mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

30 sie 2007, 19:47

I wklejam nasza liste z uzupelnieniem:

Plastelinka - 2.09 - czeka na Anie
gosiaperelka - 7.09 - czeka na Lenke
ewasiek (Ewa - 29 lat, Adamów, woj. mazowieckie) - 30.08. urodzila Michalka!
eSKa (Sylwia - 26 lat, Mikołów, woj. śląskie) - 10.09 - czeka na Aleksandra
Kicia10 (Justyna - 23 lata, Żary woj. lubuskie) - 10.09 - czeka na Kacperka
eve81 (Ewa - 26 lat, Sławków, woj. śląskie) - 11.09 - czeka na Szymonka
agnieszka01.04 (Agnieszka - 24 lata, Słupsk, woj. pomorskie) - 12.09 - czeka na Dariuszka
Ulamisiula - 13.09 (Ula 27 lat, Białystok woj.podlaskie) - czeka na Benia
Dominisia (Dominika - 20 lat, Langhus, Norwegia) - 18.09 - czeka na Jasia
Kocura Bura (Agnieszka - 27 lat, Tarnów woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na Zuzie
Justyna_Bochnia (Justyna - 21 lat, Bochnia, woj. małopolskie) - 20.09 - czeka na Marcelinkę
paulina1978 (Paulina - 28 lat, Bielsko-Biała, woj. śląskie) - 21.09 - czeka na Maje
zielona1989 - 28.09 - czeka na Kasie
mama_zuzi (Kasia - 27 lat, Goteborg, Szwecja) - 30.09 - czeka na Nelly

[ Dodano: 2007-08-30, 19:49 ]
Kurcze, ale mam dzis czeste skurcze.... Juz mnie wkurzaja normalnie. :ico_zly:
A gdzie pozostale kobietki???

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

30 sie 2007, 19:53

o rety a co jak juz sie wszystkie rozdwoily??

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

30 sie 2007, 19:56

Ja jeszcze niee :ico_placzek: :ico_placzek: ale od poniedziałku chyba pomogę trochę Marcelince wyjść :D:D

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

30 sie 2007, 20:06

o rany...nareszcie sie tu dopchałam :ico_sorki: Dominisia mnie też chyba forum tt nie lubi bo cały czas jakiś błąd mi wyskakiwał :ico_zly: a tutaj tyle nowości, brzuszki i mamy już pierwszą rozdwojoną wrześniówkę :ico_brawa_01: ewasiek gratulacje

dziewczynki brzuszki po prostu pierwsza klasa :ico_brawa_01: jak ja lubie normalnie oglądać te nasze okrągłe bębenki..hihi :-D swój też non stop w domku odkryty masuje :-D

mama_zuzi1980, na liście może dodajmy jeszcze wymiary i wage maluszka :ico_oczko:

a mnie dzisiaj szybko dzionek zleciał, przywiozłam od mamy taką starą szafke na buty ale przynajmniej będzie porządek dopóki nie kupimy nowej :ico_haha_01:

Kocura to jest po prostu nie do pomyślenia jak nas traktuje niekiedy ta nasza służba zdrowia, aż ręce opadają :ico_zly:

ciekawe co u plastelinki, gosiperelki,zielonej :ico_noniewiem:
DZIEWCZYNY ODEZWIJCIE SIE JAK NAS CZYTACIE :ico_nienie:

Awatar użytkownika
Kocura Bura
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5842
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:44

30 sie 2007, 20:28

Ewasiek- super, gratulacje!!!! :ico_brawa_01:
Dziewczyny- brzuszki super!!!! Ja to mój wstawię jutro, zrobiony już jest.

ulamisiula
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3099
Rejestracja: 17 kwie 2007, 15:17

30 sie 2007, 20:52

ciekawe czy mi sie teraz uda .Cały dzień tt szwankuje.

Justyna pytałaś co na infekcje.Ja akurat teraz mam to świństwo wiec mam maść Clotrimazolum i tabletki Nystatyna.
GRATULACJE dla EWASIEK!!! :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

A co do wielorybów to ja mam w pasie 118cm. :ico_olaboga:

DZis coś sie dzieje u mnie.Mam wyciek takiego przezroczystego płynu.Tylko nie wiem czy to jest z powodowane tymi tabletkami dopochwowymi co je przyjmuje czy to mi może płyn ucieka.Poczekam jeszcze troche.Jak sie nic nie zmieni to gonie do kliniki.

Awatar użytkownika
Dominisia
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1599
Rejestracja: 03 maja 2007, 12:45

30 sie 2007, 21:05

Ulamisiula tabletki dopochwowe maja takie dzialanie ze cos moze uciekac :) ale jak Cie to niepokoi to najlepiej zapytac lekarza.... Bo na tym etapie to nigdy nie wiadomo co to moze byc za plyn.

Najadlam sie dzis grochowki, teraz pije kolejna szklanke sprita, oj moze to byc ciekawa noc :-D Zmykam pod prysznic i do lozeczka bo tak mnie plecy bola jak jeszcze nigdy w zyciu :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: No i bede czekac na mezulca co to jeszcze w pracy jest...

Awatar użytkownika
eve81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3419
Rejestracja: 01 maja 2007, 14:24

30 sie 2007, 21:10

no znów coś tt sie zacina :ico_nienie:

ja juz po kąpanku, "podwórko" przygotowane do porodu :-D z lustereczkiem pod prysznicem :-D

zaraz zmykam do łóżka bo to już moja godzina spania :ico_spanko:

Awatar użytkownika
Justyna_Bochnia
Profesor Tik-takologii
Profesor Tik-takologii
Posty: 1735
Rejestracja: 08 lip 2007, 12:41

30 sie 2007, 21:20

ulamisiula, mam maść Clotrimazolum i smaruję ale kurcze bo zauważyłąm że mnie to swędzi i piecze na samej górze praktycznie przy łechtaczce i może to jakaś infekcja dróg moczowych i dlatego piecze tak wysoko... kurcze nie wiem w każdym razie w poniedziałek napewno pójde do Gin. przed porodem to nei ma żartów a nei chciałabym zarazić czymś dzieciątka. Do poniedziałku wytrzymam.

Idę pod szybciutki prysznic i o ile TT nie zaprotestuje to jeszcze tutaj zajrzę przed spaniem :*

mama_zuzi1980
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5549
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:51

30 sie 2007, 21:23

Dominika, wez lepiej espumisan... jak pomysle sobie jak sie wczoraj w nocy ze wzdeciem meczylam po bigosiku to brrr.... Straszne to bylo.

Musze lyknac nos-pe bo skurcze mam czeste ale nieregularne. Macica sobie trenuje a owszem, ale ja ledwo dysze jak mnie sciska... :ico_zly:

Eve, no ja tak sie czaje na to golenie... Ale ja tylko gole tak pachwiny (boki) i caly tyl a Wy? Bo tutaj nie gola w ogole i nie wyobrazam sobie zeby w razie ew. rany wlosy mialy mi tam wrastac, brrr.....
A wiecie, dopiero przedwczoraj, podczas masowania :ico_wstydzioch: wyczulam u siebie blizne po cieciu po zuzi, w szoku bylam ze jest bo nigdy specjalnie tam nie zagladalam, ale jest mi strasznie niemilo jak sie po niej masuje.....

Aha i pytalam poloznej co robic podczas porodu aby jak najmniej peknac albo w ogole... No wiec mowila zeby druga faze porodu (parcie) robic powoli, nie spieszyc sie z parciem dopoki polozna nie powie ze mozna. A jak nie da rady sie powstrzymac, to wtedy nalezy "dyszec", jak piesek podczas upalow: krociotkie urywane deszki, bardzo szybkie, wtedy podobno mozna powstrzymac parcie, zeby glowka spokojnie przeszla przez krocze, bez naszego dociskania. No i jak sie chce chronic krocze to odpadaja pozycje na kucaco, stojaco czy na stolku porodowym, Najlepiej podobno wtedy polozyc sie na boku.... eh.... to sobie pogadalam :ico_haha_01:

[ Dodano: 2007-08-30, 21:33 ]
Aaaa, Justynka mialam tak raz jak piszesz ze mnie na gorze swedzialo i wtedy mi lekarz przepisal Pimafucort - masc , ale nie mam pojecia czy to mozna w ciazy. Ulga natychmiastowa byla. Mowil ze to alergiczna reakcja na cos np. na proszek do prania, plyn lub inne....

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: maximllCeap i 1 gość