MonikaSko
Częstowpadacz na plotki
Częstowpadacz na plotki
Posty: 145
Rejestracja: 20 mar 2009, 13:47

17 lis 2009, 14:14

Witajcie :ico_placzek: byłam na ktg skurczy zero prosta kreska byłam u Pani doktor zrobiła mi masaż bo szyjka długa nic nie drgneła nieprzyjemne to było ale minimalnie się coś tam rozwarło w czwartek do szpitala 3 dni jak coś będą mnie obserwowować potem dają kroplówki z tą oksy...i tak przez 3 dni i jak nic z tego nie wyjdzie to potem robią cesarke.Więc czeka mnie masakra jak sie nic niezadzieje zmartwiona jestem strasznie dobiło mnie dzisiaj to ktg pół nocy niespałam teraz lekko pobolewa mnie brzuch ale nawet teraz nie plamie jak ostatnio po badaniu także nikle szanse. Wogóle niewyobrażam sobie tego jak ja zostawie na tyle czasu Kacperka już mi sie ryczeć chce :ico_placzek: Kasia90, chyba nie ja będę ostatnia :ico_placzek:

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 lis 2009, 14:17

MonikaSko nie martw się. Wszystko może się samo nagle rozwinąć. Będzie dobrze!!

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 lis 2009, 14:21

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:48 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 lis 2009, 14:50

Kilolek to pediatra sam dobrowolnie przychodzi do domu?
tak. Tak samo jak połozna. Na wizyte patronazową.

Ale dzisiaj niestety nie przyszła. Zadzwoniła, ze ma dzisiaj tyle wizyt domowych i każdy uważa że ma grypę (oczywiście świńską) że woli do nas nie przychodzic, bo coś nam przywlecze. Przyjdzie w czwartek do nas jako pierwszych.

[ Dodano: 2009-11-17, 13:53 ]
Dziewczynki nie wiecie ile się daje kasy księdzu na chrzciny? wiem, że co łaska się mówi, ale ciekawa jestem ile żeby na głupka nie wyjść:)

Ja szukam właśnie scrapków na allegro żeby zaproszenia zrobić. Ale mnie robota czeka:)
u nas jest cennik. Nie ma co łaska. Chrzciny 200zł. Ślub 700.

[ Dodano: 2009-11-17, 13:57 ]
MonikaSko, nie martw się KTG mnie jak przyjmowali do spzitala to o 23 nie bylo nawet minimalnego skurczu na ktg, a o 4 juz się Michaś urodził :ico_haha_02:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 lis 2009, 15:03

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:48 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 lis 2009, 15:05

A wiecie co? Normalnie rozszarpie któregoś dnia ta moją była kadrową. Wysłałam dzisiaj męża żeby wszystkie dokumenty w pracy odebrała: wnioski do zusu, świadectwo pracy itp. bo jak ja bym sama poszła to by mnie zagadała na śmierć. On jej daje kwity ze szpitala a ona do niego z pretensją, że tam napisali data urodzenia 3 listopada :ico_szoking: bo przecież miałam termin na 6 i ona wszystkie dokumenty zrobiła z datą 6 :ico_puknij: wszystko do poprawy. W dodatku teraz nie ma jakiejś tam osoby w użędzie żeby mogła to podpisać i muszę czekac na wszystko kolejny tydzien, a czas leci, kasa się kończy. Teraz uż na pewno nie uda mi się zasiłku na 1 załatwić :ico_olaboga: grudzień się zacznie, święta za pasem, a ja nawet na rachunki nie będę miała :ico_olaboga:
a ostatnio ta baba do mnie zadzwoniła czy ona mi może swiadectwa pracy napisać wszystkie na jednym druku? Za 7 róznych umów!!! :ico_puknij: mowi, "bo przeciez i tak od września będzie Pani u nas pracowała!" ja wiem czy ja tam będę pracowała? teraz tak mówią, a co powiedzą we wrzesniu? Poza tym 7 lat bez stałej umowy wystarczy. Jak mi nie dadzą we wrześniu to niech się w nos pocałują. Pójdę gdzie indziej.

[ Dodano: 2009-11-17, 14:13 ]
Matko jak dużo. My na cenniku mamy 300zł za ślub.
u nas wszystko jest potwornie drogie. Począwszy od chleba, przez lekarzy a na slubach kończąc.
To chyba dlatego, ze blisko stolicy.
W lato mielismy jechać ze znajomymi nad morze. Ale oni mówią, ze oni do kurortu nie pojadą, bo drogo bardzo. Niby Jantar, mierzeja to tam tak drogo. No slyszeliśmy od różnych ludzi z róznych części Polski, ze drogo ale nic, pojechalism, bo blisko. I co? Przez tydzień razem z opłata za nocleg i zyciem tam ful-wypas wydalismy połowę tego co normalnie w domu na zycie :ico_olaboga: masakra. Niby człowiek normalnie zarabia, a na podstawowe rzeczy mu nie starcza.

A udało mi się załatwić lokal na chrzciny po okazyjnej cenie. u znajomego. Tyle, ze to nie restauracja, a zwykły bar piwny, ale czasem właściciel robi też imprezy. Plus, ze bardzo blisko domu i kościoła, no i lokalik z ogrodem. Tylko nie jestem pewna czy 35 osób tam się zmieści. W każdym razie gość za 2 dania ciepłe krzyknął 80zł, a normalnie kosztuje 120 więc przy 35 osobach róznica kolosalna. A i tak ciasta trzeba będzie upiec, no i jakieś przystawki zrobic, wędlinę kupić. Ale wydaje mi się, ze to i tak wyjdzie dużo taniej. Tylko żebym się nie oszukała.

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 lis 2009, 15:35

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:48 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
matikasia
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3022
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:12

17 lis 2009, 17:30

Kilolek drogo te chrzciny strasznie u Was. Nawet te 80 zł! szok! my robimy w pizzeri, ale będzie serwowany normalny obiad. To taka mała restauracyjka. Za 2 dania (ziemniaki, schabowy, 2 surówki, rosół) płacimy 26 zł. Do tego trzeba dopłacić za winko do obiadu i na własny koszt przywieźć ciasto i tort. Także za 39 osób wyjdzie jakieś 1100. Dziś już mniej więcej napisałam tekst na zaproszenia i wkleiłam fotkę, ale szukam jakiegoś fajnego programu do ramek. Na allegro kupiłam małe scrapki do ozdabiania. Myślę, że z początkiem grudnia zaproszenia już rozdamy.

Śmieszą mnie te cenniki za chrzciny, śluby i tak dalej. W mojej rodzinnej parafii to nie do pomyślenia.
Nie robimy chrzcin w swojej parafii, bo nawet jej nie znam. Jedziemy 50 km do mojego rodzinnego domku. Tak braliśmy ślub i chrzciliśmy Matiego. Od razu na święta tam będziemy więc żaden to problem.

A mam takie pytanka do mamuś karmiących piersią:)
Czy można sobie pozwolić na naleśniczka z serem takiego smażonego bez tłuszczu? czy zalicza się on może po prostu do smażonego i nie można?
Czy kisiel taki szybki co się zalewa wodą prosto do kubka można pić od czasu do czasu?

A macie jakieś ciekawe pomysły na obiadki? ja dziś upiekłam rybę w folii aluminiowej i do tego pieczone ziemniaczki, ale chyba nie za bardzo dla mnie były bo posypałam przyprawą do frytek. Ale rybka była wyborna:) polecam:)
Ostatnio zmieniony 17 lis 2009, 18:08 przez matikasia, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
kilolek
4000 - letni staruszek
Posty: 4553
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:27

17 lis 2009, 18:03

My zapraszamy tylko najbliższą rodzinę na chrzciny...
my niestety tez i tyle osób nam własnie wychodzi :ico_noniewiem:
A Michaś cudny!!
dziekuje :ico_haha_02:

matikasia, jak skończysz to koniecznie nam pokaz te swoje arcydzieła :ico_brawa_01:

Kasia90
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1469
Rejestracja: 28 mar 2009, 11:11

17 lis 2009, 18:47

..
Ostatnio zmieniony 20 lut 2013, 13:48 przez Kasia90, łącznie zmieniany 1 raz.

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot], Thomasbulty i 1 gość