Awatar użytkownika
emalia30
4000 - letni staruszek
Posty: 4924
Rejestracja: 09 lis 2007, 11:51

10 mar 2008, 19:41

witajcie
cos faktycznie ruch na naszym wateczku ucichl
Ja jakos nie mam ost natchnienia na nic,a do tego w pracy kazdy dzien jest juz na pelnych obrotach,wycieczka za wycieczka,mecze i kibice zwalaja na weekendy i zostawiaja syf :ico_zly: ,a teraz za tydz St Patricks Day -wielkie swieto Irlandczykow a pozniej Wielkanoc
wiec teraz mam przerabane,wracam i padam z nog,a wczoraj po calym dniu pracy tak brzuszek zaczal mi sie stawiac,ze az bolalo :(

wozeczki podobne sa Zulciu ,wybieraj wg swoich potrzeb,wiem,ze szukasz lekkiego :ico_oczko:

Szpilka witam cie wsrod nas nowa kolezanko i gratuluje synka :ico_brawa_01:
uciekam jesc
sciskam wszystkie i mocno tule
papa

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

10 mar 2008, 20:33

emalia30, dużo cierpliwości i wytrwałości na nadchodzący gorący okres w pracy.
Szpilka, witaj również tutaj :ico_haha_01:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

10 mar 2008, 20:37

zulcia, wozeczki bardzo podobne :ico_noniewiem: ciezko wybrac.... ale ceny sa super !
ja mam wozeczek przygotowany i cala wypraweczke juz poprana, poprasowana i torbe do szpitala spakowana :ico_haha_01: a co bede sie potem spieszyc! :ico_oczko:
czekam teraz na renowacje wiktorkowego lozeczka przez mojego mezusia, musze kupic przewijaczek na lozeczko do naszej sypialni i czekam na mebelek- przewijak do lazienki (od znajomych po ich synku)
jeszcze jak dzidzia sie urodzi to mysle kupic lezaczek :-D
witaj Szpilka :ico_haha_02: zagladaj do nas czesciej

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

10 mar 2008, 22:43

Wow dziewczynki,to macie już całą wyprawkę.Ja muszę wszystko kupić,bo mam tylko łóżeczko i ubranka,a dodatku nie poprane :ico_wstydzioch: A,mam jeszcze chusteczki do pupci i fotelik.Dopiero po świętach wybieramy się po pieluchy,wanienkę,kosmetyki,rożek,czapeczki.Już sama nie wiem co jeszcze :ico_olaboga:

[ Dodano: 2008-03-10, 21:44 ]
A Wy co macie?Może mi to pomoże,bo boję się,że coś przeczyłam i się obudzę z ręką w nocniku :ico_olaboga:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

10 mar 2008, 23:07

zulciu, chusteczek do pupci nie kupuje bo u nas w szpitalu nie polecaja... pupcie maluszkowi myje sie recznikiem jednorazowym i mydelkiem ( u wiktorka chustyeczki zaczelam stosowac jak mial juz kolo 2 miesiecy)
fotelik samochodowy tez mam po wiktorku ale jeszcze jest w polsce, (do soboty) bo wypozyczylam go szwagierce :-)
ja mam duzo ubranek po wiktorku i to takich uniwersalnych kolorkow wiec i dziewczynce podejda...ciuszki sa jak nowe... szkoda na razie kupowac ubranka bez sensu...takiemu malenstwu przeciez najwygodniej jest w pizamkach a wole te pieniazki wydac jak niunia bedzie miala tak ze 3 miesiace na sukieneczki w ktorych moja pannica bedzie podziwiana w polsce przez dziadkow i kuzynow:-D
pieluszek mam na razie tylko jedna paczuszke...gdy urodze maz bedzie mial 2 tygodnie urlopu macierzynskiego :-D to w razie potrzeby bedzie po marketach jezdzil
kupilam sobie dwa biustonosze "matki karmiacej", pizamke i koszule nocna rowniez przystosowane do szybkiego karmienia piersia

szczako
Mam Doktorat z forum!!!
Mam Doktorat z forum!!!
Posty: 1651
Rejestracja: 15 paź 2007, 19:06

10 mar 2008, 23:43

MONIKAB fr, już spakowana? Wow :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

10 mar 2008, 23:45

Monisiu dzięki :ico_haha_02: Ja też mam część rzeczy po Zuzi,głównie chodzi mi o pielęgnacje,bo jakoś tak mi wywietrzało to z głowy,a tych duperałków jest sporo,typu smoczek,nożyczki,szczoteczka,mydełko itp.mam nadzieję,że niczego nie przeoczę.Nie wiem,czy kupować koszulki pod pajacyki,mam sporo body.Ech,tyle tego,że szok,nie mówiąc,że nic dla siebie nie mam.Po świętach się ostro zabiorę za zakupy.

[ Dodano: 2008-03-10, 23:35 ]
Obrazek

Awatar użytkownika
Szpilka
Niemowlak forumowy
Niemowlak forumowy
Posty: 67
Rejestracja: 10 mar 2008, 17:24

11 mar 2008, 09:06

szczako, witaj :)

U mnie wyprawka czesciowo juz skompletowana - wynik zagrozenia przedwczesnym porodem i koniecznoscia lezenia co sprzyja zakupom przez internet:

- ubranka w wiekoszosci mam ( z reszta szczako cos o tym wie :-D )
- łóżeczko + materacyk
Obrazek

- wózek - x-lander xa kolor blue2008
Obrazek

Obrazek

- fotelik maxi cosi cabrio
Obrazek

- elektroniczna niania
- podgrzewacz
- pieluchy tetrowe
- poszewki:
Obrazek

Obrazek

- wypelnienie do poscieli
- ochraniacz
- rozki
- przescieradla
- pokrowce na przewijak

teraz zastanawiam sie co jeszcze..

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

11 mar 2008, 11:48

Obrazek
Ja odprowadziłam Zuzankę do przedszkola,poplotkowałam sobie z dwiema koleżankami,które są w ciąży i zakulałam sie do domku.Troszku posprzątałam,pojadłam i na 12.20 zmykam do mojej gin.U nas słonko pięknie świeci,chociaż o 8 było pochmurno.Znowu ma być brzydko,niech ta wiosna zagości już na stałe,bo dość już deszczu,wiatru i zimna.A słonko poprawia super nastrój.
Szpilka, zakupy super :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Czyżbym tylko ja została? :ico_olaboga: Muszę się ostro wziąć za zakupy.
Odezwę się jak wrócę.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

11 mar 2008, 14:52

witajcie dziewczynki
szpilka widze ze i u ciebie wypraweczka juz gotowa :ico_brawa_01:
zulciu co do kosmetycznych rzeczy to ja mam te podstawowe(dla dzidziusia- mydelko w plynie , woda fizjologiczna, pieluszki, nozyczki do paznokci, obcinaczki, termometr do kapieli i termometr elektroniczny do pupci, grzebyczek i szczotka do wloskow)bo na pozostale dostane w szpitalu recepte i wybiore z apteki za darmo np. gaziki , spirytus do pepuszka,masc dla maluszka na zmiany skorne, masc na moja rane itp...

a bylam dzisiaj u lekarza... wszystko w najwiekszym porzadeczku, wyniki z krwii i moczu oraz cisnienie jak u niemowlaka :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking: :-D
tylko jest jeden problem...a mianowicie pani doktor zapowiedziala ze malenstwo... nie jest juz malenstwem :ico_szoking: kiedy spytala ile wazylo pierwsze dzieciatko (3630) to powiedziala ze drugie bedzie napewno duzo wieksze :ico_szoking: :ico_szoking: :ico_szoking:
ile wazy teraz to dowiem sie w czwartek... mam tylko nadzieje ze porod bede miec naturalny :ico_sorki: :ico_noniewiem:

[ Dodano: 2008-03-11, 14:04 ]
a jeszcze z ubranek... to do szpitala mam mam 6 par body, 3 kaftaniki, 6 pizamek, czapeczki (na liscie pisalo ze wystarczy jedna)3 pary skarpetek, 2 pieluchy tetrowe (pisalo 4 ale 2 w zupelnosci wystarcza), kocyk i taki spiworek- to zamiast rozka... osobiscie nie polecam rozkow :ico_oczko: , paczka pampersow od 3 do 6 kilo :ico_noniewiem: mam nadzieje ze wszystko wymienilam :ico_oczko:
reszta rzeczy lezy poprana i poprasowana w komodzie i czeka na nasz powrot ze szpitala :-D

mam tutaj do was pytanko... bo sama jeszcze nie wiem... w co ubierzecie swoje malenstwa jak bedziecie wychodzic ze szpitala? ja wiktorka rodzilam w zimie to sprawa byla oczywista... a teraz to zupelnie nie wiem na co mam sie przygotowac :ico_noniewiem:
mysle ze blizej porodu jakos mnie olsni i instynkt maciezynski sam mi podpowie :ico_oczko:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość