madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

25 lis 2007, 10:23

Czesc dziewczyny.

Gosia przepraszam ze uciekłam ale Patryk sie obudził i musiałam pójść do niego.chyba cos mu sie przysniło bo strasznie płakał, położyłam sie obok i zasnęłam :ico_wstydzioch:
A miałam ochote na imprezkę :ico_oczko:
W ogóle noc była koszmarna, prawie w ogóle nie spałam.Patryk z cztery razy sie budził z płaczem i wtulał. Ostatnio cały czas by tylko sie przytulał do mnie. Rano sie obudził, chciałam sobie jeszcze pospac troszkę, kiedys wstawał z tata i było ok a teraz stał nade mną z płaczem dopóki ja tez nie wstałam.
teraz pije :ico_kawa: i zaraz sniadanko. A potem nie mam pojęcia :ico_noniewiem:

Życzę Wam miłej niedzieli, moja chyba taka nie będzie :ico_noniewiem:

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 lis 2007, 10:33

madziarka81, czemu mówisz że nie będzie miła? dzięki za :ico_kawa:

Awatar użytkownika
Fintifluszka
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3623
Rejestracja: 16 mar 2007, 20:39

25 lis 2007, 11:01

no Madziarka to ciężką noc masz za sobą faktycznie... :ico_noniewiem:
Ja spałam sama, bo Kuba z bratem imprezował do 5 rano... jego brat czmychnął z wojskowej izby chorych przez płot :ico_puknij: nudzi mi się... mama też jeszcze śpi, nie wiem co mam ze sobą zrobić-dobrze, że jest komputer :ico_oczko:

mariola
Jestem mózgiem tego forum!
Jestem mózgiem tego forum!
Posty: 1805
Rejestracja: 29 sie 2007, 21:50

25 lis 2007, 11:15

Cześć dziewczyny my juz po kawce umyłam sobie włosy no i teraz czytam co tu popisałyście.Na 12 idziemy z Julka do kosciółka a potem autobusem do szwagierki na obiad bo mąż w pracy i prosto tam przyjedzie.
madziarka81 pisze:W ogóle noc była koszmarna, prawie w ogóle nie spałam.Patryk z cztery razy sie budził z płaczem i wtulał. Ostatnio cały czas by tylko sie przytulał do mnie. Rano sie obudził, chciałam sobie jeszcze pospac troszkę, kiedys wstawał z tata i było ok a teraz stał nade mną z płaczem dopóki ja tez nie wstałam.
wiem co to jest moja Julka rano jak wstaje to nigdy nie budzi taty tylko stoi nade mna i kwęczy ze mam wstać. :-)

madziarka81
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3081
Rejestracja: 23 mar 2007, 17:10

25 lis 2007, 11:43

Renia0601 pisze:madziarka81, czemu mówisz że nie będzie miła?

bo mam zły humor :ico_oczko:

Ale moze nie będzie tak źle :ico_noniewiem:
Fintifluszka pisze:dobrze, że jest komputer

popieram :-D

Awatar użytkownika
mz74
Dorosłem już do Liceum!
Dorosłem już do Liceum!
Posty: 1303
Rejestracja: 08 sie 2007, 13:33

25 lis 2007, 13:06

Czesc Dziewczynki!!

Ja dzisiaj troszke dluzej pospalam :-) kawke tez juz wypilam!!

madziarka81 pisze:bo mam zły humor :ico_oczko:


:ico_nienie: :ico_nienie: :ico_nienie:

Renia0601 pisze:to ileż on będzie jeszcze na te nocki chodził?


Moj Piotrek ma zmiany tygodniowe, dzisiaj ostatnia nocka a potem tydzien wolnego, a potem znowu na tydzien do pracy na dzien.... :-) i tak wkolo....

Czekam na rodzicow, musialam powyciagac wszytskie graty ze starego kredensu, ktory wyrzucimy... tata powiesi nam szafki i potem czeka mnie ukladanie :ico_oczko:

Moj Maly tez niezle szaleje, ale w nocy troche spi, dopiero wczesnym rankiem daje znac o sobie..... :-D

Wiecie co wlasnie zmierzylam sie "w pasie"..... masakra 115 cm!!!! A jak tam u Was??

Milej niedzieli!!
Buziaczki!!

Awatar użytkownika
CleoShe
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2938
Rejestracja: 06 lis 2007, 22:04

25 lis 2007, 13:57

Dzień dobry :ico_haha_02:

mz74, Wiem jak to jest kiedy mąż robi na nocki.. sama się z tym męczę. Choć mój Rafał robi tylko 3-4 nocki w tygodniu a reszta tygodnia wolna. Ja teraz mam wrażenie, że to ja więcej pracuję bo robię od poniedziałku do soboty.

Jak się teraz zmierzyłam w pasie to wyszło mi... 94 cm :ico_szoking:
Choć zawsze szczupła byłam z co najmniej pięciokilogramową niedowagą :ico_haha_01: . Ale synek mój na szczęście prawidłowo rośnie i ja też bo przytyłam jak dotąd ponad 10 kg a kobietom z niedowagą zalecane jest przytyć 12-18 kg. Do końca ciąży jeszcze 6 tyg więc pewnie jeszcze mi coś przybędzie :ico_ciezarowka:

Miłego dnia..........................
Ostatnio zmieniony 25 lis 2007, 19:55 przez CleoShe, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Renia0601
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5742
Rejestracja: 15 lis 2007, 14:27

25 lis 2007, 14:34

u mnie 110 w pasie :ico_haha_01: i już tak nie przybywa jak wcześniej więc sądzę że może ajkieś trzy centymentry jeszcze dojdą, ale pewnie się przeliczę :ico_haha_01: się okaże

madziarka81 pisze:bo mam zły humor

Ale moze nie będzie tak źle


Na pewno nie będzie tak źle, chociaż pogoda za oknem nie za fajna

Awatar użytkownika
marcia_pod
Zrobiłem Magistra z forum!
Zrobiłem Magistra z forum!
Posty: 1476
Rejestracja: 26 cze 2007, 20:46

25 lis 2007, 14:35

Hey!
Ja tylko sie zameldowac przy okazji i uciekam. Wpadłam na kompa sprawdzic tylko czy mój mąż nie napisał i uciekam bo tak mnie ten bok boli ze właściwie na siłe tu siedze i pisze. Musze isc lezec.
Jutro na badania, pewnei nie beda ciekawe skoro tak boli ta wątroba. uffff

Zmykam

Miłej niedzieli

Awatar użytkownika
kaska28
Gaduła niepokonana!
Gaduła niepokonana!
Posty: 838
Rejestracja: 07 mar 2007, 13:31

25 lis 2007, 15:22

Witam.

Ja tez na chwilkę, bo lecę na obiadzik, a potem spodziewam sie gości.

Gosiu u mnie też w pasie "tylko" 117 cm :ico_haha_01:

Jak będę miała chwilkę to wopadnę jeszcze wieczorkiem, a jak nie to od rana poczytam co sie u Was działo i cosik naskrobię :-)

Buziaczki i pozdrowionka...

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot] i 1 gość