całę nasze życie się zmieniło i to na lepsze :-D Oczywiście też pamiętam jak to beztrosko było w szkole ale jednak wole swoje obecne życie z moim mężem i Filipkiem. . . no i naszym kotkiem :ico_oczko:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość