Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

07 kwie 2011, 06:05

a u mnie dzisiaj cos malutka zakaszlala :ico_olaboga: pojade w poludnie z nia do lekarza znowu niech zobaczy czy jakies cholerstwo sie nie przypatoczylo :ico_zly:

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

07 kwie 2011, 11:33

Moje pyszczki kochane :723:
U nas dzis ma byc 20 stopni i prawie nie ma wiatru , boooooomba, nawet choróbska wydają się niczym w takich sytuacjach :ico_brawa_01:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Obrazek
Zdjęcie może zbyt ,,fantastycznie'' przegięte, ale u nas taka dziś pogoda normalnie - bajka ...
Obrazek
Nawet wyskoczyliśmy na chwilunię nad morze :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2011, 21:15 przez b@sia, łącznie zmieniany 1 raz.

Tynusz1
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6261
Rejestracja: 06 paź 2008, 06:26

07 kwie 2011, 14:12

b@sia, cudowny aniolek ;)

a my nie dlugo do przychodni z malutka znowu bo cos pokaszluje nam :ico_placzek:

Awatar użytkownika
manenka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5404
Rejestracja: 13 cze 2007, 16:57

07 kwie 2011, 17:26

hej mnie ostatnie dni pochłonęło szukanie pralki , ale już mam upatrzona miele :-D wiec jutro jedziemy
stara mi się nie zepsuła ale jest za mała i ma za małe obroty jak byłam tylko z mężem to nam starczało o teraz przy 2 dzieci nie wyrabiam z praniem, stara miała max 800 obrotów a ta nowa 1400, stara była do 4kg a ta 6kg , wiec różnica jest , już się nie mogę doczekać jej w domu :-D

u nas na razie dzieci zdrowe :-)
Nell potrafi przespać czasem 6h w nocy :ico_brawa_01:

śmieje się coraz więcej i już zaczyna tam coś po swojemu próbować mówić :-)



basia współczuje ci tych problemów z piersiami, ja pamiętam jaki to ból mi się wszytko wyregulowało po 2mc i potem już było super, wiec trzymam kciuki by i tobie się wszystko uregulowało już :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a aniołek cudny :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-07, 17:27 ]
Tynusz widze, ze Julcie choróbska dopadły
ja oczka przemywałam solą fizjol. i mlekiem swoim i ładnie się szybko zagoiły :ico_sorki:
zdrówka dla małej :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-07, 17:29 ]
Agnieszka to aż tak siostra to przeżywa mocno??
dla mnie najważniejsze było by dziecko zdrowe się urodziło :ico_sorki: :ico_sorki: no może i do twojej siostry to kiedyś dotrze , że płeć nie ważna najważniejsze zdrówko, choćby miała mieć 6 chłopców ale najważniejsze by zdrowych :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-07, 17:32 ]
Ania żaba niestety tak bywa, że te starsze budzą młodsze a młodsze starsze i jedno i drugie czasem się nie wyśpi a jak dzieci niewyspane to marudne :ico_olaboga:
życzę by problemy brzuszkowe się skończyły :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2011-04-07, 17:34 ]
Pinko a jaką herbatkę dajesz taka z hipa czy zwykła koperkową parzysz bo ja ostatnio oglądałam program to w takich herbatkach hipa jest może 3% koperku a reszta ti glukoza, więc pediatra się wypowiadał , że lepiej kupić normalną herbatkę koperkowa i ją parzyć i podawać
a może zacznij jeszcze dawać po każdym posiłku po 3krople espumisanu zapobiegawczo u nas to pomaga

[ Dodano: 2011-04-07, 17:57 ]
smoczki z imieniem chcę znowu zamówić trochę większe bo zaraz od 3mc by się przydały
takie mi się teraz podobają
http://www.navnesmokken.no/Products.asp ... cleID=6457

Skoro wszyscy wstawiają zdjecia to i ja pare wstawię

Obrazek

z koleżanką Julka 4,5mc starsza i jej siostrą

Obrazek


Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

07 kwie 2011, 19:42

a my nie dlugo do przychodni z malutka znowu bo cos pokaszluje nam
Oj żeby szybko przeszło, maluszki mają natrudniej z najmniejszym nawet katarkiem, ja przy Oliwce spac nie moglam, bo mi sie wydawalo ze sie moze zakrztusic albo udusic przy katarku :ico_olaboga:
śmieje się coraz więcej i już zaczyna tam coś po swojemu próbować mówić
To tak jak i Zuzia :ico_brawa_01:
uwielbia jak się do niej guga i grucha, micha się jej cieszy od ucha do ucha :-D :-D
a po swojemu to na razie tylko samogloski aaaaaaaa......uuu....oooo :ico_oczko:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

07 kwie 2011, 23:09

b@sia, dzięki za info o tych pleśniawkach, Stasiu ma biały nalot na języczku, a mnie piersi potwornie bolą podczas karmienia i nawet jak się sama dotknę, albo z zimna... nie wiem czy to to, ale zapytam pediatry przy najbliższej okazji... Zdjęcia motylka cudne i morze masz niedaleko.... pozazdrościć, skąd jesteś?
Tynusz1, co Ci lekarz powiedział? Dużo zdrówka dla Juleńki...
Pinko a jaką herbatkę dajesz taka z hipa czy zwykła koperkową parzysz bo ja ostatnio oglądałam program to w takich herbatkach hipa jest może 3% koperku a reszta ti glukoza, więc pediatra się wypowiadał , że lepiej kupić normalną herbatkę koperkowa i ją parzyć i podawać
a może zacznij jeszcze dawać po każdym posiłku po 3krople espumisanu zapobiegawczo u nas to pomaga
włąśnie tą z hippa, ale zamówię taką do parzenia. Espumisan też mam, to może masz rację, zacznę mu podawać po każżdym jedzeniu. Dzięki za poradę :ico_sorki:
Zdjęcia super, jaka z Nell śliczna dziewusia i jakie ma długie ciemne włoski :ico_brawa_01: i spineczkę... śliczniusia :-)
uwielbia jak się do niej guga i grucha, micha się jej cieszy od ucha do ucha :-D :-D
a po swojemu to na razie tylko samogloski aaaaaaaa......uuu....oooo :ico_oczko:
o tak, Stasiu też uwielbia jak się do niego mówi, wtedy patrzy na mnie tymi swoimi ślipkami i widać zadowolenie na jego buzi. A i uśmiecha się do mnie często, tylko nie wiem czy już świadomie, czy to odruch ciągle jest...

Idę spać,bo późno się już zrobiło.

[ Dodano: 2011-04-08, 08:26 ]
Dzień Dobry, stawiam :ico_kawa:

@gniecha
Obywatel Tik-taka
Obywatel Tik-taka
Posty: 900
Rejestracja: 28 paź 2010, 20:09

08 kwie 2011, 08:43

Dzień Dobry! :ico_kawa: U nas lepiej malutki ma mniejszy katarek .
pinko z tym oczkiem zapytaj lekarza bo mój pierworodny tak miał i okazało się ,że ma zatkane kanaliki oczne spróbuj mu leciutko masować w wewnętrznym kąciku oka bo potem to się igłą pod znieczuleniem odtyka mojego dzięki masowaniu ominął ten zabieg(rutynowy) gdy dziecko ma katarek i jedno oko łzawi odrazu kilka razy dziennie pomasuj i już .

Siostra dochodzi do siebie ja zapytałam jej czy woli chorą córkę czy zdrowego syna??Wiadomo co powiedziała ZDROWIE NAJWAŻNIEJSZE ! A po za tym wszystkie ciuszki po mnie odziedziczy bo 6 miesięcy różnicy tylko będzie. Ma jeszcze czas by się oswoić .Też bym chciała mieć siostrzenicę bo teraz 4 chłopaków w rodzinie ,ale może kiedyś zdecydujemy się na kolejną próbę :-D

manenka jaka śliczna dziewuszka a te włoski czadowe!!U mnie rodzinne ja nie miałam włosków mój pierworodny no i teraz Stefan też nie ma włosków (do czasu) :-D

Awatar użytkownika
b@sia
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 507
Rejestracja: 13 lip 2010, 10:57

08 kwie 2011, 10:15

Stasiu ma biały nalot na języczku, a mnie piersi potwornie bolą podczas karmienia i nawet jak się sama dotknę, albo z zimna... nie wiem czy to to, ale zapytam pediatry przy najbliższej okazji
Z tego co piszesz to może być to (możesz jeszcze sprawdzić czy na podniebieniu nie ma białych kropek - wtedy to na pewno to), wiem że bez recepty można aphtin kupić i smarować zarówno w buzi jak i brodawki, ale nie wiem jak to szybko działa i czy wyleczy do końca. Tutaj dostałam Nystatyne dla Zuzi (w pl tez to daja). Ja dostalam krem do stosowania 2razy dziennie. Ale poniewaz przed karmieniem musze go zmyc wiec po pozostalych karmieniach i tak smaruje aphtinem zeby to zeszlo jak najszybciej.
Ale juz dzisiaj jest ogromna roznica, bo nie musze brac srodkow przeciwbolowych. Jeszcze troche boli ale to tak do wytrzymania :ico_brawa_01:
i morze masz niedaleko.... pozazdrościć, skąd jesteś?
W Anglii mieszkamy, więc tu woda naokoło :-D
A i uśmiecha się do mnie często, tylko nie wiem czy już świadomie
No jak na Twój widok się śmieje albo jak do Niego mówisz to już raczej świadomie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
Manenka z tymi herbatkami to niestety święta prawda, kuszą nas tym, że można błyskawicznie przyrządzić, ale niestety większość to sztuczne składniki, ale czego można się spodziewać przy granulkach. Polecam tylko na wyjazdy i w sytuacjach, gdy ciężko jest zaparzyć prawdziwy rumianek czy koperek :ico_oczko:
Siostra dochodzi do siebie ja zapytałam jej czy woli chorą córkę czy zdrowego syna??
Ja rozumiem co znaczy chcieć córkę :ico_oczko: na szczęście u nas aż dwa razy mnie uszczęśliwiło :ico_brawa_01: ale czasem tak jest, że syn za synem się udaje i z tego też trzeba się cieszyć. Czasem Ci synowie to tacy wyrosną mamusini (w sensie, że tak obstają za matkami i tak o nie dbają), że żadna córka by ich nie zastąpiła :-D

Agnieszka26
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 857
Rejestracja: 06 cze 2010, 10:56

08 kwie 2011, 10:33

manenka, Ja do Ciebie mam pytanie :-D Jak zrobiłas taki piękny początek wątku tzn wszystkim mamuniom suwaczki założyłas? Jestem ze styczniówek 2011 założyłam wątek i nie mam zielonego pojęcia jak to zrobic :ico_noniewiem: :ico_wstydzioch: Proszę pomóż mi :-D

[ Dodano: 2011-04-08, 10:34 ]
A tak pozatym ale macie słodkie dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:

Awatar użytkownika
pinko
4000 - letni staruszek
Posty: 4937
Rejestracja: 28 lut 2008, 12:40

08 kwie 2011, 16:36

@gniecha, dzięki za radę z oczkiem, pomasuję mu troche przy każdym karmieniu. Do pediatry też idziemy niedługo, to ją o to zapytam.
(możesz jeszcze sprawdzić czy na podniebieniu nie ma białych kropek - wtedy to na pewno to
na podniebieniu nic nie znalazłam :ico_noniewiem: zapytam o to pediatrę.
W Anglii mieszkamy, więc tu woda naokoło :-D
ach no tak... tam niedaleko do wody :-)
Ja rozumiem co znaczy chcieć córkę :ico_oczko:
o tak, ja też bardzo chciałam córcię za pierwszym razem, a teraz mamy parkę i niczego więcej do szczęścia mi nie trzeba :ico_brawa_01:
A tak pozatym ale macie słodkie dzieciaczki :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
dzięki, Twój synuś też śliczniusi :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-08, 20:34 ]
Moje dzieciaczki już śpią, Staś nie miał dzisiaj kolki i nie płakał, tylko spokojnie zjadł :ico_sorki:
Teraz czekam na mojego męzulka i zacznie się weekend :ico_brawa_01:

[ Dodano: 2011-04-09, 08:54 ]
Dzień Dobry :-)
Stawiam :ico_kawa: częstujcie się.
Ja dzisiaj do 8 mogłam pospać, bo mężulo wstał rano, jak przyszła do nas ula po 6 i dał jej śniadanko, posadził na nocnik i włączył jej baję :ico_sorki:

Idę umyć włoski i będziemy się zbierać do marketu na zakupy.

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość