Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

08 lut 2009, 16:12

witam

ejustysiu ja tz tak mialam i musialam zostac juz 2 razy w szpitalu z tego powodu. Nie zadzwonilas na pogotowie? Wiesz z takimi sprawami nie ma zartow.

cala reszte pozdrawiam

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 lut 2009, 16:23

dziewczyny, ale to w ciąży normalne, na kwietniówkach już większość dziwwczyn ma regularne skurcze w gazecie też o tym czytalam a co do siusiania to pod koniec ciąży znowu powraca nocne bieganie do kibelka bo dzidzia duża i na pęcherz naciska. Kupilam magnez, dziewczyny lykają to na skurcze wlaśnie więc może pomoże, jutro jeszcze jade zbadać mocz i jak bede miala zly wynik to we wtorek albo w środe jade do lekarza, a z malym jest ok bo sie wierci aly czas, no i zreszta przecież, jestem w ciąży - nikt nie mówil, że bedzie latwo :-D ide troche odespć , albo chociaż poleżeć :)

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

08 lut 2009, 16:31

ejustysia, skurczom mowimy sio :-) mam nadzieje ze juz bedzie dobrze ale gdybys miała powtorke z rozrywki to chociaz zadzwon do lekarza na konsultacje :ico_sorki: pamietaj ze Wiktorkowi najlepiej jest narazie u Ciebie w brzuszku :ico_sorki:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

08 lut 2009, 17:41

zoola musze Cie zmartwić, ale od 27-30 tyg skurcze trwające do 2 minut mogą występować nawet 10 razy na godzine i jest to normalne - macica przygotowuje się do porodu - te skurcze nie są absolutnie niebezpieczne i występują u każej kobiety - ( Ciebie też czekają ) potem są kolejne skurcze u dolu brzucha od 34 tyg i od 36 tyg silne skurcze przepowiadające :) nie ma co sie martwić, każdą z nas to czeka :) a Wiktorek niech siedzi w swoim baloniku :) mam nadziej, że jak najdluzej, ale zobaczymy. Ja sie w tym tyg pakuje wole być przygotowana - da mi to komfort psychiczny choć mam nadzieje, że wcześniej niż w kwietniu sie nie przyda :)

[ Dodano: 2009-02-08, 17:06 ]
wlaśnie czytam w lutowym \'mam dziecko"
" niektóre kobiety ok. 8 miesiąca ciąży zaczynaja odzczuwać nieregularne skurcze. Zazwyczaj nie są one bolesne, choć mogą być czasem na tyle mocne, że zmuszają Cię do przerwania wlaśnie wykonywanej czynności. Poczujesz , jak macica napina się, a następnie po mniej więcej 30 sek - rozluźnia. To tzw. skurcze Braxtona-Hicksa. Nie są one niczym niepokojącym choć możesz zastanowiać się czy przypadkiem wlaśnie nie zaczyna sie poród (...) "

juz wcześniej też czytalam, ja to co miesiąc wszystkie gazety ożliwe kupuje i mama moja sie śmieje bo co chce mi poradzić to, albo ja już wiem, albo mówie, że teraz tak sie nie robi bo to szkodzi. Swoją drogą np niewskazana jest poduszka w lóżeczku dzieciecym , więc nie wiem po co sprzedaja :)

Awatar użytkownika
IVI90
Seryjna gaduła
Seryjna gaduła
Posty: 451
Rejestracja: 13 wrz 2008, 21:33

08 lut 2009, 20:09

czyli to normalne, dobrze wiedziec.

maz co chwile przychodzi do mnie i pyta sie czy jest ok, pewnie to chwilowe hmmm. :ico_szoking:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 lut 2009, 09:04

dzień dobry mamusie, witam z plateczkami na mleczku, dziś znowu na masażyk ide z mamą a do tej pory musze zrobić obiadek dla męża i jeszcze dla pracowników bo dziś robią coś w nowym domku :) dzisiejsza nc byla o wiele lepsza - widocznie magnez pomógl i dzięki Bogu :ico_sorki:
a wy śpiochy wstawać z lóżek

Awatar użytkownika
zoola27
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5989
Rejestracja: 24 sie 2008, 20:07

09 lut 2009, 09:48

dzisiejsza nc byla o wiele lepsza -
:ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

witam i ja !!!! wczoraj wrócilismy pozno do domu :ico_olaboga: dzisiaj bede pewnie odsypiac ......jaki miałam sen :ico_olaboga: sniło mi sie ze Natasza wyskoczyła z brzuszka a ja ja wszystkim pokazywałam ........była przepiekna ale mowie do niej córcia tobie bedzie jeszcze lepiej w srodku i próbowałam ja włozyc z powrotem a ona zapierała sie roczkami i nozkami ...dopiero ja zczełam ja kołysac i spiewac kołysanke i usneła i wtedy włozyłam ja do brzuszka :ico_brawa_01: :ico_puknij: :ico_puknij:

a w nocy jak usypiałam to maz mowi do mnie : ej ona sie rusza.....mowie wiem czuje a on na to to jak ja mam spac jak ona sie rusza :-D
wystarczyło by zdjasc reke z brzuszka no ale na to akurat nie wpadł :-D :ico_smiechbig: :ico_smiechbig: :ico_smiechbig:

Awatar użytkownika
ejustysia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5388
Rejestracja: 08 wrz 2008, 15:52

09 lut 2009, 09:57

zoola no masz - my to mamy z tymi mężami roboty - gotujemy im, zakupy robimy i nawet myśleć za nich trzeba :)

a co do snów to też czytalam w gazecie :-D , że w 3 trymestrze często śni sie mamusiom dzidzia, mi narazie nie :ico_placzek:

Awatar użytkownika
avanti83
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7273
Rejestracja: 12 lip 2008, 12:35

09 lut 2009, 09:58

ja tez witam z plateczkami na mleku :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
22540MONIKA
Wodzu
Wodzu
Posty: 11813
Rejestracja: 27 mar 2007, 21:45

09 lut 2009, 10:00

i ja sie witam cieplutko :ico_haha_02:
ja juz po małym śniadanku zjadłam kanapeczki z żółtym serkiem i zielona sałatą :ico_haha_02:

ejustysia, dobrze ze dzisiejsza noc była lepsza :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

ale u nas dziś zimno w porównaniu do dnia wczorajszego czy soboty :ico_puknij:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Ahrefs [Bot], Google [Bot] i 1 gość