JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

14 wrz 2011, 19:48

buzoka jak u Ciebie a raczej u Was? :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

14 wrz 2011, 21:43

buzoka jak u Ciebie a raczej u Was?
oj ciężko, pobudki nadal są :ico_sorki: , a ja ostatnio chodzę okropnie zestresowana i zmęczona, i normalnie brak sił na konsekwencję :ico_wstydzioch: .
Staram się, ale zazwyczaj kończy się na tym, że mały ok 2-3 w nocy ląduje u nas w łóżku :ico_wstydzioch: , mam nadzieje, że jak się uporam z tym okropnym prawkiem, to caly stres ze mnie zejdzie, i skupie się na małym :ico_sorki:

anetka607
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3326
Rejestracja: 03 mar 2009, 15:21

15 wrz 2011, 09:35

ok 2-3 w nocy ląduje u nas w łóżku :ico_wstydzioch:
ja tez tak jakis czas temu robilam bo juz ze zmeczenia nie kontaktowalam

u nas jakies sukcesy tzn nie klade sie do Klary wcale, ani jak zasypia ani w nocy, wiec wczoraj wieczorem zasnela w 10 min, tylko 2 razy wylazla :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: w nocy 2 razy plakala podeszlam tylko poglaskalam i spala dalej :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: najbardziej mnie chyba cieszy wolny wieczor bez niej, spokojnie mogę posiedzieć :ico_sorki: aby tak bylo dalej bo po tym co przeszlismy to nie mam dobrych mysli :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch:

JoannaS
Wodzu
Wodzu
Posty: 19289
Rejestracja: 21 lut 2010, 07:51

15 wrz 2011, 09:44

anetka607, :ico_brawa_01: teraz juz bedzie tylko lepiej :ico_brawa_01:

mal
Wodzu
Wodzu
Posty: 17507
Rejestracja: 06 mar 2007, 13:33

15 wrz 2011, 11:57

anetka607, jak będziesz konsekwentna to będzie dobrze :ico_haha_01:
bo dobrze zaczęłaś tylko w tym postanowieniu pozostań :ico_oczko:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

15 wrz 2011, 15:40

anetka607, :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: trzymaj tak dalej a będzie dobrze

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 wrz 2011, 16:32

Anetka zazdroszcze konsekwencji, bo widać rezultaty :ico_brawa_01:

Ja dziś po raz 4 znów nie zdałam prawka :ico_placzek: , i widze, że to się odbija na Adrianie, bo dzisiejszej nocy to miałam już poprostu dość, tyle było pobudek. Moja mama u mnie spała, i stwierdziła, że coś jest nie tak jak trzeba, bo dziecko nie powinno się aż tyle bydzić.

Nie wiem co robić, wszystko zwaliło mi się na łeb, i czuję że powoli wysiadam :ico_placzek: :ico_placzek: :ico_placzek:

Awatar użytkownika
bozena
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5208
Rejestracja: 07 mar 2007, 18:20

15 wrz 2011, 16:34

Ja dziś po raz 4 znów nie zdałam prawka , i widze, że to się odbija na Adrianie, bo dzisiejszej nocy to miałam już poprostu dość, tyle było pobudek. Moja mama u mnie spała, i stwierdziła, że coś jest nie tak jak trzeba, bo dziecko nie powinno się aż tyle bydzić.
kochana denerwujesz się i to sie odbija na małym on przejmuje Twoje emocje

NICOLA_1985

15 wrz 2011, 16:34

ja też miałam problemy i z karoliną z zasypianiem i z krystianem, z karolina dlatego, że moja mama mi ją pięknie rozregulowała jak raz jej pozwoliłam spać u babci.. to babcia zamiast postępować według wskazówek pozwalała młodej na wszystko dała jej tyle pić przed snem, że aż zasikała jej łóżko, pozwoliła oglądać bajki do późna i jeść w łóżku... :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_puknij: :ico_zly: :ico_zly: :ico_zly: jak Karolina wróciła do domu to była potworem a nie moją córeczką... no masakra jakaś.... długo co wieczór robiła awantury wymuszała, żebym zasypiała z nią, trzymała za rękę a jak wychodziłam bo myślałam, ze zasnęła to się darła jak poparzona... a S. był na mnie zły, że tak się wzystko zmieniło bo było już dobrze chodziła wcześniej spać bez problemu sama...
no ale konsekwentnie dążyłam do tego aby zasypiała sama , posunęłam się do tego , że zasypiała w łóżeczku turystycznym zamiast w swoim łóżku, nie raz darła się aż zasnęła ze zmęczenia :ico_noniewiem: no ale się w końcu udało i od pół roku nie ma już z nią probemu zasypia sama wręcz biegnie do łózka w podskokach i zasypia w ciągu minuty bez żadnego słowa sprzeciwu :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:
a z Krystianem był problem puki karmiłam go piersią bo spał ze mną przy cycku... :ico_olaboga: budził się w nocy od kilku do nawet kilkunastu razy... ja chodziłam jak zombi.. ale jak doszłam do wniosku, że najwyższy czas zakończyć karmienie to problem sie skończył, krystian zasypia od 2 miesięcy sam w łóżeczku i przesypia przewaznie całę noce, czasem zdaża mu się obudzić ale jeszcze można mu wybaczyć bo nawet jeszcze nie ma póltorej roku :ico_oczko:

[ Dodano: 15-09-2011, 16:35 ]
a wolne wieczory.... cudowne uczucie :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: ja mam przewaznie wolne od 19.00.. cisza i spokój.. :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki: :-D :-D :-D :-D

buzok14
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2950
Rejestracja: 16 lip 2010, 20:49

15 wrz 2011, 16:50

kochana denerwujesz się i to sie odbija na małym on przejmuje Twoje emocje
wiem, wiem, wiem, ale nie potrafie tego zatrzymać :ico_sorki: . Wszystko jest nie tak jak być powinno :ico_placzek: , oj mam jakiś kryzysz a mały razem ze mną :ico_noniewiem: .
ja mam przewaznie wolne od 19.00.. cisza i spokój..
zazdroszcze

Wróć do „Noworodki i niemowlęta”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość