Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

11 mar 2008, 22:06

Monisiu niech rośnie na zdrówko :-D żeby była duża i silna :ico_haha_02:
A ile ważył Wiktorek?Moja Zuzanna ważyła 3400 i miała 56cm.Gin na usg stwierdził,że Julia do wielkich nie należy,raczej średniaczek będzie.
A ja sobie spisałam mniej więcej najpotrzebniejsze rzeczy i po świętach do sklepu.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

11 mar 2008, 23:11

Zulcia pisze:A ile ważył Wiktorek?Moja Zuzanna ważyła 3400 i miała 56cm.Gin na usg stwierdził,że Julia do wielkich nie należy,raczej średniaczek będzie.

Zulciu, Wiktorek wazyl 3630 i mierzyl 51 cm... ponoc Alicja pobije ten wynik :ico_noniewiem:
jak dla mnie to moze i 15 kilo wazyc :ico_oczko: obym tylko uniknela cesarki :ico_sorki:
twoja Zuzia jak na pierwsze dzieciatko tez nie malo wazyla :ico_brawa_01: pewnie Juleczka bedzie nie wiele lzejsza od siostrzyczki :-)
a co do samego porodu, to napewno wszystkie nasze dzieciaczki przyjda na swiat zdrowe i silne :-D

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

12 mar 2008, 00:15

MONIKAB fr pisze:a co do samego porodu, to napewno wszystkie nasze dzieciaczki przyjda na swiat zdrowe i silne


Monisiu obyś miała rację :ico_sorki: :ico_sorki: :ico_sorki:

[ Dodano: 2008-03-11, 23:19 ]
A swoją drogą,to ładnie Wiktorek ważył,jak na 3 tyg. przed czasem.Ciekawe ile by ważył,jakbyś dobiła do 40 tyg.
A jak to jest z tą szyjką?Nie powiedziała,że się skróciła,tylko,że miękka jest. :ico_noniewiem:


Obrazek

[ Dodano: 2008-03-12, 00:02 ]
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4095

[ Dodano: 2008-03-12, 00:03 ]
Pośmiałam się troszku,jak to czytałam :ico_oczko:

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

12 mar 2008, 01:21

Witam !!

Zacznę od wiadomości co u mnie, u nas :Ja wczoraj byłam u ginekologa, nie miałam USG, miałm tylko badanie zwykłe, no i się dowiedziałam, że się zaczynam skracać :ico_olaboga: i jestem podatna ... Jeszcze miesiąc temu było 3/0 a teraz juest już 2,5/0 ( 5 mm skrócona) ale chwała Bogu nie mam rozwarcia :ico_sorki: z czego się cieszę. Dzidziuś rośnie, według wymiarów jest ok więc luzik! Mam sierowanie do szpitala na USG bo zakupili nowy sprząt bardzo dobrej jakości z USA- funkiel nóweczka podobno i Mój gin wszytskie panjentki tam wsyła dla sparawsdzenia na lepszym sprzącie czy wsio ok, podobno bardzio dobrej jakości ... No i dużo taniej, bo gdybym chciała iśc od siebie bez skierowania to kosztuje 180 zł a tak to "tylko" 50 zł. No i tyle u nas...

Zulcia pisze:A jak to jest z tą szyjką?Nie powiedziała,że się skróciła,tylko,że miękka jest. :ico_noniewiem:


Mi sie skróciła w ciągi nicałych 4 tygodni, a mękka to już hohohoho jest czasu ... juz koło 20 tc miałam miękka ale mój gin mi powiedział, że u wieloródek tak to już jest, grunt, żeby rozwarcia nie było. Ja mam nadzieje, że momo to, że już 5 mm poszłam na szyjce to dotrwam do końca ... Ratuje mnie jedno, że nie ma rozwarcia...i na pewno nie będzie ... przd czasem!

[ Dodano: 2008-03-12, 00:26 ]
Wy już po świętach do sklepów się szykujecie? No i niektóre już prawie spakowane?? Jacie kręce, mi sie to dużo za wcześni8e wydaje??? Ja początkiem maja coś nie cos skrobnę, wcześniej po co... Mi się wydaje, że to dużo czasu jeszcze...

szczako pisze:Jeżeli chodzi o to w co ubrać bobasa na wyjście ze szpitala, to ja będę miała chyba dwa zestawy. Dresik - jeżeli będzie chłodniej i sukieneczka - jeżeli pogoda będzie ładna.


U nas w szpitalu to nie my ubieramy dzieci do wyjścia tylko połóżne, więc one decydują co założą. Dajemy im tylko torbę z rzeczami maluszka i one ubierają to co uważają za stosowane..no i dobrze!

Ide spac, zjadłam coś, bo do teraz nad książkami siedziałm ... Uff ..jutro znów siedzenie... Ale co zrobić...

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

12 mar 2008, 11:18

Zulcia pisze:[ Dodano: 2008-03-11, 23:19 ]
A swoją drogą,to ładnie Wiktorek ważył,jak na 3 tyg. przed czasem.Ciekawe ile by ważył,jakbyś dobiła do 40 tyg.


o tym Zulciu wole nawet nie myslec :ico_noniewiem: ...w rodzinie meza same "wielkoludy" sie rodza... co dziecko to wieksze :ico_olaboga: ostatni rekord to dziewczynka ponad 5 kiolo :ico_szoking: oby moje dziecie sie ulitowalo nad rodzicielka i przyszlo na swiat "naturalnych rozmiarow" :ico_oczko:

Zulcia pisze:A jak to jest z tą szyjką?Nie powiedziała,że się skróciła,tylko,że miękka jest. :ico_noniewiem:

tego to skarbie nie wiem, z moja szyjka jest wszystko na szczescie ok... nic nie zapowiada na wczesniejszy porod :ico_noniewiem: ale z wiktorkiem jak bylam w ciazy to mialam lekkie rozwarcie ( ok 5 miesiaca)
Zulcia pisze:[ Dodano: 2008-03-12, 00:02 ]
http://www.tik-tak.pl/forum_dla_rodzico ... php?t=4095

[ Dodano: 2008-03-12, 00:03 ]
Pośmiałam się troszku,jak to czytałam :ico_oczko:

ja rowniez kiedys czytalam ten watek... ach ci nasi faceci :ico_olaboga: jak dzieci :ico_oczko:

Awatar użytkownika
magda26
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3206
Rejestracja: 07 mar 2007, 15:25

12 mar 2008, 12:40

Sprzedam Wozek
TAKO NATALIE zielono-kremowy
kupiony 20 kwietnia2007 roku (nie caly rok ma)
Nie uszkodzony ...zadbany...z nosidelkiem...spacerowka....gleboki wozek...kosz...torba...
Zdjecia moge meilem wyslac jak ktos ma ochote nr gg 4443566
cena do uzgodnienia :):

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

12 mar 2008, 13:31

Monisiu i Małgorzatko dzięki za odpowiedzi.
Monisiu noworodek 5 kg :ico_szoking: Moja tyle ważyła jak miała ze 3 miesiące.To ja ze swej strony życzę Ci troszkę mniejszego maluszka,tak góra do 4 kg. :-D

[ Dodano: 2008-03-12, 12:32 ]
A tak w ogóle to dzień dobry :ico_haha_02:

[ Dodano: 2008-03-12, 16:17 ]
:ico_nienie: A tu tradycyjnie pusto :ico_nienie:

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

12 mar 2008, 17:31

ja juz jestem :-D
dzis mialam ploteczki z kolezanka przy herbatce i ciachach :-D a Wiktorek "dzikie szalenstwo " ze swoim kumplem :-)
u nas pogoda nie sprzyja spacerowaniu ale milo jest posiedziec w domku w milym towarzystwie :-D
Zulcia, podkreslam ze ten noworodek jest dziewczynka :ico_oczko: ...
ponad 5 kilo to rekord stalowowolskiego szpitala :ico_szoking:

Awatar użytkownika
Zulcia
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 5016
Rejestracja: 07 maja 2007, 10:52

12 mar 2008, 17:42

Witaj Monisiu
U nas pogoda też kiepska,przed chwilką lało i była burza.Do końca tyg ma być około 3-5 stopni i deszcz.
Byłam na usg,Jula waży już 1700 gram,rozwija się prawidłowo i ogonek jej nie wyrósł.Widziałam jej pipulkę bardzo dokładnie na 4d,więc o pomyłce nie ma mowy :-D Najważniejsze,że z nią wszystko w porządku.Gin powiedział,że miesiąc przed porodem mam się zgłosić na patologię.I tyle.

MONIKAB fr
Trzy tysiące lat minęło...
Posty: 3620
Rejestracja: 07 mar 2007, 17:50

12 mar 2008, 17:53

Zulciu, super ze mala Julenka zdrowiutka :ico_brawa_01: strasznie sie ciesze :-D
twoja niunia wcale nie jest taka malutka :ico_oczko:
widze ze jeszcze miesiac spokojnie mozesz w domku posiedziec :ico_brawa_01:
cale szczescie ze przez ta cholestaze nie ma potrzeby stalej opieki lekarskiej :ico_sorki: jak masz jakies foteczki z usg to poprosze :ico_sorki: ja wam swoje zaprezentuje jutro albo pojutrze :-)

jesli chodzi o pogode to u nas jest calkiem do d... juz z 5 razy sie zmienialo od rana :ico_szoking: raz jest pochmurno... raz swieci slonce... innym razem pada deszcz :ico_olaboga: a wieje ze malo co glowy nie urwie :ico_olaboga: ogolnie jest cieplo bo 15 stopni do sloneczka ( jak sie laskawie pojawi :ico_oczko: ) :ico_noniewiem:

Wróć do „Ciąża, czyli nasze 9 miesięcy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość