Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

26 maja 2011, 08:43

buzok u nas wczoraj pogoda identyczna.Wspolczuje spodkania z tesciowa ale napewno bedzie dobrze
:ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adrianka sliczny z niego chlopczyk no i :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Oliwi za jeje super dzielo :-D

U nas dzis dziwna pogoda troche slonka troche chmurek no zobaczymy moze sie rozpogodzi :ico_noniewiem:
wstawiam wam moj mala gadulke:
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Nadia sie kreci pozniej zajrze!!!!!!!!

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

26 maja 2011, 11:28

Cześć dziewczynki


Gaga brawo :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Krzysia za wygibaski moja |Klaudia próbuje już ale jak na razie to potrafi się złapać za stópki ale do buzi jeszcze za daleko ale lada dzień pewnie zaczai że tam można też kopytka wsadzić bo jak narazie to pierwsze co to do buzi pcha obojętnie co to jest a najlepiej jej smakuje kocyk :) No i brawa za wagę dla przystojniaczka małego..... :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:,


Aniula cudna Naduśka i śliczną masz siostrzenice malutka jest słodka z resztą wszystkie nasze dzieciaczki są piękne!


Buzoczku Cudnego masz "brudaska" a Oliwcia jaka zdolniacha tata normalnie jak ze zdjęcia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:


A co u nas w sumie to bez zmian dziś jadę co centrum aby zważyć Klaudię i chcę się zobaczyć z Health Visitor bo ma jakąś wysypkę na policzku nie wiem czy to może od śliny bo cały czas ma mokry ryjek czy może od czegoś innego!

A i nie wiem co się dzieje bo nie chce mi jeść :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: :ico_olaboga: wczoraj dałam jej kleik z owocami o 3 a potem butlę wyciągnęła dopiero o 7 gdzie dla niej taka przerwa to strasznie długo! W nocy tak samo nie chciała jeść po kąpieli czyli od 7 do 4 w nocy nic nie jadła a potem obudziła się o 9 i zrobiłam jej butlę to też nie chciała wzięłą tylko kilka łyków i koniec teraz dałam jej kleik z jabłuszkiem wciągnęła całą miseczkę nie wiem czemu butli już nie chce czy to może że ząbki jej idą i ją boli a może zaczęłąm ją łyżeczką karmić i już jej się ciągnąć nie chce!??? :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek: ie wiem co robić.......


A i powiedzcie mi czy to normalnie że 2 już @ po porodzie może być b. obfity bo leci ze mnie i leci! W prawdzie w zeszłym miesiącu też miałam tak mocno czy wy też tak miałyście czy może wręcz odwrotnie!?

Buziaki muszę spadać mała woła......

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

26 maja 2011, 15:09

Witajcie! My po szczepieniu i Adrian waży 7200 i 73dł :ico_szoking: , tak Gaga mój Adrian tak ogólnie to drobniutki jest i wychodzi na to że bardzo długi jak na swój wiek :ico_noniewiem:

Pisała do mnie Agnieszka, że idzie do szpitala, bo dogadała się z tym profesorem, i wziął ją pod swoją opiekę, będzie do mnie pisać, a ja przekaże wam. Prosila o trzymanie kciuków :ico_sorki:

Nie rozpisuje się, bo szykuję się na nieszczęsne bierzmowanie :ico_placzek: , będę wieczorkiem to napisze coś więcej

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

26 maja 2011, 17:20

my już w domku Klaudia waży 6520 i mierzy 61,5 cm od ostatniego mierzenia urosła tylko 0,5cm nie dużo! Mała już kwęka tak że spadam -Buziaki

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

26 maja 2011, 22:50

Jestem już po :ico_sorki: , i nawet nie chce mi sie pisać, bo jestem zmęczona bezczelnością teściowej, i jest mi okropnie z tym źle, że nie potrafie się dogadać z tą kobietą :ico_placzek:

Poprzedniego posta pisałam za szybko i jakoś tak źle się tam wyraziłam kierując się do Gagi :ico_noniewiem: , chodziło mi o to, że Adrian faktycznie na zdjęciach wygląda na wielkoludka ale on jest badzo długi i tak w rzeczywistości to każdy twierdzi, że droniutki jest :ico_noniewiem: .
dla Oliwi za jeje super dzielo
dzięki przekaże jej, że się podobało :ico_brawa_01: .
wstawiam wam moj mala gadulke:
ciekawe co ta śliczniocha nam chce powiedzieć? Ja się tak czasem zastanawiam co te maluchy sobie myślą jak tak z nimi gadamy :ico_noniewiem:
bo leci ze mnie i leci!
oczyszczasz się jeszcze ja po Oliwce też miałam obfite, a teraz jeszcze nie mam :ico_noniewiem: , ale ciągle karmie :ico_sorki:

Zmykam spać :ico_spanko: , choć ciężko mi będzie zasnąć, bo aż wszystko się we mnie gotuje :ico_zly:

magda7
Gaduła nie do pokonania
Gaduła nie do pokonania
Posty: 523
Rejestracja: 23 sie 2010, 11:10

27 maja 2011, 09:22

Witam,
Przepraszam że się wcinam, ale ja do buzoczka. Nie przejmuj się swoja teściową. Wiem co przechodzisz bo moja to tez jędza i bardzo utrudnia mi życie. Teraz jest troszke lepiej jak nie utrzymuję z nią kontaktu. nie rozmaiwam z nią przez telefon i traktuje identycznie jak ona mnie. Czyli tak jakby jej nie było. Oczywiście mam wielkie wsparcie ze strony męża, ale myślę że i Twój Cię wspiera. Zdystansuj się do tej baby bo inaczej może być krucho z waszym małżeństwem, ponieważ w pewnym momencie zaczniesz patrzeć na swojego M przez pryzmat teściowej. U nas tak było jakieś 5-6 lat temu (jesteśmy małżeństwem juz 8,5 roku) i o mały włos nie rozeszliśmy się. Takrze bądż dzielna i trzymam za ciebie kciuki. Nie daj sie tej wredocie!

Aniula
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Śmigam już bez trzymanki po forumku
Posty: 897
Rejestracja: 07 cze 2010, 22:34

27 maja 2011, 09:23

Witam i na wstepie stawiam :ico_tort: za 4 miesiaczki Nadusi :ico_brawa_01:

buzok :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Adrianka za wage :-D
wazne ze juz po tym bierzmowaniu nie przejmuj :ico_nienie: sie mam nadzieje ze sie wyspalas :ico_oczko:
Oczywiscie trzymam &&&&&&&& za nasza Agnieszke

Aga_86 :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: za wage Klaudunii
Matko jak te dzieci szybko rosna :ico_szoking:

Aga_86
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 346
Rejestracja: 05 lip 2010, 18:37

27 maja 2011, 11:45

Hej dziewczynki

Witam się z poranną kawką :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: :ico_kawa: piszę teraz bo potem mogę nie mieć czasu a chcę się wam pochwalić po pierwsze sobą bo jestem 5 dzień na diecie i -3 na koncie :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: oby tak dalej w dół i w dół.....

A po drugie moją córcią bo dziś pierwszy raz przespała całą noc :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: jak poszła spać po kąpieli 8:30 to wstała dopiero o 6 na butle poszła dalej spać i wstała o 9:30 bo jakiś koleś na przeciwko zaczął kosić żywopłot :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: tak to by pewnie jeszcze spała!



Buzoczku Kochanie nie przejmuj się tym babskiem wiem co szujesz bo ja miałam tak samo moja teściowa próbowała rozdzielić mnie z moim T. i robiła wszystko przeciwko mnie, na pewno nie miałaś tak jak ja, u nas doszło do tego że jak byłam i niego to weszła do pokoju i pow. że mam się wynosić z jej domu i więcej tu nie przychodzić oczywiście mój T. postawił się za mną ale moja noga prawie przez 2 lata nie stanęłą w jej domu :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: potem jakoś się pogodziłyśmy ale to też były wojny i burze z piorunami..... Nie poddawaj się może w końcu zmięknie!


Aniulka :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: dla Nadusi za 4 mc :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: :ico_buziaczki_big: od cioci forumowej!

Muszę spadać bo mała woła buziaki

Awatar użytkownika
madziorka hihi
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 6536
Rejestracja: 08 mar 2007, 18:23

27 maja 2011, 12:18

czesc ja na chwile

pogoda taka piekna ze zal w domu siedziec. choc nierzadko w domu przyjemniej niz na skwarze na zewnatrz hehe

wlasnie wstalam z 2 godziznnej drzemki z Olafem
normalnie chyba drugi raz mi sie zdarzlo ze z nim zasnelam w dzien ehhe
ale w niocy posiedzialam do 2 stad potrzeba snu hehe

o 7 juz pobudke mielismy bo leonek dzis pojechal na wycieczke z przedszkolem wiec szybciej musielismy sie tam pojawic
maja przejazd bryczka w miejsc letniskowej za miastem a potem 60km jada autokarem do sali zabaw hehe
i wracaja dopiero ok 15-16 wiec caly dzien w terenie. juz sie nie mogl doczekac

wczoraj bardzo mnie wzruszyl na pierwszej imprezie z okazji dnia mamy... mial role krasnoludkaa hehe smiesznie bylo i fajnie
Olaf spal w wozzku obok albo bawil sie i smial
ja robilam zdjecia i krecilam filmy sama szybko hehe
adam tez dojechal z praccy wiec ogolnie milo

tyle ze potem wrocil z powrotem na impreze firmowa z noclegiem
wiec sama bylam z dziecmi

ale do domu wrocilismy dopiero przed 21
bo wczesniej bylismy u mojej mamy z koleeji
zabralysmy ja z sister na pizze. o jak dawno nie jadlysmy hehe wiec mily wieczorek ale ei w biegu jak to z dziecmi

dzis bez planow ale jesli burzy nam nie przeszkodzi to pewnie do pozna na podworku. placu zabaw itd

i tak codziennie cos..
fitnesuje sie regularnie ale efektow nie widze//.hmm

Olafek jest super
b dobrze spi w nocy
w dzien spi mniej ale jest spokojny wesoly pogodny dzieciak
taki maluszek to skarb hehe

w dodatku b ruchliwy
bylismy na szczepieeniu to pediatra nie mogla go dobrze zbadac bo tak sie krecil wiercil wyginal. ehhe no silacz niezly
podnosi sie do siadania jak ssie zlapie naszych rak
przekreca juz z plecow na bruszek . choc dopiero zaczal
i odnalazl sstopki

zaczyna pierwsze glosne smiechy

daje mu czasem butle mleka modyfik
raz na 2 dni
roznie to bywa
ale ciaalka nabiera
wazy 5700
wiem ze najmnieej wsrod dzieciakow, ale taki jego urok hehe
choc w wgondoli juz sie prawie nie miesci hihi

dodastkowego jedzonka nie wprowadzam na razie.
za wczesnie
a malo go dokarmiam wiec nie ma potrzeby

tymbardziej ze tez duzo mleka mnie chce pic
zwykle robie mu mniejsza porcje a i tak czesto zostawia

ciesze sie ze dla niego cyc i butla to wszystko jedno
to wielka wygoda

ja od pierwszych dni sciagalam mleko od czasu do czasu i od razu maly zalapal

leon mial to samo
wiec luzzz

wole mu dac troche modyfik niz juz deserki i warzywka
ale pewnie w czerwcu juz zaczniemy

mimo ze to moje drugie dzieckco to jakos nie mam planu od czego i jak zaczne

na poczatek to tylko na sprobowanie nie?
dopiero pozniej mozna zastapic posilek staly mlekiem prawda?

hmm musze sie doksztalcic

ma tez fajna ksiazke z Uk z przepisami dla dzieci
gotowalam z niej leonowi
super obiadki
b zroznicowane i pyszne

jak tak oggolnikowo..

zaraz zdjecia jakies wkleje...

mam troche zaleglych

buzka

[ Dodano: 27-05-2011, 12:38 ]
Olaf w Poznaniu

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

dzialkowanie
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

[ Dodano: 27-05-2011, 12:49 ]
olaf w radawie nad zalewem
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us

p/s mam pytanie czy ktoras z was wybiera sie w okolice gdanska poczatkiem lipca?

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

27 maja 2011, 23:26

Takrze bądż dzielna i trzymam za ciebie kciuki. Nie daj sie tej wredocie!
Staram się :ico_sorki: i o tyle jest mi łatwiej, że ja również mam wsparcie ze str mojego P :ico_sorki: , on zna swoją matkę i wie na co ją stać :ico_zly: .
wazne ze juz po tym bierzmowaniu nie przejmuj
też tak uważam, że ważne że już po i więcej już nie muszę do niej chodzić :ico_sorki: , więc już nie smęcę na temat tej wrednej baby :ico_nienie:
jestem 5 dzień na diecie i -3 na koncie
:ico_szoking: wow super :ico_brawa_01: faktycznie oby tak dalej :ico_sorki:
Witam i na wstepie stawiam za 4 miesiaczki Nadusi
dużo zdrówka dla niuni :ico_brawa_01:
8:30 to wstała dopiero o 6
nie no tak to można sobie pospać, przy takim grzecznym dziecku :ico_brawa_01:
Buzoczku Kochanie nie przejmuj się tym babskiem
obiecuje poprawę :-D
fitnesuje sie regularnie ale efektow nie widze//.hmm
a jakie Ty chcesz widzieć efekty? Przecież Ty masz figure inealną :ico_noniewiem:
A zdjęcia super Madziorka :ico_brawa_01: , zresztą jak zwykle :ico_brawa_01: , najbardziej mi się podoba ja tatuś z synalkiem sobie leżą na brzuszkach :ico_brawa_01:

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości