Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

07 cze 2008, 22:48

MALGOSIU jeny jak mi dziwnie jakos jak patrze na tą fotkę Martusi :) tak mi sie wspominają dni kidy Amelcia byla w domku hlip hlip :(,bo wiesz ja zawsze to pisze i bede pisała, ciaza jedna i druga były dla mnie Boskim przezyciem,narodziny moich dzieci tez i bardzo miło te czasy wspominam choc z Kacpim nie tak dobrze jak teraz hahahah bo Amelcia do 5 miesiaca to tylko jadła i spala a kacperek to dawał czadu po nocach;)
Jaka Martunia śliczniusia jest jeny tak bym ci ja wysciskała ze szok az normalnie przez monitor ja sciskam juz :)))
jest slicznisuia :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01: :ico_brawa_01:
ASIAM_26 no witajcie po długiej przerwie super ze jestescie:),mam nadzieje ze na dobre zostaniecie z nami i na kolejnym spotkanku sie poznamy osobiscie hi hi hi a poki co mozesz filmki pooglądac jak było w Antoninie to nabierzesz smaka na spotkanie kolejne ;)
LUTOWECZKI ciekawa jestem jak tam skarboneczki sie miewają nasze?Macie?bo ja w tym miesiacu cos niecos uskubnę z budzetu domowego na poczet spotkań tik-takowych hahahahahha ale cicho;)!!!!!!!!
QUNICK gratulacje kochana za odwage no i ja tez powiem ci ze koniki z daleka to moge ogladac ale boje sie ich nieco i wiem ze chyba konie wyczuwaja jak sie ktos boi co nie????? tzn. nie wiem tylko tak mi sie gdzies obiło ;) wiec tylko na kucykach jak juz to pojezdze hi hi hi ;)

ania0807
Maniak forumowy
Maniak forumowy
Posty: 312
Rejestracja: 20 mar 2007, 18:18

07 cze 2008, 23:31

Witajcie Lutóweczki
U nas narazie wszystko ok tylko czekamy na wakacje żeby dziewczyny mogły sobie odpocząć i ja przy nich hihi.Oliwka straciła zupełnie apetyt i jedynie tu jest problem bo z niczym nie mogę do niej trafić a wyczyniam już cuda,nic też nie przybiera na wadze i zaczynam się troche o nią bać

Małgosiu
Martunia śliczna och jak ja Ci zazdroszcze takiego pięknego maluszka.
Też jestem ciekawa jak Wojtuś przywitał siostrzyczkę.
Między moimi dziewczynami jest rok i jedenaście miesięcy różnicy ale Justyna przyjście na świat siostry odchorowała a najbardziej płakała gdy karmiłam Monie piersią i chociaż starałam się ją przygotować i bardzo podobały jej się malutkie dzieci to rozstanie z mamą i nowy członek rodziny doprowadziły dziecko do bardzo przykrych przeżyć
qunick
Super że jesteś cała i zdrowa i tak trzymaj.
Naprawdę jest wam czego zazdrościć myślę też o swojej Moni to fajna pasja choć czasami bardzo niebezpieczna.Widzę jak to ją wciąga coraz bardziej i coraz częściej mówi że chciała by zostać instruktorem.Poza tym poznaje wielu ciekawych ludzi których łączy ta sama pasja. I chyda szykuje sie wyjazd na ścieżke huculską
myszka
Autko prezentuje sie super
No i marzenia sie spełniają

Małgorzatka
Cyber rusałka
Cyber rusałka
Posty: 7230
Rejestracja: 08 mar 2007, 12:27

08 cze 2008, 07:47

Bleeeeee ..i się nie udało zasiąśc do kompa a tak mi Was brakuje.. ale nic... daje znac że żyje i dzieci mnie nie zamęczyły :ico_haha_01:

[ Dodano: 2008-06-08, 07:52 ]
Podczytuje was, żeby być w miarę na bierząco- jak karmie Martusie cycem :-D

Dziewczyny Dziękuje za komplementy, dziękujemy bardzo!!!!!!!!!!!

Lece do Wojtusia ..pa

Awatar użytkownika
qunick
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1507
Rejestracja: 07 mar 2007, 16:35

08 cze 2008, 08:42

myszka_f, karolas, ania0807, no fajne hobby i rzeczywiscie sie nie zapomina ale rece mam jak gibbon - bo kon twardy w pysku i silne bydlatko - troche mnie wyszarpała .
ania0807 fajny zawód - instruktor choc kariere trudno zrobic - fajnie ze Monika chce jechac na sciezke i dalej sie rozwijac - obcowanie z konmi naprawde duuzo daje
myszka_f fajna bryczka - a załatwiania duzo nie ma tłumacz - urzad celny, vat i wydział komunikacji starostwa - ot wszystko i papiery masz po tygodniu - jak cos daj znac to Ci pomoge!

Chyba nas złapał jakis paskudny rotawirus :ico_chory: najpierw cos Nina wymiotowała w nocy 2 razy (w poniedziałek i wtorek) potem w czwartek mnie wzieło i Jurka, wczoraj Zuzie bolał brzuszek i wymiotowała - dzis tez cos narzeka ale mniej, a i my całkiem zdrowi nie jestesmy - cos nas gniecie i bulgota...Oby juz przeszło :ico_sorki: myślałam ze to zatrucie ale za dużo przypadków bo jeszcze moja teściowa i jej druga wnuczka

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

08 cze 2008, 09:04

qunickOjojoj, co się dzieje, że wymiotujecie? Jak większość to może to być woda z kranu, nigdy nic nie wiadomo. Możena zgłościć do sanepidu, żeby zbadali kilka ujęć. U nas na jedynm osiedlu tak było i się okazało, że są bakterie.
myszka Cudownie, że macie nowy samochodzik. Oby się dobrze spisywał !!!! Ale Dominiczka fajnie zasnęła, mój Borysek tak nie potrafi :( odrazu się wierci.
Małgorzatka Czytaj, czytaj, ja doskonale rozumiem, że czasu mało i na pewno żadna z nas się nie obrazi to że mało piszesz. Będziemy cierpliwie czekać. Najważniejsze, że Martusia była najedzona i Wojtuś zadowolony :)

A ja miałam fatalną noc, początkiem nawet całkiem całkiem, bo sobie z mężem ( jak to mamcia określiła) misiowaliśmy i efektem było pójście spać po 12 a do tego wypiłam mocną herbatę i nie mogłam zasnąć. O 4 obudził się Cezary i odziwo nie dlatego, że chciał pić czy siusiu, tylko bębnienie z koncertu który był na Torze Poznań go obudził :( Dostał pić i poszedł spać a ja niestey znów nie mogłam zasnąć bo basy strasznie przeszkadzały:( Potem o 6 wstgał mąż i mi obudził Borysa :(. Cezar wstał o 8:30 i już mam koniec spania :( Ale jestem zła :ico_zly: :ico_zly: I do tego Cezar widzę, że nie wyspany no marudzi :ico_zly: :ico_zly:

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

08 cze 2008, 09:08

ANIA0807 hejka a powiedz robilas Oliwce badania chociazby te podstawowo jak mocz,morfologia ob?bo moze tu juz by bylo widac co jest przyczyna ze nie chce jesc?
Jak mi Kacper nie chcial jesc w zimie to on nie jadł poprostu z choroby ciagle stan zpalny i zero apettu w cigu miesiaca schudł 3 kg ponad ale juz nadrabia hi hi. Wtedy lekrka przepisała nam taki syropek co sie bierze regularnie przed posilkami i nazywa sie "CITROPEPSIN" to moze idz do pediatry i si zapytaj czy moze badania jej zrobic albo czy takie maluchy mogą syrop na apetyt dostac????????????????

Awatar użytkownika
madzia22
Forumowy szkolniak!
Forumowy szkolniak!
Posty: 1124
Rejestracja: 11 kwie 2007, 20:14

08 cze 2008, 11:33

Ania u nas tez jest problem z apetytem własnie mam zamiar robic badania mocz i kał (morfologia jest ok ) Kolejny lekarz twierdzi ze Lena ma alergie dlatego robie jeszcze badfanie kału zeby wykluczyc lamblie
Myszka sper jest to nowe auto
Małgosia córa sliczma
A gdzie jest lulu??

Awatar użytkownika
myszka_g
Jestem najmądrzejszy na forum!
Jestem najmądrzejszy na forum!
Posty: 1554
Rejestracja: 16 maja 2007, 13:44

08 cze 2008, 12:43

aniaNo trzeba wieżyc że marzenia się spełnia nasze sie właśnie spełnia tylko teraz kredyt będziemy spłacać 3 lata. No cóż coś za coś.

qunickmyślę że dam sobie rade z tymi wszystkimi urzędami w końcu jestem samodzielna no i koniec języka za przewodnika. Jedyny problem to, to że wszędzie autobusem no i z Dominiką. Jutro jadę do agencji celnej w Gliwicach dwoma autobusami. :ico_placzek:

ellepatiZasnęła tak przy oglądaniu bajki. Oddech jej się uspokoił to się spytałam męża czy ona przypadkiem nie śpi on że tak. Sama byłam w szoku że tak zasnęła.

Rano byliśmy na basenie było super. Pierwsze 15 min Dominika nie czuła się za pewnie, ale jak już się przyzwyczaiła do dużej ilości wody wokół siebie, zaczęła się bawić. Strasznie sie ciesze że w końcu żeśmy sie zdecydowali na ten basen. Kosztowało nas to 35zł bo musiałam kupić dwa czepki,mi i Dominice. Następny raz wyjdzie ok25zl obiecaliśmy sobie ze będziemy jeździć częściej przynajmniej 2 razy w miesiącu. Jedyny minus to ubieranie się. Polecam każdemu naprawdę basen odpręża.

Obrazek

Dziękuje wszystkim za miłe słowa na temat naszego nowego pojazdu, jak już będzie zarejestrowany to wkleję więcej zdjęć, teraz stoi na parkingu strzeżonym.

Awatar użytkownika
karolas
Mistrzu dwa tysiace!
Mistrzu dwa tysiace!
Posty: 2031
Rejestracja: 08 mar 2007, 14:26

08 cze 2008, 14:34

ELLEPATI no a co ty myslałas kochana jak sie baraszkuje ze starym po nocach to potem sie odbija niewyspaniem hi hi hi. Dla pocieszenia moge ci powiedziec ze my ostatnie chyba bez kitu 4-5 dni to dzień w dzień misiakujemy hi hi hi :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: :ico_wstydzioch: i tez chodze jak lunatyk bo chodzimy spac ok 1.00 kurde a o 3.00 wczoraj melcia sie przebudzila z 38,5 tempy i godzinke nie mogla spac nie płakała ale kulała sie po moim łozku i tak widzisz ;)
Ale teraz tydzien bedzie spokoju mam nadzieje ze stary zostal na jakisczas zaspokojony,ja tak a on od dzis nocki zaczyna hi hi hi i to idzie na 18.00 juz na nockę na nadgodzinki i tam mają telebim rozstawiony i bedą miec 3 godziny przerwy na obejrzenie meczu Polska-Niemcy ;))) a co kaska wieksza bedzie to bedzie no nie;)
MYSZKA_F ej laska to ja jeszcze sie doladam do gratulacji autko super sie prezentuje :)
Tez kiedys myslałam o seacie ale jakos wyszło tak ze na fordzie sie skończyło ;)
Super ze byliscie na basenie fajowo my jeszcze w tym roku nie ale kto wie ;),dzis jest idealna pogoda na basen czy jeziorko ale my dzis postanowilismy zostac w domku bo upal na masa 30 stopni w cieniu a do tego mezulek idzie na 18.00 na nocke do pracy i chce odpocząc a ja mam mega katar sienny bo wczorja na ogrodzie u mojej babci bylismy a ja na trawe uczulona jestem a ojciec trawnik mial skoszony i dzis są tego efekty oczy mi mega łzawią i katar nieustaje;) ale spoko daje rade jakos

ellepati
Ja wiem wszystko o forum
Ja wiem wszystko o forum
Posty: 685
Rejestracja: 25 sty 2008, 23:09

08 cze 2008, 16:47

karolas Kurde weź Ty mnie laska nie dołuj tym telebimem bo ja nawet Polsatu nie mam i meczu nie obejrzę :( A dodoam jeszcze , że to ja jestem kibic a nie yahoo.
Co do trawki to przypomniała mi się duża przerwa przed polakiem ze Stachą i Twoje wyczyny z trawą na boisku szkolnym :-) :ico_haha_01: :-). Tak sobie z Olą załatwiłyście wolne do końca dnia :)

Właśnie wróciłam z ogrodu , spałam sobie całą godzinkę i ptaszki ćwierkały :) Teraz expresowy obiad :)

Wróć do „Pierwsze kroczki, czyli roczek za mną!”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość